Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
16. dub 2009

lenul
to je jasný... 😉

artep26
16. dub 2009

Luzz já jsem hrozně ráda, páč ty 4 týdny, to byla doba ... sice žádné komplikace, ale člověk je klidnější 😕

luzza
16. dub 2009

artí
já měla taky vždycky nervy 😠

artep26
16. dub 2009

Maui že jo, viď?? Amálka je nádherná 🙂 🙂 🙂
Eliáš?? My máme Mikuláše 😀 😀 😀 A taky tak trošku tipuju kluky, nevím proč, asi proto, že to je jediná varianta, kterou si nedovedu představit, že by byla ... tak asi proto 🙂

artep26
16. dub 2009

Tak a fakt už musím ... 😅 😅 😅

luzza
16. dub 2009

maui
my se tak modlili a přáli jsme si holčičku,až jsme si vymodlili dvě 😅 😅 😅

luzza
16. dub 2009

holky
já taky letím 😉
pak vás dočtu,zatím pa 😉

blucka
16. dub 2009

Luzz, prekvapuje ma, ze vasa nemocnica je k rozhodnutiu matky taka otvorena, mne bolo povedane, ze CS si matka nevybera, vzdy je to na dr..
Ja sa chystam zajtra do sekaca na nej.tehu oblecko, na leto, nechce sa mi kupovat zbytocne drahe, ked mozno za mesiac porodim..

lenulinka21
16. dub 2009

já měla tušení na 2 holky ale jsou to KLUCI a osatní taky spíše tipovali
holky nebo páreček- no nikdo se netrefil 😀

Ale koukala jsem že MYSCE nějak upadl jeden pindííík 😀

blucka
16. dub 2009

ja mala od zaciatku tusaka na chlapcov a su tam... 😵

lenulinka21
16. dub 2009

bluci: a jaký máš kočáreK?

blucka
16. dub 2009

easy walker duo aj s autosedackami a ty?

maui
16. dub 2009

Luzza, modlení jsme ještě nezkoušeli....ale je třeba vyzkoušet všechno! 😀

lenulinka21
16. dub 2009

no já mám Dor Jan cross duo.Opava je malé město spíše větší
dědina 😀 takže to bohatě stačí.

maui: ahojík 🙂

blucka
16. dub 2009

nemas link, az sa mozem juknut? my ked sme pozerali po kramoch tak nikde nic moc nemali, nato kolko je dvojciat, az na vystave pre dvojcata sme vybrali.Ja som potrebovala lahky a az sa vsade dostaneme. A mas ho uz doma?

lenulinka21
16. dub 2009

Máme ho na baráku mimo Opavu. bydlíme v bytě a máme i domek.
link nemám ale zadej si DOR JAN CROSS DUO a určitě ho najdeš.

myska77
16. dub 2009

Blucka ja jdu rodit do Motola, mam ho skoro u baraku cca 5 minut autem, takze neni co resit a maji tam hlavne skvelou neonatologickou jednotku a vubec vse pro nedonosene deti a pro dvojcata, takze nebylo co resit. Vsude jinde po Praze to mam pres vodu (tedy pres Barandak) a ten byva porad zasekany. Rodila tam i moje segra a uz me tam i nekolikrat operovali. Apolinar je klasika, ale trochu fabrika, ale to je stejne tak Motol i Podoli.

Artep: tak doufam, ze si to auto vzala jen tak lazo plazo, by si zaslouzila tedy.

blucka
16. dub 2009

tak ja si ho niekde najdem, my si ideme pon za 3tyzdne a uz sa strasne moc tesim 😵

lenulinka21
16. dub 2009

mysko-koukám jak blázen, že vám upadl 1 pindík? 😀

blucka
16. dub 2009

Motol je dobra volba, podolie, apolinar a motol mi pride pre dvojcata najlepsia volba. Ja viem, ze je to fabrika, ale to kazda vacsia porodnica, hlavne nech je o mimca dobre postarane. Pre mna bol apolinar najblizsie, aj ked v plnej premavke sa cesta bude zdat nekonecna 😠 .

