Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
24. dub 2009

-ahojík mamky,dobré ránko všem přeji
-luzza tak aspon,že jsi se dneska vyspala tedy konečně co aspon trošku
-já dneska se záchodem vydržela do pěti hodin sice,ale vnoci jsem se budila a převalovala,takže nic moc,ale nebylo to zase tak nejhorší
-luzza jojo to musela být sranda co s tou holčičkou tedy
-tak co dneska máte vpláně co

artep26
24. dub 2009

Ahojda kočky,
Luzz moje reakce opět na tématu IVFky 😀 😀 😀
Adri ahojda a všichni ostatní taky ahooooooooooooj 😵
Já jdu uklízet a vařit, po obědě dorazí neteřinka (3 roky) na hlídání a v 5 děti od ségry na hlídání (7 a 3 roky) tak tu budu mít školku.
Takže jdu něco dělat, ať je vše hotovo a můžu s nimi jít třeba na hřiště 😉
Přeji hezký den 😵 😵 😵

myska77
24. dub 2009

dobre ranko mamky,

holky SUPER DEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNN, ja se VYSPALAAAAAAAAAAAAA 😵 😵 😵 😵

Jsem tak stastna, normalne po tydnu jsem spala uplne jak netehotna, nic me nebolelo a od 23 az do 2 (zachod) a pak v 5(zachod) a az do 8:30, no parada. Stejne vim, ze to ted zakriknu a zitra to bude stat za prd, ale konecne mam nejakou silu 😎

Luzzy: tak to si mela vcera docela i vtipnej den 🙂

artep26
24. dub 2009

Mysko tak supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵
Hned je člověku líp, viď??
A už tu fakt nejsem, nebo se zase neurvu 😅 ,,, pa pa pa

sorbona13
24. dub 2009

ahoj holky, tak mě domů na víkend nepustí, prý se to trochu zhoršilo, ale když se to do příštího týdne nezmění, tak by mě propustili, moc tomu už ale nevěřím. Ten víkend tady bude hroznej, vůbec nevím, jak to tady zvládnu.
Luzza: moc hezké datum porodu ti dali 🙂

myska77
24. dub 2009

artep ahoj, jojo, hned je svet ruzovejsi, moza si dnes troufnu i jet do obchodu podivat se zase po obchudkach, i kdyz nesmim, ale je mi tak dobreeeeee 😉

myska77
24. dub 2009

jee Sorbi tak to je mi moc lito, vikendy Ti fakt dat mohli. O tom propousteni porad jen mluvi 😠 a co se Ti zhorsilo, cipek nebo tvrdnuti?

adrosek
24. dub 2009

-myska tak super,že jsi se vyspala tedy konečně 🙂
-ahojík artep a všichni
-sorbona tak to mě mrzí tedy,ale nezoufej,kvůli mimi se to musí dát vydržet no ne,sice vím,že víkendy jsou nejhorší,ale uteče to neboj,hlavně že tam máš ineternet,nebud smutná 😉

sorbona13
24. dub 2009

myska: zhoršil se prý ten nález, na ultrazvuku je ten čípek uzavřený, ale na pohmat se prý trochu otevírá 😕
adrosek: musím to nějak přežít, nic jinýho se dělat nedá, ale představa je to tedy hrozná, pořád se upínám k tomu, že mě snad ten příští týden pustí, naděje umírá poslední 😉

adrosek
24. dub 2009

-já vím sorbonka,ale drž se budeme na tebe myslet moc
-no já jsem taky zvědavá za 14.dní jak jdem na kontrolu jaký bude čípek,mám aky obavy,že nastoupím do nem.ted jsem měla čípek 28mm a neotvírám se,ale bojím se co bude

myska77
24. dub 2009

Sorbi fakt ty doktory nechapu, me taky rekli pohmatem, ze cipek otevreny na 1 cm, mekky a 2 cm a na UTZ mi rekli, ze je uzavreny a tuhy. Ja uz spis neverim tomu UTZku. No ale delame to pro prcky, tak co bychom nevydrzeli. Snaz se tam neunudit o vikendu, jeste mame vsichni dlouhou cestu pred sebou.

blucka
24. dub 2009

Dobre ranko maminky:o)).
Tak som rada, ze som tu uz medzi vami 😉 , musim si vas postupne docitat.
Luzz, som moc rada, ze ta nechali este doma.
Sorbona, musis byt trpezliva, aj ked verim, ze nie je nic moc byt zavreta v spitaly, zvladnes to 😉 .
To je radosti, ked sa clovek fajn vyspi 😀 , pred tehotenstvom by ma ani nenapadlo riesit taketo veci, ale teraz je to nieco uzasne spat jak zarezana celu noc. Ja som do 28tt spala nic moc, ale odvtedy sa mi spi celkom ok, ale par dni ma strasne bolia nad ranom klby, furt sa prehadzujem a rano som jak zbyta.
Kocky, dobre sa mi spi s tym kojiim polstarem, mate ho?

