Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
20. únor 2009

-jo právě,že to chcem pomalu chystat kdyby náhodou se nedej bože něco stalo a musela som bát v nemocnici
-navíc ted když už máme ty skříně do pokojíku

artep26
20. únor 2009

Adri moje řeč 😉
Neumím si představit, že by manža něco chystal 😀
Pomůže, poklydí, ale domácí práce typu žehlení, praní ... to mu teda moc nejde 😀 😀 😀

artep26
20. únor 2009

A krásný fotečky z 3D 🙂 🙂 🙂
Bříško už taky povyrostlo, viď?? 😵 😵
Luzz a ty fotečky prďolínek nemáš?? 😉

luzza
20. únor 2009

artíku
fotečky dodám...🙂
vypadá to,že jsou holky každá jiná .-)

luzza
20. únor 2009

až je tam hodím,písnu...

adrosek
20. únor 2009

-jojo sem snimi luzza potom,už se těšíme na fotečky
-trocha povyskočilo,mě se zdá jak jej denně vidím že je stejné,ale manžílek a ostatní říkají že je větší

artep26
20. únor 2009

Luzz tak se budeme těšit 🙂
A s tím NTB Luzz, to je pešek. Já bych jim to otřískala o škebli 😀 😠 😀
Holky jdu ležet, celý den mě pobolívá břicho, tak jdu zase ležet.
zatím pa pa pa 😵 😵 😵

luzza
20. únor 2009

kočky
hodila jsem novou fotku břicha,tak se nelekejte!!!! je obřííí 🙂 🙂
a dodruhýho alba fotku přebalovací podložky...
fotky holčiček dodáme zítra,nechali jsme je u našich 🙂

adrosek
20. únor 2009

-já se už kukla luzza pěkně povyskočilo že zase,no už bude jen větší a větší
-já jdem do sprchy zase

luzza
20. únor 2009

adroskůůůůůůůůůůůů
já nevěděla,že už víte pohlavíííííííííííí 🙂)

luzza
20. únor 2009

tak gratulujůůůůůůůůů

luzza
20. únor 2009

nejdou mi vkládat smajlíky!!
nevím čím to...

adrosek
20. únor 2009

-jojo v úterý sme se to dozvěděli,tak čekáme taky samé holky jako ty,tak snad je to definitivní

adrosek
20. únor 2009

-holky chtěla sem se ještě zeptat jestli vás ještě stále trápí někoho ten výtok nebo už ne,mě stále,sice dr.říkal že je to normální ale přeci

jankatr
autor
20. únor 2009

Doplňující informace - koukala jsem do průkazky a přesto že jsme na tom měření byli 30+4tt tak hošíci podle těch naměřených hodnot byli 32tt a 32+3tt - takže žádní prcíčci spíš jsou kapku napřed Ale pan doktor byl spokojenej - rostou souměrně a není tam žádný velký rozdíl mezi nima.

zanetik
20. únor 2009

Ahojky zdravím...nevím co dodat, je mi fakt do breku ANDRO drž se, hlavně ať se brzy dáš celá do kupy, je fajn že máš doma oporu a brzy se budeš moc radovat z nového těhu se šťastným koncem, to je podle mě nejlepší lék...
Adrosku já mám taky pořád výtok, používám intimku a občas v noci se úplně leknu co ze mě teče 😅
Holky přeju všem jen to nejlepší, je smutný, že to u nás v tématu takhle dopadlo, snad se nám všem povede dětičky ve zdraví porodit.

zanetik
20. únor 2009

Janko já je mám zas vždycky o necelý dva týdny menší a pořád to přikládám tomu, že přeci jsem byla oplodněná tak 10-14den, ale někdo to má obráceně...ale je to fakt těma rozměrama hlavně...

adrosek
21. únor 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím a přeji hezký den všem
-zanetík tak děkuji za uklidnění
-tak co máte vpláně dneska co mamky

tina30
21. únor 2009

ahoj dvojmamky.

andro je mi to moc líto. ale hlavně se držte psychicky i fyzicky. Ale člověk si to nedokáže představit, vid. dokud to sám nezažije.

adrosku - tak já mám výtok taky pořád. řešim to jak zanetik intimkou. tak jen doufám že po šestinedělí pak bude klid. takhle je spotřeba intimek veliká.

adrosek
21. únor 2009

-no to je tedy velká spotřeba,já je taky používám,jen je to otravné že
-no je to tak,pokad to člověk nezažije na vlastní kůži jako andra tak to nepochopí,ale je to hrozné,ted se stále pozoruji a rozmýšlám taky nadtím

luzza
21. únor 2009

ahoj kočky 🙂
přeju hezkou sobotu vám i vašim miminkům 🙂
táta nám jede na trénink,tak my s domínkem jdem k našim 🙂 vyzvednem si tam ty fotky holek a večer hodím do alba 🙂
pa

adrosek
21. únor 2009

-tak skříně do dětského pokoje jsou smontovaný,tak pak to nafotím a dm do albíčka

luzza
21. únor 2009

holky,tak mám Elinku a Nelinku v albu 🙂

adrosek
21. únor 2009

-tak hezké fotky luzza,pěkné holčičky to budou co?

luzza
21. únor 2009

adri
taky se nám děsně líběj 🙂
vypadá to,že budou každá jiná 🙂

jankatr
autor
21. únor 2009

Luzzi - pěkný fotečky 🙂

Zanetiku - mě termín v CAR počítali podle data OPU - 14 dnů a podle UTZ mi vyšel jen o den jinak takže to sedí. Takže kluci jsou fakt pěkní chlapáci 🙂

zanetik
21. únor 2009

Ahojky ještě vás na rychlo zdravím a přeju pěknou neděli.
luzzo pěkný fotečky...u nás holky na posledním UZ vypadají z profilu skoro stejně.
Janko možná proto, ono to asi je jiné trošku než u přirozeného početí.

jankatr
autor
21. únor 2009

No právě - proto je lepší když to počítají takhle a ne podle poslední MS. Ty výpočty totiž počítají s tím že máš pravidelnou MS a OVU 14. den - což u nás ale většinou neplatí. A tímhle to vlastně tak nějak simulují, jako OVU berou den OPU - což je zároveň přesné datum oplodnění, a odečtou těch předpokládaných 14 dnů a vlastně uměle vypočítají MS. Ať žijou zkratky 😀 😀 😀

adrosek
22. únor 2009

-ahojík mamky,tak přeji všem hezkou neděli pokud možno
-já se chystám do sprchy a pak něco poklidit musím,tak se opatrujte zatím

zanetik
22. únor 2009

Ahojda dvojmamky, tak jsem zdárně umyla nádobí po svíčkové a musím si vyhodit nohy nahoru, protože pravou mám fááákt oteklou, až mě dnes nárt hned za prsty bolí.

Janko a hlavně ona moje pravidelně nepravidelná MS ještě vyvolaná injekcí, tak pak těžko říct čím se mám řídit.

Zítra mě čeká druhá kontrola u zubařky a přítel jde na sundání sádry, tak se ukážu až večer, zatím papá