Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
17. pro 2010

janicka peču jen tři druhy 😉 😀 😀 ale všechno ve velkém 😀 😀 u nás se jedí PERNÍKY, LINECKÝ A CUKROVÍ Z KYSANÝ SMETANY.. 😉

jankatr
autor
17. pro 2010

@janicka.slunicko Mame takový ty židličky z IKEA - jsou suprový v tom že se dají rozložit a když někam jedem tak je můžem vzít sebou - a můžem tu smečku aspoň při jídle trošku zkrotit 😀 😀 😀
Jinak teda při jídle - páč už chtějí jíst jenom sami - dávám na zem starej igelitovej ubrus - mám pak jednodušší uklízení 😀 😀 😀

@luzza To z té smetany zní dobře 😵 - můžeš mi poslat recept???

luzza
17. pro 2010

@jankatr - je to jednoduchý a rychlý a MOOOC DOBRÝÝ cukroví 😵 😵 😵 😵

400g hl. mouky
250g tuku (stela, hera...)
180 kysaný smetany

těsto dáš aspoň hodinku uležet... pak rozválíš...cca 0, 5 cm silnou placku... pak hustě posypeš vanilkovým cukrem a válečkem ho tam přimáčkneš... pak nakrájíš na tyčinky dlouhý cca 4,5 - 5 cm a úzký cca 2 - 2,5 cm... nasázíš na plech (nejlíp na peč.papír)...jak se začnou nafukovat, tak ještě minutku počkej a jsou hotový 🙂 pak obalit v mouč. cukru a hotovo.

peču asi při 160 C 😉
u nás jsou sežraný jako první 😉 🙂

jankatr
autor
18. pro 2010

To vypadá doooostt dobře 😵 😵 😵

janicka.slunicko
18. pro 2010

jankatr tak mame planu po vanocích se kouknout do ikei ,dekuji za typ.

Luzza ,to pecivo jsem si také opsala,ale už ho nebudu delat ale přistí rok to určite udelam...
Ja delala,rohličky vanilkové.perničky,vosí hnizda ,ořechy,linecké,cipacampr-to je neco podobneho jako vanilkové.

A kdy holky budete zdobyt stromeček,tem nasim svistum to tento rok bude ješte jedno,ale tem vašim detem to budou koukat....a co planujete na silvestra,no mi budeme doma a budeme tady mit ješte jednoho nocležnika a to od segry malou je jí tedka 7 nedel...tak o jednoho vic,mim to už je jedno... 😀

jankatr
autor
18. pro 2010

@janicka.slunicko My ho zdobíme v noci na 24.12. - jako že nám ho taky donesl ježíšek - Daník nám to zatím pořád ještě baští 😅 😅 😅 a je úžasný vidět ty vykulený rozespalý očička když přiletí do obyváku a vidí stromeček nazdobenej a rozsvícenej 🙂 🙂 🙂
Na silvestra budem asi jako poslední dobou pokaždý - u mojí ségry - mají pro firmu koupenej dům kousek od Jihlavy a je to takový to klasický vesnický stavení co má velkej a uzavřenej dvůr a užitný budovy kolem dokola - tudíž na podobné akce ideální - spousta místa kam uložit děti a přitom je nerušit (páč to hlavní se koná mimo tu obytnou budovu) a navíc je můžem s klidným svědomím vypustit na dvůr a nemusíme být pořád ve střehu.

adrosek
19. pro 2010

-ahojík holky,všechny zdravím
-luzza to vypadá dobře ten recept,asik to zkusím pokud ti stihnem
-my zdobíme stromek 23.večer
-na silvestra jsem sama doma,manžílek má službu,leda že by došla kámoška

luzza
20. pro 2010

ahoj všem
nemám moc náladu ☹ sekali jsme zeď v chodbě a obýváku ☹ nevím, jak to přežiju...všude tuny prachu ☹ a kotel zatím v provozu není ☹ byl problém s novým kouřovodem a plno dalších nepředpokládaných komplikací 😝 asi se z toho poseru 😝 uklízím furt jak cvok, ale nebere to konce..zítra mi přijde pomoct mamka...
ještě že jsou děti zdravý.. a je mír

luzza
20. pro 2010

chci malej teplej byt v paneláku 🙄

adrosek
21. pro 2010

-jéžiši luzza tak to je teda pech a zrovna před vánocema,no už at to máte hotové sakra

jankatr
autor
21. pro 2010

@luzza Luci tak to je mi tě fakt líto.... ☹ ☹ ☹ to musí být na mrtvici v každým případě a kor teď - když místo abys čančala byteček na vánoce tak máš takovýhle galeje.... 😖 Fakt - ještě že aspoň holky máš zdravý, to už by byl vrchol všeho kdyby ti do toho ještě měly omarodit... 🙄 Držte se - a ať už to máte konečně co nejdřív v pořádku 😕

janicka.slunicko
21. pro 2010

Ahoj holky
Dneska jsme mely pernej den,byly jsme na ockovaní RSV a pak hnedka v centrum pro nodenosené deti,byly tam doktori a rehabka a neuroložka,tak mam hlavu jak patrací balon,ale to vubec neva halvne že jsme dostaly samou chvalu. Valča ta je napřed sedmí mesíc a Ríša i když se ješte nedela co valča tak je trochu pod sedmej mesíc,ale že ma šantík tak je strasne šikulka a stou ručičkou musíme cvicit ale to cvicení je fuška ,vubec se už neda udržet,ja bych tak rada snim cvicila ale jak ho neudržím tak si myslím že to delam zbytečne...
Holky co je to EEG,mi musíme na to jit než pujdem na očkovaní,to je také samé litaní,že Valču muže naočkovat doktorka moje ale s Ríšou musím do Motola,a to až po kontrole neurochirurgem....

