Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

veruleg
8. bře 2010

ahoj holky
Jdu vas pozdravit. Byli jsme tyden v CR, ale uz jsme zpet v Rakousku. Bylo fajn, ale prece jen je mi lip dal od tchyne apod 😎 😎 Stejne si s Vikym moc nepohrajou, nepohlidaji...skoda mluvit.

Viky dostal 1. synflorix......cely den skoro prospal, druhy den dost nevrly ale jinak v pohode.
Vazi 7,9kg a meri 68cm. Muzem zacit pridavat testoviny, a vse s lepkem.
Uz se plazi docela rychle....takze musim odstranit vsechny nastrahy 😅

Sorbi : nas repertoar je ABUUUU ABUUUU,BABUU

Adrosku : zuby porad nemame....asi nejsou na sklade 😵

Luzzi : super podvodnii foto. Ve stredu jdem taky do plavani, tak se tesim. 🙂

Jinak Lenulka pzdravuje, ptala se co noveho na diskuzi....ja tu ale taky dlouho nebyla.

Nepsala uz Katy? Ma uz mimi nebo jeste ne?

jankatr
autor
8. bře 2010

ahojky - tak koukám že jste si užily víkend - taky bych někam vyrazila 😎

Holky - ten náš Kuba je tak děsně dlouhej... a jak už chodí - to je šílenost - všechny skříňky otvírá - a to mám zvýšenou linku a úchytky poměrně vysoko 😲 - no a Matýsek ten je v závěsu - sice nechodí, ale když si u skříňky stoupne tak už to taky zkouší otevřít... 😅

luzza
8. bře 2010

ahoj holky 🙂
jirka si vzal tento týden dovču,takže se sem moc nedostanu 😉
tak aspoň dvě fotečky 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sorbona13
9. bře 2010

Ahoj holky, rýma už nás snad definitivně opustila, dneska spali krásně až do 4 hod., to jsem nakojila Honzíka a Kuba mezitím usnul, vzbudili se spíš asi ze zvyku. Pak chrupkali do 6. O víkendu je asi už přestěhujeme do dětského pokoje a přestanu je kojit i v ty 4hod.
Jinak máme teď super zavedený režim:
7 snídaně
9 svačina
9.30-11.30 spánek
11.45 oběd
14.30 svačina
14.40 (15) - 16 spánek a potom kukuřičný křupky, někdy ovoce (jenom malinko
17.30 kaše
19.30 kojení a spánek

Co si na to kluci takhle zvykli, tak jsou mnohem vyrovnanější a hodnější, už přesně ví, co kdy a jak bude, je to fakt super.

veru: Vikouš je už velkej chlapák 🙂 Těstoviny jsem dala poprvé min. týden.

janka: to máš doma veselo 🙂

luzzi: ty se máš, já chci taky taťku doma 🙂 A fotky jsou bomba, holky jsou kočky 🙂

adrosek
9. bře 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem 🙂
-ahojík veru,tak moc lenulku od náš pozdravuj,tak jsem ráda že nejsme sami bez zubů,Adulka má už 3 a Sárinka nikde nci,je to náš bezzubák 🙂 🙂
-luzza hezké fotečky a užijte si tatky 🙂
-sorbonka tak super režim,tak noci se snad už lepší pomalinku,mě holky dneska chrněly až do 6.45 až sem byla překvapená
-no už vyhlížím pomalu z okna ty jídelní židličky,snad už tento týden dorazí a bude to super,už se těším moc na ně,Adulka si už sama sedá takže nyní chce stále sedět,lozit taky lozí už a naše Sárinka je takovej lenoch,uní si asi ještě chvílu počkáme 🙂 😒

adrosek
9. bře 2010
sorbona13
9. bře 2010

Ještě jsem zapomněla, že je dám někdy spinkat ještě od 8.45-9 (to je vzbudím), protože mi jinak potom usínají při svačině 😅

