Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
5. dub 2009

Ahojky Holky.
Katy, to snad ani není možné ☹ 😢 moc mě mrzí co tě potkalo, je to nespravedlivé, nevím co na to říct snad jen drž se ať je to co nejdřív za tebou.

Zanetiku, holky jsou fakt krásné a to teda koukám, že jsi tak hned zhodila, snad nepřijdeš o mlíčko.

Janka má krásné chlapáky 😵 už jsem jí posílala jednu gratulku u nás na diskuzi, tak ještě jednu Jani 😉 🙂

myska77
5. dub 2009

Ahoj holky,

v patek jsme odjeli na chatu a ted se vratili, nestacim se divit co se to tady vsechno stalo.

Katy: je mi to moc lito a mrzi me co se vam stalo, ale litost vam ted asi nepomuze. Nikdo, kdo to nezazil to nepochopi, takze jen preji at najdete v sobe obrovskou dusevni silu a spolu s manzelem to prekonate. Na takove veci se nezapomina do konce zivota, ale jsem si jista, ze vam to jednou vynahradi usmevy vasich dalsich deti. 😔

Janka: Tobe obrovska gratulace, kluci jsou nadherni, at ste brzo fit.

Zanet: Ty vitej zpet a take moc gratuluju k cacorkam, jsou to cumacci, moc vam to slusi, jen se opatruj a pekne papej, nesmis nam tak moc hubnout.

Jdu rozdychat tu Katy, porad tady o tom s manzelem mluvim. Nejde mi na rozum, ze tak najednou, vzdyt porad psala jak vsechny vysetreni jsou OK a pak tohle, porad to nechapu.

adrosek
5. dub 2009

-tak mě už odjeli segry co jsem tady měla na víkend a ted sme pobalili kuchyn trocha pač v úterý to vypukne všechno a bude se renovovat a bourat
-jsem utahaná tak jen dáchnem u telky

luzza
5. dub 2009

ahoj dvojmamky moje
tak nám jde konečně net 😝 😝
takže zkouknu,co je tu nového...
od čtvrtka vím jen o jance a o klukách 😵 😵 😵

tina30
5. dub 2009

ahoj holky. tak já jdu zítra na kontrolu, tentokrát už do nemocnice. tak sem zvědavá co se bude dít dál. zítra jsem totiž už 38+0. mimča byli o víkendu zase tak aktivní, tak jen nevím jestli se tam náhodou nějak nepohnuli. no uvidíme zítra. tašku si raději beru opět s sebou.

luzza
5. dub 2009

teď jsem teprve dočetla katy ☹ 😢 😢 😢 😢
je mi to moc líto 😢 😢 😢 😢 😢
musí to strašně bolet... 😢 cítím s tebou a tečou mi slzy... 😢

luzza
5. dub 2009

ahoj tinko
moc ti držím palečky
dáš nám vědět,viď??

luzza
5. dub 2009

nemám teď moc sílu dočítat,ta katy mě zničila 😒
písněte mi prosím,co je tu od čtvrtka nového...

sorbona13
5. dub 2009

Ahoj holky, víkend utekl jako voda, počasí vyšlo báječně, tak doufám, že to bude stejný i na Velikonoce. Dneska mi pořád tvrdne břicho i v klidu, do toho mě občas pobolívá nalevo v podbřišku, takže odpočívám. A to jsem si říkala, že už to bude v pohodě, protože v sobotu netvrdlo skoro vůbec 😠 Uvažuju, jestli si neříct doktorovi o gynipral, asi zítra zavolám mudrovi a zeptám se co s tím.

Zanetik: pořádně papkej, ať máš na holky hodně sil, je úžasný, jak to všechno zvládáš!!!

lenulinka21
5. dub 2009

ahoj maminky, teda to byl víkend myslela jsem na Katynku 😢
a slzy nešly zadržet. Doufám, že s manželem najdou sílu začít znovu.

Taky GRATULACE Jance ke klukům měli opravdu pěknou váhu 🙂
to bych Vám přála všem takové cvalíčky.
Tinko: drž se je krásné vidět že jsi došl atak daleko 😉

luzza
5. dub 2009

teď jsem zkoukla žanetky fotky... je to nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
5. dub 2009

já jsem dneska oteklá jak blázen 😝
do bot se nevejdu a rukama nerozdělám ani petku v noci mě mravenčej,jak jsou oteklý...
na kontrolu jdu v úterý...tak uvidím,co mi na to řekne...
břicho zase po večerech tvrdne 😒 ale není to nic šílenýho...

luzza
5. dub 2009

ahoj sorbi a lenul 🙂 🙂 🙂

sorbona13
5. dub 2009

luzza: ahoj, ty nohy jsou nepříjemný, prý pomáhá zvednout je, takže nohy nahoru a odpočívej 🙂
Já si připadám jak invalida, když začnu něco dělat, tak mi začne tvrdnout břicho, takže si musím lehnout a úklid je na manžovi...o víkendu jsme byli u našich na chatě a bylo mi úplně trapně, že jsem nemohla ani umýt nádobí 😠

luzza
5. dub 2009

sorbi
když já je mám oteklý i ráno a to celou noc ležím 😒
taky už toho moc neudělám...je mi hned na nic...takže ten úklid taky flákám...ale hlavně ať jsou prcci v pořádku 😉

lenulinka21
5. dub 2009

tak já toho taky moc neudělám, jen střídám polohy chvíli tak a pak
zas jinak.
Luzz: přesně jak říkáš hl.at jsou v pořádku.

