Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
5. kvě 2009

len: měli něco málo přes 800g, ale ono prý na váze až tak nezáleží, záleží hlavně na donošenosti, tzn. stupni těhotenství. Kluci jsou dnes celkem v klidu, jen občas o sobě dají vědět kopancem 🙂

myska77
5. kvě 2009

Je tak to jsem rada, ze to te holcine takhle dopadlo. Ono je ted stejne jeste brzy na hodnoceni jestli budou zdravi, ale kez by byli.

Luzzy: mam dotaz ohledne te masti Menalind jak ste tu resili s Androskem. Jak to prosim Te vypada to baleni? v lekarne mi nabizeli nejakou velku tubu kremu pry spis pro dospele, kteri pouzivaji pleny na inkontinenci a maji zapareniny. Pry nic jineho nemaji. Je to ono? Byla to takova velka tuba skoro jak telove mleko.

blucka
5. kvě 2009

Kocky, som doma aj s kocarom, to je taka parada, uz mi ho manzel aj zostavil, vsetko sme vyskusali a v pohode sa zmestil aj do auta. 🙂 . Nas pejsanek mi uz robil aj modela, chudacek 😉 ...a super sa s nim manipuleju, no proste som z neho hotova. 😵 😵 😵
Som rada, ze kontroly vam dopadly dobre 🙂 .
Presne ako hovori Sorbona, hodne zalezi na donosenosti, ale Sorbi, vahy mas pekne aj ked je to orientacne...O tom pol kilovom mimcu tiez viem, je to fakt nadhera, ze bolo tak malinke a je bez nasledkov.
Myska, Menalind je urceny dospelym, na zapareniny je vyborny a my v spitaly sme mali tiez velke balenie, tak asi je to ono, co ti ponukali v lekarni.

blucka
5. kvě 2009

Luzz, to by bolo fakt asi lepsie sa s nimi vo stvrtok dohovorit, aby si ta tam nechali. Su normalni, aby ta tam v tvojom stave takto casto hnali 😖 .

myska77
5. kvě 2009

diky Blucka za info. jsem rada, ze mas radost z kocarku, ja se uz taky nemuzu dockat 😀

veruleg
5. kvě 2009

ahoj holky
Hlasim se z kontroly. Bohuzel nemam dobre zpravy jako Lenulinka. Mimousci uz maji neco pres kilo, coz je dobre, velikostne jsou stejne. Problem je s cipkem. Vyrazne se zkratil a mekne, tudiz zitra rano nastupuji k hospitalizaci do nemocnice do Ostravy. Jeste ted jsem z toho vyklepana.
Ja se totiz necitim nijak jinak, jen jsem mela takoveho tucha po te patecni noci. Takze ted se balim a zarizuji co jde. Moje mudr rikala, ze radeji budu pod dohledem.....a vydrzet co nejdyl...aspon par tydnu ☹ ☹ ☹ ☹
Tak doufam ze tam bude internet a budu moct byt v kontaktu.

Myslim na vas na vsechny drzte se a fakt odpocivejte......

Leni: poslu Ti cislo do posty, abys mohla predavat zpravy kdybych nebyla online

ach jo 😔

lenulinka21
5. kvě 2009

Veru: ovečko to mě mocinko mrzí ☹
Myslela jse na tebe jak si asi dopadla. Takže si v pátek měla nějaké tušení?
Doktorka ví co dělá a musíme tomu věřit tam o tebe a ..... bude dobře postaráno.
Kdybys cokoliv potřebovala písni mi do IP adresy. A pošli mi to číslo na Tebe.

myska77
5. kvě 2009

Veru to je mi lito, ale oni si Te tam ohlidaji, neboj, vsechno bude dobry. Prckove budou pod dohledem. Treba Te daji dohromady a pusti za par dni domu. Drzim moc palce a nebud z toho sklesla, je to asi sok, dozvedet se to takhle najednou, ale aspon se to podchytilo driv nez bude pozde.
A merili Ti ho pohmatem ci UTZke? Vis kolik si ho mela?

veruleg
5. kvě 2009

mysko : merila mi jej pohmatem...jako vzdy.Co jsem vylustila z prukazky tak predtim porad 2,5 a ted asi 2...ale nevim. Do pruvodky mi napsala : tonizace, dol. segment lehce rozepjat

myska77
5. kvě 2009

Veru no ptam se proto, ze uz ses druha, ktera sla do spitalu s uplne stejnym nalezem jako mam ja a me nechavaji doma. Tak nevim, jestli se nemam zacit bat. Ja jsem ho mela vzdy mekky, na prst propustny a hmatny plod A v porodnich cestach. Motol ma asi nedostatek mista ci co, tak radeji nakazuji lezeni doma. No ale je lepsi, kdyz budes pod denodennim dozorem. Dej nam pres Lenul hned vedet jak se tam mas, ale verim, ze net tam mit budes, tak se pak ozvi.

