Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
21. říj 2010

Ahoj Zuzicz, my mame Easy walker a jsme s nim max.spokojeni. To polohovani mi vyhovuje, nikdy nebyl zadny problem. To spodni polozeni je uz skoro v lehu, takze super i pro maly deti. My v nem travime skoro cele dny od 9 do 18 a uplne v pohode. Jsme zvykly byt porad venku.

jankatr
autor
21. říj 2010

@zuzicz Tady je to něco jako "reklama na Easy walker" - kromě mě a Luzzy ho mají snad všechny holky 😀 😀 😀

lenulinka21
22. říj 2010

@jankatr my ho taky nemáme hi hi 😀 😀

lenulinka21
22. říj 2010

😀 my jsme tady v Opavě asi 100 let za opicemi hi hi pač Easy Walkera tu má jen jedna maminka 🙂 😀
Ostatní mají různé...

zuzicz
22. říj 2010

@ myska77 @ lenulinka21 Takze jste holky vsechny spokojene? Zadne problemy se zipem a nefouka vam moc na deti? Prijde mi ze ten sportacek neni moc hluboky.
A mate taky original fusak EasyWalker a tasku? Je fusak dostatecne teply? A taska mi prijde docela mala. Muzete se se mnou nektera podelit o zkusenosti? DEKUJI!!!

jankatr
autor
22. říj 2010

Já nevím mě to přišlo poměrně dost peněz na to že ten sporťák je potom takovej hadráček kde nemáš ty děti ani pořádně jak schovat 😕 ale vyzkoušené to nemám takže neposoudím. Já jsem byla ráda že jsem na kluky viděla i když už byli na sporťáku - a hlavně tam byli pěkně schovaní - což zvlášť při loňské zimě jsem fakt ocenila - U toho Easy walkera když se trefíš že je dětem na zimu tak kolem toho půl roku tak do korby už se nevejdou ale ještě mi to přijde brzo na to aby byli otočení na druhou stranu - pak jde vítr a všechno přímo na ně - když jsou k tobě tak se to přece jen trošku rozrazí a ty mini boudičky ty mě už vůbec odradily. Ale spíš ať ti poví holky co ho mají.

lenulinka21
22. říj 2010

@zuzicz jáá ho nemám hi hi 😀 je zbytečně drahý 😀 a pak se mi ani vzhledově moc
nelíbí... a jako sporták je těžký já chtěla co nejlehčí sportovní verzi a tu máááám 🙂 🙂 protože
ta se používá nejdýl.Hluboké kobry máš na chvíli já měla KLASIKU 4-kolku s vložnýma taškama zhruba do 7měsíců bydlíme v paneláku a v taškách jsem děti přenášela do výtahu bo KOMUNISTI nedomysleli velikost totiž k nám do výtahu nevleze ani MONO kočárek 😀 😀 takže všechny parkujeme dole v kočárkarně...

lenulinka21
22. říj 2010

@zuzicz sporták mám v albumu tak mrkni 🙂

lenulinka21
22. říj 2010

HOLKY včera jsem si pozdechla kluci měli 15měsíců 🙂 🙂 ach jo strašně mi
to s nima utíká, už to nejsou žádné miminka...touto dobou jsem měla
rodit 3 mimi, tak to na mě tak trochu dolehlo ☹ jdu si dát kávu at
se vzpružííím a pak ven... aspon tady svítí sluníčko

myska77
22. říj 2010

@zuzicz Tak moje zkusenost je max.pozitivni i se sportakem. Predem upozornim, ze jsme kupovali vse nove a model 2009 stribrnou verzi, ktera v te dobe byla jedina z toho penejsiho materialu, nevysisuje barva a sedacky i zadove operky jsou vyztuzene a polstrovane, takze pevne a mekke. Barevne varianty byly probybaci a jen kus latky, take erim, ze detem mohla byt odspodu zima. Korbicky bomba nasazovani se spodnim vytahovanim a rychlym nacvaknutim. Kluky jsme daali do sportaku po 7.mesici, stejne uz chteli videt ven, takze jsem je ani do te spodni polohy nedaala, jen, kdyz usnuli. Nanoznik jsme koupili univerzalni od Emitexu stejne jako prebal.tasku. Fusaky mame taky ty barene od Emitexu. Ty originaly mi prijdou zbytecne drahe a jak pises ta taska je mala. Deti jsou sice otocene od Tebe, ale ve striskach je folie, kudy vidis uplne vse a deti Ti necumi na nohy, ale zabavi se okolim. Prikladam UPLNE PRVNI fotky ze dne, kdy jsme s nimi vyjeli ve sportaku. Jak vidis kluci jsou totalne zaborene ve fusakach a diky tomu nanozniku na ne opravdu vite nemohl. Prendavali jsme je zime v lednu. Jo a taky prikladam fotku te slunecni clony, byla jen u toho stribrneho modelu, a kdyz je dole, tak deti nejsou opravdu ani videt 😀 Vidapa to fakt jak reklama na kocar, ale tyhle fotky jsem tenkrat udelala zamerne pro dobu az ho budu prodavat 😎 Snad Ti to pomuze v rozhodovani. jestli ses z Prahy, muzes se prijet i podivat a sama si to vyzkouset v provozu.