blucka
16. dub 2009

lenu, tak uz som ho nasla,hezky 🙂

veruleg
16. dub 2009

ahoj holky :hledim jak blazen, kolik ste toho stihly za dnesek napsat 😲

vitam vsechny prichozi 🙂 🙂 🙂 🙂

Maui : my cekame monochoriales, biamniales..... ze zacatku jsem byla uplne na nervy, o vsem jsem cetla co se muze stat apod. Casem se to ukidni neboj, to je jen prvotni sok. U nas jsem se nejvic bala TTTSyndromu ale zatim v pohode.Zauzleni snur se neboj...jsou dost elasticke a muzou se zasmodrchat, kdyz jsou v jednom vaku ale samo se to pry uvolni, tak na to hlavne nemysli. Navic monomono se na 100proc. rodi cisarem aby se nezamotali pri porodu.
Jak rikam, kazda ze zacatku asi takhle plasila, proto jsme vlastne vsechny tady 😉 aby jsme se sverovaly a ulehcily dusicce. Neboj vse bude v pohode. Tady v CR jsi pod kontrolou. Ja byla az do 18tt v zahranici a to by ses teprv strachovala z toho jak tam vubec ale vubec nic nedelaji. 😵

holky zprava dne, teda aspon pro me. Vcera jsem na inzeratu objevila kocar, dnes jela omrknout.....a co uz je doma 😀 😀 😀
childwheels jogger twin, trosku starsi ale super kondici 🙂

myska77
16. dub 2009

Lenus: ono to bylo tak, ze na zacatku tehu nam rekli parek a tesne nez jsem se prihlasila sem, tak to zmenili na dva kluky. Vcera doktor zase rekl, ze tam vidi tu jednu holcicku, tak jsem to zmenila v profilu, ale porad nic jistyho🙂) Zitra jdu na 4D, tak snad uvidime uz neco vic.

lenulinka21
16. dub 2009

Aha myska no takže Vás stále mimi napínají, co? 🙂

Holky fičíme do OBI koupit světlo na strop do nové koupelny 🙂

luzza
16. dub 2009

blucka
to není jen naše nemocnice,je jich spousta! samozrřejmě si to nemůže maminka,která čeká miminko a ono leží hlavičkou dolů 😅 ,ale pokud se jedná o konec pánevní nebo o dvojčata,tak jí dávají možnost volby...
zkus se pozeptat v jiné nemocnici,kdyby ti v té tvé nevyšli vstříc 😉

luzza
16. dub 2009

maui
já se teda modlit neumím,takže jsme se nejspíš modlili blbě 😅 😅 ale vyšlo to! 😀 😀 😀

luzza
16. dub 2009

blucka
a kde pracuješ?? 🙂 já jsem taky sestra 😉 a taky vidím ve všem ty nejhorší scénáře 😉

artep26
16. dub 2009

Mysko neboj, venku myl manža, já šudlala vevnitř a okna 🙂
Blýská se jak psí .. víš co 😀 😀 😀
Já jedu směr HK do Obi v sobotu, chci si koupit muškáty a stáleplodící jahody do pucláků pro Ančí 😉

zanetik
16. dub 2009

Ahoj dvojmamky 🙂
Luzzo cítím se docela fajn, jen bříško ještě pobolívá a nelehnu si na něj, jak mi je doporučováno, aby se zatahovalo, protože pořád jsem jak těhotná a oblíknu jen dvoje kalhoty ☹
Holky jsou pořád hodný, většinou spinkaj, po 3h se začíná jedna budit, vzbudím druhou nakojíme, přebalíme a zas spinkáme...sem tam jedna ty 2 hodiny kouká, nebo pokňourává, docela to jde..jen včera jsme přetáhly krmení, tak se pak nemohly dojíst, další krmení jsme daly dřív, byly pořád hladový a nakonec se nám Verča tak poblinkala, že to z ní fakt triskalo, takže do postele jsme se dostaly o půlnoci, ale to jsou sem tam takový záchvěvy.
Třeba obě teď místo po kojení aby spaly, tak tady pobrekávají v lehátkách, ale co nemůžou pořád spát 😅
Mysko my koupily hned ty první adaptéry na konci roku, když jsem byla v porodnici, tak ty první stahovaly z prodeje a vyměňovaly za ty novější, takže myslím že se bát nemusíš, ale nevím v čem jsou tak jiný, my tamty nestihly vyzkoušet, ale určitě je poznáš podle toho, že mají navíc kousek popruhu s patentem pro lepší jištění, ty první nic takovýho neměly 😉

luzza
16. dub 2009

žanetko
to je krása 😵 😵 😵 čtu a usmívám se 😵 😵 😵
moc ti přeju,aby byly holčičky hodňoučký 😵 😵
s bříškem se netrap,ono to po těch dvojčátkách všechno dýl trvá 😉
a za jak dlouho jsou napapaný?? 😅 a stačí jim tvoje mlíčko? nebo potřebují dokrm...
a co manžel? už se s nima zžil 😀
moc na vás i na janku s klučíkama myslím 😉 😵 😵