Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
18. únor 2010

-blucka to jsou teda pěkní chlapáci ti řeknem jako,no už to není žádná sranda je nosit co
-no a ohledně počasí se ani nevyjadřujem už,pěkně mě to štve už a dneska je tak škaredě ☹

adrosek
18. únor 2010

-tak jak mamky,mimča už chrupkají?
-no my jdem zítra pichat naušničky tak jsem zvědavá,bude to nastřelovat ale aj tam jsem zvědavá jak to zvládneme 😒

myska77
18. únor 2010

Ahoj mamky,
tak dneska asi vsichni plavou nebo nakupuji, ze tu nikdo neni 😀
Bluci: krasne vahy, to ste se teda rozjeli, a ste pekni dlouhani.

Adri at zmaknete zitra ty nausnicky, holky budou jeste vetsi fesandy.

Ja dnes byla desne lina, nic se mi nechtelo a taky jsem chtela vyzkouset jak kluci budou spat doma, tak jsme ani nesli ven. Kluci uz jsou srovnani, takze tohle je super. Vecer jsem jim udelala jahlovou kasi s jablkem a oba se na to ksichtili, Mates porad delal, ze se dusi a pak nakonec vyhodil cely zaludek, no pohled sedivy. Tak jsem mu udelala pak tu instantni a to mu chutnalo.
Jinak jsme blbli doma v tom novem golfaci a jsem z nej porad vic hrc frc a klukum se v nem taky moc libi, Christik hned vyhodil nohy na pultik a proste byl tezkej frajer 😀 😀

myska77
18. únor 2010
sorbona13
19. únor 2010

Ahoj holky, dneska super noc, spali v kuse do 4.30, v 5 jsem nakojila a ještě teď spinkají 🙂 To ranní kojení okolo 5. jim tedy ještě nechám, když teda pak budou spát do 7 🙂

myska: to jsou ale pohodáři, takový sluníčka 🙂 Už se těším na plavčo 🙂

blucka: kluci jsou pěkný macíčci. Jak dlouho po snídani jim dáváš svačinu? Mně kluci taky ze začátku nejedli moc dobře, tak jim dávám až tak 3 hod. po snídani a zdlábnou 200g.

adri: ať to píchání dobře dopadne 🙂 Holky budou určitě statečný 😉

sorbona13
19. únor 2010

tak nakonec vstávačka v 6.30, ale i tak dobrý 🙂

blucka
19. únor 2010

Ahoj holky,
Mysko, to su naozaj frajeri, tazka pohoda 😀 .
Kluci su dlouhani, no jo maju byt po kom 😉 , len mi pride, ze nejak rychlo rastieme z velkosti....
Sorbi, tak si aspon odpocinies, svacu davam tak po 2-3hodkach, ale daju si max.2lyzicky a dost, ked nechcu tak ich nenutim, podla vahy im asi jedlo nechyba 😀 .

luzza
19. únor 2010

mysi
my taky jezdili po baráku s golfáčema 😀 😀
jsem ráda, že je mám...hartana už prodáme...

jankatr
autor
19. únor 2010

Taky se chystám že ten velkej zjara prodám - Kuba už se tam stejně sotva vejde a přece jen ten golfáč je o 10 kg lehčí. Příští zimu už zvládnem s těma golfkama a když nasněží tak vytáhnem sáně 😵

adrosek
19. únor 2010

-ahojík mamky,tak přeji hezký den všem 🙂
-tak sme doma z naušnic,jojo dobrý,zvládly to ok,trocha křiku ale za momentík na to zabudly a už jsou vpohodě tak jsem ráda,že to tak zvládly,no hned vypadí jinak zase,tak měsím máme nechat tytpo co nám dali a pak je vyměním za naše co sme pořídili teda dostali od babičky
-no ale jako,cesta zpátky byla děs,někde jsou chodníky dost o ničem,sice to taje,ale to se mi zase bortí kočar no a navíc mi nejel bud,změnili jízdní řád tak jsem je tlačila celou cestu knám do kopce a ještě vtom sněhu,jako no myslela jsem že vypotím dušu,fakt padlo dosti slov nehezkých
-myska hezká fotka a kluci si vtom lebedí teda... 🙂 🙂 🙂
-no už at je po sněhu,holky ted chrní tak jsem zvědavá dokdy

