Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
18. čer 2010

-ahojda mamky,přeji hezký zbytek dne
-sice unás nic moc jako,sem tak rozčílená až hrůza,ti koupelnáři to zase nedodělají jako,takže zase binec až hrůza,ale prostě jim to už vyklidím všechno a hotovo,pač zítra má dojet mamka a budeme gruntovat pač je tady strašný nepořádek a holky do toho ještě nachlazený,fakt děs jako
-luzza tak at je brzy lépe hlavně

sorbona13
18. čer 2010

@adrosek to se s tou koupelnou pěkně patlají, už je to dlouhý, viď? A navíc holky nemocný 😔 A užijte si oslavu 😎

adrosek
18. čer 2010

-no to se teda hodně patlají,už jim Milan teda pěkně dal,tomu vedoucímu teda hlavně,no zítra se bude gruntovat at se může v neděli slavit

myska77
20. čer 2010

@adrosek Tak at to dneska dobre dopadne jak s uklidem tak hlavne s oslavou, pak posli fotky 😀
My prijeli vcera z chaty a dneska zase jedeme na grilovani k znamym. Musim rict, ze me to vecne cestovani a baleni a vybalovani uz nejak nebavi. Clovek tam pak hlida deti, aby neozirali jedovate kytky na zahrade a stejne si moc nepokeca. Radsi mam, kdyz prijede nekdo na nase uzemi, kde mam vse vychytane pro deti. Nebo se musi jezdit tam, kde maji deti. No vzdyt to znate. Ted balim dalsi balik veci po klukach a posilam dal, jsem rada, ze se mi to tady nehromadi.

myska77
20. čer 2010

@luzza a co Tvoje ledviny, uz je to lepsi? Manzel aspon pomuze a muzes si odpocinout, vid? Dej vedet jak na tom ses.

adrosek
21. čer 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem,sice upršený opět
-myska jojo úklid dopadnul dobře,vygruntovali sme celý barák úplně tak jsem spokojená,jen koupelny nejsou stále hotové,dneska mají dodělávat tak jsme zvědaví,vpátek už sme se snima dohádali,teda stím hl.vedoucím no děs jako už,to jejich natahování,takže dneska se přezouvají do papůčů a musí po sobě uklidit pořádně pač jinak to už nejde jako
-oslava byla taky super moc,určitě sem dám pak fotky jak je tatka stáhne do pc ju,já jsem na to jelen,z tunelu byly holky moc nadšené,ale nevím kdo tam ležel více jestli já nebo ony
-luzza a co ty už je líp
-jinak jak se máte holky

myska77
22. čer 2010

@adrosek Tak co, uz ste ty delniky vyhodili a dokoncili to? moc se tesime na fotky.

a kde ste vsichni, u nikoho nic noveho? my uz sepsali seznam darku k narozakam, tak si pribuzenstvo vybira. nejvic se tesim na motorky 😀 😀 Mates si je zkousel na pisku a bozi, budou frajeri.

adrosek
23. čer 2010

-ahojda mamky,hezký den všem,kepak ste kdo,nějak to tady vázne co mamky,asik tím že ste všeci venku raději 🙂
-myska tak koupelny dodělali v pondělí v 22.hod večer jako,takže jsem pak šůrovala asik do půl noci takže sem toho měla dost,včera sem ještě poklízela zbytek jak to šlo během dne,teda když holky spaly a pak ještě večer sme malovali stropy takže zase sme šli chrnět nějak kolem půl noci,no jsem už ráda že je to hotové,ale jsou moc hezké,pak dodám fotky určitě
-jinak,my sme stále nachlazení,zítra máme jít k dr.tak uvidíme,ale teploty naštěstí nemáme tak snad to bude brzy ok
-já chcem holkám taky koupit ty odrážedla nějaká pak