blucka
24. dub 2009

Myska,Sorbona ja myslim, ze ani oni su neni isty a kazdy sa boji aby sa sorbona nezacala otvarat, tak sa istia

adrosek
24. dub 2009

-ahojík blucka,já jej mám ten polštář ale ještě jsme nezkusila sním spát,možná to vyzkouším taky a uvidím jestli to bude lepší
-jojo bojí se,aby si se nezačla otvírat sorbonka,to by bolo horší

blucka
24. dub 2009

adrosek, skus, mozno sa aj tebe zapaci, aj pri sedeni si paradne s nim podopriem krize a mam pocit, ze ich az tak necitim.
kazdy dr.sa boji a lepsie je byt pod kontrolou, ja ked bola naposled na ko, dr.mi povedal, ze je vsetko super, ale nezarucuje, ze nezacnem rodit skor....

lenulinka21
24. dub 2009

Tak se hlásím i já holky 🙂

Androsku: už se musím smát 😀 😀 protože s tím spaním to máme na chlup
stejné.Dneska to docela šlo.Tkže na střídačku jak si jednou psala. 🙂

luzz: to je roztomilé s tou holčičkou 🙂

Sorbi: musíš být trpělivá věř, že je lepší býti tam než doma.je to pro tebe a hl. mimča
to nej.co můžou udělat.

adrosek
24. dub 2009

-jojo asi na střídačku stím spaním tedy,no už mě to štve,ale co už naděláme 🙂
-jojo blucka to nikdy nevíme jestli začneme rodit nebo ne že,si říkám ale,že kdyby náhodou tak holky už mají pěkný váhy naštěstí a příští týden začínám 30.týden tak by to snad zvládli

lenulinka21
24. dub 2009

Bluci: a jaký máš ten kojící polštář? Přímo pro dvojčata nebo
normální velký?

Včera jsem koupila 1 plínky ty nejmenší od Pampers bude stačit 1 balík?
je tam 44ks. tak nevím, no snad jo.

luzza
24. dub 2009

sorbonko
to tě moc lituju ☹ a přitom ti ten volnej víkend tak prospěl 😅 měli to vyzkoušet znovu! 😠 😀
snaž se to vydržet...vím,že je to nahlavu...ale každý den navíc je pro kluky elixír života 😉 ,takže jim hezky každý den počítej 🙂 zvládneš to 😉
lenul
počítej každé tři hodiny přebalit 2 děti...to máš 16 plínek na den... 😉

lenulinka21
24. dub 2009

tak to abych si do té porodnice vzala celý kamion plínek 😀

luzza
24. dub 2009

holky
s tím čípkem je to podle mě takové všelijaké...některé holky mají od začátku ten nález horší a nakonec rodí za delší dobu než ty,které ho měli celé těhu OK...
navíc ten nález se může změnit ze dne na den,aniž by to ta mamka poznala...
asi bysme se tím neměli moc nervovat 😉

adrosek
24. dub 2009

-jojo asi má pravdu luzza s těmi plinkami,takže asi raději dva balíky že a zbytek dodá manžílek,kdyby chybělo co vy na to?
-taky asi koupím ty od pampers a ty 2-4kg to je tak ideál ne?

luzza
24. dub 2009

lenul
a oni vám v porodnici plínky nedávají??? 😨

luzza
24. dub 2009

lenul
tak si vem jen ten jeden balík,ať toho netáhneš moc a zbytek si nech přinést,až budeš s prckama na pokoji...

luzza
24. dub 2009

u nás teda poskytujou pro jedno miminko 20 plín na pobyt...počítají s tím,že za 3 dny půjdou domů...
ale vím,že není problém poprosit sestřičky o další plíny...takže to je trochu výhoda,no...

blucka
24. dub 2009

Lenul, ma 190cm, ale teda neviem ci je spacialne pre dvojcata a je plneny gulickami.
Ja som kupila tez od pampersu a z dm(babylove)plienky od 2-5kg, mam asi 4 balenia, ale myslim, ze to bude malo..
Takze urcite mensi kamion.
Luzz, u nas davju pleny len na 24h a u vas davaju na cely pobyt?

blucka
24. dub 2009

Luzz, uz som si precitala, tak to mate super.

luzza
24. dub 2009

jen nechtějí nechávat víc plín na pokoji,páč měli pak spotřebu poněkud vyšší 😀 mamky si kradly plíny i domů 😅

luzza
24. dub 2009

bluci
mám polštář 2m ! 😅 😅 a je taky plněný kuličkami...
spím s ním už od vánoc a je to velká úleva pro kyčle 😵

blucka
24. dub 2009

To chapem, ze ich nenechavaju na pokoji 😀 ....