adri: já je chci taky naučit na pozdější vstávání, až budou ve svém pokoji, tak to půjde líp. Oni se totiž vzbudí okolo 4 a jenom kňourají a já z pohodlnosti je radši nakojím, protože vím, že pak budou zase hned chrnět a já taky 🙂
Super fotky, holky jsou k sežrání 🙂

adrosek
9. bře 2010

-jo sorbonka to bude asik ono,my je taky nemáme v pokoji tak možná jak je nebudeš mít u sebe tak to bude lepší

myska77
9. bře 2010

Ahoj holky,

tak tady dlouho nikdo nepise a pak prokecate takovych radku 😵
Sorbi: gratuluju k rezimu, hlavne ze vam to funguje a vyhovuje. Pak posli fotky kluku az budou ve svem pokoji, urcite Ti budou spat dyl, my je naucili az do 7 a jdou rovnou na snidani v pyzamu 😀
Janka: nas Mates uz taky umi otvorat suplata, uz se stavi a je to prca. Musime uz koupit ty zarazky na supliky.

Adri ja myslela, ze uz vam ty zidlicky mely davno dorazit, to bude pohoda vid? Taky uz pomalu zacnu Matesa krmit v zidli, ale Christik si jeste polezi v lehatku, sice uz je na ctyrech, ale jeste si nesednul, jednou a to malem.

Rano jsme byli zase v Motole s tim Christikovym chrcenim, nic mu nemuzou najit a jedina sance je Endoskopie v narkoze na 3 dny hospitalizace, tak to jsem rekla, ze ne. Kdyz se to neupravi do roka, tak o tom budem uvazovat, ale zbytecne trauma a zasah sik myslim. Uvidime az bude nemocny, snad se nam neudusi, ale zatim to nechame. Trochu jsem si s nima zaposilovala, uz je ani najednou neunesu, musim v baraku po jednom 😠

adrosek
9. bře 2010

-ne ne,mají dodací lhůtu 3.týdny a mělo by to být tento týden tak jsem zvědavá a už se moc těším
-jé myska tak snad se to upraví,jak chrčí jako nosem nebo jak

jankatr
autor
9. bře 2010

Sorbi -tak to je super že se kluci takhle naučili 🙂

A neboj -taky tě to za chvilku čeká 😀 😀 😀

Mysko - ty už pomalu víš o čem mluvím co? 😅 😅 😅 - Maty je teda taky šikulka 😉

Hlavně aby byl Christik v pořádku 😉

Luzzi - fotečky z plavání jsou super. Tohle mě docela mrzí, s Daníkem jsme chodili a bylo to super, jenže teď dát skoro 6 tis. najednou - je docela pakárna, a na druhou stranu - když to tak vidím jak jsme pořád nemocní, tak by jsme toho asi moc neodchodili 😒 Navíc chodit bez Daníka to by byl dost nešťastnej -a s ním to dost dobře nejde -to by nám zas jeden člověk chyběl - on jaksi nemá žádnej pud sebezáchovy 😅 😝

adrosek
10. bře 2010

-ahojík mamky,přeji hezký den všem
-chcem se zeptat,jaké bílé jogurty obyč kupujete,at jim nemusím stále kupovat ty dětské ochucené od Hami

sorbona13
10. bře 2010

Ahoj dvojmamky, kluci mi chrní v postýlce, tak mám chvilku veget, než začnu vařit oběd. Vstávačka dnes v 6 hod., u nás se prostě dýl spát nebude 😒 😠

myska: třeba se to chrčení opravdu upraví samo a na operaci může jít i později, kdyby se to nezlepšilo, dobře jste udělali. Máš s klukama dobrou posilovnu 🙂

janka: kluci se zatím staví na kolínka a houpou se dopředu a dozadu, Honzík se už snaží občas přitáhnout za ohrádku, ale moc mu to ještě nejde 😅

veru: u nás teď vede MA-MA-MA, ale jenom, když jsou naštvaný, nevím, co tím jako naznačujou 😅 Když jsou spokojený, tak je to samý BA-BA-BA, BLÁ-BLÁ-BLÁ 😵
Katy ještě nenapsala, ale snad jsou i s mimi v pořádku.

