Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

janicka.slunicko
27. lis 2010

Dobre ranko sbehové,tady napadl sníh,to je na Kladne.
Tak Ríšovi klesla horečka a i dneska i ja jsem se vyspala,tak super,dneska čekame naštevu,ma přijed segra ,moje dvojče..

lenulinka21
27. lis 2010

@luzza teda páni jááá jsem v šoku 😠 co je tohle za přístup??? to je fakt řešení dát
oběma poznámky... a že by tam řešila paní učitelka jestli je Domča v pořádku?V dnešní době je již
snad samozřejmostí, že učitel by měl informovat(volat) rodiče o tom co se stalo 😕 Zřejmě paní učitelka
nechtěla NIC řešit 😠 no já bych podala stížnost, když to nebylo poprvé.A rovnou panu řediteli!!!
Pravdou JE že do hlavy nikomu nevidíš a ty jako zdravotní sestra o tom víš své.
takže neváhej a zavčas to sepiš.

HOLKY tak nám tady poprvé napadl sníh tak KLUCI koukají z OKNA co to jéééé 😀 😀 ale je dost i vítr ☹
a to nám tady začali Vánoční trhy už se těším na punč.
Všem pěkný víííkend 🙂

jankatr
autor
27. lis 2010

@luzza No to je síla .... 😖 😖 😖 uplně mi z toho jde mráz po zádech - tu stížnost plně schvaluju - ta úča snad vážně není normální 😖 😕 A s tím doktorem souhlasím s Myskou

@myska77 Ty fotky nemají chybu - ale je od nich pěkný že si to po sobě uklidí 😀 😀 😀

luzza
27. lis 2010

ryba na pórku s bramborovou kaší, to je mňam!!! 🙂 😉

jankatr
autor
28. lis 2010

@luzza Fotečky super 🙂

Co Domča? je v pohodě? 😕

janicka.slunicko
28. lis 2010

Luzza ,super fotky, 🙂
Jinak Valika to chytla od Ríši,tak jsme dneska ponocovaly s Valčou ta ma pořad teplotu...Vubec jsem se nevyspala,tak pujdu brzy spat....snad me nechají..

adrosek
29. lis 2010

-ahojda mamky,přeji všem hezký den,tak unás pěkně sněží tak se asik zachvílu nikam nedostaneme,ještě že máme saně se dvěma sedátkama
-tak dneska sme museli jít k dr.pač Sáruš začala včera opět mít teplotu a navíc kašlou hrozně pbě dvě,takže nám Sárince nasadila atb a u Aduš nic,jen dávat na kašel a taky fenistil na uklidnění at je to tolik nedráždí no a v pátek jdeme na kontrolu tak snad nezačne teplotovat opět Aduš
-jinak sem tady měla na víkend mamku se známou tak som si pěkně odpočala,pořád hlídali a já někde trajdovala stále fakt super
-luzza moc hezké fotky,holkám chutná jak se patří
-zbytek dočtem posléze a moc vás zdravíme,snad ste ostatní fit

adrosek
29. lis 2010

-luzza až ted dočítám co se stalo,já bych napsala taky stížnost a taky bych vletěla snad na tu učitelku,až by se něco stalo pak doma tak by se asik divila,se divím že ji to nedo chází co se vše ztoho může vyklubat,fak kráva

luzza
30. lis 2010

holky- nestíhám... ale novinek je dost 😉 odpoledne nebo večer se zkusím urvat a něco napsat 😀
(stížnost, třídní schůzky atd..)

luzza
30. lis 2010

takže... 😀 😀 😀

napsali jsme stížnost jako prase 😠 jak na ten skok na lhlavu, tak rovnou i stížnost na vedení výuky a ignorování zdravotního oslabení Dominika. To, že ignorujou ADHD, dyslexii, dysgrafii i dyskalkulii a tím našeho syna poškozujou. Nebáli jsme se zajít až k obvinění jedné z učitelek, že Dominika šikanuje. Taky jsme do stížnosti vypsali nadávky, kterými učitel na fyziku pojmenovává našeho Dominika (kretén, idiot jsou ty slušnější...) Taky jsme nesouhlasili s třídní důtkou za ! NESPOLUPRÁCI PŘI LITERÁRNÍ EXKURZI V MUZEU!! 😅 😅 No prostě stížnost, kterou jsem psala tři hodiny!!! 😅

no a ze včerejší třídní schůzky jsme se vrátili ve 20 h!!!!!!!!!!!!!!!!

luzza
30. lis 2010

přišla nám už i odpověď paní ředitelky, ale bojím se jí sem překopčit, jelikož nejsme uzamčené téma 😠

luzza
30. lis 2010

kdo by měl zájem, pošlu do IP 😉 🙂

lenulinka21
30. lis 2010

@luzza jááá se hlásím písni do IP 😉 🙂

myska77
30. lis 2010

@luzza rada si poctu jestli Te smim poprosit, to by me fakt zajimalo jejich reakce.

