Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
26. bře 2009

katy: to my se s manželem shodli na EW, i když se nám zdal drahý...ale jestli to vyjde, tak budeme mít korbičky za 5.000 + sporťák za 11.000 😵

katy.m
26. bře 2009

lenulinko a ty už máš vyhlídnutý kočárek?
sorbi: to je naprosto úžasná cena 😵

katy.m
26. bře 2009

lenuli a jakto,že ještě nemáš v albíčku žádnou fotečku?Abych tě pak poznala 😉

adrosek
26. bře 2009

-ahojík mamky,tak jsem konečně dorazila domů předchvílí,OGTT mám úspěšně za sebou,jen ještě nevím výsledek,ale byl to pěkný hnus jako ta voda,sladký jako hrom 😝
-jinak je počasí pěkně na nic,tak si dělám obídek a pak zalehnem k telce a pak se vypravím do plavání

katy.m
26. bře 2009

androsku,nás to teprve čeká,ale už jsem ten roztok jednou zkusila,takže vím,že teď rozhodně o nic nepřicházím 😝 ,chutnalo to jako sirup s příchutí lékárny,pořádný blivajz 😝

Taky dělám obídek,ale dneska jen rychovku,bramboračku a česnekovou omáčku 🙂

adrosek
26. bře 2009

-no bol to pěkný hnus jako,nevím kčemu to přorovnat
-já jdem už papkat tak dobrou chut ti co taky papkají

lenulinka21
26. bře 2009

Katy neboj mě poznáš bezpečně 😀
A navíc poznám já tebe ty tam foto máš.

No už bych měla něco hodit do albíčka teda já né ale
kamoš jsem antitalent na tihle věci.

Takdobrá já to teda prásknu kočárek už máme doma a je to Dor Jan.V neutrál.barvách
zelená, oranžová a taková krémová

tina30
26. bře 2009

ahojj holky, tak hlasim že dneska tady pěkně prší. achjo. sluníčko zase nikde.

adrosek
26. bře 2009

-tak já se najedla a spočla jsem až do ted,nyní se musím vypravit do plavání pomalu tak se ozvem později

jankatr
autor
26. bře 2009

Katy a už ty kočárky viděl na vlastní oči? Mě se teda ten Herqules právě moc prostornej nezdál 😕

tina30
26. bře 2009

a my si konečně jedeme pro kočárek do kolína. byl objednaný ale nebyl doposavad čas tam dojet. tak se na kočárek moooc těšim.

janka - chtěla sem se zeptat, jestli budeš do kočárku - korbiček - používat fusak už nyní. já sem si totiž bláhově myslela že až se děti naroděj, tak počasí už bude krásně letní. takže fusaky zatim nemám. ale přemýšlím že je asi ještě koupím už nyní. původně sem si je dhtěla koupit až na podzim.

katy.m
26. bře 2009

lenuli,tak šup šup,jsme na fotečky zvědaví 😉

jankatr: jo ,viděli jsme je oba,teda všechny tři vedle sebe a srovnávali jsme.Je pravda,že nejužší byl EW,pak Teutonie a Herkules byl nejprostornější. S tou prodavačkou jsme je všechny rozkládaly a přeměřovali

jankatr
autor
26. bře 2009

Tinko - uvidím jak bude. Já jsem taky furt přemýšlela jestli je vzít teď nebo až na podzim - no ale když jsem viděla jak to počasí lítá nahoru a dolů tak jsem se rozhodla je objednat rovnou. Nemám žádný pořádný kombinézy a nechtělo se mi takhle maličký kupovat, když nevím jak bude, tak jsem raději dřív objednala ten fusak, z toho tak rychle nevyrostou 😅 😅 😅

adrosek
26. bře 2009

-ahojík mamky,tak sem doma z plavání,bylo super jako vždy
-tinak tak at máte kočárek teda pěkně doma už u sebe,my jej budeme mít až v červnu

luzza
26. bře 2009

ahoj holky 🙂
dnes jsem měla od rána lítací den 😀
kámošky,návštěvy...za holkama do práce...k našim... a večer jsem dorazila 😅
pak rychle úkoly,zapnout pračku a až teď jsem si dřepla 😝 😅
něco nového dnes tady??? 😅