adrosek
10. bře 2010

-unás je taky ma-ma-ma jen když brečí tak nevím jinak žvatlají co je napadne

lenulinka21
10. bře 2010

AHOJ všechny Vás po dlouhé době zdravííííím 🙂 🙂

Nevím co probíráte a co je nového a kdo je nový tak to moc dočítat
nebudu to bych tu u toho PC seděla 100 let. 😀

Takže nedávdo jsem prožila nééé přiliiš dobré období LUzz či Veruleg vám to určo napsaly.
Ano otěhotněla jsem a to přirozeně byl to ještě větší šok než když mi dr. sdělil že čekám dvojky.
Ale je to za mnou a mám kluky kteří mi to pomohli překonat.

Něco o klucích:

Pája váží 10kg má 2 zoubky a už skoro leze. Věčně usměvavé miminko které nám od 2měsíce
spinká celou noc.

Tomík: váží 9kg, zub žádný za to leze jak drak.Celou noc spí asi od 4měsíce.
Umí se řádně vztekat.

Jsem na návštěvě u kámošky tak zase se loučím volá na mě kávička pa pa
Opatrujte se mi všechny i své ratolesti.

adrosek
10. bře 2010

-ahojík lenulinku moc a moc tě zdravíme a ukaž se zase někdy tady mezi náma

katy.m
10. bře 2010

Ahojte holky 🙂
vidím,že je tady po mě sháňka 😉 😀 .Občas si Vás čtu a koukám na Vaše prcky,ale nereaguji.
Našemu Eliáškovi se ven zatím nechce,asi čeká,až bude teplo 😎 .No v pondělí mám nástup do fakultky na indukci,protožejsem již 3 týden na stejném mrtvém bodě a porod se dál neposouvá.A to dělám snad úplně vše,co se dá.
Až bude malý s náma,přijdu se pochlubit.Tak se mějte krásně a užívejte si počínajícího jara 🙂

adrosek
10. bře 2010

-katy tak budeme čekat až pisneš potom,hlavně se opatrujte všeci 🙂

veruleg
10. bře 2010

Katy : drzime pesicky a tesime se na fotky mimouska. To je supr zes tak dlouho vydrzela....Eiasek bude urcite kus 😉 😉 😉

adrosek
11. bře 2010

-ahojík mamky,přeji hezký den,sice unás opět zasněžený takže na nic ☹ vážně už by ta zima mohla skončit jako
-tak uvidíme jestli se sholkama vydávme dneska ven zase,navíc jsem nachlazená jako hrom,tak asik budeme doma at se dám taky trocha dohromady,jen doufám že to nechytnou holky
-unás se nějak Adulka budí nad ránem,včera v 5.30 a dneska už v 5.hod.tak ji musím dát napít vždy jinak je jekot jako blázen,nevím jestli je to zoubkama,pač jeden na hoře se ji už prořeza a vypadá to i na druhý hned vedle že se tam rýsuje tak snad to bude ono a pak už zase budeme pěkně chrupkat,no a jak vy válčíte vnoci

adrosek
11. bře 2010

-holky kdepak jste kdo co?
-nám už dorazila konečně jedna židlička a ještě čekáme na druhou,taky stím takové ofrky jako,nejdříve čekáme 3.týdny na určitou barvu a pak nám řeknou že je problém ve výrobě atd.no hrůza,tak zatím jedna ale stejně né vtakové barvě jakou jsme chtěli ale co už,tak nebudou červené ale modré

sorbona13
11. bře 2010

ahoj holky, u nás dnešní noc tragedie, Honzík se vzbudil ve 2 a ve 4 a v 6 vstávačka 😝 Nechali jsme ho vyřvat, tak snad bude dnes už líp.
Honzík se začal přitahovat za šprušle u ohrádky, postaví se na kolínka a rukama se přitáhne 🙂

adri: židlička je super, škoda, že nemáte dvě, někdy je to s těma obchodama těžký. Nám trvalo zase skoro měsíc, než nám tu jednu rozbitou vyreklamovali.

