Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
18. kvě 2010

Adri, presne ten jsem sem davala a mame ho. Je super a kluci v nem kazde rano hraji obihacku 😀 😀

Sorbi je dost stabilni, ruzne si ho premistuji a skacou i na nej, ale stan je neznicitelny 😀

Luzzi moc krasne narozeniny a holky jsou nadherne. 😵

sorbona13
19. kvě 2010

myska, adri, moc díky, už jsem to taky objednala, u nás to mají za 829Kč a vyzvednu si ho osobně 🙂

adrosek
19. kvě 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem
-tak snad konečně přestalo pršet a my můžeme odpoledne vyrazit ven-huráá 🙂
-už se těším na ten stan,to bude zase veselo

luzza
19. kvě 2010

tak u nás na severu začalo pršet až dnes 😒
takže na ven to nebude ☹
ale po obídku vyrazíme k babičce 😉

adrosek
19. kvě 2010

-no unás to vypadá že zase začne pršet,asi jsem to přechválila jako,takže zase budeme asi doma 😠

jankatr
autor
19. kvě 2010

Sorbonko - tak to jste šikulky 😉 🙂 - ono to chce opravdu asi těm dětem dát čas aby na to přišly. My už teď máme ten sunar namíchaný 5:1 s tím banánovým, a zmizí to v nich jak v popelnici (To ale v Kubovi už od začátku) a teď už zkusím koupit zas třeba ten z toho DM a ten banánovej dopijem a asi už ho pak zkusím zrušit. Myslím že už to pujde.

Luzzi - krásný fotečky - holkám to moc sluší 🙂 🙂 🙂

Naši kluci už se naučili dělat prosím prosím - smysl asi ještě nechápou ale je to krásný 😅 😅 😅

luzza
19. kvě 2010

jani
fakt?? 😅 😅 tak to je hezký 😀 😀 to budeme muset taky začít trénovat 😉 😀 my umíme hlavně TY TY TY!!! 😅

luzza
19. kvě 2010

jani
jinak holky od tý doby, co jsme byly v tom špitále cucaj ode mě mlíko jak o život, i eliška!!! každou chvíli řvou cici a slíkaj mi tričko...obě dvě!!! takže nevím, jak je odstavím...už teď mám z toho hrůzu... 😒

jankatr
autor
19. kvě 2010

jo tak ty ty ty jim jde taky - hlavně Kubíkovi - Mates ten pořád chodí zapínat DVD a já mu furt nadávám a Kuba se opičí 😀 😀 😀

Mimochodem - nevíte někdo jak to ty děti odnaučit... 🙄 🙄 🙄 Matula byl asi v minulým životě vášnivej elektrikář či co... já už nevím co s ním - vyhodím ho od DVD, tak jde vytahovat zástrčky, vyhodím ho odtamtud a jde šátrat za ledničku, když ho vyhodím i odtud jde prozměnu cvakat jiskřičkou na sporák.... - kolikrát už dostal po ruce to ani nespočítám jenže on to prostě nebere... zakření se na mě nebo se na mě podívá dotčeně a začne řvát ale za chvilku je tam zas... 🙄 🙄 🙄

Luzzi tak to teda nezávidím - my už naštěstí v pohodě a i Mates už luchtá mlíko z flašky jak o život (doufám že mu to vydrží i potom až mu uplně zruším to banánový 😅 😅 😅 😅 )
A taky podstatně líp spinkají 🙂 i když to bude asi i tím že jsem se přestěhovala za Robkem do obýváku 😀 😀 😀 takže teď mají hoši naši ložnici jen pro sebe 😅 😅 😅

zanetik
19. kvě 2010

Ahojda dvojmamky, jdu vás pozdravit a zrovna se mě obě po... 😀
Vstávaly dneska v 8h, takže polední spánek nehrozí, budou spát až o půl2 venku v kočáru,jedu na masáž a solárko, tak doufám, že bude pršet, tady prší od rána..
Luzzi krásný fotečky jak z nemocnice, tak hlavně z narozenin..koukám, že se modelky i převlíkly 😉
Verča má teď období modelky, pořád si něco na sebe dává a pak se šklebí, aby jsme ji pochválily jak ji to sluší..
Jo a tytyty dělaly brzy, hned mi to vracely, teď už na to nereagujou..papá dělaj jen když se JIM chce, ale paci paci, vařila myšička, ježkovi oči, tákle veliká apod. to ukážou na počkání 😅 teď se učíme tancovat ráno u Mickyho.
Ten stan je super, hned jim jdu objednat ten menši na zahradu..domů by se nám ten velký stejně nevešel..

adrosek
20. kvě 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem
-tak unás zatím neprší tak snad se dneska konečně po obědě vypravíme ven

sorbona13
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak u nás se už asi sekne s kojením, včera mě Kuba večer kousal, tak jsem mu před spaním dala flašku a byl klid, stejně už je kojím jenom na noc, tak už jim to poslední kojení asi zruším, za týden jim bude rok, tak je nejvyšší čas 🙂
Honzík dneska začal opakovat nenene, ale jako výchovný gesto se to teda minulo účinkem. Neustále mi napíná lanko od žaluziíí a když mu řeknu ne ne ne, tak to po mě s úsměvem zopakuje a tahá dál 😠 😅

luzza: ty budeš mít to odstavování těžký 😒

zanetik: koukám, že se máte pořád úžasně

janka: nějak jsem nepostřehla, už taky nekojíš?