jankatr
autor
22. říj 2010

@myska77 Tak tahle vaše verze vypadá opravdu líp ale to co jsem viděla ty obyč tak to fakt stálo za prd... - ale byly to právě ty bez toho polstrování - takže opravdu hadráček a ani ta clona tam nebyla - je fakt že s ní ty děti můžeš opravdu pěkně schovat.

myska77
22. říj 2010

@jankatr no prave, ty obyc latkove se propadaly v tom sedaku a deti mely prohnuta zada, ale tenhle je fakt luxusni a kluci ted nem rajtuji a kocar se ani nehne. Vetsinu casu ho pretezuji nad jeho nosnost nakupem a dalsima taskama na madle a nikdy se neprevazi. Kluci si tam umi vylezt sami a vubec se divim, ze to drzi pohromade. Ono zalezi kdo a na co ten kocar potrebuje, jestli zije ve meste/vesnici, jezdi jen do nakupaku/nebo do terenu. My jezdime do lesu, terenu, ven chodime v desti, pri snehu, proste porad.

@zuzicz jo a co bylo rozhodujici pro nas Zuzi, tak to byla moznost slozit korbicky na uplnou placicku do kufru auta. Casto jezdime na dovolene a 2 korbicky vetsinou zaberou cele auto, ale tady se daji slozit na placicku 4 cm vysokou a dat ji na dno kufru a ani nevis, ze tam mas kocar.

Jdu zase zehlit a balit, jedem v nedeli do Madarska do termalu, treba jeste pisnu, kdyz ne tak se tu holky mejte krasne, at ste vsichni fit a pristi nedeli pa.

jankatr
autor
22. říj 2010

@myska77 jééé ty se máš... - tiše závidím 😵 😵 😵

lenulinka21
22. říj 2010

@myska77 přesně tak: záleží hodně na tom, kde se kočárek potřebuje
zda ve městě, vesnici apod. ale taky kde člověk bydlí teda v čem 😀 ti co bydlí v RD
tak mají vyhráno 🙂 neřeší výtahy a nebo mají smůlu jako MY ža výtah je zoufale MALÝ kde
nevleze ani MONO kočár...
Nám to vyhovovalo jak jsem psala do 7měsíců 4-kolka z bazaru a pak sporták na ten jsem se těšila
nejvíc 🙂 ULTRA-MEGA lehký přeji pěkný týden v Madarsku a taky zááávidím 😀 😵

myska77
22. říj 2010

@lenulinka21 Leni a nebo Ti co nemaji ani vytah, ale 3 patra silenych schodu a maji jeste zanet slach v zapestich a uz i v kotnikach 😀
holky diky, desne se tesim, snad mi to pomuze trochu srovnat zada a vydechnout

luzza
23. říj 2010

včera bylo docela hezky 🙂 tak jsme blbly s kolečkama 😉

lenulinka21
23. říj 2010

@luzza jéééé super zábava 😀 holky jsou malé zahradnice 🙂 a ty květinkované
kolečka jsou TOP.Máš fajn bydlet na baráku holky dáš ven a je TO.