lenul: ahooj 🙂 dobře, že ses ukázala, kluci ti rostou neuvěřitelně 🙂 Nemáš fotky?

katy: tentokrát sis těhotenství užila, přeju pohodovej porod 🙂

veruleg
11. bře 2010

adrosku :to je teda pech s tema zidlickama.... 😒 a to za to chcou tolik penez a nejsou schopni dodat co slibi. Modra je ale taky pekna 😉

Sorbi : noc jste teda nemeli nic moc. Nam Vikous taky nejak zlobi. Driv spaval celou noc, ted se budi kolem 3-4 a pak v 6. Nekdy zas i po pulnoci,kdyz clovek spi tak hodku. Navic nas ted 2x udolal a i po piti rval,kdyz jsem ho dala do postylky....takze skoncil mezi nami 😠 😠 tak snad bude dnes lip.
Jinak Lenulka mi poslala MMS, se stojicim Tomikem.....ale nemam ji stazenou v pocitaci.

Klidnou noc vsem 😵

jankatr
autor
11. bře 2010

ahojky :o)

Leni taky zdravím 🙂

Katy - malej má recht... komu by se chtělo do takovýho počasí... 🙄 🙄 🙄

POMMMÓÓÓÓÓÓÓCCCCCCCCCCCCCC já už chci jarooooooooooooooooo 😝 😝 😝 😝

adrosek
12. bře 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den,unás sice opět zasněženo ☹ 😠 a už mě to nebaví tedy,sem myslela že už bude ok a ono nic zase 😠
-no unás se Adulka budí nějak kolem 6.hod a pak už nechce usnout,ale já si ještě lehnem jak je nakrmím,nevím bud ji zlobí zoubky nebo je prostě vyspaná,když spí celou noc,nevadí mi to hlavně že spí celou noc,jen spávaly až do 7.skoro

myska77
12. bře 2010

Ahoj holky,
Leni, to je skoda, ze s nama nemuzes byt vic, kdy vam daji do kupy ten net?
Adri: ta modra zidlicka je taky pekna, ale trvala bych na te cervene pokud ji chcete vic. To je jak s vtema nasima autosedackama, jak nam poslali jiny model a jeste jen jednu. Nastesti uz mame obe a jsou super, kluci jsou v nich frajeri.

JInak u nas nic noveho, kluci se stavi, lezou do supliku, ja mam chripku a Christik uz je na nejlepsi ceste ji mit taky, zatim jen ryma. Tata ma ted skoleni, tak vcera ani neprisel domu, meli vecer akci a nemohla mi prijit pomoc ani mama, ktera ma pristi ctvrtek operaci kycle, tak aby neco nechytla a nezrusili ji to. Proste klasicka pohoda 😀 At uz je do haje jaro, jsme na Slapech a clovek ma taky jiny podnety nez pradlo, nadobi a paci paci a ham ham. Uz mi slusne hrabe. Jo a jinak jsem to dostala, fakt sila teda, tak jsem zvedava jak ted budou dlouhe cykly. Zatim pa, jdu frelaxovat u vytirani.

myska77
12. bře 2010

Sorbi super videa 😀 kluci jsou draci, prolejzacka pod zidlema u nas taky leti, Mates se u ni uz i zvedne obcas.

sorbona13
12. bře 2010

adri: buď ráda za 6 hodinu, u nás tohle dělá Honzík už ve 4 🙂

myska: máš IP

Honzík se naučil přitahovat za ručičky a už mi dneska 3x žuchnul 😔 😢 😖

https://www.youtube.com/watch?v=DrCEkHwOQes