adrosek
24. čer 2010
adrosek
24. čer 2010

-naše narozky

sorbona13
26. čer 2010

Ahoj holky, hlásím se po delší době...od PO do ST jsme byli na dovolený s holkama, co mají stejně staré děti, bylo nás tam asi 20, takže mazec, všichni jsme si to užili. Udělali jsme si i výlet do Žďáru nad Sázavou, mají tam obrovský dětský koutek se skákacím hradem, k tomu kavárnu....no řeknu vám, že takhle řádit jsem kluky ještě neviděla, byli úplně zpocený.....a druhý den jsme se cestou domů zastavili v Polničce, mají tam mašinky a zvířátka, pískoviště atd., bylo to moc fajn. Fotky máme tady: http://picasaweb.google.cz/rhejtikova/Skrdlovic...
Jinak kluci zase ve vývoji pokročili, skládají kostky na sebe, umí udělat hají a "kapra" (mlaskání pusou), paci paci, pá pá, v knížce ukážou krtečka a zajíčka....tohle období je zatím jedno z nejkrásnějších, už to nejsou mimina, ale je vidět, že dostávají rozum, sem tam i chtějí projevit vlastní vůli a nechápou, že některé věci se dělat nesmí .... jo a začínají si spolu hrát, je to hrozně hezký je při tom pozorovat 🙂 Neustále na sebe volají, jeden se třeba někam vydá a druhý jde po chvíli za ním, ten první si myslí, že ho ten druhej honí a se smíchem zdrhá 😀 Včera si vzali časopis, rozpůlili ho a máchali s ním před sebou, hrozně se tomu řehtali......pak ať mi někdo řekne, že by nechtěl dvojčata 😉

sorbona13
26. čer 2010

@adrosek: krásný fotky, holky si to moc užily 🙂 A nakonec tedy máte tenhle hrad, já o něm taky uvažovala, protože ten, co má myska nemají nikde skladem, bude až koncem července....nevypadávají z toho ty míčky?

@luzza: jak ti je, už jsi v pořádku?

jankatr
autor
26. čer 2010

Holky - to je děs - Kuba už má zas od pondělí horečky - začalo to kolem 38 - jenže se to stupňuje a od včera už má kolem 40 - 40,2 😖 😖 😖 ve čt. jsme dostali ATB - dneska ráno měl 4. dávku tak snad už by to mělo zabrat nebo už nevím co s ním budem dělat. Nejhorší je že dr. ani přesně neví od čeho - nic na něm nemůže najít - takže říkala že nejspíš možná zánět dutin... 🙄

adrosek
26. čer 2010

-ahojda mamky,hezký večer všem,všeci ste někam se schovali či co,nikde nikdo už pěkně dlouhou dobu
-sorbonka moc hezké fotečky,to muselo být moc bezva teda,hezky ste si to užili co
-ohledně toho stanu,taky sme chtěli ten co má myska,ale nebyl na skladě jak říkáš tak sme vzali tento,zté koupule to neletí ven,ztoho druhého jakoby indiánsk.stanu,není tam zábrana takže občas nějaký vypadne,ale není to tak hrozné,stejně když to házejí tak to vyletí i ztoho druhého

adrosek
26. čer 2010

-jejda janka,tak to je mi líto teda,no už at je honem lépe,to je stejně divné,že nemohou přijít na to,zčeho ty teploty má,tak at se brzy uzdravíte teda

jankatr
autor
26. čer 2010

Sorbi - super fotečky - do té Polničky se taky budem muset někdy vypravit 🙂

S tím Kubou já nevím - ale ještě mu k tomu lezou 3 nebo 4 stoličky - tak možná i proto - jako jen od zubů to není - protože v krvi prostě ten zánět má, ale myslím že to tím může být horší. Matymu aspoň lezly po jednom ale tomu Kubíkovi se fakt tlačej minimálně 3 naráz. Tím čtvrtým si nejsem jistá.
A to ještě v pátek když jsem je dala na oběd do židliček (on sice jíst nechce ale přece jen aspoň dvě tři lžičky do něj přes nějakou tu fintu dostanu) tak najednou koukám a on uplně fialovou pusu a namodralý konečky prstů. Ruce ledový a hlavu vřelou - no vyděsilo mě to pořádně - to si asi umíš představit. Hned jsem volala doktorce, ale jak jsem ho vytáhla z tý židle a začal se hejbat tak to zmizelo. No stejně jsme tam radši šli. Nic na něm nenašla, ale zkontrolovala mu to CRP to naštěstí moc nevyskočilo a pro jistotu mi napsala papír do nemocnice, že kdyby se to opakovalo, nebo ty horečky nešly čípkama srazit tak ať tam radši jedem. No naštěstí zatím ty čípky pokaždý zabraly, i když to pak zas vyleze. Ještě uvidíme co zítra...

adrosek
27. čer 2010

-ahojda mamky,hezký večer
-janka tak to by vyděsilo aji mě teda,no to je stejně zajímavý,hlavně at už je lépe
-naše holky jsou taky ještě nachlazený

jankatr
autor
27. čer 2010

Tak my už konečně lepší - ATB nejspíš konečně začala účinkovat - ale nechci to zakřiknout 🤐 no však už taky bylo na čase.