Zimní kombinézy už mááám super kauf na MMB málo používané,dost vyteplené, a za obě chtěla
maminka 250kc 🙂

luzza
23. říj 2010

lenul tak to jsi měla štěstí na prima kauf 😅 😅

lenulinka21
23. říj 2010

@luzza byla to fakt náhoda 😀 😅 zrovna to tam nějak naskočilo tak jsem
na to hnedka klikla 😀 ještě jsem jí poprosila a míry a bylo TO. Po zimě je určo
taky prodám na MMB 🙂

jankatr
autor
23. říj 2010

@lenulinka21 tak to byl opravdu super kauf - já tam pořád koukala a bud byly malé nebo drahé... 🙄 nakonec mám tady od kamošky dvě soupravy po 150,- korunách - je to bunda a lacláče - takže to aspoň nebude problém kdyby kluci najednou nějak poporostli. Ještě jedny podobné mám od loňska kdy byly klukům velké a nosili jen bundu s ohrnutým rukávem. Ale tam budu muset našít nějaký patent - protože se ty gumičky na rukávech děsně vytahaly.

@luzza Ty kolečka jsou super - to je opravdu děsná výhoda když máte barák se zahrádkou - i kvůli těm hračkám - já si dvakrát rozmyslím co na ten písek potáhnem když to tam nemůžu mít nastálo... 🙄

lenulinka21
23. říj 2010

@jankatr jj to teda byl tomu říkám TERNO 😀 😀 trochu jsem se bála, co
příjde ale jsou fakt bezva 🙂 🙂 a o to víc, že jsou jen na jednu sezonu 😉

My sice máme taky RD(jak už jsem dávno psala) ale jezdíme tam jen na víkendy...zatím bydlí
tam tchyna a s tou by to tam nešlo hi hi ona má 75let a totál.brutááál názory... asi jak před 100lety 😀 😀 😀
ale v létě to tam bylo neocenitelné, houpajdy, bazén, zahrada... super relax 😎
Jednou tam bydlet budeme, ale dokud jsou kluci malý tady v Opavě. je vše blízko dr.za rohem, obchody i nemocnice
Všude chodím pěšky s kočárem MHD nepotřebuji 🙂 město na míru jak říkám 🙂 😉

luzza
23. říj 2010

lenul
naprosto tě chápu 🙂 😉

luzza
23. říj 2010

jinak tady je aktuální foto našeho Nikyho 😉

jankatr
autor
24. říj 2010

@luzza To už je kus chlapa - a co puberta - už něco pozoruješ?? nebo si zatím dává na čas?

lenulinka21
24. říj 2010

@luzza Dominik je velkej frajer 🙂 🙂

luzza
24. říj 2010

jani, lunul
puberta už se ozývá 😉 ve všech směrech 😉 😀 😀 občas je na pěst 😀 🤐 ale pubertu ani z nás nikdo nepřeskočil 😉 takže se snažím hodně věcí přecházet v klídku 😎

jankatr
autor
24. říj 2010

Já se toho děsím už teď - už v těch jeho necelých 6 letech je to občas síla a když vidím co dokáže vymyslet 13 letý synovec (někdy mezi nima vidím až nebezpečnou podobnost - když si vzpomenu co v jeho letech dělal) tak mám opravdu obavy co z toho vyleze... - ale zbytečný se stresovat předem co... stejně se tomu nevyhnem 🙄 🙄 🙄

lenulinka21
26. říj 2010

Ahoj HOLKY 🙂 🙂
chci se zeptat jak jste na tom s dudlama?? U nás je to tak, že Pavlík
ten o 1 min staršíí 😀 ten už ho nemá od 12měsíců ale Tomášek ho má rád a futr
si dudlíkuje... 😅 nechci mu ho brát jen tak ze dne na den.

jankatr
autor
26. říj 2010

U nás je to tak že když ho najdou tak se kvůli němu i poperou ale když není tak to nijak zvlášť neprožívají - já jim je dávám v podstatě jen na spaní. A jinak jen když jsou už hodně unavení a protivní. Jinak i když si nějakej zašitej někde najdou (máme jich víc protože to přes noc vždycky někam naházej 😅 ) tak se jim ho snažím při první příležitosti zabavit - ale neberu jim ho násilím - prostě ho sbalím jakmile ho někde odloží.

luzza
27. říj 2010

lenul
holky nedudlíkujou vůbec...od začátku dudly odmítaly, takže ted nemusím nic řešit, ale tragédii bych z toho nedělala, mě by nevadilo, kdyby měly rádi dudlík 😉 kámošky malej ho má ještě teď a o prázdninách mu byly 2 roky..a co..já na lidi kašlu a dudlík samotnej jim nijak neuškodí..řeči o křivých zubech jsou jen výmysly..takže se tím příliš netrap 🙂 🙂