adrosek
26. bře 2009

-teda luzza tak to jsi měla nabitý program teda
-já nic nevím nového,jen že som zvládla ten hnusný OGTT jen ještě nevím výsledky

jankatr
autor
26. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Holky - tak tady jsou fotky k tomu Dorjanu jak mi je pán nafotil přímo na prodejně - tak pokud by to některou zajímalo tak se na to jukněte 😉

adrosek
26. bře 2009

-tak sem kukla a nevypadá zle no ne,co myslíte

luzza
26. bře 2009

adrosku
tak to máš aspoň za sebou 😉 🙂

adrosek
26. bře 2009

-jojo to jo,ale byl to pěknej hnus jako

jankatr
autor
26. bře 2009

No asi by to chtělo i vyzkoušet - pro nás už je to pasé... - ale pro holky co mají čas je to zas jedna varianta navíc. Koukala jsem na ten pro jedno mimčo v obchodě a nevypadal špatně.
U tohodle je navíc velice příjemná i ta cena. Jo a myslím že by na něj měly jít i autosedačky - ale tím si nejsem jistá.

luzza
27. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
ve 2 h v noci nám přišla sms,že se našim známým narodil syn Pavlík 🙂 takže jsme pak už blbě spali 😀

luzza
27. bře 2009

adri
já to přežila třikrát 😉 😉
u nás je teda výhoda,že ti řeknou výsledky hned po testu a dají ti i zprávu...

gabina26
27. bře 2009

jankatr:
kočárek vypadá zajímavě, rozměry asi moc nevíš, že? Kde ho vlastně mají?

gabina26
27. bře 2009

jankatr: na jedný fotce je vidět zelenkavý dvojčatový kočárek implast, že?

katy.m
27. bře 2009

brý raníčko 😉

jankatr:kočárek opravdu vypadá zajímavě.V jaké prodejně jej mají?Neznáš webovky?

sorbona13
27. bře 2009

Dobré ránko dvojmamky, včera jsme zaplatili zálohu na ten EW, za cca 14 dní si ho vyzvedneme, paní nám k tomu dá ještě fusaky a nánožník zdarma, takže nás komplet i s korbičkama vyjde na 16.000! Mám obrovskou radost! Na cukrovku jsem měla jít 22.4, ale musím do práce tlumočit školení, takže se přeobjednám na jindy, vůbec se na ten blivajz netěším.

jankatr: Dorjan vypadá dobře, já bych se trochu bála těch malých koleček vepředu, ale jestli budeš jezdit hlavně po městě, tak to je ideální.

adrosek
27. bře 2009

-ahojík mamky,tak přeji všem hezký den
-jojo pro nás je to pasé ten kočárek už,ale tak co už
-jinak já jsem vnoci taky špatně spala,nějak nemůžem spávat poslední dobou,stále se převaluji a chodím na záchod,tak sem ráno celá dolámaná až hrůza
-tak co budete provádět co dneska

myska77
27. bře 2009

Dobre ranko mamky,
Sorbi: tak to je super koupe. Moc to neprehanej s tou praci.
Androsku: jak Ti rozumim s tim spanim, des co?

Od rana zehlim detske vecicky, ktere jsem vcera vyprala, normalne 4 plne pracky, fakt nechapu, ze je toho tolik, pocitam do toho i deky, osusky a rychlozavinovacky. Musela jsem jet prikoupit jeden susak na pradlo, uz jsem to planovala dlouho, vzdycky me nebavilo cekat az jeden susak uschne, abych mohla jit prat dalsi varku. To zehleni me ale nejak zmaha ☹ Ja uz nic nevydrzim, otecou mi nohy, ztvrdne bricho a musim si jit hned sednout.
No dost skuhrani, vsechny to mame stejne, takze jdu pect tvarohove pyrohy, nam nam 😀 Vecer asi pojedem jeste na chatu na Slapy, tak trochu vyvencime kluky 😎

adrosek
27. bře 2009

-no já taky mám ž dva sušáky,ale naštěstí juž chvílu,pač ted stěmi děckými věcmi bych jej irčitě stejně taky musela přikoupit