Jinak jsme zahájili akci kulový blesk - chceme o jeden přesunout všechny pokoje v bytě - Tak pro začátek jsme darovali kamošovi 3 válendy (2 z ložnice a 1 z pokojíku) což ovšem znamenalo je napřed vyklidit... 😝 😝 😝 takže jsem konečně probrala věci na které se chystám už několik let - a naplnili jsme půl kontajneru zbytečnostma. Kluci zatím spí s Daníkem v pokojíčku a my s Robkem v obyváku. Začátkem července se chystám se ségrou na chatu tak to tu pak Robert s kamošem - dovyklidí a udělají v těch dvou pokojích podlahy. Starý nábytek půjde pryč - z ložnice i z pokojíčku akorát ještě pořád nějak nemůžu sehnat skříně do ložnice - chtěla bych až ke stropu ale to jsou jedině vestavky - jenže to zas je hrozná pálka.... 🙄 🙄 🙄 ale nějak to domyslíme. Do pokojíčku by se mi docela líbilo tohle http://www.nakup-nabytek.cz/flipper-system/ a k tomu máme objednanou tuhle postel http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29630465&tab=0

adrosek
30. čer 2010

-ahojda mamky,tak jak se vede,kdepak ste kdo všichni

luzza
1. črc 2010

ahoj holky
jsme všichni v pořádku 😉 🙂
jen není čas na koníka 😉 🙂

adrosek
3. črc 2010

-ahojda mamky,dávám fotku našeho nového vozidla pro holky,teda spíš na vyblbnutí pro ně

jankatr
autor
3. črc 2010

ahojky - jdu jen pozdravit - ráno mizíme na chatu a budem tam až do čtvrtka - už se na to vyloženě těším 😵 😵 😵 Tak se mějte všichni fajn - snad se ve zdraví vrátíme - páč jedu jen já sklukama a ségra se synovcem. No ale jedem až k Prostějovu a takhle daleko jsem sama ještě nejela 😕 😒 😕 tak doufám že to zvládnem v pohodě.

jankatr
autor
3. črc 2010

adrosku - ty vozítka jsou super 🙂 😉

sorbona13
7. črc 2010

Ahoj holky, tady koukám konverzace vázne, aby ne, když je venku tak hezky, není moc čas na koníka....Honzík má ATB, min. týden měl horečky a vysoký CRP, tak dostal penicilin, chudák, první ATB v jeho životě. Ale snáší to dobře, zítra je dobere a bude snad klid.
Kluci se naučili dělat kapra, čiči a Honzík vymyslel svoje první slovo - tuli - ukazoval přitom na ptáčky 😀 Umí postavit 2 kostky (vyjímečně i 3) na sebe a sundávají magnety z lednice, to je poslední dobou jejich nejoblíbenější zábava.....tchán nám o víkendu udělal houpačky, takže kluci stojí věčně u dveří na terasu a ukazují na houpačky, jakmile je pustím ven, tak se tam ženou a chtějí houpat, pěknej bič jsem si na sebe ušila 🙂 Ale hlavně, že jsou spokojený. Včera jsme vyzdobili konečně pokoj motivem krtečka a kluci jsou nadšený, pořád ukazují na postavičky a Honzík vyvalil oči a říkal "šišička" (myšička) 😀

@adrosek ty vozítka jsou úžasný a holky v nich vypadají moc spokojeně 😵

@jankatr ten nábytek vypadá dobře a ani cena není přemrštěná 🙂

adrosek
8. črc 2010

-ahojda mamky,tak vás zdravím všechny
-jo ty vozítka jsou super,holkám se vnich moc líbí,ted je bráváme místo kočáru,teda když jedeme aj s tatkou,pač mě samotné by to moc nešlo,jen tady před barákem je vtom občas povozím
-jinak holky jsou už snad fit,už nekašleme a nemáme rýmu konečně
-jinak my taky umíme říct auto,teda Sárinka,ukázat prasatko kde je na obrázku a jak dělá,pejska udělat,ukázat nosánek kde máme atak,je to sranda snima,zvlášt když je učím třeba kde mají pusenku a ony mě ukazují nosánek atad.no je snima zábava,ale to máte určitě všechny doma aji
-jinak holky chodíte snima už se koupat někam nebo spíš doma na bazenku,my zatím nikam nechodíme,máme koupený malej bazének tak se jim jej chystám nafouknout a dát na verandu tak uvidíme co na to budou říkat,ted mají být šílená vedra tak snad se konečně očváchneme trochu,pač jsem předtím nechtěla kdž byly pochlazené holky
-no a jak vy mamky,jinak ste všeci ok už
-sorbonka tak hlavně že ste už vpořádku
-janka taky se mi líbí ten nábytek,bude to super