myska77
19. únor 2010

Tak jsem byla zase 4,5 hodiny venku s klukama, nohy mi muzou upadnout, ale lepsi nez sedet doma. U nas ten snih dost taje tak snad uz bude lip.
Taky jsem si rikala, ze bych EW prodala, ale je super do terenu, tak si ho asi nechame jeste a golfac budu mit ja v aute na nakupy a navstevy 😀
Adri: to jsou holky urcite velike fesandy ted, asi taky dam klukum nausnice 😀 nemam koho cincat 😀

adrosek
19. únor 2010

-tak se chystám vyzkoušet naší novou domácí pekárnu,tak jsem zvědavá jestli se to pak bude dát jíst vůbec 😉

luzza
19. únor 2010

holky
dnes na plavání byl fotograf... fotil a natáčel... holky udělaly ponor spolu, vedle sebe, tak jsem zvědavá 😅
jak budou fotky, tak hned dodám 🙂

adrosek
19. únor 2010

-jéé luzza to bude určitě super,se těším na fotky

sorbona13
19. únor 2010

Ahoj holky, dnešek super den, byla jsem za Kačatkem a klukama, takový sluníčka, to jsem ještě neviděla 😵 😵 To jsem si říkala, jaký jsou naši kluci smíškové, ale na Páťu s Danečkem teda nemají.¨

luzzi: hoď i video na youtube, moc se těším. My jdeme plavčit zítra.

adri: pekárnu taky máme, kupuju hotové směsi na www.chlebarna.cz nebo http://www.bielmeier.cz/chlebove-smesi-bielmeier/
Nebo peču z mouky, mám pár odkazů na recepty, tak mi písni do IP mejl a já ti je pošlu 🙂 ¨

myska: golfky mám taky standardně zaparkované v autě, zrovna dneska se hodili na nákup 🙂

adrosek
19. únor 2010

-jéé sorbonka díky,napíšem ti

myska77
21. únor 2010

Ahoj holky,
Luzzi tak to se moc tesim na fotky z vaseho plavani. Ja Ti slibila fotky z naseho, od profika budou jen vyvolane, tady mame co fotila kamoska za sklem, tak nejsou az tak kvalitni: http://picasaweb.google.cz/misule77/2010_02_pla...

Vcera jsme byli na navsteve podivat se na mesicniho klucika a holky ja nemohla uverit, ze nase deti byly kdy tak male. A to mel 4 kila pri porodu. Byl tak lehoucky a droboucky, no bylo to super. Jeste bych si mimco strihla 😀

Za chvili jedem nakupovat a berem poprve golfky, uz se na to tesim.

Co se tyce rezimu tak se nam kluci krasne srovnali a usinaji i pres den v presne casy, na navsteve spali v kocare na zahrade, nemuseli jsme je houpat a ty lidi byli v soku, ze jsou tak vychovani 😀

Adri jak dopadlo peceni, my pecem snad kazdy den, ten domaci chleba nema chybu. Kupujem taky hotove smesy a pridavame ruzna seminka.

Uz jsem klukum nakoupila zase vetsi oblecky vel.80, 86 a neco i v 92, tak mam na leto klid 😵

adrosek
21. únor 2010

-ahojík mamky,přeji hezký zbytek víkendu 🙂
-myska no chleba-ten první se nepovedl a ten druhý co jsem dělala dneska je už k jídlu,tak jej baštíme,jen ta kůrka je taková dost tvrdá jako,tak nevím,musím to ještě vychytat nějaítra vyzkoušímk,dneska jsem koupila hotové směsi tak to zítra vyzkouším,no musím se to naučit,aby se to dalo jíst jako

kacatko000
21. únor 2010

Ahojky

jak jste si užily víkend???

