Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
24. pro 2010

@kacatko000 Máš můj obdiv - nedovedu si představit při tom kolotoči co máme doma ještě studovat - navíc právo 😲 😉 🙂

luzza
25. pro 2010

tak nám zase padal sníh... 🙂

jankatr
autor
25. pro 2010

@luzza Pěkný 😅 😅 😅

luzza
25. pro 2010

mě teda ven nedostanete 😎

myska77
26. pro 2010

Ahoj holky, posilam foto naseho obestaveneho stromku 😀 Jak ste to vsichni zvladli a co deti, mely radost?

jankatr
autor
26. pro 2010

@myska77 Tiše závidím tu ohrádku 😀 😀 😀

myska77
27. pro 2010

@jankatr proc ji zavidis, vy ste ji nemeli nebo dali uz pryc?my ji nechaali prae kvuli temhle vanocim 😀
Jinak se ta fotka nacetla v dost spatnem rozliseni, tak posilam link na originaly dalsich fotek z Vanoc
http://picasaweb.google.com/1088365968846808253...
Nejak jsme letos uplne zapomneli fotit jak jsme byli hotovi z kluku, desne se jim to libilo.

lenulinka21
27. pro 2010

ahoj HOLKY 🙂 🙂 tak my žádnou ohrádku nepotřebujeme 😀 😀
kluci jsou naučení našahat na stromeček (postavili jsem ho dříve 😉 )
A zafungovalo TO 🙂
@myska77 a @luzza krásné fotečky sakra toto letí loni ty naše ratolesti byli ještě miminka 😀

doufám, že jste Vánoce prožili v klidu a ve zdraví, ted už jen ten SILVESTR a jsme v Novém roce 😉

jankatr
autor
27. pro 2010

@myska77 My jsme ji nikdy neměli - už tak toho místa doma moc nemáme a navíc je nás doma o jednu "rajchejtli" víc takže nějak nevím kam bysme to vůbec dali. Ale přežili jsme i bez ní i když to občas bylo trošku složitější a ozdobičky na stromek máme naštěstí plastové (ale jsou moc pěkný 😉 ) takže se aspoň nemusím bát že by je rozbili.

lenulinka21
27. pro 2010

@jankatr nám se to zdálo jako zbytečnost, zvládli jsme to i bez nííí 🙂 🙂 a banky
máme taky plastové a je klid 😎
Od malička to máme uzpůsobené tak at to vyhovuje klukům, ozdoby a takové TY
nebezpečné věci jsme dali pryč takže, co chodí tak pocelém bytě a bezproblémů 🙂
Jediné co je na zemi je palma ale na tu už zvykli 😀

janicka.slunicko
27. pro 2010

Ahoj holky tak konečne mame po nastevach,to je hruza sama našteva u nas čí mi nekde.. 😀 ale dobry...
Dneska jsem byla na socialce odvest papir rodičovskou..na jak dlouho jste si to holky nechaly,ja nejdřív uvažovala na 4roky ale oni to tedka pekne skrouhly tak jsem to dala na tři,jsem nevedala jak na tom ty dva budou ale snad to bude vše dobré...

Pekné fotečky, 🙂

jankatr
autor
27. pro 2010

@janicka.slunicko já to mám taky na tři - ta čtyřletá je fakt mazec... nevím jak bysme to s těma třema dětma zvládli... 🙄 i takhle je to náročný.

myska77
28. pro 2010

Ja mam tu 4 letou variantu, ale jak se meni ted ten zakon tak mi umoznuje zvolit tu triletou, tak jsem to hned udelala. Preci jen je to jeste rok a pul doma a to bude bohate stacit 😀

jankatr
autor
28. pro 2010

tak konečně se mi povedlo přidat pár foteček z vánoc 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/albu...

janicka.slunicko
29. pro 2010

Ahoj holky dneska jsme byly u babičky v Mladé Boleslav ,docela hruza tam cesta ale spatky to bylo dobry,prckové prospaly obe cesty...
Stou rodičovskou to je teda mazec... ale mužem bejt radi že neco dostaneme v nekterejch statech nedostanou vubec nic...ale mohlo by to bejt lepší ,že ju...