jankatr
autor
11. črc 2010

Ahojky všechny zdravím - ... -vrátili jsme se sice už ve čtvrtek ale pořád ještě se z toho tak nějak dávám do kupy 😝 😝 😝 Fakt jsem se těšila až pojedem domů, že si konečně odpočinu 😅 😅 😅
Jedním slovem to byl mazec - v chatě krb, houpací křeslo, schody, ... dveře u kterých Kuba dosáhne na kliku, za nima další které nejdou ze vnitř dovřít, a hned za nima tarásek se schodama na dvě strany..., hned za chatou potok - teda spíš betonový koryto... - No zaplat pánbůh že se nakonec mamka rozhodla že tam bude s náma - i tak jsme měli dost problém ty dva uhlídat. A navíc jeden den propršel a to byl vůbec mazec - s těma prckama a dalšíma dvouma raubířema celej den zavření v jedné místnosti... 😝 😝 😝 😝 Ale jinak jsme to zvládli, cesta byla v pohodě - tak to mám ze sebe radost. 😵 😵 😵
No a ted máme další blázinec doma, zase jsme se trošku posunuli s tou naší akcí kulovej blesk - přišla nám postel pro kluky a konečně jsme se rozhoupali a jeli dneska do Baumaxxu koupit plovoučku. No příští týden to doufám Robert s kamošem položí aby se to už konečně trošku pohnulo.

sorbona13
12. črc 2010

Ahoj holky, o víkendu jsme byli u tchánovců v bazénu, naprostá bomba, kluci pořád dělali cákalíka (naučili se na plavání) a z bazénu jsme je nemohli vytáhnout, i když klepali zubama, nejradši by tam byli celý den 🙂

@adrosek tak už jste zdravý, to je fajn 🙂 Jinak do bazénu chodíme, byli jsme i na plovárně, je tam brouzdaliště, tak jsem tam měla kluky najednou a šlo to 🙂 A taky máme bazének na zahradě, ale to je tolik nebere, vlezou do něj, zacákají a za 10min. lezou ven...

@jankatr: já taky nerada jezdím na chatu k našim, když bych tam měla být sama, všude schody a navíc zahrada dole pod barákem, kdybych tam byla sama, tak od nich nemůžu ani na vteřinu odskočit, aby nežuchli do bazénu nebo se nezkutáleli ze stráně..... A cestu jsi zvládla, to je super 🙂 a držím palce, ať je akce kulový blesk brzy u konce a pokud možno bez většího bordelu 🙂

sorbona13
13. črc 2010

ahoj holky, jak snášíte ta vedra? A co prckové? Kubík se dneska vzbudil ve 4.40 😝 Jo a Honzík už stojí sám, včera vydržel asi 15 sek., trhal kytky z květináče a potřeboval obě volné ruce, tak se pustil....jinak si poprvé sám stoupnul asi před 14 dny, ale to bylo jen na chvilinku 🙂 Jinak oba kluci chodí za chodítkem, chtěli by i za ruce, ale to nepraktikuju, na RHB říkali, že to není dobré pro správný nácvik chůze a stejně bych oba najednou vodit nemohla 🙂

adrosek
13. črc 2010

-ahojda mamky,taky vás zdravíme všechny
-tak my máme bazének taky na balkoně aj se stínidlem,takže se rachníme s holkama tam,jinak ven moc nechodíme jak je takové horko,holky jsou pak protivní vtom kočáru a nelíbí se jim tam,šak se jim ani nedivím jako vtom pařáku
-jinak se máme dobře tak se taky opatrujte všechny

adrosek
13. črc 2010

-ahojda mamky,taky vás zdravíme všechny
-tak my máme bazének taky na balkoně aj se stínidlem,takže se rachníme s holkama tam,jinak ven moc nechodíme jak je takové horko,holky jsou pak protivní vtom kočáru a nelíbí se jim tam,šak se jim ani nedivím jako vtom pařáku
-jinak se máme dobře tak se taky opatrujte všechny

jankatr
autor
16. črc 2010

Ahojky - jen tak nakukuju - nějak teď nemám na net čas ani náladu - jednak jsme se rozhodli udělat v celém bytě nové podlahy 😝 taková trošku šílená hurá akce - takže tu máme spíš skladiště než byt, ale hlavně do toho všeho nám od úterka Kuba zvrací a má průjem... - dneska už teda blinkal jen jednou a dokonce už si i vezme sem tam kousek rohlíku - ale ty tři dny před tím měl fakt jen čaj s hroznovým cukrem a nechtěl ani ždibínek rohlíku nebo piškotu - vůbec nic... - tak snad už jsme na dobré cestě. Doufám že to tím skončí - ráno bylo blbě i Danovi - ale od té doby klid tak snad to byl jen takovej slepej výstřel... 🙄 🙄 🙄