Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
15. pro 2008

Ahojík holky tak vám přeji hezký den,jak se máte co?

adrosek
15. pro 2008

Holky pracujete nebo jak co,nikde nikdo.

tina30
15. pro 2008

ahoj holky, přeju vám taky hezkej den.

je u vás taky takovej vítr?

adrosek
15. pro 2008

Jo je tady taky škaredě unás.

zanetik
15. pro 2008

Ahojda ten vichr je šílenej, když už je teplo, tak fučí.
Jsem byla u obvodního, tak mi dal razítko do průkazky a něco napsal, ani nevím co 😅 a hlavně na kašel mi nic nedal a to jsem se v noci dusila, teď v kadeřku mi musely dát vodu, jinak bych se udusila a řekl mi jen inhalovat Vincentku nebo slanou vodu, že všechno na kašel není vhodný pro těhule, prostě se asi bojí něco riskovat.
Tak jsem se byla objednat na ortopedii, aby mi udělaly něco s těma zádama mezi lopatkama, to se fakt ráno už nedá spát, tak nejdřív že 13.1 pak 6.1 a nakonec jsem ji ukecala na zítra, že mě to brání v dýchání...tak prej abych neměla tím zkažený vánoce 😅
Tak já jdu vykrajovat kolečka na dortíčky a upéct jedno cukroví co se hodí na plech jako buchta, takže méně náročné, tak budu nakukovat, zatím papá

adrosek
15. pro 2008

Tak já se jdu nachystat ven,jdem se vyvětrat a jdem do kosmetiky se trocha pokrášlit.
Zanetik tak pěkně něco upeč a večer na vás nahlídnu.

adrosek
15. pro 2008

Tak som zde holky už sme doma.Tak copak děláte?

adrosek
16. pro 2008

Ahojík holky,přeji vám hezký den všem

zanetik
16. pro 2008

Ahojky taky přeju hezký den, já jdu vařit oběd, v 13h jdu na ortopedii, musím na poštu, k našim s obědem a v 15h jedu s kamarádkou do školky natočit nějakou vánoční besídku.

adrosek
16. pro 2008

Teda zanetik ty máš ale nabitý program,já dneska nemám vpláně nic,asi něco zase poklidím.

tina30
16. pro 2008

ahoj holky.
teda zanetik ty máš ale nabitý program.
já snad dneska udělám vosí hnízda a kuličky rafaelo. to mi na dnešek bude bohatě stačit. 😉

luzza
16. pro 2008

ahoj holky 🙂
všechny vás zdravím a doufám,že jste všechny vpořádku 🙂
my jsme pořád bez noťase,takže na internet skoro nevpáchnu ☹
doufám,že nám ho brzy vrátí...mají na to 30 dní... 😒

já i miminka jsme OK... 😉
podle UTZ jsou pořád trošku větší 🙂
strašně bysme chtěli vědět pohlaví!!!! 😀

adrosek
16. pro 2008

Ahojík luzza,já si říkala,že si se tady dlouho nějak neukázala.
Tak hlavně že jste vpořádku a miminka taky to je důležité.Tak at vám brzy opraví pc a ty můžeš zase snámi povídat.

downhamka
16. pro 2008

Cauky holcindy, tak jen na chvilku, jsem taaaak unavena, balim darky. Zitra jedu do poradny, odpoledne mam anglictinu a pak ve ctvrtek jedu k nasim zase na cukrovi. To uz je jen to nepeceny.Kooonecne... Jinak mali bobisci jsou nejak neklidni. Vcera v noci ve tri zacali kopat a usnuli jsme az kolem seste. No je to napor! Objednala jsem se na ten 4D ultrazvuk na 7.1., to bychom meli byt v 25tt. Manzel tady ale stejne asi nebude, tak pojedu sama. Je to tady kousicek. manza prijede pristi tyden na Vanoce a potesit se s bobankama, uz se na nej tesime.
tak holky prezijte nejak ty predvanocni chvaty a ja se zase ozvu. 😉 😉

tina30
16. pro 2008

down, taky se mi stává že mimča jsou nejaktivnější v noci, když mám jít spát. to se tam tak melou, že ani nevím jak si mám lehnout. ale je to sranda. nikdy sem si to neuměla představit, jaký to asi je cítit pohyby miminka. no ated tam jsou dvě. a když se hejbou obě najednou, tak to stojí za to. 🙂 😀

tina30
16. pro 2008

jinak sem taky někde četla, že v tomto týdnu je možné už slyšet zvuk srdíčka přes bříško. tak to manža chtěl zkusit. tak srdíčka zatím neslyšel, za to ho jedno mimčo pěkně koplo do ucha. a rovnou dvakrát. tak to bylo takový strašně emotivní. krásný.

adrosek
16. pro 2008

Holky to musí být sranda cítit ty pohyba že?No já si ještě počkám chvílu než je ucítím.

zanetik
16. pro 2008

Ahojky, tak jsem všechno zdárně zvládla a i jsem se stavila na gyndě a dr. mi napsal na kašel Tussin, prý lepší než tak mimča otřásat nebo si uhnat něco horšího...
To my jsme byly od té soboty od UZ nějaký klidný, ale dnes si to holky vybírají, ale nejdřív na ortopedii, pak ve školce na vánoční besídce a pak u kámošky na kafíčku, tak snad se ukážou i večer taťkovi...
Jinak nemáte někdo nějakou trošku pravdivou tabulku jak velký by měly být kdy dvojčátka? díky

adrosek
16. pro 2008

Tak já se rozloučím pro dnešek,není mi ok tak se jdem natáhnout.Papa

jankatr
autor
16. pro 2008

Ahojky - nějak vás teď nestíhám - mám brigádu a do toho ještě chodím pomáhat do práce... 😝 😝 😝 ale naštěstí už jenom zítra a pak až do ledna klid. Tak snad už konečně pokoupím i ty dárky 😅

Zanetik žádnou takovou tabulku bohužel nemám - ale kdybys ji někde sehnala hoď ji do placu, taky by mě to docela zajímalo.

