Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

blucka
8. čer 2009

No my sme mali povodne ine mena, ale napokon sme skoncili u tychto, tych peknych mien je vela len sa rozhodnut 😉 .
Nejak som to s tymi hrncami nepostrehla 😅 ...
Jeeejda, to ju snad nenechaju trapit 10hodin, uz ma nejak prechadza chut na normalny porod 😝

adrosek
8. čer 2009

-no snad ji nenechají trápit tak dlouho hanulku naši a bude to mít rychle za sebou,no uvidíme tedy
-taky sem to stěmi hrnci nepostřehla nějak 😀

veruleg
8. čer 2009

to uz bylo davno 😵 😵 😵

veruleg
8. čer 2009

rekla bych ze to vypada na vic zenichu nez nevest...co se tyce dvojcatek 😉

adrosek
8. čer 2009

-kurna takže převaha chlapáků tedy 🙂

lenulinka21
8. čer 2009

jj převaha chlapů androsku 😀

Letos se vůbec rodí kolem dokola samý kliuci-čím to je???
Ale ANDRI:aspon budeš mít z čeho vybýrat pro ty svoje princezny 😉 😉

Já se tedkom vzbudila- no jo též pořád jenom chrním 😀 nebo jím 😀 a čekám
na manžela až příjde z práce.

Na Hanulku myslím snad to má už za sebou jenomže u těch vyvolávaček je to všelikajé 😒
a myslím že by byla 1 která by rodila přirozeně tady z diskuze , nebo ne holky???

adrosek
8. čer 2009

-jojo budeme dávat výběrové řízení jako 🙂

lenulinka21
8. čer 2009

my máme jako holčičí jména Elišku a Terezku. Taky bych koukala jak blázen
kdyby to byly nakonec holky. Ale kdyby byla jen 1 tak bych se vůůůbec nezlobila 🙂
Ale myslím, že pindík nám už asi neupadne... 😀

artep26
8. čer 2009

Ahojda holky,
tak Hanulka porodila 🙂 🙂 🙂 🙂
Vaneska má 45 cm a 2400 g a Leonek 46 cm a 2550 g
Velikananánská gratulace Hanulko 😵 😵 😵 😵

artep26
8. čer 2009

A narodili se ve 13:22 a ve 13:25 😉 😉 😉 takže si myslím že to byla rychlovka, jen nevím jestli nakonec CŘ nebo přirozeně. Nechci jí otravovat dotazy, třeba zítra jí písnu jak to probíhalo 😉

blucka
8. čer 2009

...Adrosek, takze vyberove rizeni 😀 ...no jo je nejak prevaha chlapov...
To je super, ze to ma uz za sebou, to naozaj vypada, ze to slo rychlo, pozdravuj ju a uz sa tesime na dalsie infosky 😉 . Hrozne by ma zaujimalo ci to slo normalne abo cr... 🙂

myska77
8. čer 2009

Jeeeeeeeeeeee, Hanul je uz mamka, moc GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky me zajima, jestli se to povedlo prirozene co musel byt CS, vahy jsou krasny 😵 Tak at jsou zdravi vsichni a jsou rychle doma.

myska77
8. čer 2009

no holky ted koukam na ty casy porodu, pochybuju, ze se stihli narodit behem 3 minut prirozene, to vypada spis na CS.

blucka
8. čer 2009

Myska, to mas asi pravdu...to by boli friskom, no uvidime, co nam Artep napise...

lenulinka21
8. čer 2009

Jupíííííí další miminka a maminka 🙂 🙂
mám radost a připojuji velkou GRATULACI !!!!!!!!!!!
Taky si myslím, že ty časy po sobě spíše odpovídají SŘ.

Ale počkáme co nám Arti napíše. 😉

adrosek
8. čer 2009

-jé jupíí tak hanička to už má za sebou tak moc gratulujem taky no super,hlavně že jsou vpořádku

kacatko000
8. čer 2009

Ahojky holky
tak jupííí velikánská gratulace hanulce k miminkům, moc hezké váhy. Tak hlavně at jsou zdravoučké a hodnoučké.

Já byla dnes na KO, ultrazvuk nedělali, jen mě prohlédl a čípek zatím drží. Byla jsem na krvních testech a zítra budou výsledky, pokud by mi hemoglobin klesl pod 80 tak budeme rodit dříve, ale pokud bude nad 80 tak mě prý nechce rodit dříve jak v 37, nejlépe v 38 týdnu!! Já teda nevím, jak to vydržím, už ted skoro nespím, furt je mi zle a jsem strašně slabá, ale pro kluky je to tak nejlepší tak budu držet. I když říkal, že mi voda může prasknout kdykoliv, ale pokud to nepřijde samo, tak budeme čekat.

Bluci říkala jsem kouckýmu, že chci aby mě rodil on a nebo doktorka klimková, jsou oba výborní a oba tam nebudou jeden týden na začátku července, tak doufám, že mě to zrovna nechytne, jinak si mě odrodí.

Říkala jsem mu, že mě v noci vzbudila prudká bolest v podbřiško a opakovala se a prý jsou to kontrakce ale pokud nejsou pravidelně a celou noc, tak jsou to zatím jen poslíčci, prý hubený ženy to vnímají více.

Jinak mi taky říkal, že by chtěl abych vydržela co nejdéle, že si i dětem ušetřím do budoucna hodně návštěv u dětského doktora, protože prý bývaj o dost odolnější a klidnější, tak nevím...