blucka
5. kvě 2009

Veru, tak to mi je luto, ale budes aj ty viac v klude ked ta budu mat pod dohladom. Daj o sebe vediet...drzim palce.
Artep, videla som v albume tvoj kocar, vybrali ste si hnedy, krasny a mas ho uz aj doma?

artep26
5. kvě 2009

Ahoj holky,
Veru tak to mě mrzí, ale jak ti řekla mudra, budeš pod dohledem, to je nad zlato kočičko. 😉
Blucko tak jsme se minuly, že?? My nakonec holky taky koupili Walkra, prostě jiný favorit tam na místě nebyl. Koupili jsme ten v akci hnědý, ze začátku se mi moc nelíbil, ale koupila jsem do něj ještě rychlozabálky a na denním světle je super. Takže jsem moc spokojená.
Holky jsem KO, jdu ještě uvařit knedlíky na zítra, pak hurá do vany a ráno vstávat před 6 a jet do JC s babi ... a ve 3 na KO do poradny, no snad mě taky někde nezastelou 😕
Mějte se a dobrou a holky ležáci držte se a Luzz ty taky, ju?? 😉

veruleg
5. kvě 2009

dobrou holky a ahoj.... 🙂

jankatr
autor
5. kvě 2009

Veru - tak se držte - ať to dotáhnete co nejdál 😉

Leni - tobě gratuluju ke kontrole 🙂

Jinak teda jak tak koukám tak až na pár vyjímek by se to tu mohlo přejmenovat na Fan Club EasyWalker 😀 😀 😀

luzza
6. kvě 2009

ahoj kočičky moje...
už jsem na tom psychicky líp 😉 hlavně proto,kolik lidí mě podpořilo 🙂 včetně vás 🙂
dokonce se mi nabídnul jeden doktor z porodky,že to nějak zařídíme 🙂 (všechno se dozvěděl od mojí kamarádky sestřičky,která mu to vyprávěla a on prý nevěřícně kroutil hlavou a řekl,že ten dotyčný je magor)

luzza
6. kvě 2009

ale co to čtu?? 😨
veru musí do špitálu?? 😨 no určitě vědí proč... tam budou miminka i veru v bezpečí 😉
veru,musíš to vydržet a nález se třeba ještě zlepší a za nějakou dobu tě pustí dom 😉
já mám teda čípek 1,5 cm a hlava plodu A naléhá na vchod...ale to už je asi v téhle fázi těhu jedno...

luzza
6. kvě 2009

artíku
moc vám chválím kočárek 😵 😵 😵

luzza
6. kvě 2009

tak abych nemusela na odběry kvůli předoperačnímu vyš. manža mě ráno odebral a zkumavky odvezl k nám do práce 😉 takže ještě že mám doma takovýho univerzílního pomocníka 😀

luzza
6. kvě 2009

mysko
je to tohle:http://www.lekarna.cz/menalind-professional-kozni-ochr...
a nenech se odradit,že je to jen pro dospělé... i náš pediatr mi to schvaluje aříká,že je to jedna z nejl. mastí na opruzeniny,pro děti zcela neškodná!!!! 😉

myska77
6. kvě 2009

Ahoj mamky,

Luzzy, diky za info, tak to bude ono co mi tam nabizeli v te lekarne. Dobre, ze tam mas takovou podporu v tom spitale, a ze Te ten jiny doktor vezme. To jako, ze by Te ve ctvrtek uz odrodil on treba? Manzu mas sikovneho, aspon nikam nemusis jezdit takovou dalku.

Ja jdu za chvili do spitalu na UTZ a na KO, dnesni noc opet hruza, tak vypadam jak mrtvola. No uvidime, dam pak vedet.

luzza
6. kvě 2009

mysko
manža studoval záchranáře,aby nemusel na vojnu...ale pak se hned na to vyprdl a zůstal u elektriky...zdravotnictví není pro něj 😉 to byl jen takovej útěk 🙂

zítra jdu jen na monitor a na kontrolu,takže uvidíme...

tak se nám pak ozvi,jak si dopadla!! budeme na tebe myslet 😉 a držet palce 🙂

kacatko000
6. kvě 2009

Dobré ráno maminky
Verunko to je mi líto, aler je to asi to nejlepší pro tebe a hlavně pro prcky, uvidíš, že budeš klidnější, vím, že je nemocnice opruz ale jsou i horší věci a člověk si musí říct, že to dělá pro naše sluníčka. tak se drž a podávej informace 🙂 A hlavně vydržet co nejdéle 3v1!!!

Lenulinko gratuluju k dobré KO, to je super, že jste v pořádku 😉

mysko tobě držím moc palečky na dnešní KO, co se týká těch nocí tak jsme na tom podobně.

