Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
17. bře 2009

luzzi a zanetik: držím palce!!
katy: já to píchání "dole" mám občas taky, řekla bych, že je to na čípku, ale nevím to jistě 😕

katy.m
17. bře 2009

septim,děkuji za uklidnění 😉 ,koukala jsem na Tvé tři princezny,jsou rozkošné 😵
sorbono,taky jsem si hned pomyslela,že je to od čípku. No tak snad to nic nebude 😉
androsku,já jsem taky ještě v pyžamu,nějak se mi při tom posmutnělém počasí nic nechce.Nechám se tebou inspirovat a taky nebudu nic dělat 😀

septim
17. bře 2009

dekuji katy.m tenkrat mi dr. rikala ze to bude od stydke kosti. 😉 Ja porad chodila a otravovala ze me boli pip 😀 😀 😀

adrosek
17. bře 2009

-septim kukala som na ty tvé sladké holky,jsou roztomilé moc
-no katy tady už začalo pršet takže se mi tímpádem nic nechce,ale do cvičení se budu muset vypravit,zase sedět doma nemůžem pořád

septim
17. bře 2009

adrosek dukuji 😉

artepa
17. bře 2009

ahojte,
držím palečky k dnešním kontrolám.
Katy, já mám píchání v podvozku taky. Dr. se tváří, že to nic není, akorát jsem dostala přidané magnézko, ale to nevím, jestli to bylo na podvozek, břicho nebo pozadí. Mě totiž někdy píchá nebo bolí úplně všude 😖 .
Tak calcium jsem si naordinovala sama, když jsem měla pocit, že se mi rozjede pánev. Beru ho ale jen sporadicky, když si vzpomenu.

adrosek
17. bře 2009

-já jak beru magnesko tak je to mnohem lepší,tolik mě nebolí břicho a nepichá mě v něm

myska77
17. bře 2009

tak to pichani dole koukam mame vsichni, taky jsem si rikala cim to bude, je to tedy asi normalni. At vam dopadnou dobre kontroly a Zanetik se posune bliz k porodu. S tim Calciem jsem to nechtela prehanet, pred tehu jsem si ho rozpoustela ve vode bezne, ale bala jsem se co to v tehu udela a vida, dokonce je potreba.
Dneska taky uz nikam nepujdu, koupila jsem si v lekarne ty sondicky na alternativni krmeni, museli mi je objednat, tak abych pak nezatezovala manzela po porodu, nakoupila jsem v krame a doma jsem se pak normalne zhroutila, kdyz jsem vylezla ty 3 patra, udelalo se mi spatne, motala hlava i jsem si ublinkla, po ctyrech jsem se doplazila do pokoje a otevrela na sebe okno a dobrou hodinu lezela na koberci, fakt to chce asi klid, a ja debil chtela manzelovi dnes upect a udelat dobrou veceri 😝

sorbona13
17. bře 2009

myska: opatruj se proboha, vždyť nám to včera kladli na srdce 😉 Já si právě uvařila špagety a jdu se zase svalit na gauč, pěkně u toho válení pracuju, ale to snad nevadí, když vlastně ležím...

katy.m
17. bře 2009

mysko ,nepřeháněj,musíš se opatrovat 😉 .Šupej odpočívat !!!

myska77
17. bře 2009

no jo holky, ja vim, ale netusila jsem, ze me 15 min.prochazka a schody tak dostanou, muj problem je, ze nechodim, ze litam, a to se pak clovek nesmi divit, kdyz vybehne 3 patra s taskama, ze je mu blbe 😅

Sorbi: asi jsem ta posledni co muze radit, ale taky moc nepracuj, vis, ze vadi i prace na pocitaci 😀 jak nam vcera rikali.

jdu asi spat holky 😎 na kolac kaslu

katy.m
17. bře 2009

holky,co říkáte na tenhle kočárek? Je to manželův favorit,mu se Easy Walker nezamlouvá...
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=785534

luzza
17. bře 2009

ahoj dvojmamky 🙂
kontrola dopadla dobře... ty otoky jsou prý ještě dobrý...(otejkaj mi teda i ruce 😒 )
tak mám málo solit,nepít minerálky a pít šťávu z celeru 😝 😝 😝 😝 😝 bléééé 😝
tlak se malinko zvýšil,ale je furt v normě...
tak v pátek jdu na biometrii plodů (zvážej přesně miminka 🙂 )
ulevilo se mi,že je vše OK a já nemusím někde bulet v nemocnici 😀 😀 😀

luzza
17. bře 2009

katy
mě se tenhle líbí víc než EW 😉 ale je to jen názor 😉
mysko
no ty mě úplně děsíš 😕 dávej na sebe pozor!!! Naši bydlej ve 4.patře když tam jdu na návštěvu,tak jsem zralá téměř na resuscitaci 😀 puls mi kmitá tak 200! 😅 😅

luzza
17. bře 2009

a to že mě píchá jakoby ten čípek jsem dnes zapomněla mudře říct 🙄 jsem střevo...
ale vy mě uklidňujete tímže to míváte taky 😉

luzza
17. bře 2009

septim
krásný holčičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
(a to myslím i Míšu 🙂 )

katy.m
17. bře 2009

luzzi, a vy máte ten Hartan? Ten se mi taky líbil,ale zrazovali mě od těch malých zdvojených koleček 😒