adrosek
20. kvě 2010

-ahojda mamky,hezký večer přeji
-sorbonka já se taky chystám za chvilku to kojení ukončit,kojím taky už jen na noc,ráno holky asi je to 3.dny jej začly sami odmítat,nechtěly prostě.tak jim dávám z flašky ráno,at mají aspon ještě nějaké mlíko navíc než jen ode mě večer,ale jak jim bude rok tak už ukončím aj to na noc
-no hned jsem si vzpomenula na luzzu,že bude asi boj co,ale tak třebas holky překvapí a bude to vcelku ok,ale spíš asi ne že
-no unás když ukážem ty ty ty,tak to Sárinka zopakuje po mě a dělá si dál svoje
-no je snima sranda,už ukáží světýlko když jim řeknu kde je,nějaké mama a tata taky existuje,taky kačenka jak dělá,ale jak se jim chce prostě

luzza
20. kvě 2010

žanetko
jojo, holky so oblíkly i šatečky co dostaly jako dárek 😀 😀
sorbonko, adrosku
odstavte dětičky včas, já už to asi prošvihla a teď je to děs 😝

luzza
20. kvě 2010

a ještě čokoládový dortík od babičky 😉

jankatr
autor
20. kvě 2010

jj Sorbi už jsme to měli taky jen na noc, tak nějak jsem to udržovala kvůli té nemocnici a pak už jsem to stopla. Takže tak od 13 měsíců nekojíme. Maty sice chvilku stávkoval s tím umělým ale nakonec jsem ho zlomila tím banánovým sunarem - a dneska už vypije i to obyč mlíko z Rossmana - i když zatím tam má pořád ještě odměrku toho banánovýho - no přece ho nevyhodím 😀 😀 😀

jankatr
autor
20. kvě 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/albu...
Tak máme za sebou první stříhání - teda Kubík 🙂 😉

adrosek
21. kvě 2010

-ahojda mamky,hezký den přeji,unás opět prší takže zase den na nic
-ale já jdem dneska večer na posed s holkama a tatka bude dneska koupat sám a ukládat holky ke spánku tak jsem zvědavá,sám se nabídnul tak uvidíme
-jinak luzza ten dort je moc hezkej,taky byl určitě dobrej co
-stím kojením,jo jsem ráda že je to takto,bála jsem se toho jak je budu odstavovat ale snad to vypadá nadějně unás
-janka hezké foto

luzza
21. kvě 2010

jani
kubík vypadá jak dvouletej 😅 😅 😀 sluší mu to 😉
adrosku
domácí dort je domácí dort 😀 😀 babička nastavuje krém pudingem...a to je mňamka 😵 😀

jankatr
autor
21. kvě 2010

jj - tak nějak "zmoudřel" teda aspoň na pohled 😀 😀 😀 Ale hlavně se mu srovnaly ty vlásky s těma podrůstajícíma takže to má ted suprově hustý 😉

luzza
22. kvě 2010

jani
ti říkám..bys ho mohla poslat hned do školky 😅 😅 😅

jankatr
autor
22. kvě 2010

😀 😀 😀

myska77
23. kvě 2010

Janka kluci jsou fesaci a opravdu nevypadaji na rocni deti.

U nas vse v pohode, Mates vcera obesel poprve sam cely gauc v obyvaku a jelikoz jsem jim uz dala pryc fusaky, tak uz mu asi kouim botky. Dneska se chcem vypravit do mesta, tak neco snad poridime. Jinak tohle obdobi he fakt super, s detma je desna sranda, ale to mate asi vsechny.

adrosek
24. kvě 2010

-ahojda mamky,hezký den přeji všem 🙂
-tak co fandilo se hokeji včera u vás doma co
-tak jak se máte a co dětičky,jsou zdravé
-unás se zase nějak zatahuje tak nevím co stím počasím už ☹

veruleg
24. kvě 2010

ahoj Adrosku, u nas se teda fandilo 😉 Jinak pocasi stoji taky za prd 😠
Hlasime ze Viky uz je 6-ti zubak 😀

luzza
24. kvě 2010

dobré ranko 🙂
včera hokej super 😉 😉 kluci překvapili 😅 😅 i dominik šel spát až o půlnoci 😀 my s jirkou kolem jedné...
k ránu mě probudil děsnej liják 😖 ale ted ráno to vypadá, že je hezky...
jinak eliška už taky umí krásně smrkat 🙂
namočila jsem čočku,tak oběd je jasnej 🙂
dnes máme náhradní plavčo 😉

jankatr
autor
24. kvě 2010

Tak koukám že se fandilo asi všude 🙂 😉

jankatr
autor
24. kvě 2010

No já jim to přeju klukům 😉 - už proto že se na nás vyprdly skoro všechny ty "slavný hvězdy" ze zámoří - tak ať si tam zůstanou - je vidět že pořád ještě máme doma dost dobrejch hokejistů 😵

adrosek
24. kvě 2010

-jojo zahráli dobře hoši 🙂

jankatr
autor
24. kvě 2010

http://picasaweb.google.com/1180328673067282427...... Fotečky z víkendového výletu do země pohádek 🙂