Jankatr,fotky jsou hezky to tam maš ty sedačky na jídlo zte ikei, ty vypadají dobře...ja se tam chystam tak za mesíc ,on manžel tedka v pondelí odjíždí tak asi na mesíc pracovat pryč...jsem zvedava jak to s prckama zvladnu...

luzza tak jak kotel ,funguje jak ma?

adrosek
29. pro 2010

-naše druhé Vánoce

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luzza
31. pro 2010
adrosek
31. pro 2010

-mamky vše nej v Novém roce přejeme všem 🙂

janicka.slunicko
31. pro 2010

Vše nejlepší v Novém roce přejeme s prckama všem.

luzza
31. pro 2010

tak ještě jednu 😀

jankatr
autor
1. led 2011

@janicka.slunicko jo jo - to jsou ony - já jsem z nich nadšená už i pro to, že se dají jednoduše rozebrat a vozit sebou - přece jen když pak někam jedem na dýl tak je to pak s prckama snazší 😉

@luzza pěkný 😵 😵 😵

adrosek
2. led 2011

-luzza moc hezké
-tak už se nám konečně podařil prodat kočár tak jsem ráda a ted po neděli dojde nový tak se těšíme

janicka.slunicko
3. led 2011

Ahoj holky jak je v Novém roce.?
u nas se Valinka začala dneska lest,tak super...Ríša ten si proste hoví na tom bříšku a nehne se,dneska jsme byly na rehabce a s Valčou už vubec nemusíme cvicit ale s Ríšou pořad ale bojuju sním ,nejde to nechce ale musíme nechce pořad rozevírat ručičku,...zítra jdeme na kontrolní ultrazvuk hlavicek,ale s Ríšou to tam pujdem asi zbytečne on ma už zarostlou tu fontanelku jak ma ten šantík...tak uvidíme...

Luzza hezké foto
androsek,jakej kupujete kočarek...

adrosek
3. led 2011

-ahojík holky,všechny zdravím
-jakpak se máte a jak ste zvládly Nový rok?my všechno vpohodě v poklidu takže je to ok
-zatím sme zdraví tak snad to tak aji zůstane
-janicka.slunicko tak budeme držet pěsti aby to všechno dobře dopadlo,no věřím že s Ríšou musí být boj,šak ste už velicí taky no ne?
-koupili sme kočárek Kess tandem cabrio,je to bud sourozenecký nebo pro dvojčata se dá použít,no hlavně je lejčí a lépe se skláda,stejně se už využije jen když někam pojedeme nebo když jdem já někam nakoupit

jankatr
autor
3. led 2011

@janicka.slunicko TO je fajn že aspoň s Valčou už nemusíš cvičit - přeci jen to bude dost úleva když budeš cvičit jen s jedním místo s oběma.

myska77
4. led 2011

Holky pamatujete si jak jsem psala o te me kolegyni jak ji nasli pred mesicem rakovinu plic a jater? Tak dneska rano zemrela 😔 Bylo ji 30 let. Porad tomu nemuzu uverit a hlava mi to nebere.

adrosek
4. led 2011

-jojo myska já si to pamatuji,bože to je strašný ☹ ☹ 😔 ,jen ted nevím jestli měla nějaké děti

myska77
4. led 2011

Deti nemela, nastesti, dlouho nemohla najit ani toho spravneho partnera, pred 3 mesici ho nasla a dneska byl konec. Fakt sileny. Koupila si novy byt hypoteku asi za 40 tisic a zacalo se ji darit dobre. Zivot je tak pomijivy, my se rozcilujem kvuli bordelu po detech a jini lide bojuji o zivot.

jankatr
autor
4. led 2011

@myska77 to je fakt hrozný.... 😔 😔 😔