zanetik
17. bře 2009

Ahojky, tak ještě tady straším...v porodnici maj narváno až po střechu, byly jsme tam 3h.
Všechno je v pořádku, holky jsou pořád hlavičkami dolů, ta první už se cpe ven, jsem otevřená na prst,stahy mám (i když o nich nevím, dr. se divil) takže zítra v 7h ráno nástup, pokud to nepřijde dřív, udělají mi všechna vyšetření a když se to bude schylovat k porodu tam mě nechají (nevím jak dlouho), kdyby ne, tak to vyvolají...
Jinak to píchání jsem měla taky, teď mě píchá v konečníku 😀

katy.m
17. bře 2009

jéva,zanetíku,tak ty už vážně začínáš rodit 😵 ,budu na tebe myslet 🙂 😵 .Těšíme se na přírůstky 😵

zanetik
17. bře 2009

Díky Katy, snad to budu mít rychle za sebou, poprosím Septim nebo Artep, aby vám sem pak písla, až budou na světě 😉
No nic jedu k našim ještě, aby jsem trošku oslavily ty moje dvacetiny, tak se tu mějte kdybych už nestihla dneska nakouknout papá

sorbona13
17. bře 2009

myska: já pracuju vleže, včera říkali, že vadí sezení 🙂
zanetik: držím palce na ten zítřek!!!!!!!!!!!! Budeme na tebe tady všichni myslet!!
katy: náš favorit je EW, co si pamatuju, tak není moc dobrá ta brzda, často se porouchá a je to zbytečnost.

sorbona13
17. bře 2009

právě se mi na mejl ozvala další mamina, že nabízí korbičky na EW, jestli chcete, pošlu vám do IP kontakt.

myska77
17. bře 2009

Luzza: tak to je dobre, ze Ti kontrola dopadla dobre, celerova stava, hmmmm, nic moc samotna, ale kdyz to smichas s pomerancovou a z mrkve, je to nam nam a ani ten celer neucitis. My si odstavujem skoro porad.

Zanet: no gratuluju, uz budou holky venku, jdes tedy rodit normalne, pokud zustanou hlavou dolu? myslim na Tebe a at vsechno dobre dopadne, kdybys uz nestihla napsat.

Katy tenhle Tvuj kocar nemam prozkoumanxy, na pohled je pekny, ale me by se treba nezamlouvaly ty kola, nejsou nafukovaci, ale zalezi na jaky teren potrebujes. JInak ma suprove velky nakupni kosik. Daji se na nej pridelat i autosedacky nebo to neni Tve kriterium?

veruleg
17. bře 2009

Zanetiku :dlouho jsem tu nebyla a ty uz jsi u cile. Budu drzet pesti at to jde jako po masle 😉

katy.m
17. bře 2009

mysko: kola nejsou nafukovací,ale údajně jsou nepropíchnutelná a nezničitelná(alespoň to píšou) a od přidělání autosedaček jsem už ustoupila,protože to moc kočárů nemá přizpůsobené,aby byly vedle sebe,jen EW,ale tam se dají dát zase jen Maxi Cosi a to by nás už asi zrujnovalo 😒
zanetiku.kde se flákáš? 😀

katy.m
17. bře 2009

jéje,já se přepsala,chtěla jsem napsat veruleg ,kde se flákáš??? 😅 😉

tina30
17. bře 2009

ahojjda dvojmamky.

žanetíku - držím pěsti at to dobře zvládnete a at jsou hollky a i ty zdravý.

já byla dneska konečně zaregistrovat mimča k dětský doktorce. takže si můžu odškrtnout další úkol.

tina30
17. bře 2009

myška musíš dávat na sebe pozor a taky musíš trošku víc zaúkolovat manžu. at z toho ti chlapi taky něco maj, ne? 😀
jak jsi psala že je škodlivá i práce na počítači, jak to mysleli na tom kurzu?

artepa
17. bře 2009

Žanetíku, tak držím pěsti, ať vám to dobře dopadne, ty to máš rychle za sebou a holky jsou vpořádku.

Katy, na Teutonii jsme se taky dívali a pak jsem ještě uvažovala o TFK. Teutonka ale nemá oddělené sportovní sedačky a byla jsem odrazovaná od té ruční brzdy. Nožní to nemá. A manža taky nějak nevěřil té ruční, aretuje se jen nějakým platovým čudlíkem, tak říkal, že když se to špatně zacvakne, nebo se do toho drbne, tak abysme pak nehonili kočár z kopce. Kamarádka má ale ten TFK s ruční brzdou a je s ním spokojená. Takže je to asi o tom co se komu líbí a na co si člověk zvykne. Jinak barevně se mi Teutonie líbí taky víc.

adrosek
17. bře 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny
-myško dávej na sebe pozor prosímtě,at se někde nevyvrátíš cestou po schodech prosímtě ty jedna naša
-zanetik tak ty už asi vážně rodíš pomalu co,za chvílu už jej budeš mít u sebe ty tvé holky,tak pokud to pak půjde tak dej echo jak a co tedy,držím pěsti hlavně at ste vpořádku
-já bola ve cvičení tedy a ted už jen odpočívám,asi půjdu do sprchy