Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
26. led 2009

adrosku
přečti si můj příspěvek dnes v 16,04 hod 😉 😉 😉
já musím letět,pak se ještě ozvu 😉 pa

adrosek
26. led 2009

-hej už sem to dočetla,tak to je mazec tedy že,no jako a pak že je to jistý co?
-no tak ještě uvidíte tedy ne,ale člověk nakoupí už věci že a pak je to naopak stejně

luzza
26. led 2009

adrosku
tak teď si zvykáme na ty dvě holky 🙂
doufám,že už se to měnit nebude 😀

hanulka3112
26. led 2009

Ahojky Holky moc Vás zdravím, co vy ostatní už víte co budete mít, nám Dr. říkal, že to bude holčička a chlapeček, ale že to nemáme ještě brát 100% tak doufám, že nám to na podrobném potvrdí a nezažijem šok jak Luzzik 😅

tina30
26. led 2009

Luzza - tak to je teda šok. ale třeba se nakonec potvrdí že to bude holka a kluk. kam by přeci ten pindík zmizel, že? 😉

adrosek
26. led 2009

-no luzza tak to je ale stejně sranda tedy,takže si budete zvykat na dvě holky
-no já jsem zvědavá na nás co nám řekne dr.a jestli to bude taky na 100% že

artep26
26. led 2009

Ahojda holky,
jdu vás na skok pozdravit, mám asi chřipku nebo migrénu.
Včera jsem bolestí málem ani neusnula.
Dnes je to už lepší, tak doufám, že se zítra probudím naprosto zdravá.
Luzz 😀 😀 😀 už jsem ti psala do IVF 😀 😀 😀

adrosek
26. led 2009

-no artep tak at je ti líp už hlavně

jankatr
autor
26. led 2009

Artep - tak ať se ti co nejdřív uleví ...

Luzzi - tak to je bomba - psala jsem ti už na IVFkách

jankatr
autor
26. led 2009

jinak máme za sebou dnešní kontrolu - čípek v pořádku (akorát ho dneska neměřili, můj dr. tam nebyl a doktorka co ho zaskakovala to kontrolovala narozdíl od něj jen pohmatem) Kluci dneska byli oba hlavičkou dolů a jinak všechno v pořádku. Dneska máme dokonce i fotečku - ale jen jednu - ten druhej byl moc nízko a otočenej zádama k nám takže nebylo co fotit. Zítra ji v práci oskenuju a přidám do albíčka. Na další kontrolu jdeme za tři týdny - to nám budou dělat i biometrii - tak jsem zvědavá jak jsou ti naši prďousci velcí.

tetes1
26. led 2009

Luzza:téda, to je překvápko 😲 Ještě,že už toho jednoho kluka máte. Ty bláho, to jste fakt museli asi koukat 😀
Tak ještě počkej těch 14 dní a pak kdyžtak věcičky vyměníš 😉
Adrosek:ty už za chvilku, takdy budeš vědět pohlaví,viď? Máte nějaký tip?
Janka:tak to je super, že je vše ok a čípek drží 🙂
Já měla dneska taky lékařkou a je to takový střídavě oblačno..... ☹
Genetika dopadla na výbornou, screening - negativní docela s přehledem, takže prozatím vůbec nedoporučují odběr plodové vody, hlásili jsme paní dr. rodinné příbuzné, tak se opravdu s námi nasmála, páč mi to máme s P. opravdu hodně složité. Když jsem se nad tím snažila zamyslet, tak mi došlo, že ještě že vyšlo IVF, páč my by jsme asi adopcí neprošli, nám by podle rodinných poměrů nesvěřili na starost ani kolo, vypadáme jak cikáňata.....Díky tomu, že jsem byla na genetice mi rovnou v 21.tt posílají k dětskému kardiologovi a budou mimčům důkladně prohlížet srdíčka, takže to jsem docela ráda....
Dále jsem byla na interně, poprvé jsem využila těhotenství, páč na natočení ekg funguje jedna sestra pro dvě ordinace a ta čekárna je dlouhá,úzká,nevětraná čekárna plná chrchlajících důchodců, takže jsem sestřičku poprosila,jestli by mi nemohla vzít přednostě, sice to nemusela řvát na celou čekárnu,ale vzala. U doktora dobrý, akorát mám dvě křečový žíly,o kterých mi říkal, že je škoda, že jsem si je nenechala sklerotizací vyndat. Tak jsem panu doktorovi sdělila, že před třema lety jsem byla přímo v cévní poradně, s tím, že mi pak doktor řekl, že před těhotenstvím to nemá nejmenší smysl, že je to úplně zbytečné. Na to se nynější pan doktro chytl za hlavu a řekl, že kolega je vůl, že jsem měla jít za ním. Takže jsem vlastně úplně blbá já, páč si neumím asi vybrat doktroa....
No a do třetice všeho dobrého a zlého mi odpoledne volali z gyndy, že moje kultivace moči dopadla fakt špatně, takže k zánětu pochvy,ke kvasinkám, mám asi zřejmě ještě i zánět močáku, takže zítra si mám jít pro výsledky na gyndu a mastit k urologovi . Mám fakt velkou radost,snad to bude všechno dobrý.

