Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

alusar
5. říj 2009

Ale vy jste šikulky a vám balhopřeju. 🙂

romulanka
5. říj 2009

64 tak to vypadá na kilo dole i přes všechnu tu čokoládu. 🙂

Lenko, mě žásná tabulka nechodí. Email mám lucka@vesta.cz

Nebo visí někde tady a já jí nevidím 🙂

lenule76
autor
5. říj 2009

ahojky,
romulanko, tabulka nikde nevysí .. neměla jsem na Tebe mailik, díky za něj, už jsem ho doplnila. tak ted Ti chodit bude.

Holky, kdyby Vám někomu nešla ta tabulka otevřít písněte mi. díky

fanys
6. říj 2009

ahoj
omlovuám se že až ted ale včera nebyl čas na pc-váha se nehla 😒 ale aspon že mi chutná,tchýne mi donesla dnes švestkové knedlíky s mákem-tak se je chystám sluponout ted-mějte se

z359
6. říj 2009

Holky prosím hlasujte pro nás. Díky
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9844

bisonkova
6. říj 2009

Ahoj tak já na vážení úplně zapoměla,takže ani nevim tak mi tam lenule pro temtokrát nic nepiš,nemám se ted kde zvážit.Kurna musím si koupit váhu 🙂 🙂 🙂

dankar
7. říj 2009

Ahoj holky
tak jsme doma z nemocnice,malej je dobrej -díky za držení palečků
A moje váha dodatečně 70,5kg
Danča

bisonkova
7. říj 2009

Ahoj Dančo,tak to je dobře,že je vše v poho.
Jinak Lenule super tabulka,musím pochválit 🙂

m_isha
7. říj 2009

Leni a není ta tabulka až moc barevná??? Znáš to...v jednoduchosti je krása... 😉

lenule76
autor
7. říj 2009

ahojky,
bisonkova: diky za pochvalu 🙂

m_isha: pokud se s holkama domluvíme na upravách ráda je udělám ... tak šup sem s návrhy 😀

hanab1
7. říj 2009

Ahoj Leni, tak mě tabulka funguje. Vše je super, jen by nám ty kila mohli ubývat rychleji. 😝

alusar
7. říj 2009

Ahojky Leni, díky za tabulku je fakt SUPER!!!!! Jen jedna věc mě vadí ☹ že už tam dávno nemám -3 nebo 4 kg. 🙂

romulanka
7. říj 2009

Díky za tabulku. Je moc prima. Barvy taky nemusím ale kvuli mě se to měnit nemusí, přece jen na to nekoukám každý den 🙂
Díky za to že ses toho ujala. Vážim si toho, že si kvuli nám přidelavaš práci. Ted už jen aby bylo víc mínusových cisel.

alusar
8. říj 2009

Ahoj Holky, držíte někdo tu dělenou stravu? Nebo nevíte kde najít takovou tu tabulku co s čím se může nebo naopak?Díky moc

lenule76
autor
8. říj 2009

alusar, mám ji ve své fotogalerii 😀

dankar
8. říj 2009

Holky za chvilku jsou tu vánoce-jsem na nás zvědavá,jak budou v tabulce mínusy 😀 😀 😀

alusar
9. říj 2009

Díky Leni.

lenule76
autor
9. říj 2009

alusar: není zač, pokud budeš chtít pošlu Ti je mailik 🙂 aby byly lépe vidět.

romulanka
10. říj 2009

Nestrašte s vánocemi.

sweete
10. říj 2009

Vánoce, tak ty máme v menším dnes mi. Holky mají dnes první narozeniny, už jsem měla chlebíčky, chuťovky, dort. 😝 😝 😝 To budou výsledky....... ale stálo to za to. 😨

jirule33
10. říj 2009

a zítra už je zase neděle a v po vážení 😝 nějak to letí 😝 Sweete gratulka holkám k ročku!!! naše měly včera 10měsíců 🙂 co jim budete kupovat na vánoce??, sice je to mimo mísu, ale taky důležité!!! a co dostaly k ročku?

dagin
10. říj 2009

Sweete: Gratulujeme holkám k ročku. My budeme mít za 14 dní 2 🙂 . A už jsem se chtěla tolikrát zeptat - jste přímo ze Zlína?

murecka
10. říj 2009

Sweete - taky gratulujeme k roku, nás to čeká ve středu 🙂.

olinapa
10. říj 2009

Leni,mě tabulka jede 😉
Sweete,taky posíláme gratulace holčičkám 🙂Murečko a tvým taky 😉 a napište nám pro inspiraci co holky dostali.
Jirule,nám bylo 10 měsíců taky včera 😀

sweete
10. říj 2009

Ahoj holky, moc děkujeme ke gratulacím 😉 😉 😉 ten rok šíleně utekl.... a další uteče ještě rychlej.
Dagin: ano ano, jsme přímo ze Zlína- Příluky.
Holky dostaly, leporela, FP pejska, FP housenku, tahací telefony, bubínky, jídelní soupravy káťa a škubánek, oblečení. Všechno mělo úspěch, protože to ještě neznají tak uvidím co bude ležet v koutě 😀 😀 😀
Jo a stejně byla nejlepší krabice od talířků 😀 😀 😀 😀
Na vánoce přemýšlím o domečku smoby se skluzavkou, ale je dost drahý. Tak pořád nevím 😝.

