Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
9. čer 2009

holky
já ty moje zlatíčka furt fotím 😅 😅 jsem jak cvok 😅
teď usínají,tak jsou tak rozkošný 😵 😵 😵 půjdu si s nima zdřímnout 😉
a po obídku asi vyrazíme ven,je tam sluníčko 🙂

adrosek
9. čer 2009

-ahojík holky,tak vás zdravím všechny moc,tak já jsem zpátky od dr.už,tak monitor dopadl dobře a holky jsou taky vpořádku,jedná má prý 2.5 a druhá prý 2.8kg což sem se divila tedy,ale prý to může být zkreslené samozřejmě,takže sme domluvení že v neděli jdem na příjem a v pondělí jdem do toho na císaře,takže holky už budou mezi námi v pondělí,tak se těšíme
-jinak sorbonka super že kluci tak nabírají jen tak dále tedy
-ahojík janka,máš ale hodné mimča co pěkně spinkají
-hanulce gratulace k miminkům a at se opatruje hlavně

veruleg
9. čer 2009

Adrosku : tak to je super ne? To jsou nadherne vahy a do pondelka jeste neco naberou. Tak uz se dockas 😉 Uzivej poslednich par dnu 3v1 🙂

veruleg
9. čer 2009

Luzzi : dik za info...ja jsem v tomhle neznalek 😕 Jinak co je spatneho na foceni 😉 to jim neublizi. Kamoska byla ze sveho maleho tak mimo, jako nadsena a porad "ja te spapam ty kluku malej" az jsme se fakt baly aby to neudelala jak byla rozneznela 😀 😀 😀

adrosek
9. čer 2009

-jojo ještě užívám tedy,sice s námahou ale přeci,pak bude ještě větší námaha že
-jo ještě něco naberou tak sem zvědavá kolik tedy nakonec budou mít

luzza
9. čer 2009

veru
já jim taky pořád říkám,že je spapám 😀 😀 😀 😀 😀

holky včera jsem měla oficiální termín čtyřicetitýdenního těhotenství 😀 😀 😀 ,podle MS 😀
to už bych asi nebyla mezi živými 😀 😀

luzza
9. čer 2009

jééé 😅 adrosku,tak to strááášně těšim na ty tvoje kočičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenulinka21
9. čer 2009

Ahoj ahoj 🙂 🙂

Androsku- takže už ti to v porodnici naplánovali.To je dobře a tvoje holčičky
už mají pěkné váhy. 🙂 🙂 A kde vůbec rodíš?

Holky já se snažím vzít si příklad z LUZZ jak měla chudák velikánské bříško a to ještě
ke všemu nerodila v termínu ale 36+4 tuším.

U nás vše stejné KLUCI se boulí čím dál více někdy ten břuch vypadá hrozivě 😅
-oni tam snad načvičujou SPARTAKIÁDU 😀 😀

blucka
9. čer 2009

Ahoj kocky,
konecne sa hlasim po kontrole, chvalabohu uz poslednej 😉 ...
Kluci maju vahy 2928g a 2810g, kontrola dopadla ok a v pondelok idem na prijem, tam sa dohodneme kedy porodim, vraj mam "idealne"podmienky na normal porod a vypada to ze by mi ho nemuseli ani vyvolavat, ze by uz stacil zatazovy test, alebo nejaky hmat a asi by som sa chytila, tak som zvedava. Proste v pondelok musim porodit inak uz nevydrzim... 😠
Androsku, to vypada, ze budeme tak nejak na stejno...
Sorbi, len tak dalej, nech len kluci priberaju.

myska77
9. čer 2009

Adri, Bluci: gratuluju ke kontrolam a k vasim terminum porodu, uz se dockate konecne, moc vam to preju. Ted uz budete strihat metr, ze? 😀

holky dnesni noc byla nejhorsi v zivote, kluci mi az do 05 do rana davali takovou sodu jako jeste nikdy, kopali do spodku s takovou vervou, ze uz bych tam pro ne sahla. Chodila jsem po byte, skakala na mici a kdyz jsem si lehla, byla to smrtelna bolest. Tak jsem hned nabehla do lekarny pro malinik a ja jim dam, bidakum. Jsem uplne vycerpana. Nedokazu si tohle predstavit dalsi mesic. No nic, vsichni to mame stejne, jen se to fakt uz neda.