Holky ale není i tak to těhotenství kráááásné? 🙂 🙂

lenulinka21
5. dub 2009

chcu se zeptat budete pořizovat ten kojící polštář pro
dvojčata? Dost o něm uvažuji.

adrosek
5. dub 2009

-ahojík holky,stím otíkáním těch nohou to začínám mít taky,navíc jak je ted teplo a když sme boli včera na procházce tak nohy boli jako balon
-ale je to hezké to těhotenství
-tinka pak musíš dát vědět jak a co tedy

tina30
5. dub 2009

holky samozřejmě že dám vědět. sama jsem na to zvědavá. dneska mi teda břicho docela dost tvrdne, mimča se tam mrcasej.
jinak natekilá sem snad už všude. nejhorší je že mi natíkaj i kolena a stehna. něco mám i v obličeji. no děs. doufám že se toho brzo zbavim, resp,. že po porodu to půjde samo pryč.

luzza
5. dub 2009

lenul
já ho mám (i v albu 😉 )
adrosku
taky myslím,že se to zhoršilo tím teplem...
tinko
dnes mám taky nateklý i obličej 😕 a nejvíc lýtka...
tvoje dr ti na to nic neříká??

myska77
5. dub 2009

Lenus: ja ten polstar uz mam, mam ho taky v albu jak Luzza

Jinak s tim tvrdnutim, o vikendu to byl zase mazec, byli jsme na chate na Slapech a grilovali, prijelo asi 12 lidi a vsechno jsem zarizovala sama, co se jidla tyce, vecer jsem myslela, ze umru, bricho jak sutr permanentne. No a v noci ze soboty na nedeli jsem bolesti ani nespala, nepomohla ani sprcha, ani magnezko, nic. A vite co je zvlastni, vzdycky, kdyz je mi takhle zle, tak se mi zvetsuje bricho, deti, deloha, no proste vsechno, protoze za vikend jsem pribrala 2 kila a to jim porad stejne.

Jinak otekaji mi zatim jen nohy, ale trochu, vzdy pomuze je dat nahoru.

Holky musim vam rict, ze jsem si myslela, ze to tehu bude vetsi pohoda, ale musim kriticky priznat, ze to asi nezvladam ☹ , nejsem zadna cita, ale je mi nejak porad spatne, bricho me boli neustale, at uz to tvrdnuti nebo jak se zvetsuje, nikam uz ani nedojedu do mesta na nakupy, doma sotva neco poklidim, jsem takova vecne nenalozena atd. Fakt obdivuju ty z vas, ktere ste aktivni az do konce a jeste se dockate 38tt.

luzza
6. dub 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
mysko - já tě chápu a úplně s tebou cítím...na mě už to taky padlo 😒 s mým prvním těhu se to nedá absolutně srovnávat ☹ navíc jsem dneska docelas smutná...půjčila jsem si od našich měřič tlaku a teď ráno jsem měla 148/105... a to mám normálně nízkej 😒 takže jsem zvědavá,co bude zítra na kontrole...

luzza
6. dub 2009

dneska jedu sepsat porodopis a rovnou se stavím u holek v práci,tak se vám ozvu později 😉

myska77
6. dub 2009

Dobre ranko,
Luzzo: je to tehu s jednim a ted se dvema rozdilne, asi ta zatez je neumerna, ale i treba v necem jinem? Me tohle tehu tedy dost odrazuje od toho dalsiho s jednim ditetem. Tlak se Ti pekne zvysuje, ale oni by Ti vzali deti az kdyz ten prvni sistolicky stouplne nad 200, neboje to individualni? Budu Ti moc drzet palce na kontrole.

Ja jdu ted na ten glukotest, vadi mi, ze se nemuzu najist, ja bez jidla omdlivam, tak to bude jeste zabava. A zitra mam poradnu v Motole uz, tak uvidime.
Zatim pekny den.

luzza
6. dub 2009

mysko
neboj se dalšího těhu!!! já s Domčou ani nevěděla,že jsem těhu 😅 sice jsem měla dost velký břicho,ale vůbec jsem ho necítila 😅 bylo to fakt super 😅 a ještě jsem téměř 14 dní přenášela... celou dobu úplně bez potíží,fakt jsem si to užívala 😵 😵 😵

teď jsem jak válečnej invalida 😝 😅

adrosek
6. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím moc a přeji hezký den,snad bude taky vydařený jako o víkendu že
-myska tak at ti test dopadne ok a potom dej vědět tedy ju?
-jinak já taky na sobě cítím že je to záhul,hlavně když má člověk 15.kg na hoře že,taky sem ráda,že sotva někam dojdu,taky už ani nikam moc nechodím,cítím to na sobě aj doma,když mám něco udělat
-mě se zase ráno holky mleli že až mazec jako,tvrdnutí břicha mívam taky stále občas ces den,zvlášt když něco víc dělám
-tinka tak at dobře dopadneš tedy na kontrole

luzza
6. dub 2009

mysko
s tím tlakem nevím,jak to řešej... 😒
glukotestu se neboj 😉 já na něm byla třikrát a žiju 😅 když ti bude slabo,nechaj tě tam natáhnout se 😉 takže se nestresuj dopředu 😉

adrosek
6. dub 2009

-já kdybych měla jít třikrát na ten test tak nevím,byl to pěknej hnus tedy

luzza
6. dub 2009

ahoj adrosku 🙂 🙂
no já se začala cítit takhle invalidně tak před 2 - 3 týdny 😝 a od tý doby nic moc 😠
taky myslím na tinku 🙂 a taky na janku a na kluky 😅 a taky na katynku ☹

adrosek
6. dub 2009

-jojo taky na ně myslím na všechny,kukám na ty prdolata od janky a zanetika no a taky na katynku myslím,je to hrozné
-jojo cítím se jako kdybych nemohla pomalu nic dělat a chodit snad za chvílu
-tak dělníci už dorazili a bourají beton před barákem,je to mazec to bude asi celej den na palicu