Nelíbilo se mu, že jsem přibrala jen 6 kilo ale co se dá dělat, já jsem jak vyžle a břicho mám jak kopačák 😀

blucka
8. čer 2009

Kacatko, tak to je dobre, ze si ta odrodi, tak snad sa do toho terminu netrafis ked tam nebude. Ja tam idem zajtra, povodne som mala az vo stvrtok koli UZV, ale dohodla som sa so Sosnou, ze ak mi prehodia termin UZV na zajtra mam prist k nemu, som rada, ked som si na neho uz zvykla.Uvidim aky mi povie TP a podla toho sa s nim dohodnem ci by ma odrodil...

adrosek
8. čer 2009

-kacatko tak to je dobře tedy,jen tak dál a snad vydržíš co nejdéle nebo pokud to půjde

luzza
8. čer 2009

ahoj kočky 🙂
dneska jsme měli návštěvní den,takže jsem se nedostala dřív na net... a pak už přišel manža z práce,večeře,koupání našich zvířátek a najednou je devět 😅 😅
holky už chrní...
ale nelinka nám odpoledne a večer moc plakala... ☹ nedala se utišit ani chováním ani prsem 😢 asi jí bolelo bříško...takže jsme masírovali,nahřívali plínou bříško a nic ☹ uklidnila se až v hodně teplý vaně...pak se dosyta napapkala a hned usnula (spíš jak byla vysílená) tak jsme ochutnali,jaký to je mít plačící miminko ☹ abyste si nemysleli,že jsou furt hodný...

luzza
8. čer 2009

hanulce už jsem gratulovala na ivfkách 😉 😵 😵 😵 😵 krása 😵 😵 😵 😵

luzza
9. čer 2009

dobré ránko 🙂
vstáváme dřív 😝 ,dominik má od 7...
holky akorát dojedly a chrápou...
nelinka naštěstí byla v noci hodná a bříško jí přešlo 🙂 a eliška se v noci tak strašně pokadila,že jí to vyteklo až do rychlozavinovačky 😀 😀 takže jsem v půl druhý všechno převlíkala 😀

artep26
9. čer 2009

Ahoj holky,
Hanulku zatím nechávám v klidu, dopolko jí zkusím napsat, jak to probíhalo.
A myslím si, že klidně mohla porodit přirozeně, sám doktor mi říkal, že to druhé jde hned po 1. miminku, stačí jednou zatlačit a je venku. No uvidíme, necháme se překvapit 😉
Kacatko vydrž, mně už je taky tak všelijak, každé odpoledne odpadnu a spím a spím a spím. Bolí mě záda, třísla, břicho ... no prostě všechno ... a tvrdnutí břicha bolí jako čert, nevím jestli to mám zítra říct na KO aby si mě zase nechtěli nechat v nemocnici. 😒 Vydrž vydrž kočko, ještě pár týdnů, však se všechny dočkáme a uleví se nám 😵
Blucko držím palec na dnešní KO a všem přeji hezký den 🙂 🙂 🙂

sorbona13
9. čer 2009

Artep: Hanulce posíláme s klukama veeeelkou gratulaci!!!!!
Luzza: ty si teda s holkama užíváš 🙂
Honzík včera přibral 25g, poprvé se dostal přes kilo (1015g), jupíí. Kubík se ho snaží dohnat, včera přibral 30g a váží 940g.

artep26
9. čer 2009

Sorbi zrovna jdu Hanulce napsat sms, tak jí budu od všech moc pozdravovat 🙂
Kluci jsou pašáci, posíláme s bubčama moc moc sil, jsou to tahouni 😵 😵 😵

jankatr
autor
9. čer 2009

ahoj kočky - copak je tu nového? Nějak se sem teď nestíhám dostat. Jinak my pořád rostem jako z vody - za chvilku ty dva nevytlačím do schodů 😀 😀 😀 - dneska se jdem zvážit - tak jsem zvědavá.
Musím se pochlubit - dneska kluci spinkali od osmi až do půl páté 😵 😵 😵 takže jsem se docela vyspala - jsou to zlatíčka 🙂
Jen Matýsek trošku lumpačí s jídlem - pořád má spoustu jiných zájmů nebo prozměnu usíná a mám pocit že ten rozdíl mezi nima je čím dál větší - i proto jdem na to vážení. Tak uvidíme co nám řeknou - na druhou stranu, vypadá v pohodě - a nebýt toho že máme dvě mimča tak by mi to asi ani nepřišlo, ale jak je mám pořád vedle sebe tak se člověk neubrání nějakýmu srovnávání a já nevím jestli je to tím že Kubík baští moc a nebo tím že Maťulda jí málo...

Koukám že jdu akorát včas - tak Hanulce taky moc a moc gratulujem 😵 😵 😵

veruleg
9. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Hani : obrovita gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja to zjistila az dnes, ze uz mas miminka na svete. Tak at krasne rostou a delaji vam jenom radost a at vas pusti brzo domu.

veruleg
9. čer 2009

jinak dnes rano jsem cetla noviny a tam z Moravskoslezskeho kraje me hned jedna zvedla ze zidle. V Ostrave ukradli ze sklepa duo easy walkera v pistaciove barve.....to jsou lidi fakt svine 😠 😠 😠

Sorbi : no jsou to chlapaci 😉

veruleg
9. čer 2009

Sorbi : mrkla jsem na nove fotky....kluci jsou roztomili, uplne k pomazleni bobanci malinkati 😵 Co to ma Honzik na nozizcce, takovou svitici jakoby lampu ?

luzza
9. čer 2009

veru
honzík má na nožičce saturační čidlo 😉
měří to,jak má zásobenou krev kyslíkem 🙂 je to jen takový světýlko 🙂 a na monitoru se zobrazuje v procentech okysličení krve 🙂 takže personál pořád ví,jak je jenda na tom 😵