Sorbi: kluci rostou jak z vody, jen tak dal.

adrosek
9. čer 2009

-lenul já budem rodit v Brně v Bohunicích tam chodím aj ke svému dr.a stím to máme aji domluvené
-no doufám že to vydržíme do pondělka,jsem už otevřená mi dr.říkal ale nevím na kolik tak snad ano
-jo už se těším na to jak to bude za nami
-bluci taky máš pěkné cvalíky už tedy

veruleg
9. čer 2009

Bluci : no super ty vahy...tak to jsou adepti na trikilaky 😵 Dobre je jak jste se s Adroskem shodly na tom pondelku. Snad te ale nebudou trapit dlouho. Mozna bys mela taky skocit pro ten maliinik jako Myska at tomu trosku pomuzes. Budu na vas na obe moc myslet 😉

Mysko ; co ti tam teda vyvadeji ? ja nevim co ti nasi gumidci...bojim se abych neporodila medvedy...zase jsou uprostred zimniho spanku...takze docela klid. Ikdyz taky uz to bricho neni nejprijemnejsi 😖

Leni, jeste zitra a uz tu mame ctvrtek. Ja jsem fakt zvedava co mi reknou po tech tydnech. Necitim se nejak nejlip, ale to je mozna i tim nachlazenim. V noci jsem kaslala jak tuberak, az z toho bricho bolelo...ted uz je lip. Na kolik to mas tu kontrolu ?Ja v 9 rano 😨

lenulinka21
9. čer 2009

Veru ahoj 🙂

Já jedu na 7hod na ráno-budou mi brát i krev nevím sice na co ale budou.. ☹
Pak e uvidí co nález, vypíše mi papíry na mateřskou(tímpádem mi skončí PN)
Snad mě nechá doma když tak POCTIVĚ ležím a venek vidím jen z okna. Holky fakt NIC
nedělám jen záchod, k pC mrknout na Vás ale to mám nožky nahoře a sprcha tot vše.

No snad to přinese nějaký efekt a já vydrřím aspon do toho 34tt jak by chtěl doktor ale i já 🙂

BLUCI: další obříci jsou na cestě teda i ANDROSKY 😀 😀 holky to jste mě potěšily a ještě
ke všemu budete rodit ve stejný den. 😉 tak šup šup udělat ještě pár foteček s břuchama
at je na co koukat 🙂

veruleg
9. čer 2009

Leni neboj, vydrzis....ja se taky bala. Ja uz sem tam neco delam, nebo to lezeni uz se nedalo vydrzet a ten doktor mi posledne rekl, ze uplne na 100 procent nemusim. Tak to prokladam.... 😵

lenulinka21
9. čer 2009

Taky jsem Veru zvědavá na Tebe jak dopadneš na KO co ti poví a td.
Ale ty už jseš skoro 34tt né? takže to už je v pohodě.
Já jsem dneska 31+2 ale podle doktora z Hlučína jsem už víc(32tt) takže ani nevím podle
koho to mám brát.
Přitom u nás co jsme postoupili ISCI by to měli vědět přesně.

veruleg
9. čer 2009

No ja jsem dnes dle menses 33tt+3 dny a dle ultrazvuku 33tt+2dny......takze ja vim i presne kdy se nam to zadarilo.... 😀 😀 😀 jeste ze jsem moc nepila 😎 Takze v patek koncim 34 tyden. Ja bych chtela vydrzet do konce cervna...to bude konec 36tt.

adrosek
9. čer 2009

-neboj lenul určitě vydržíš,když tak poctivě ležíš a odpočíváš neboj,rychle to uběhne a budeš 34.a pak už jen si říkat aby boli mimča venku

blucka
9. čer 2009

Adrosek, tak to aby si nas este nepredbehla ked si uz otvorena... 😉
Holky, ja sa tak bojim, ze si na mna este nieco v ten pondelok vymyslia a porod odlozia na utorok, alebo iny den 😠
Veru, ber to zase tak, ze ked sa narodia a budu takto spinkat aj dalej, tak to budu najhodnejsie deticky 😵 ..
Veru, Lenul, som zvedava na vase kontroly, potom dajte vediet.
Mysko, vydrz, aj ked ta chapem ze to musi byt o "drzku", su to riadny zbojnici 😀 , tie tvoje deticky.

adrosek
9. čer 2009

-no snad ne jako,doufám že tedy ještě do pondělka vydrží,no říkal že som už nachystaná pomalu tak snad ne,kdyby to bylo nějaké hrozné tak snad by si mě tam už nechal dr.no uvidíme

blucka
9. čer 2009

Tak to urcite keby sa mu cosi nezdalo, ze by to mohlo byt teraz tak si ta tam necha...je fajn, ze to takto pekne vyslo, ze si sa zacala az teraz otvarat ked uz mas TP.

