Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

crca
8. čer 2011

Tak už mě spěj dvě hodiny a jsou pořád suchý 😕 teda zatím ale i tak 😅 to nechápu,když mají plínu a po hodině se vzbuděj tak jsou nasátý jak houba a teď bez a jsou suchý i po 2 hodinách 😀

jankatr
autor
8. čer 2011

@crca Tak to jsou fakt šikulky

adrosek
8. čer 2011

@crca jsou to šikulky teda

-no unás stále bojujeme teda,nechávám je ces den bez plín doma a občas nehoda a nebo vydrží až do plinky když někam jdeme,nechápem to,tak uvidíme jak a co dál

crca
8. čer 2011

vydrželi jsme suchý!!! 😉 pak jsem jim hned dala nočníček a za chvíli po probuzení se šli vyčůrat a Míša ta dokonce hodila hovínko do nočníku!! 😅 jsem na ní vyděla zase ten její postoj tak jí říkám,vem si nočníček a udělej tam hovínko,tak si ho vzala odnesla do obýváku a přišla celá nadšená že blééé 😀 -no to bylo na 3 lentilky 😀 takže dneska byla plína jen teď na noc 😀 -ale znáte to,dneska super a zítra se mě podělaj a počůraj všude 😀

jankatr
autor
8. čer 2011

@crca Jste pašáci 🙂 🙂 🙂 Asi bych to měla taky zkusit - možná jsou počůraní jen proto že tam tu plínu cítí, ale napřed někde seženu nějakej ten chránič na matrace nebo něco - přece jen jsou to nový matrace a jak to jednou načuchne tím čůráním tak to z toho člověk nedostane a bylo by škoda je hned odrovnat.

crca
8. čer 2011

@jankatr tak já to měla snažší v tom,že je uspávám v golfkách,takže jsem je podloža těma ručníkama a pak když se začnou vrtět tak je přehodím na zem na deku,kam jsem taky dala radši ještě ručníky,ale hlavně....byli úplně nahatý,možná,že kdyby měli ty tepláky,nebo spoďáry tak by to nevědomky pustili....uvidíme zítra,má být chladněji,i když doma je teda už fakt teplo,tak jestli zase budou protestovat tak jdou zase bez 😀

jankatr
autor
8. čer 2011

Tak to pak jo, ten kočár přece jen jde líp vyčistit 😉

adrosek
9. čer 2011

@crca no ste šikulové teda že se nepočurali 🙂

crca
9. čer 2011

@adrosek tak Máťa to dneska pustil do tepláků,ale jak jsem ho přendavala na zem na deku tak jsem mu jen při tom stáhla tepláky a spal dál,Míša dobrý 😀 Ale to je asi tím,že nechtěli jít čůrat když šli spát a měli polívku a ještě se napil šťávy 😅
To je dneska hnusně co?Od rána leje,takže na ven to nevypadá ☹ 😠 Ale docela to jde,jsou v pohodě asi si vyžehlím,když je ta příležitost 😀
Tak jsem to psala odpoledne,ale nešlo mě to odkliknout 😠

adrosek
10. čer 2011

-ahojík mamky,přejeme všem hezký den
-tak unás teda dneska první premiéra-Aduš se vykadila do nočníku ale to bylo teda než si na něj sedla a než to pustila do něj,pač včera večer to bylo to samé,bylo vidět že se ji chce,ale nechtěla to pustit ani za nic do něj jako,tak to zdržovala,no a dneska ráno ji to chytlo znova a šli sme si spolu sednout a pak už to pustila po chvilce tedy,tak byla sláva tak uvidíme co bude dál jako,no ale čurat teda zatím ne vůbec

jankatr
autor
10. čer 2011

@adrosek Hlavně velkej jásot a klidně indiánský tance kolem nočníku - cokoli co ji nadchne natolik aby zatoužila si to zopakovat 😉 🙂

luzza
10. čer 2011
luzza
10. čer 2011

tak i my jsme se dočkali a postavili u nás hřiště 😉 😀

jankatr
autor
10. čer 2011

@luzza To máte krásný hřišťátko 🙂 🙂

jankatr
autor
10. čer 2011

Naši malí "američani" a koupačka https://picasaweb.google.com/118032867306728242...

