Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
11. únor 2011

@jankatr 😀 😀 teda co my rodiče nevymyslíme že? jen aby to s dětma šlo hi hi 😀 😀
HOLKY dáváte ještě dětem UM???

adrosek
11. únor 2011

@lenulinka21 já jim ještě dávám 2xdenně tak nevím dokdy jej budem dávat,zatím ji to chutná

myska77
11. únor 2011

@jankatr jo taky si vzdy delame srandu, ze mu tu lepenku nedame na plinu, ale na pusu a rechtame se jak blazni a Mates chudak cuci jak puk, ze se mu rodice zblaznili. Taky vzdy rikame, ze ted zazvonit socialka, tak jdeme 😀

myska77
11. únor 2011

@lenulinka21 my davame rano k snidani a odpol.ke svace, piji 260ml a jeste vzdy rvou, ze chteji vic, tak jim ho brat nebudem. Maji pit mliko min.do 3 let, a kdyz jim chutna i dyl, tak se odebirat nemusi. Oni to pak maji vic jako ritual nez, ze by jim slo o to mliko 😵

luzza
11. únor 2011

@lenulinka21 já kojila 20 měsíců a pak jsme přešli na normální kravský plnotučný mlíko 😉 a všechno v pohodě 🙂 ráno vypijou hrnek než připravím snídani a odpoledne taky hrnek 🙂 mezitím jedí jogurty, tvarohy, puding, sýry, takže si myslím, že to stačí 🙂

luzza
11. únor 2011

ale Domča jedl málo, takže jsem byla ráda, že pije sunar a pil mi ho až do tří let...měla jsem z toho dobrej pocit...protože v jídle vybíravej byl a je dodnes 😠 😠 holky jsou proti němu normální popelnice všežravý 😀 😀 😀

lenulinka21
11. únor 2011

@adrosek @luzza @myska77
Holky ptám se proto, že KLUCI už nějakou dobu UM nemají ☹ ☹ a je to tím, že OBA to prostě
začali odmítat nejprve Pavlík a pak ho následoval i Tomík a stejně tak to měli
s cumlama.
Tak máme taky kravské mléko a v pohodě 🙂 jedí jogurty, pudingy apod věci.

@luzza 😀 😀 teda ty máš vždycky SUPER hlášky 😀 😀 u nás je to Pavlík ta popelnice 😀 ten
fakt sežere jednou i mámu a tátu 😅 😀 Tomík ani nééé ten jen ty fajnové věci a jen to svoje nic víc
navíc.

janicka.slunicko
11. únor 2011

Ahoj holky pdlohé dobe sem si zapla pc...
Tak oslava byla super pak poslu foto.Dneska jsme byly na kontrole na plicním a dobry jsou to sikulky tak zase za pul roku na kontrolu... Valča a pekne řadí už si přeručkuje celej gauč a roste jí další zoubek a je takova nevrla asi jí to bolí ale je statecna prdolka, Ríša ten jeste neleze pořad cvicíme tedka jsme byly na rehabce a ukazala nam další cvik a zoubek zatim nema ale pořad slintá...
Jinak stim mlíčkem jak pišete tak to je hruza Valča ta si ho da akorat rano a nechce ho ale Ríša ten vubec tak jsme skusily aj jiné ale jak mu dam flašku tak se muže zblaznit... no ani moc nechce pit...

Hezké fotky holky mate. 🙂

sorbona13
11. únor 2011

ahoj holky, zdravím vás po delší době, koukám máte všechny doma veselo 🙂

@luzza: holky jsou kouzelný a velký pomocnice. Perou se vůbec o hračky, nebo se vždycky nějak podělí? Mně přijde, že jsou hrozně rozumný a mají se moc rády 😵

@myska77: fotky suprový, kluci hrozně vyrostli, už se těším, až se zase uvidíme 🙂 Helmičky taky chceme pořídit, včera mi spadnul H. venku z motorky, neustále totiž jezdí kde nemá, schválně se rozjíždí z kopce a jezdí smykem, tak by byl i zázrak, kdyby sebou občas nebácnul o zem.

@janicka.slunicko: dětičky jsou šikovný, za chvíli už ani R. nebude to cvičení potřebovat a tobě ubyde trochu práce.

@lenulinka21: nám kluci zatím UM pijí, ale taky měli období, kdy ho moc nechtěli, třeba se to i u vás zase otočí. Zkoušela jsi třeba změnit značku? Já je nakonec utáhla na jahodový Hami, teď už zase pijí cokoliv...

luzza, myska: s lepenkama jste mě dostaly 😀 😀 😀

kdybyste chtěli mrknout, tak tady je pár videí:

https://www.youtube.com/watch?v=qvWCU7Clf6Ahttps://www.youtube.com/watch?v=qNKY9OfnuE4https://www.youtube.com/watch?v=AcSO77WJrs4
jankatr
autor
11. únor 2011

@sorbona13 Luzza nelepí - to my jsme takový "trapiči malejch zvířátek" 😀 😀 😀

@lenulinka21 Naši kluci ho mají na noc - ne že by ho nechtěli, ale už se mi zdá že jsou docela velcí takže jinak dostávají normální kravské - a myslím že kolem toho druhého roku už jim ho zruším i v tu noc. Stejně to vždycky za minutu vyzunknou a chtějí ještě čaj.

@janicka.slunicko jste šikulky 🙂 🙂 🙂

Jinak u nás s tím jídlem jak kdy - hoši jsou tak pěkně vybíraví - když jim to jede tak to do nich padne jak do popelnice a z toho zas celý jídlo nechaj.

sorbona13
11. únor 2011

@jankatr no jasně, vždyť jsem to spletla 🙂 Tak lepte dál, ať mají děti co zkoumat 🙂 Nám se svlíká jenom K. a to zásadně jen ráno...ale ponožky a bačkory si sundají tak 20x za den, uvažuju, že bych jim to po vašem vzoru taky trošku ztížila 🙂

jankatr
autor
11. únor 2011

@sorbona13 Už je zalepíno 😀 😀 😀 - akorát že ti prevítci (páč Kuba už to taky zkouší) už to dokážou roepnout i pod tou izolepou 😅 😅 😅
Dneska mě vytočil Mates když se večer zase vyslíkl a sundal plínu - jenže v ní měl slušnou nadílku a ještě si do toho stihnul hrábnout - hovádko naše malý.... - zaplať pánbůh že ho nenapadlo si v tu chvíli sednout na koberec na kterým stál - to už bysme měli asi o jedno dítko míň - vzhledem k tomu že s postupujícím dnem moje míra trpělivostti značně klesá 😀 😀 😀

janicka.slunicko
12. únor 2011

Ahoj holky
Jankatr jsem ti poslala fotky,mužu te poprosit hodiš je sem,achjo ja vubec nevímjak sem je hodit...no mam se co učit 😀 dekuji ti.

fajn
12. únor 2011

@janicka.slunicko vše nejlepší Val i Ríšovi k narozeninám 😀

myska77
12. únor 2011

@janicka.slunicko Jani, pridas je sem jednoduse, kdyz chces psat reakci do fora, tak hned pod tim obdelnikem mas napsano: ,,pridej fotky", na to kliknes a uz jen vkladas z mista, kde mas fotky ulozene. Posilam obrazek, kde to najdes 😵

jankatr
autor
12. únor 2011

@myska77 No vidíš - ty jsi šikulka 🙂 🙂 🙂
@janicka.slunicko jasnačka 😉 🙂

jankatr
autor
12. únor 2011

Tak tady jsou fotky od Janicky.slunicko 🙂
@janicka.slunicko Valča je pěkná dračice co?? 😀 😅 😉

myska77
12. únor 2011

@janicka.slunicko fakt bozi deti 😀
@sorbona13 skoukla jsem vsechna videa, kluci moc zkrasneli, jsou to lumpici 😎 Koukam, ze se u vas taky porad slikaji ponozky a boty. Kdyby jsme nemeli v predsini a v kuchyni dlazbu, tak mi to ani nevadi, ale miluji, kdyz maji studene nohy.
My se dnes probudili s rymou a kaslem, Christik zase chrci, ale zladnem to cajem.

myska77
12. únor 2011

holky tohle musite videt, mame samonasiraci dite. Mates si vzal svuj detsky mobil a volal babicce, a kdyz mu to porad nebrala, tak se zacal vztekat. Tak jsem vzala svuj mobil a mame zavolala a ona to jako na potvoru fakt nevzala. Odklikejte si asi tak 5 fotek: https://picasaweb.google.com/family.enc.cz/2011...
😀 😀 😀

jankatr
autor
12. únor 2011

@myska77 super fotečky - někdy je fakt úžasný jaký ty děti dovedou být samoserky 😀 😀 😀

luzza
12. únor 2011

@myska77 krásné fotky 😵 😵 krásní kluci 😉 😉 a moc jsem se pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@sorbona13 super videjka 😀 😀 koukali jsme celá rodina a pěkně jsme se nasmáli 😅 😅 ta podoba kluků - já opravdu nevím, jestli bych je rozeznala 😅 😅 😅 😅 neskutečný 😀 😀
@janicka.slunicko dětičky jsou kouzelný 😵 😵 😵 je vidět, že rýša musí poslouchat 😀 😀 páč jednoznačnej šéf je tam valinka 😀 😀 😀 😀

luzza
12. únor 2011

samoserky 😀 😀 😀 😀 😀 to je krásnej výraz 😀 😀 😀 😀

lenulinka21
13. únor 2011

@janicka.slunicko krásné fotečky 🙂 😉 Valinka je jednoznačně šéééf 😀 😀 a opravdu máš krásné
děti 😵

@myska77 😀 😀 krásně nafoceno a pobavilo nás TO tady všechny 😀 😀 každé dítko je
osobnost 😵 ale krááásně se samonasral 😀 😀 to se mu musí nechat 😀

HOLKY dneska fičíme k babi a dědovi 🙂 jsme pozváni na obídek a dobrotky. Všech krásný zbytek neděle 😵

luzza
13. únor 2011

nedělní skoky z gauče 😉

https://www.youtube.com/watch?v=XY_3lLrrdlQ
adrosek
13. únor 2011

@luzza to je úplně super luzza,holky jsou fakt boží a jak krásně opakují a mluví všechno,jsou to prostě šikulky hrozně moc
-no našim holkám se moc mluvit nechce,teda Sárince spíš,Aduš jo ta mele pořád a opakuje krísně tak snad začne pořádně brzy aj Sáruš

luzza
13. únor 2011

další koláž 😉 🙂 táta - Nelinka

janicka.slunicko
14. únor 2011

luzza tak to je podoba. 😀

adrosek
15. únor 2011

@luzza to je podoba tedy
-jak se máte mamky jinak,děti snad poslouchají a ste všeci fit 🙂 🙂 🙂

luzza
16. únor 2011

ahoj holky
u nás se vstávalo v 9,30 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ale to se stalo POPRVÉ 😀 😀 😀 😀 vůbec to nechápu 😅 ale ted nevím, jak je mám dát spát přes den 😕 😕 😕 jinak vstáváme kolem 8..