Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
19. lis 2010

@myska77 jo jo mysko, tak přesně o tom mluvím 🙂 🙂 🙂

adrosek
19. lis 2010

-myska děkuji moc,kuknem na to
-no taky jako určitě ten kočár necháme do léta a pak chcem právěže ty voditka
-luzza tak to ste šikulky,my nočník zatím nic,holky natom nechtěji ani moc sedět,si říkám že vlétě najedem natvrdo

jankatr
autor
19. lis 2010

@luzza už jsou to velký holky - ty nočníky taky tiše závidím - ale já z nich nevymámím ani přiznání k tomu co už v plíně mají -natož aby si řekli nebo dali říct. A vysazovat na nočník.... - no tak to bych od rána do večera nedělala nic jiného 😝 😝 😝 😝

janicka.slunicko
20. lis 2010

Ahoj holky mohla bych se k vam pridat,ja mam dvojčatka ,tedka ji bude korigovane 5 a pul mesíce,jinak jsou v unoru narozeni na Valentina.
Jak to holky zvladate s prckama,?Valča ta se přetačí na obe strany a Ríša na jednu stranu Val ta se snaží lest dozadu pomaloučku... jinak jsou to pusinky...

adrosek
20. lis 2010

-ahojík janicka vítáme te
-všem hezký večer přeji

luzza
20. lis 2010

janičko vítej 😵 😵 jejda to jste byli brzy narození,že?? 😅 a koukám, že ,malí všechno zvládli 🙂

luzza
20. lis 2010

sobotní podvečer u nás v ulici 🙂

jankatr
autor
20. lis 2010

Ahoj Jani - taky vítám - tvoje dětičky mají moje sympatie - já jsem taky na Valentýna 😵 😵 😵 (dokonce i manžel akorát od 3 roky dřív 😅 )
U nás je to honička - Já a Luzza k tomu máme totiž ještě starší kluky - takže je veselo - ale dá se - i když pravda musím říct - ještě že máme hned vedle babičku která těsně před narozením klůků nastoupila do důchodu a navíc je dost akční takže je ráda že díky nám nemusí sedět doma 😅 😅 😅

jankatr
autor
20. lis 2010

@luzza super fotečky 😵

jankatr
autor
20. lis 2010

zas po dlouhé době jsme přidali pár foteček tak můžete kouknout 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/albu...

adrosek
21. lis 2010

-dobré ránko holky všem
-tak unás je Adulka asik nemocná,od večera má teploty 38 tak uvidíme,měla dnes ráno tak uvidíme ces den jak a co,jinak zítra budeme muset k dr.asi ☹

luzza
21. lis 2010

@jankatr tak jsem se pokochala fotečkama 😀 😀 😀 krása 🙂 😉 😵
@adrosek chuděrka aduš ☹ ☹ snad jí bude brzy lépe a co sárinka, ta nic??

luzza
21. lis 2010

jinak od minulého týdne u nás frčí slovo MOJÉÉÉÉ 😠 😀 😀 😀 😀

adrosek
21. lis 2010

-Sárinka zatím nic tak jsem zvědavá kdy to přijde,ale mám dojem že jim oběma začíná téc znosu tak bude asik rýma opět 😠
-jé luzza mojéé tak to musí být veselo co 😎

luzza
21. lis 2010

@adrosek tak to snad nic nebude 🙂 rýma bude za týden pryč 😉 no mojéé je teda něco 😅 😅 ale oni to nedělají na sebe, ale na nás!!!!!!!! 😅 😅 😅 spolu drží basu 😀 😀

luzza
21. lis 2010

holky nevíte o starších dvojčátkách, kdo by prodával kombinézy?? sháníme nějaké jetější na ven.. kdybyste někdo věděl, písněte mi prosím.. 🙂

adrosek
21. lis 2010

-tak to je sranda,takže se spolčily proti vám,to je sranda 🙂
-no snad to rychle odezní všechno
-přidám nějaké fotky těch našich holek

adrosek
21. lis 2010

-luzza já nevím o nikom
-no my máme taky jenom jedny kombinézky,ale máme jeté bundy a gatě tak snad to nějak přežijeme tu zimu

luzza
21. lis 2010

jejda ty jsou kouzelnéé 😅 😅 😀 😀
no my jsme na tom podobně 😅 , tak bych chtěla ještě jedny kombinézy..