Já docela fajn, v pátek návštěva sorbonky ta byla super, musím říct, že jejich kluci jsou naprosto úžasní, jsou strašně šikovní, je to fakt skvělé když člověk ví co maj za sebou, jací jsou to bojovníci a jak to vše dohnali a navíc jsou šikovnější než třeba moji kluci. Sorbonky kluci už krásně lezou a ti moji hlavně patriček to je lenoch, ten by jen ležel na zádech. Ale musím říct že jsou úplně stejní, kdyby neměli každý jinou barvu punčocháčků tak nemám šanci je rozeznat.

Sorbonko: děkuju ale to by jsi dnes měla vidět Danečka, byla jsem za Bluckou a se smíška se stal protiva protivnej a pořád jen řval a řval a řval, blucka by ti mohla povídat, její kluci uplní andílci a Daneček hysterka pokud nebyl na rukách tak tam dělal cirkus pořádnej. A kromě toho Honzíček s Kubíčkem jsou velcí smíšci a už se těším až budeme v létě řádit u nás na chalupě 🙂

Blucka: dnes to bylo moc fajn, jen mě mrzí že daník furt řval, už jsem nevěděla co s ním je, ale zuby to nebyly jak jsme si myslely, jakmile jsme přijeli domů a on měl zas prostor tak byl strašně šťastnej a divokej a furt se smál. Obávám se že už nechce být v kočáře, asi mu vadí ten malej prostor, což teda znamená že procházky už nebudou tak příjemné. Obdivuju tvoje kluky jak v kočárku byli hodní když jsme byli na to kafčo

jankatr
autor
21. únor 2010

Jé holky to máte fajn že jste tam tak pohromadě 🙂
Někdy bysme se mohly domluvit a udělat nějaký hromadný sraz dvojčat 😀

Teď jsem na volné nahlédla do tématu - dvojnásobné maminky: fičák - to by mě Luzzi zajímalo co by holky dělaly kdyby měly doma to naše nadělení 😀 😀 😀 když teď jsou z toho tak hotové. 😉

blucka
21. únor 2010

Ahoj holky,
to nam ale vikend zase usiel, ja mam pocit, ze len vcera bol piatok, strasne to leti... 😠
Kacatko, to je pravda, ze ako nahle si ho vzala z kocara tak bol jak anjelik 😀, no jo, kazdy den nemozu byt podla nasich predstav 😉 😠 i u nas je to obcas. Ja teda u nas dufam, ze ked uz nebudu tak naobliekany a budu viac sediet tak budu kludnejsi 😅. Kluci boli vecer uz dost unaveny, dala som ich o 18.00spat a teda odpadli.
Jani, to by sme museli prenajat autobus a to by ludia cuuummmmellllli 😀 😀 😀 na ten zras. To len ked sme dnes sli s Kacatkom sa ludia otacali a ukazovali jeeeejjjjjj. 😀 😀 😀
Holky, ten novy rezim je fakt super, kluci neboli nauceny spinkat pred obidkom a teraz si to normalne vyzaduju..."skocili" do toho nadherne.

sorbona13
22. únor 2010

Ahoj holky, dneska jsme byli na psychologii, neurologii a RHB a všichni byli z kluků úplně vyřízení. Vyvíjí se krásně a jsou dokonce napřed oproti korigovanému věku 😵 Přeskočili jeden vývojový krok a rovnou se začali plazit, Honzík se už staví na kolínka, RHB z toho byla úplně paf 🙂 Jenom se ještě nezvedají vysoko na ručičky, prý až na to přijdou, tak rovnou polezou.