luzza
30. lis 2010

leni,máš to tam 😉 pak písni, co si o tom myslíš... to už můžeš klidně sem 🙂

luzza
30. lis 2010

mysko, to samé 😉

myska77
30. lis 2010

@luzza Diky moc, k tomu vyjadreni se neda nic dodat, proste zatim je to dost neutralni a pockala bych s cim prijde. Kazdy mesic bych se pripomnela, jak to pokrocilo to setreni. Ale nenech to vysumet, byla by to skoda.

sorbona13
30. lis 2010

@luzza: to jsi fakt dobrá, že takhle bojuješ, taky by mě zajímalo, co ti odpověděli 🙂 Určitě to teď aspoň nebudou moc smést pod stůl.

jankatr
autor
30. lis 2010

@luzza Tak mě by to teda taky zajímalo - jestli můžu... - už jen proto že by se mě to mohlo taky časem týkat... 🙄 🙄 🙄

luzza
30. lis 2010

máte to tam.. joo, jani,přesto že ADHD je dnes už medicínsky známý pojem, ve školství pracují stále stejní lidé, co "vychovávali" nás 🙄

luzza
30. lis 2010

@jankatr tobě můžu jen poradit...dej Daníka určitě o rok později do školy a co je nejdůležitější!!! PEČLIVĚ SI VYBER ŠKOLU!!! Vyber si ji včas a zjisti si, jestli mají třídu pro děti s vývojovými poruchami učení a chování...Větší školy takové třídy mají. Domluv se předem s ředitelstvím, jestli výuku takového dítka zvládnou. Pak se ti vyplatí i dojíždění do větší vzdálenosti.. Kvalitní škola poskytne Daňulovi řádnou výuku a celé rodině ušetří hromadu nervů a starostí.. 😉

jankatr
autor
30. lis 2010

Tak ten rok navíc už máme téměř jistej - s tím zbytkem to bude horší... - protože vzhledem ke klukům, a k práci... nevím, nevím jak bych to zvládala ho ještě někam vozit 🙄 🙄 🙄 Ale na druhou stranu ta škola co máme hned tady za barákem si myslím že není špatná - i když je fakt že z téhle stránky to nemám podle čeho posuzovat 😕 😕 😕

adrosek
1. pro 2010

-ahojda mamky,hezký den všem
-luzza mě by taky zajímalo jestli můžem poprosit co napsali a si dobrá že takhle bojuješ,ale jinak to nejde dneska

luzza
1. pro 2010

adri máš to tam 😉

@jankatr pak bude ideální, když s mužem do té školy potom zajdeš a předložíte veškerou dokumentaci, která se týká daníkových problémů a s vedením se dohodneš, jestli jsou ochotní vyjít vám vstříc ve výuce... 🙂

luzza
1. pro 2010

musím vám říct ještě perličku 🤐 🤐

když jsme na té tř. sch. udeřili na fyzikáře, jak to s dětmi mluví (používá opravdu peprný slovník, ve kterém nechybí ani kokot 🤐 🤐 atd) a víte čím se obhajoval????????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 řekl : "ale voni taky takhle mluvěj" 😅 😅 😅 😅 😅 měl i jiný záchvaty inteligence 😠 😠

adrosek
1. pro 2010

-luzza tak sem si to přečetla už,no jsem opravdu zvědavá sčím tedy přijdou a hlavně kdy,já bych se jim pak stále připomínala pač toto se nesmí stávat
-jo a stím fyzikářem tak to si mě opravdu pobavila,to má kolik roků ten učitel

luzza
1. pro 2010

@adrosek...58!!! 😅 je to starej mládenec a do loňskýho roku učil jen tělocvik a pracovky 😉

luzza
1. pro 2010

no a na to dupnutí na hlavu!!! argumenty učitelky byly jak ze špatnýho filmu 😅 😅 😅

např. : víte, každý má někdy svůj den a chová se nepřiměřeně..to se může občas stát každému...i vám... (no já málem chcípla 😅 )
nebo : já na dominika potom každou chvíli koukala, jestli mu něco není a nic zvláštního jsem nepozorovala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luzza
1. pro 2010

a ještě k tomu fyzikáři... můj jirka, protože je nervák se postavil a řekl : pane učiteli! Já jsem taky cholerik a taky snadno vybuchnu. A nejdu si daleko pro sprostý slova..Říkám vám na rovinu, já bych na to nervy neměl. Prostě bych to tady nezvládl... No a proto jsem projektant silnoproudýho napětí a ne učitel, chápete??????? Takže vy se naučte nějaké sebekontrole, nebo tu nemáte co dělat!!!!!

adrosek
1. pro 2010

-no přesně tak luzza,řekl mu to dobře
-no a ta učitelka jako no coment 😠