Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

veruleg
10. kvě 2009

neboj ulevi se Ti....uz brzo 😉 hory a prochazky nam neutecou

luzza
10. kvě 2009

už se tak těším 😵 😵
jak budem trajdat s kočárem 😵 😵
taky jsem moc ráda,že se holky narodí do tepla 🙂 v lednu by to bylo horší... 😝 😅
veru a ty ještě netušíš,jestli čekáte klučíky nebo holčičky?? 😅

veruleg
10. kvě 2009

ja uz to vim hodne dlouho....jen kdyby tu manzel juknul tak aby to nezjistil....vi to vsichni krom neho. ON chce prekvapeni.... 🙂
No musim si prece taky koupit velke hrnce pro zroutiky 😉

luzza
10. kvě 2009

jééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veruleg
10. kvě 2009

akorat doufam, ze vydrzim do konce cervna...ten 36 tt.Manzel by se mel podle vcerejsiho rozhovoru vratit ze Svedska vpulce cervna. Rada bych aby jeste videl brisko nazivo, ne jen pres kameru....a citil kopance 😔

jinak Svedi nas opet nastvali...hajzlici.... 😠 se s nimi pak na protest nebavil v praci

luzza
10. kvě 2009

veru
to určitě v pohodě stihne 😉 neboj 😉 bude čučet!!! 😅 😅
švédi byli lepší 😉 mě spíš namíchli rozhodčí 😠

veruleg
10. kvě 2009

ja to nastesti nevidela.... 😎

luzza
10. kvě 2009

my koukáme na všechno 😝 😀
jirka je totiž hokejovaj golman 😀
a Dominik říkal švédům "švéďani",když byl menší 😀 to se mi líbilo 😀

luzza
10. kvě 2009

veru
jdu se natáhnout...tady zase celej barák spí 😉 tak to zkusím taky 😉
zatím pa 🙂

veruleg
10. kvě 2009

my tam nemeli tv tak proto...ja jsem natazena 🙂 jen znova zabrat....tak pa

artep26
10. kvě 2009

Ahoj holky,
hlásím se že žiju, snad všechny držíte v kupě 🙂 a jestli ne, tak prosím o infošky 😉
Jinak my 3 dobrý, včera jsme byly s Áňou na výletě a vrátily jsme se ve 20:00 a pak nás manža vzal na limču a topinku, Anička si dala smažák a hranolky ... klasika 🙂
Zatím pa pa pa, dneska vařím kuskus a kuřecí masíko, trošku něco vyžehlím, odpolko půjdu za kamarádkou a v 5 máme srazíka s ženskýma ohledně dětského dnu. Tak letím a přeji hezký den všem 🙂 🙂 🙂

adrosek
10. kvě 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny a přeji hezký den
-tak se hlásím z kontroly dnešní,dopadla ok,sem si oddechla,čípek je prý ok ale neřekl mi kolik,holky mají 1550 a 1650gr v 31.týdnu ukončeném,že prý je to dobré
-boli sme z pátka ze soboty na chatě se známýma,takže bolo ok
-sem se snažila vás dočíst pokud možno
-sorbonka držte se

kacatko000
10. kvě 2009

Ahoj holky
krásnou neděli všem a vše nej ke dni matek 😉
jinak já peru to včerejší prádlo co mi ošoudil soused 😒
Luzz holka neštasná, je mi tě líto ale už vydrž už jen několik hodin 🙂

luzza
10. kvě 2009

kačko
cejtim se dneska fakt divně 😝
ani se nemůžu najíst 😝

kacatko000
10. kvě 2009

to mě mrzí, ale zítra ti to konečně skončí.

Dala jsem nové fotečky bříška do albíčka

veruleg
10. kvě 2009

Luzzi ono uz se holkam asi fakt chce jit ven. 🙂 Treba Ti to ani nebudou muset vyvolavat.

luzza
10. kvě 2009

veru
taky myslím 😉

luzza
10. kvě 2009

kačí
moc hezké fotečky 😵

veruleg
10. kvě 2009

luzzi s tim hokejem to mame stejne.Manzel...taky Dominik i sam hraje,jen pro zabavu, zadna soutez.Rikal ze i kdyz to treba budou holky tak dostanou kanady a budou hrat hokej....nojo chlapi 😀

adrosek
10. kvě 2009

-luzza zitra na tebe budeme myslet,aby bolo vše ok hlavně
-nám odjela ted návštěva tak budem zase jen odpočívat u telky

luzza
10. kvě 2009

veru
můj chlap už taky nehraje ligu 😉 nestíhá to dohromady s prací a taky se mu trochu přihoršily potíže s kolenem a kotníkem...takže hraje už taky jen rekreačně 😉
adrosku
už aby bylo zítra 😉

veruleg
10. kvě 2009

Luzzi o kolenech a jinych problemech co z hokeje mel mi povidej.....pri florbale na vysoke prisel dokonce o oko...takze mam doma Colomba...ale nastesti to nejde poznat a vidi na nej....
snad budou mimousi opatrnejsi 😉
Budu na Tebe zitra myslet...at to jde hladce 🙂

adrosek
10. kvě 2009

-to ti věřím luzza,neboj zítra už bude za chvílu

lenulinka21
10. kvě 2009

Ahoj všem maminky 🙂

Luzz přejeme ti co nejhladší zítřejší průběh.vím jak se těším až se ti uleví
ono mít 2 tříkilové slečky není asi žádný med.Musí to být veliká zátež.

myska77
10. kvě 2009

Ahoj holky,
Luzzy hodne stesti zitra, drzime s klukama palce. At manzel napise 😉

kacatko000
10. kvě 2009

Ahoj luzz hodně štěstí na zítřek, at vše probíhá dobře. Budu na tebe moc myslet!!!!!

luzza
10. kvě 2009

holky
hodila jsem nové foto...doufám,že poslední 😝 😝 (nelekněte se 😔 )

jankatr
autor
10. kvě 2009

Ahojda kočenky - hlásíme se po víkendu - máme za sebou první výlet - byli jsme na srazíku s holkama tady z Koníka z jedné diskuse na "volných"
Původně jsme zamýšleli tam zajet jen na otočku (bylo to v Telči - takže tak tři čtrtěhodinky cesty) pak jsme se rozhodli že to zkusíme risknout a zůstanem tam přes noc z pátka na sobotu - a nakonec to dopadlo tak že jsme odjeli až dneska 😀 😀 😀 a bylo to super. Ještě jsme se trefili tak dobře že tam měli nějakej sraz veteránů (autíček) a dojela tam strašná spousta motorkářů - takže i Daník byl v sedmým nebi 😅 😵 - no prostě paráda - počásko vyšlo, kluci byli úžasně hodní - zkrátka jsme si to užili 🙂

Luzz - myslím na tebe kočko - tak už zítra budeš mít princezny u sebe - tak ať jde všechno jak po másle ( a hlavně - ať už nenarazíš na žádnýho zamindrákovanýho debila 😠 😝 😅 )

luzza
10. kvě 2009

jani
děkuju 😀 vystihla jsi to krásně 😀

luzza
10. kvě 2009

tak já zase opět nespím...
mě celý den pálí žáha,tak zobu jedno rennie za druhým 😝
věci mám snad všechny pobalený od minule 😅 ,tak mi snad nebude nic chybět 😕
doma jsem poklidila (i když to už není ono 😉 )
nemám celý den chuť k jídlu a břicho tvrdne a tvrdne...