jankatr
autor
10. čer 2011
crca
12. čer 2011

Ahojky,teda hřišťátko závidím 😉 Já byla v pátek na Jamrocku,je to takový festival hudebních skupin,byli tam chinasky,Marta Jandová,Kryštof............,super 😉 sice jsem tam byla jen 3 hodiny a přišlo mě to na 390kč 😀 ,ale stálo to za to,to odreagování 😵 ,teď v pátek máme sraz zase s holkama ze základky,tak už se těším 😵
@jankatr to jsou pokroky co? 😀 před rokem a teď 😀

luzza
12. čer 2011

neděle v zoo ústí n.l. 🙂

jankatr
autor
12. čer 2011

@crca Marky já ti ani nevím jestli se to dá nazvat pokrokem - páč jsou to pořád stejný čuňata - nebo spíš horší, za ten rok to náležitě vypilovali a to jídlo lítá všude 😠 😠 😠

bubisek
13. čer 2011

Ahoj mamky dvojcatovky,
prosím vás o radu, kam na dovolenou s 8-mesíčními miminy. Líbila by se nám asi nejvíc Šumava.
A říkala jsem si,že lepší by byl asi penzion,kde mají povětšinou nějakou zahrádku,kde se dá taky na dece poležet, protože na celodenní výlety v kočáru to s nima ještě není.
Děkuju moc za příspěvky a promiňte za narušení diskuze🙂.

crca
13. čer 2011

@bubisek já ti asi moc neporadím 😅 nám jsou 2 roky a představa,že bych s nima jela na dovolenou.................. 😕 tak max.do zoo 😅 😅

jankatr
autor
13. čer 2011

@bubisek Já myslím že by to šlo, podle mě líp jak za rok 😅 protože to už je nebudete stačit hlídat. I když asi bych volila spíš nějakou chatu nebo chalupu - prostě místo které budete mít jen pro sebe - hlavně kvůli tomu, že když v noci mrňouskové spustí, tak nejenže nebudeš mít v tom penzionu kam odejít s jedním aby případně nevzbudil druhého ale ještě budeš nervozní z těch lidí kolem. Ale jinak pokud jde o děti tak ty si myslím že to zvládnou 🙂 Hlavně bych jim ale sebou vzala na spaní jejich peřinky nebo spací pytle - tak jak v nich právě spí - pěkně ospané a nevyprané. Aby měli v postýlkách pocit že jsou ve "svém"

bubisek
13. čer 2011

@jankatr Diky za rady, ty spaci pytle bych jim vzala. Vsak ona by ta dovolena nebyla na dlouho. Predstavovala bych si spis prodlouzeny vikend a mela bych toho dost🙂. Spis mi jde o zmenu prostredi,abych se zase tesila domu. Ted mam pocit,ze jsem jak v kleci.
O penzionu uvazuju i proto,ze se mi aspon par dni nechce nic varit a myt nadobi.

jankatr
autor
13. čer 2011

To je sice fakt ale opravdu bych to zvážila i proto, že nevíš jaké budete mít sousedy a může se stát že nakonec nebudou sice děti nikoho budit ale ty budeš nešťastná až ti bude někdo hulákat pod oknem. Zkus mrknout na nějaké ty chalupy a najít něco poblíž nějaké vesnice nebo něčeho aby se na to jídlo dalo třeba procházkou zajít - i to by byla varianta. Nemusela bys vařit, ale na druhou stranu bys měla k dispozici kuchyňku pro všechny případy nebo třeba jen na kafe 😉 🙂 Pro děti by nebyl problém dát před chajdu třeba i bazének s troškou vody.
Já osobně bych asi raději volila tuhle variantu než penzion.

luzza
16. čer 2011

zase tropickej den 😝 😉

jankatr
autor
16. čer 2011

taky jsme raději zalezli do bazenku, akorát bohužel jen na balkoně zato ale s malým kamarádem 🙂 🙂 🙂 a dětičky byly spokojený 😉

luzza
16. čer 2011

@jankatr jéééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no supééér 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankatr
autor
17. čer 2011

ještě že máme aspoň ty velké lodžie místo těch starých balkonů - ty byly poloviční.

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
17. čer 2011

Vy se teda cachtáte 😀 😀 My teda taky,ale většinou jdou do velkého k babí a teď vůbec,protože babí nenapadlo nic jiného než dát Matýskovi na hraní takové ty hrabičky s těmi hroty,prý že je chtěl a brečel,když mu je chtěla vzít 😠 ....no jo,jenže milej zlatej Matýsek neudělal nic jiného než že se rozběhl a rochnul to přímo do toho jejich bazénku 😠 ,sice naštěstí jen do dna,ale i tak je tak díra 🙄 Jsem říkala,že až bude řvát až bude mít v ruce bombu,tak mu jí dá taky na hraní,aby neplakal? 😀 😀 No mazec.Včera jsem byla u sousedky večer na pivku 😵 a dneska jedu na srazík od základky 😵 Mají zase nějaké řvací a zlobivé období,tak jsem ráda,že vypadnu 😅 Jinak včera,že už se půjdou koupat a nějak mě to nedalo a říkám Michalovi ať chvilku vydrží,že Máťu chci vzít strojkem.....tak stříhám a najednou koukám a klíště v hlavě 😕 ,naštěstí nebylo nijak moc přisáté,šlo hned ven,ale ta intuice 😅 Jinak by jsme ho nenašli,Máťa má vlasy po mě,hustý a dráty 😀 A takhle vypadá 😅