Naši mimísci už taky pěkně řáděj, už teď se trošku děsím toho jaký to bude tak za dva měsíce 😝 😝 😝 Ke konci těhu s Daníkem už to byl docela záhul - a to tam byl sám - i když zas docela velkej 😅

adrosek
17. pro 2008

Ahpojík holky,tak přeji hezký den všem.

zanetik
17. pro 2008

Ahojky, tak holky řádily včera i celý večer a to tak že hodně, až přítel z toho byl vykulenej...dva dny nabíraly sílu a včera se nám ukázaly...úplně byly cítit pod kůží jak se melou 😅
Jak něco najdu náhodou, tak ji hodím, mám jen tabulku pro jedno, ale i tak podle ní jsme velký, tak nevím...
Tak já jdu pomalu dělat vánoční úklid...teda jdu utírat prach, ale honit se nebudu, v klidu co stihnu to stihnu...pa

adrosek
17. pro 2008

No teda to jsou řádilky jedny,no už se na to těším jak se nevyspím vnoci.
Já bych měla jít do města tak uvidím,není mi ok zase.Tak to nepřeháněj stím úklidem,já budem pokračovat zase zajtra s úklidem.

jankatr
autor
17. pro 2008

no počkej androsku.... teď se nemůžeš dočkat a na konci už se budeš modlit aby to skončilo 😀 😀 😀 Ono stačí když se tam jedno mimčo pořádně protáhne a nakopne tě pod žebra - natož dvě 😅

Zanetiku - hoď sem kdyžtak aspoň tu pro to jedno 😉

Jo a s tím vánočním úklidem - slyšela jsem teď dobrou hlášku -
Ježíšek se narodil v chlévě - tak se snažte aby se u vás cítil jako doma 😀 😀 😀 (ale to je jenom vtip 😀 )

zanetik
17. pro 2008

http://www.mojetehotenstvi.cz/velikost-vaha-mim...

Tak mám jen ložnici, ale kloudně, jdu k našim na oběd, pak ke kámošce na pokec a večer možná začnu trošku obývák...zítra jdu v 10h na rehabku, už se nemůžu dočkat, tak zatím pa

andra76
17. pro 2008

ahojky moc jsem nespala zase to moje dýchání
spodek pořád bolí a ted mi to jde jako by do rozkroku do levého pysku jakoby mě bolela kost a kůže.
byli jsme na genetice a ultrazvuk je v pořádku na krev musíme čekat do 15 hod a pokud nezavolají tak je všechno o.k.asi na 70% čekáme chlapečka který odpovídá 12+2 což dneska jsem a holčičku ta je o malunko menší a je u stitké kosti a hlavičku má směrem k místu které mě tak bolí.pohlaví al není jisté je to jen předběžné podle délky močové trubice.

andra76
17. pro 2008

zanetík ta tabulka je fakt podivná je pro jedno mimi a my čekáme dvojčata,to by nevadilo ,ale náš (chlapeček)má 10.1 cm a to prý podle genetika odpovídá tomu probíhajícímu 13 tt a (holčička)má 9.0 a je a je malinko menší ,ale podle tabulky je i ona přerostlá 😉 😅
každé mimi je jiné jsou asi nějaké tabulky které mají hodnotu od -do ale i tak to může být jinak.

andra76
17. pro 2008

tak jsme byli na kupovat ve šternberku a snad už mám všechno ale není to pro mě,jak chodím(jak stará bapka tak mě pk začnou bolet záda a spodek a jedem dom.
niko
nikdo s genetiky do 15 hod. nevolal tak je asi vše prozatím v pořádku,nevím ale jstli zítra nazajedem k mojí gyndařce ,když mám manžu doma protože se mi zdá že mě trochu pálí výtok tak pro jistotu no ještě uvidím

tina30
17. pro 2008

ahoj holky, tak dneska se hlásím až ted. byla sem na glykemickém testu (nebo jak se to jmenuje) a pak sem vyrazila do města. přijela sem dom kolem jedný hodiny a byla sem tak hotová, že sem si musela lehnout. ted už sem odpočatá, tak je to hned lepší.
toho testu sem se docela bála, ale nebylo to tak strašný. dostala sem hodně, ale fakt hodně sladkej čaj. no a výsledky budou zítra. tak sem zvědavá.

Zan: k tý velikosti - někde sem četla že dvojčátka se vyvíjejí a rostou stejně jako jedno mimčo, akorát se jejich růst zpomalí či pozastaví až někdy kolem 32.týdne. takže se máme na co těšit. 😀 😀

adrosek
17. pro 2008

Ahojík holky tak Vás taky zdravím.