adrosek
9. čer 2009

-jojo taky doufám blucka že to je tak,tak jasně že se může stát cokoliv že,ale snad holky vydrží do toho pondělka,budem jim domlouvat 🙂

blucka
9. čer 2009

...neboj, este trochu oddychuj a oni sa prihlasia tak ako maju 😉 , ale su to kocicky, maju krasne vahy...
Ja by som nedbala keby to bolo aj skor, premyslam nad nejakymi nakupmi, ze by som ich popohnala 😀 😀 , ale dr.povedal, ze moc nechyba aby sa prihlasili 😉 .

adrosek
9. čer 2009

-neboj blucka určitě to bude taky dřív,se to nějak naplánuje s dr.ne,nebo dokdy tě chtějí nechat

artep26
9. čer 2009

Ahojda,
koukám v pondělí to tu bude hukot, tak vám holky budu držet palce 🙂
Adri a jakto že jdeš na císaře?? Máš jednu kočičku v příčce?? Já totiž budu v HK rodit přirozeně i KP, což se bojim bojim .... ☹ ☹ ☹
Mysko vydrž, já už taky sotva lezu, bolí mě snad vše na co si vzpomenu, děti kopou do močáku a i do žeber, bolí mě záda, břicho tvrdne že to cítím až na plicích a v zádech. Ale chci vydržet min. do konce června, děti jsou ještě žížalky 😉
Jinak ... psala jsem Hanulce, rodila přirozeně, porod v poho ale večer jí vezli znova na šití a čištění (bez umrtvení) že prý jí to u porodu odflákli a měla velké bolesti. Děti jsou OK, jsou snad na glukoze psala ale jinak v pohodě, dneska je prý viděla. Prý pak poreferuje sama na MK, stejně víc nevím.

blucka
9. čer 2009

..no dlho ma nechcu nechat preto pocitam, ze by ten pondelok som mohla odrodit, uvidim...
Artep, to Hanulka rychlo porodila, ved rano zacali a deti boli o 13.OO vonku?, to je super, takto by som si to predstavovala 😵 ...no ale teda, to jej museli takto pokazit zazitok z porodu 😖 , hlavne, ze su uz teraz ok.

veruleg
9. čer 2009

Artep :dik za info o Hanulce.....ty brdo, to je mi ji lito to siti a cisteni bez umrtveni...je o vubec mozne? Jinak Hanulka je zatim prvni kdo to dal prirozene.
Proc Te nechaji rodit prirozene i kdyz bude konec panevnim....to si v Hradci nejak veri...ale neboj snad se umoudri, teda ti doktori 😕

myska77
9. čer 2009

Arti: tak ona to Hani fakt stihla takhle rychle po sobe prirozene? to je neuveritelny, to tedy klobouk dolu. Je to ale slendrijanstvi, ze ji takhle muzou odflaknout cisteni. A proc ji znovu sili, to taky odflakli, tak to presivali? No ja bych jim dala bez umrtveni.
Holky ja uz jsem tak protivna jak jsem nevyspala, az se uz musim vsem radsi vyhybat at nejsou nas.... i lidi kolem me 😀
Arti Tebe nechaji rodit dvojcata KP? To cumim jak blazen, me rekli, ze jedine dve hlavy dolu, jinak vzdy CS.
Bluci: tak pokud to mas naspadnuti, tak pry zabira svarene vino se skorici, pak hned horka vana a na zaver sexik a vsadim se, ze do druheho dne jdes 😀 nezabira to vsem, deti musi byt ready, ale pokud Tve jsou, tak bych to zkusila.

artep26
9. čer 2009

Blucko byl to fofr viď?? Je to šikula, já jí tipovala na přirozený porod 😀 😀 😀
Hlavně že už je v pořádku 😉
Veru jedno miminko mám pořád hlavou dolu, Áčko, které půjde na 100% první, hlavička naléhá. A to druhé se pořád rozmýšlí jak se uvelebí, jednou je v příčce, jednou hlavičkou dolů a pak zase KP. V HK se jde na císaře jen pokud je miminko v příčce, jinak se rodí přirozeně. Já bych ráda rodila přirozeně, no na 100% dám na rady dokyho 😉

artep26
9. čer 2009

Mysko asi jí odflákli jak šití tak čištění, takže musela jet znovu na sál, že dost krvácela .... 😠 😠 😠
Jo jo i KP se rodí přirozeně, no já mám trošku obavy ale doky mě ujistil, že 1. půjde hlavinkou a druhé porodím v pohodě i KP, že zatlačím a bude to. 😀 No jsem zvědavá, jak ne, tak ho kopnu do brady 😀 😀 😀 😀 😀

artep26
9. čer 2009

Mysko jaké mají prckové váhy?? Já se pořád bojím aby se nenarodily mrňosové teď, min. týden měly 1,6 kg a to je ještě dost málo .... ☹ ☹ ☹