janka: hromadný sraz dvojčat je super nápad, kacatko už něco takového dokonce plánuje, má spoustu "dvojčatových" kamarádek 🙂 Jenom nevím, kde seženeme tak velký penzion 😀

kacatko: my zase brzy přijedeme 😉

myska: úžasný fotky, jsi hubená jak lunt 🙂 Už se těším na sobotu 😉 Aspoň nás naučíte nové cviky, my teď plavat nechodíme (jenom sami do bazénu), protože sama bych s nima plavat nemohla a manžel se nemůže z práce uvolnit 🙄

adrosek
22. únor 2010

-sorbonka tak super zprávy z vyšetření,to je odbře že je všechno ok
-taky děkuji za recepty,kuknme na to

myska77
22. únor 2010

Ahoj holky,

Sorbi: to je super jak kluci dopadli vyborne, jsou moc sikovni a za chvili budou chodit, predezenou vsechny nase deti 😀

Dneska jsem uplne mrtva, Mates se porad chce tulit a chovat, a kdyz ho nezvednu tak za mnou leze do vsech mistnosti a rve jak tur, vubec nic neudelam. Asi je uz v tom obdobi separacni uzkosti, ma to byt kolem 8.mesice. Jsem z nej totalne dead, porad pisti a hulaka, fakt se vzdy modlim at uz usne. 🙄 Ted jeste manzel odjel na sluzebku na 2 dny, takze fakt super 😒

luzza
22. únor 2010

teda sorbonko 🙂
to máme radost i za tebe 😅 😅 😅 ale já věděla od začátku,že jsou kluci borci 😉 😀

jani
to máš recht 😀 chlap věčně pryč a my doma tři děti 😅

mysi
krásný fotky 😉 😉 ale už se prosím tě trochu najez! 😀 😀 😀

holky
nela chodí za jednu ručičku!! normálně mi bafne ruku a táhne mě a chce špacírovat...je fakt blázínek a když s ní nejdu, jde podél zdi nebo podél nábytku a přidržuje se jen jednou rukou😅 myslím,že tomu ročku určitě uteče...

myska77
22. únor 2010

Luzzi: teda Nela je rychla, chodit v 9.mesicich 😵 nechce to naucit moje kluky at je nemusim uz nosit po schodech? 😀 Holka ja jim jak hornik, ale jak nemam cas, teda spis silu cvicit, tak nemam uz zadne svaly, vsechno je to na me povolene a to jsem byla zvykla chodit do posilky 4x denne. Luzz a co Eliska, ta to z povzdali pozoruje a pak rovnou zacne behat, vid? 😀

jankatr
autor
22. únor 2010

Luzz tak to máte stejné jako my - Kubík taky v těch devíti lítal kolem nábytku, jen se tak jednou ručkou odrážel a teď v 10 už začíná chodit - dneska už došel podél celé linky - takže nějakých 2,5 m je den ode dne lepší a vyloženě ho to baví. 🙂

sorbona13
22. únor 2010

myska: švagrový holka měla to samý, trvalo to cca týden a teď je z ní zase zlatíčko, tak vydrž. Musí to být na palici, zvlášť, když máš ještě Christíka. Já taky dřív chodila do posilky 5x týdně a o víkendech buď výlety na kole nebo závody, už se těším na léto, až s klukama vyrazíme 🙂

luzza: Nelča je teda borec, za chvíli už jí nechytíš 🙂

luzza
22. únor 2010

mysi
eliška je zlatíčko,ta si hraje v sedě, nebo na bříšku...neumí lézt, jen se plazí... a to ještě jako housenka 😀 je strašně hodná, furt se usmívá...sama se postavit nedokáže,ale když vidí nelinku,tak se o to snaží 😀 😀

jani
to je teda rychlík 😅 😅 😅 máme co hlídat,viď?? 😅 když byly holky malinký,přišla mi to větší pohoda 😅
a co Matýsek??

luzza
22. únor 2010

holky
ještě jsem se zapomněla přiznat, že je mi dnes 33 😝 😝 😝 😝