lenule76
autor
11. říj 2009

ahoj holky,
sweete: gratulka k roku !!!!! hlavně zdravíčko přejeme.
jirule a dagin: i vám gratulka k 10 měsícům.
šíleně to letí, je to hrůza a děs. A jestli druhý rok poletí ještě rychleji tak to už nevím ... za chvilku zpět do práce.

já holky také váhám a nevím co koupit klukům k vánocům ( 10. měsíců) a k 1. roku (únor 10). Poraďte mi prosím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Díky 😀

jinak jsem včera poprvé vařila příkrm (je to hrůza se mnou co? ☹) uvařila jsem zeleninku (koupila jsem mraženou), dala k tomu brambor, výjmečně bez masa, dala do toho kousek masla...chutnal oto i mě 😀 Takže Robinek po chvilce přemlouvání snědl pěkně celou dávku, ze začátku se mu trochu zvedal žaludek z kousků, ale pak už to bylo celkem v pohodě. Tomášek po prvních dvou lžičkách předvedl ukrutnou scénu, že on to jíst nebude ... tak jsem zkusila mu to namíchat s kupovanou sklenickou půl na půl, tak mě prokouknul, no a pak tedy snědl tu druhou půlku kupované skleničky, občas jsem mu do toho nenápadně zamíchala to domací ... ale když to prokouknul tak jsem mu ucpala pusu tím kupovaným. Příště mu to více namixuji, také mu dělaly problémy kousky.

jinak včera se Tomáškovi moooc líbila PET lahev, byl úplně u vytržení 😀 tak koupím malé a dám mu do toho něco co bude dělat bordel. To se mu bude moc určitě líbít.

Jinak holky musím to ještě s tou tabulkou vychytat ... někomu se bude asi ukládat jiný formát. Já mám Office 2007 .... tak je možné, že to dělá paseku. Tak až to vychytám tak budu posílat třeba nadvakrát tavulku, udělám si šablonky a bude. Tak mějte se mnou prosím trpělivost.

Jinak o PO vážení mi ani nmemluvte. Ach jo jo .... 😒 Jím teď nějaký šestizrnný chléb a ten mi dělá dobře .... moc dobře. Jedla jsem ho i kdysi a zcelůa nenásilně jsem za měsíc měla 4 kg dole, ani jsem nevěděla jak. Tak uvidíme. Přeci jen je to už pár let .... 😅

dagin
11. říj 2009

Ahojky holky!
Tak nám se k roku osvědčila taková ta kostka, co se do ní vkládají kostičky různých tvarů a barev - s ní si hrají doteď. Pak plastové duté krychle a válce - dají se skládat do sebe a nebo naopak na sebe. Pak jak píše Sweete mluvící pejsek od FP - ten má stále velkou oblibu. Od Mikáše dostaly holky odrážedla - do těch musely teprve dorůst - a na jaře s nimi začaly drandit venku a není nic lepšího. Pod stromeček dostaly mimo jiné koloběžky s vodící tyčí (ale ty moc nepoužíváme, potřebuje to dva lidi), sáně (větší, vlezou se v pohodě obě), malé golfové kočárky a panenky, ty taky moc využívají. A pak knížky, různá leporela - u nás vedou hlavně zvířátka a první slova (nejužívanější slova pro věk 1 - 2 roky s obrázkem).

My teď zase řešíme co k 2 letem a Vánoce - na ty uvažujeme o kuchyňce. Máme to šíleně narvané do 2 měsíců. Když jsme dvojky čekali, neznali jsme pohlaví a termín porodu byl 28. 11. 2007. Nakonec po dopadlo tak, že máme Terezku (svátek 15. 10.) a Míšu (svátek 19. 10.) a narodily se 25. 10. 🙂 . A pak za chvíli Mikuláš a Vánoce. To jsme tomu ale dali, co? 😀

Jinak váha uvidíme - spíš nicmoc. Odpo jedeme k babičce na oslavu, chjo ty víkendy 😉

dankar
11. říj 2009

tak já dodatečně gratuluji všem oslavencům...
My máme dnes 14.m.
Tak ráno po zvážení ahoj
danča

jirule33
12. říj 2009

Dobré ránko!!!

Tak já -1,5kg KONEČNĚ 🙂 tzn. 67,5kg 😅

olinapa
12. říj 2009

Dobré ráno,hubnutí zdar !Tak já hlásím 65 kg ,no jen 10 deka dole 😅 Ale nemůžu se tomu divit,protože jsem hřešila a hřešila a zase málo piju,musím si to více hlídat.
Holky díky za tipy,já už mám objednaného pejska FP a ještě hrnec,nějaký leporela už mám taky koupený.A v pátek mi přišly polštářky-autíčka se jménem.Jen ještě nevím co dáme k narozeninám a co k vánocům.Měla jsem koupený hrací stoleček a ten jsem jim už dala,když si začali stoupat.A jinak můžu doporučit tobogám FP,ten máme a kluci si s ním vyhrají stejně jako se stolečkem.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru