Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

crca
25. dub 2011

Ahojky,teda asi se budu opakovat,ale ty tvoje holky
@luzza ty jsou snad o rok starší ne??? 😅
@jankatr fotečky krásný 😵
Taky jednu přihazuju z dneška když Máťa byl koledovat s tátou 😀

jankatr
autor
25. dub 2011

@crca To je bomba ta velká pomlázka - ta je snad dvakrát větší jak on? 😅 😅 😅

crca
25. dub 2011

@jankatr no jo,Michal mu jí upletl 😀 ,ale byl z ní docela nadšenej 😀

jankatr
autor
25. dub 2011

kluci měli maličký - ale nakonec to dopadlo tak že jsem od nich dostala já a ještě moje mamka a pak už nechtěli - asi budou pacifisti 😀 😀 😀

lenulinka21
26. dub 2011

@jankatr no fotečky jsou bezkonkureční 🙂 🙂 fakt super..
a srazy veteránů máme taky rádi, u nás v Opavě jsou každý rok na náměstí tak už se letos těšíme 🙂
@luzza no jooo 😀 😀 holky jsou fakticky jako školkové děti jak výškově tak všechno to co umí...jen tiše
závidím pač my máme na všechno čas 🙂 teda kluci

luzza
29. dub 2011

páteční odpolko v lese 🙂

crca
30. dub 2011

@luzza ty máš ty děti nějak nacvičené,že ti tak pozujou? 😀 Já je chytnu společně snad jen u jídla a to ještě musím vychytat moment 😀
Jinak včera jsem si volala jak je to s tím termínem na tu pupeční kýlu s Máťou,je to už 2 měsíce a nic a tak akorád říkal,že to budou rozesílat na začátku května,ale jsme objednaný na 20.5 na 15.00hod což je v prd..i,protože je u nás zrovna ten víkend pouť 😠

luzza
30. dub 2011

@crca ne ne, oni se od sebe málokdy hnou 😀 😀 hlavně eliška furt pronásleduje nelču, je to takovej její ocásek 😀 a na ty kameny lezou samy 🤐 dokonce z nich skáčou 😅 no občas dopadnou až na hu.. 😉
my byli na kýle loni přesně touhle dobou 😉 mohla jsem tam mít obě holky...naštěstí...takže super..

crca
30. dub 2011

@luzza můžu tě poprosit trochu o to,jak to probíhalo?my jdeme ambulantně,odpoperujou a jedeme domu nemluvě o tom,že hned vezmou i mě 😀 Mám u obočí takovou bradavičku,tak prý vezmeme maminku hned taky,aby byla ještě hezčí 😀

jankatr
autor
30. dub 2011

@crca tak to znám taky - a ještě u jídla jen díky tomu že jsou v těch jídelních židličkách a nemůžou zdrhnout 😀 😀 😀

Marky - jak vy máte tu kýlku velikou že vás berou už teď ? Matěj to má jako hrášek a říkala dr. že prý když se to bude řešit tak až kolem 5-6 roku.

crca
30. dub 2011

@jankatr my jí máme o něco malilinko větší jako hrášek a prý když se to nezatáhne do dvou let tak to hned radši operují-no,jak vidíš,jiný kraj,jiný názor doktora 😀 ,ale aspoň to bude mít za sebou 😉 ale začínám být zase nervozní 😅

jankatr
autor
30. dub 2011

@crca To je fakt na palici - opravdu co doktor to slyšíš něco jinýho -a pak si vyber 🙄 🙄 🙄

luzza
1. kvě 2011

@crca my měli teda tříselní... nástup den předem, pak operace a další den ráno domů... 😉 co bys chtěla vědět? 🙂

luzza
1. kvě 2011

Nelča zpívá Skoč panenko do vody a Bramboru 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BIBv_fCb6mg
luzza
3. kvě 2011

jo a máme rozhodnutí ze školky 🙂 jsme přijatí 🙂 nastupujeme příští rok v květnu 🙂 uf 😝 🙂

jankatr
autor
3. kvě 2011

Tak to máte super 😵 .... Tiše závidím 🙄

luzza
3. kvě 2011

@jankatr určitě něco vymyslíte.. jo a taky se můžeš proti rozhodnutí školky odvolat!!

crca
3. kvě 2011

Ahojky,ve spolek 😉 Holky u nás je bííííloooo 😲 😠 a to jsem už sklidila zimní oblečení 😒 Včera nám nešla od rána elektrika až do 16.00hod 🙄 naštěstí máme doma plynovou bombu s hořákem,tak jsem aspoň oběd mohla udělat 😀 To by člověk neřekl,jak je na té elektrice závislý 😀

luzza
3. kvě 2011

@crca mě to povídej, tady se vyměňujou sloupy vysokýho napětí, takže jsme bez proudu tak třikrát do měsíce už od prosince 😝 tady to už naštěstí roztálo, ale taky bylo bílo 😅

crca
3. kvě 2011

Holky já jsem trubka 😠 včera jsem si nechala foťák venku! 😔 No po té dnešní chumelenici to snad rozdejchá 😝 😀

jankatr
autor
3. kvě 2011

@crca tak to je mazec - tady je teda zima jak v ruským filmu, ale naštěstí bez sněhu... 😅
Tak si nejsem jistá jak moc se mám těšit na tu víkendovku na motorce - aby mě nemuseli na konci cesty odmražovat 😀 😀 😀

luzza
3. kvě 2011

@jankatr o víkendu už má být teplo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

jankatr
autor
3. kvě 2011

To doufám - jinak asi zmrznu - jedem na víkend až do Budišova nad Budišovkou takže nějakých cca 200 km a dalších podobných asi najedeme za sobotu po okolí a v neděli to samé zpátky - takže jestli bude kosa tak potěš koště 😝 😝 😝

luzza
3. kvě 2011

@jankatr nebude, neboj 😉 🙂 jéé jani já ti tak závidím...... 😔 🙂

jankatr
autor
4. kvě 2011

no jo - aspoň něco co mi můžeš závidět 😀 😀 😀 i když asi bych teď víc ocenila tu školku co závidím já tobě 😅 😅 😅

lenulinka21
4. kvě 2011

@jankatr jééé Budišov nad Budišovkou to je tady u nás 🙂 🙂 co by jsi kamenem dohodila 😉
Opava je fakt kousek stavte se podívat je to kráááásné historické město tip na výlet po okolí... 😉

jankatr
autor
4. kvě 2011

Taky jsem se koukala 😉 🙂 ale trasa na vyjížďku je překvapení - takže vůbec nevím kudy pojedem, ale předpokládám že to bude spíš mimo města. Ono přece jen ve městě je to pak složitější - sice nás nebude až tolik - jen asi kolem 20 motorek ale i tak ten městskej provoz na to není nic moc.

crca
6. kvě 2011

@jankatr Tak ať šťastně dojedete 😉 a počasí určo výjde 😉

luzza
7. kvě 2011

počasí vyšlo 😉 🙂 tak si jankatr určo užívá 😵 😵 😵

crca
8. kvě 2011

@luzza to jsou chutě 😵 taky jsme opékali u babí,děcka jsou u vytržení,hlavně Matýsek,ten je u ohýnku jak doma,to bude nějaký zálesák 😀 Já vždycky zapomenu vzít aspoň telefon abych je vyfotila 😒
Jj,Jankatr ta si teď užívá jak za mlada 😀
Choděj ti holky ještě spát přes den?