Já měla jít dnes zase na další pokus na test na cukr, ale žaludek mám jako na vodě, tak jsem tam volala a řekli mi, že nemá smysl chodit. Ach jo, já se toho snad nedočkám, už jsem to chtěla mít za sebou. Bojím se, že se mi vrací ty strašné nevolnosti co jsem měla na začátku, to jsem zhubla 7 kilo a dodneška mám jen o kilo navíc, než před těhu a už mám zase potíže udržet jídlo, vypadám jako reklama na hlad 😀
Já mám dneska taky KO, tak jsem zvědavá co kluci, jak jsou na tom. Ale jdu jen ke své gynekoložce a ta má nahouby ult, minule mě vyděsila, že maj kluci špatný váhy a u apolináře v poradně to bylo úplně O.K.

Luzzy to máš fakt dobrého manžela, aspoň nemusíš nikam jezdit, stejně je to hrozný, že tě takhle klidně nechaj někam dojíždět. Mě by asi manža krev nevzal, ale je fakt, že při stimulaci na ivf mi sám píchal injekce do zadku 🙂

Jinak zdravím všechny ostatní maminky a přeju krásný i když asi propršený den

kacatko000
6. kvě 2009

Ahojky reni ty máš dneska taky test na cukr vid?? Tak držím palečky. Přemýšlím, zda dnes zvládnu tě navštívit, jela bych po KO, zase kolem 13 u tebe. vyhovuje ti to??

sorbona13
6. kvě 2009

Ahoj holky, test na cukrovku budu mít za chvíli za sebou, je to hnus fialovej, ale dá se to vydržet, jen je mi trochu šoufl 😝
Veruleg: to mě moc mrzí, že máš takový problémy, ale neboj, ono si v nemocnici časem zvykneš a třeba se čípek ležením zlepší a pošlou tě domů, nebo ti dají aspoň propustku na víkend. Když budeš mít splín, tak mi napiš 🙂 Tvrdne ti břicho?
Artep: vítej do klubu Easy Walkerů 🙂
Myska: držím palce, at kontrola dopadne dobře.
Luzza: ty máš ale šikovného manžu, to je fajn, že se nemusíš nikam trmácet. Dej vědět, jak to doktor z porodky zařídí 🙂
Kacatko: zkus se domluvit na kontrole, aby ti ten test nedělali vůbec, u tebe je stejně pravděpodobnost cukrovky hodně nízká, pokud jí nemáte v rodině. Je to fakt hnus, taky jsem měla problém tu glukózu v sobě udržet, zvedal se mi žaludek a to jsem aspoň mohla ležet. Budu ráda, když se zastavíš 🙂 Jsem teď na pokoji č. 8, druhé dveře vpravo, když vejdeš na oddělení.

kacatko000
6. kvě 2009

Reni my máme bohužel cukrovku v rodině, má ji babička, otec a druhá babička dokonce umřela na problémy související s cukrovkou, ale je fakt, že už byla stará a inzulín si píchala skoro 20 let 😝
Takže se tomu asi nevyhnu.

Pokusím se zastavit, uvidím jak na tom budu, dost mě bolí záda. Držím palečky at to máš co nejdříve za sebou

lenulinka21
6. kvě 2009

Ahojík maminky tak jakpak jste se dneska vyspaly?

Musím Vám říct co se mi dneska zdálo 😀 😀

Takže zdálo se mi o MYSCE že má 1 asi desetileté dítě, 2 holky dvojčátka tak roční
a že čeká další dvojky kluky. volala mi to na mobil že je celá štastná že prý chtěli
velkou rodinu. Konec snu...

Luzz: to je dobře že je ti líp nebojím se toho že bys rodila jinde ale to
pako dementní si to za klobouk nedá 😠 😠

luzza
6. kvě 2009

tak jsem si vás dočetla 😉
lenul
ty máš teda sny 😀
kacatko
já myslím,že jsou možný i jiný testy na cukrovku pro případy jako jsi ty... myslím,že se dá vykapat infuze s glukózou a pak se s nějakým tím odstupem měří hladina cukru v krvi... zkus se na to zeptat...

luzza
6. kvě 2009

holky
mě tak trochu to počasí vyhovuje...
míň natékám 😅

lenulinka21
6. kvě 2009

holky zpráva od VERULEG:
ted mi volala že jí natočili ozvy čípek na prohmat 2cm, UTZ 3cm.
Tak jí posílají domů ale ležet ležet a fakt ležet. Ufff to jsem ráda i za ní.

Mám vám vzkázat a to důrazně NIC ale NIC nedělat ona lítala až moc a fakt
to za to nestojí!!!

luzza
6. kvě 2009

lenulko
takže jsi poslem dobrých zpráv 😅 😅
tak to je príma 🙂 🙂
to jsme rádi i za veru 😵 😵