luzza
27. led 2009

dobré ránko dvojmamky moje 🙂 🙂
tak už jsem opravila údaje v pase a snad už je to definitivní 😅 😀
dneska mám kontrolu u své gyn... a pak razím za holkama do práce, takže tu moc nebudu...

jankatr
autor
27. led 2009

no teda Tetes - ty se fakt nenudíš 😅

jankatr
autor
27. led 2009
adrosek
27. led 2009

-ahojík holky-mamky,tak vás všechny moc zdravím a přeji hezký den,jak se máte a co děláte dneska co

tina30
27. led 2009

ahojky holky. tak sem četla ten článek o osmerčatech a musim říct že je to opravdu síla. trošku mi to přijde jako proti přírodě. co si o tom myslíte vy?

adrosek
27. led 2009

-no já bych to taky nechtěla,nečetla jsem to,ale je to síla,myslím si jak píše tinka otom,podle mě je toto už dosti přehnané
-já si jdem udělat něco dobrého na obídek,jdem si dneska dělat palačinky mám na ně už dlouho chut

artep26
27. led 2009

Ahoj holky,
tetes tak to je dobře, že je vše v pořádku.
Janko u tebe taky vše v pořádku, to ráda slyším.
Tak článek docela síla, na to bych fakt neměla a narodili se o 9 týdnů dřív, to je paráda. Ale stejně byli malincí, co??
Adri mě dnes čeká oooooooooooobrovská hromada prádla, ale fakt obrovská. Musím to poskládat a požehlit, fakt se mi do toho nechce.
Dnes nevařím, včera jsem dělala langoše a ještě zbyly, tak se to dnes dojí. Sice už to není ono, ale co .. přeci se to nevyhodí 😀 😀 😀

adrosek
27. led 2009

-no já mám taky prádlo na hoře,musím jej sundat z věšáku a taky stím něco udělat jako,nechce se mi ale co už,dneska mi dojede kámoška odpoledne a bude tady aj spát tak bude veselo aspon

artep26
27. led 2009

Adri tak jí zapřáhni 😀 😀 😀
Alespoň to bude dřív hotové 🙂

adrosek
27. led 2009

-no nevím ale zkusit to můžu jako

tetes1
27. led 2009

artep:ono to právě úplně v pořádku není, zítra jdu na url.....
jé,já chci dělat langoše dneska....

adrosek
27. led 2009

-mnam langoše taky dobrota

artep26
27. led 2009

Tetes ale určitě bude 🙂

adrosek
27. led 2009

-tetes určitě to bude ok neboj,budeme na tebe myslet moc

artep26
27. led 2009

Holky tak jsem tu hromadu alespoň roztřídila, žehlit budu zítra, neboť mě bolí břuch, tak se radši natáhnu.
Posložila jsem toho co to šlo, teď ještě ten zbytek vyžehlit 😖 no je toho tak na 3 hoďky, když se s tím nebudu moc mazlit. 😖
Tetes uvidíš že tě vykurýrujou a budeš zase v pořádku 🙂

luzza
28. led 2009

zdravím dvojmamky 🙂 🙂

tina30
28. led 2009

ahoj holky, tak dneska je tu nějakej klid.
já včera žehlila první pračku. a ted tady na mě ještě čekaj 2 pračky miminkovskej věcí. tak pomalu ale jistě.

artep26
28. led 2009

Je Tino ty jsi z HB??
Já pocházím ze Světlé 😀 😀 😀 to je náhodička, to jsem si nevšimla 🙂

tina30
28. led 2009

jj artep. přímo z HB