luzza.To je teda neco,to by me asi hrablo,snad to budete mit brzy hotové a budete v klidku uživat si s detma.

luzza
21. pro 2010

janicko, EEG je vyšetření, při kterém se monitoruje činnost mozku 🙂 malej dostane na hlavu takovou čepičku, na kterou se připevněj elekrody a jejich drátky vedou do přístroje, kterej zaznamenává elektrický vlny v mozečku. Vyšetření nijak nebolí a trvá většinou 20 až 30 min 😉
jsem ráda, že se tvým dětičkám dobře daří 😉 😵

adrosek
21. pro 2010

-janicka to ej dobře že je všechno a že se vám tak dobře daří,Ríša to určitě dožene všechno

luzza
21. pro 2010
luzza
22. pro 2010

už topíme 😵 😵 😉 ;-

adrosek
22. pro 2010

-luzza-hurááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂
-moc hezké přání s holkama

jankatr
autor
22. pro 2010

@luzza Jééé Luci - tak to je super - aspoň že na svátky už budete mít pěkně teploučko - tak hlavně už žádné pohromy... Máme radost i za vás 😵 😵 😵
mmch - cukrovíčko se povedlo 😉 🙂

luzza
22. pro 2010

@jankatr tak to mám velkou radost 😀 😀 😀 😀 myslela jsem večer na Tebe 😀

jankatr
autor
22. pro 2010

Dík - tak to bude určtiě tím 😉 😵 😅

adrosek
23. pro 2010

-holky veselé a pohodové Vánoce všem přejeme 🙂 🙂

myska77
23. pro 2010

Ahoj holky,
krasne Vanoce a hlavne pohodu vsem. Luzzi, prave jsem zadelala to Tve testo, tak se tesim co z toho vyleze a jsem moc rada, ze budete mit o Vanocich teplo.
Nejak ta atmosfera na me letos pada, asi ze starnu a deti uz to budou vnimat, nevim 😵 Vcera vecer jsme ozdobili strom a rano se kluci mohli zblaznit. Mame kolem nej ohradku, ale kluci na vetve v klidu dosahnou, tak jsem zvedava jak dlouho vydrzi pohromade.
Uzijte si zitra pohadky, zbytecne se nehonte a uz kaslete na uklid, stejne to nebude poznat az deti zacnou radit pod stromkem s papirama 😀

janicka.slunicko
23. pro 2010

Ahoj holky přeji Všem stastné a Veselé vanoce a užijte si s prdelkama, a pak pisnete jakou mely deti radost z darečku.pa

jankatr
autor
23. pro 2010

Přejeme vám všem krásné a pohodové vánoce a hodně lásky a štěstí v novém roce 😵 😵 😵 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/albu...

myska77
23. pro 2010

@luzza to cukrovi je zradlo, udelala jsem druhy plech se skoricovym cukrem a taky nam nam. Jen je toho jak pro armadu 😀

kacatko000
23. pro 2010

AHOJ HOLKY
MOC VÁS VŠECHNY ZDRAVÍM...MOC DLOUHO JSEM TU NEBYLA, ALE CHCI VÁM ASPON POPŘÁT KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKU V RODINNÉM KRUHU, BOHATÉHO JEŽÍŠKA HLAVNĚ DĚTIČKÁM A LIDI CO MÁTE RÁDI KOLEM SEBE. DO NOVÉHO ROKU PŘEJEME VŠE NEJ A AT JE LEPŠÍ PRO NÁS VŠECHNY.POSÍLÁME PUSU

PS: JÁ SE OMLOUVÁM, ŽE UŽ SEM NECHODÍM, OBČAS NA VÁS KOUKNU JAK SE MÁTE ALE MÁM TOHO MOC TAK NENÍ TOLIK ČASU....ZAČALA JSEM TOTIŽ JEŠTĚ STUDOVAT NA VYSOKÉ..DÁLKOVĚ...OBOR TRESTNÍ PRÁVO A KRIMINALISTIKA...TAKŽE TOHO ČASU NENÍ TOLIK..ALE OBČAS TU ZABROUSÍM 🙂

MĚJTE SE KRÁSNĚ A HLAVNĚ PŘEJI ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAČKA ALIAS KAČÁTKO, DANEČEK A PATRIČEK

luzza
24. pro 2010

Všem mým milým dvojčátkovým maminkám a jejich děťátkům přeju krásný štědrý den 🙂 🙂 🙂 prožijte ho v klidu a pohodě, už neuklízejte, zajděte se projít, dobře se napapkejte, lenošte a HLAVNĚ!! dejte svým blízkým najevo, jak moc je máte rádi 😉 🙂 🙂

lenulinka21
24. pro 2010

Ahoj HOLKY maminky všech dvojčátek 🙂 😉

I já Vám chci všem popřát krááásné Vánoce 🙂 plné radosti a spokojenosti Vašich dětí,spoustu
dárečků pod stromečkem a hl.zdravíčko 🙂
užívejte si ty naše DUA pač mě se zdáá že to šíleně utíííká 😀 😀

Přeje Lenka +všichni moji KLUCI 😉

luzza
24. pro 2010
luzza
24. pro 2010

holkám chutnalo 😀