adrosek
21. lis 2010

-kouzelné ale občas pěkné nedobroty 😠

jankatr
autor
21. lis 2010

@adrosek No to jsou kočky 😎

@luzza To musí být fakt sranda - je to úžasný jak ty děti dokážou spolupracovat - zvlášť když jde o nějakou lumpárnu 😀 😀 😀 Ale už toho teda nakecáte - u nás pořád nic moc 🙄

luzza
21. lis 2010

@jankatr holky jsou od přírody ukecanější 😀 i doktor to v pátek říkal 😅 😅 když mu holky řekli DOBÍ DEN a pak na něj ukázali a řekly MÁ BEJLE (brejle 😀 )

luzza
21. lis 2010

ale to samostatný jídlo mě teda ničí 🙄 všude bordel ☹ nejradši bych je krmila 😒

adrosek
21. lis 2010

-no unás jíme jen občas samostatně teda zatím,jako oběd jim ještě dávám jinak by to bylo všude
-jedí jen když mají chleba nebo rohlík namazaný,spíš jen tuhé jídlo když mají

jankatr
autor
21. lis 2010

@luzza To mi povídej - ještě nedávno se to dalo ale teď mají období kdy to prostě nejde - radši budou držet hladovku než aby se nechali nakrmit 🙄 - taky to pak podle toho vypadá - matlaj se v tom obouma rukama, hážou to na zem, dělají si z toho pleťový masky a pod. Ale jednou se to naučit musej 😉

janicka.slunicko
21. lis 2010

Ahoj holky super fotky,to je strasne hezké ty dvojčatka,jsou proste užasny vaše detičky.
To je super stim narozením jankatr,to teda s manželem slavite spolu,to musí byt bomba.
To jsou prckové brzy narozeni ve 24tt,ale se stoho dostaly uplne suprove,porad ale jezdime nakontroly a cvicíme Vojtovku třikrat denne,tak je to naročne,ale proste to beru ,i když vever pak padnu...
Jinak Valča ta když se narodila ta mela hnedka operaci srdička a pak problemi s díchaním dlouho byla na kyslíku,ale tedka už je to vše dobré a Ríša ten mel krvacení do hlavičky 4stupne to nejhorší,tak ma zavedenej šant,jestly nekdo víte co je to ,tak to je trubička v hlavičce a je zavedena do žaludku a tam se přebytečnej mozkomišní mok odvadí,ale bez toho by by se mu to ucpalo a umřel by..... Na 99procent to ma napořad....ale jsou oba šikovny...
Tak doufam že vaši prckové jsou všichni zdraví....

adrosek
21. lis 2010

-janička tak to je dobře že se ztoho tak dostaly dětičky,jen tak dál a hlavně že to všechno dohnaly

jankatr
autor
21. lis 2010

@janicka.slunicko Teda Jani - klobouk dolů.... jsi statečná holka jak to zvládáš. Hlavně ale že se z toho prckové dostali a v rámci možností jsou v pořádku. Teď je mi skoro až stydno když si tu stěžujem na to že ty naše dětičky dělají brajgl u jídla a pod. Kam se ty naše starosti hrabou na ty tvoje... 😔 😔 😔
S těma narozkama je to dobrý - aspoń nemůže tvrdit že na to zapomněl 😀

sorbona13
21. lis 2010

Ahoj holky, musím to zaťukat, ale nemoci se nás konečně pouští, občas kluci zakašlou, ale už je to na dobré cestě 🙂
S tím nočníkem, já dávám zatím jen Kubíka po odpoledním spaní, někdy se vyčůrá, ale nechávám ho sedět tak max. 5min....Honzík nechce sedět ani za nic, tak to ani nezkouším...oba sice hlásí "bóbu", ale někdy mi přijde, že si tak i vynucujou pozornost, posledně Honzík v autě pořád hlásil bóba bóba a pak v plíně nic nebylo ☹
No a s jídlem, to mi ani nemluvte, oba hrozně patlají, dokrmuju je ještě lžičkou a abych pravdu řekla, nechávám je jíst samostatně jen jednou, max. dvakrát za den, ovoce a pečivo jedí v pohodě sami, ale jogurt rozpatlaj, kaši taky, oběd jak kdy, když jsou těstoviny, tak ty dvakrát napíchnou na vidličku a pak stejně jedí rukama ....

@jankatr: mně ti tvoji kluci připadají hrozně velký 🙂 Jsem holt zvyklá na drobínky 🙂
@janicka.slunicko ahoj Jani, vítej mezi námi, naši kluci se taky narodili dřív, ve 29+1tt a jsou to už pěkný rošťáci, nikdo by to do nich neřekl 🙂 Ty začátky byli alespoň pro mě docela v pohodě, člověk měl čas si trochu odfrknout, když šli děti spát, teď co spí už jen jednou denně je to trochu horší 🙂 Ale zase je tohle období strašně hezký, už děti víc komunikujou a je s nimi sranda 🙂 A máš můj obrovský obdiv, že to takhle zvládáš.
@adrosek krásný fotky 🙂 a držím palce, ať se nemoc nerozjede ...
@luzza: holky jsou pěkně ukecaný, to je super 🙂 U nás zatím vyslovují jen počáteční slabiky, třeba beruška je "be", balon je "ba" apod. Dneska Kuba pořád volal "tya" a já nevěděla co chce, myslela jsem, že mi přišel ukázat auto (to je u nás "tato" a on chtěl tyčinku .. poznala jsem to, až když začal lomcovat dvířkama od skříňky, kde máme tyčinky 😀

jankatr
autor
21. lis 2010

@sorbona13 ONo se ti to nezdá - v roce a půl měl Kuba 86cm a skoro 14 kilo 😅 😅 😅 Maty ten ne - to je drobínek je o 5cm menší a o 3kg lehčí 😀