Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

sweete
12. říj 2009

Ahoj holky, tak já hlásím 86,5kg tak aspoň něco šlo dolů, po tom žracím víkendu 😀 😀 😀
Ještě k dárkům: taky doporučuji FP tobogán žirafu apod. , stoleček taky, FP CD přehrávač ten máme snad od 3měsíců a pořád úspěch, a ještě hodně frčí zpívající čmelda a brumda

hanab1
12. říj 2009

Ahoj, já hlásím 72,8kg, takže to jde pomalu, ale jistě dolů. 😉 A holky co by jste mi poradily pro rok a půl letý na vánoce?

dagin
12. říj 2009

Ahojky! Já hlásím rovných 60. Nic moc, ale aspoň oslava nezanechala následky a teď vzhůru na další týden 🙂

lenule76
autor
12. říj 2009

Ahoj holky,
všem moc gratuluji k úbytkům !!!! Já jsem na svým, dnes mám 97,7 kg, takže rozdíl je 0 kg 😔

dankar
12. říj 2009

čau holky,tak já 71kg to znamená +0,5 😕 🙄 😔
sakra
jinak vám gratuluju k mínusům na váze
Danča

jirule33
12. říj 2009

díky za tipy, mrknu na tu žirafu 😉 stoleček a pejska u mám objednané 🙂 tož taky se nám sejdou narozeniny a vánoce jen s odstupem 14dní 😝

murecka
12. říj 2009

Ahoj holky,
tak hlásím 70,5kg, dost se divím, protože jsem se teda moc nehlídala. Ovšem teď to asi naroste, protože máme nemocnou Adélu, takže žádný vycházky, jen válendo doma ☹.

alusar
12. říj 2009

Ahojky já hlásím 75 takže -1kg!!! Jo a to jsme meli víkend u našich a byla kačena se zelím a samé dobroty. 🙂

romulanka
12. říj 2009

64 kg

my máme lego duplo, auta, pěnové a dřevěné pucle, hrací volanty, dřevěné vlaky, kreslení a kuželky.
A knížky.
Hodně si vyhrají s papírovou rourou od koberce - posílají auta a kuličky.

fanys
12. říj 2009

ahojky

hlásím kilčo dole takže 81,2 kg
-dost se tomu divím ale zaplatpánbuh 😀

k těm dárkům na vánoce-mám koupeno psa FP,cd fisher price,velké auto,navlíkací kužely,panenky,golfky,nočníky-spíš symbolicky,leporela,jezdicí helikoptéru...a navím co z toho dám holkám k vánocům a co k narozkám....taky to mají pár dnů po sobě....jo a barča má začátkem ješte svátek-ta mne bude milovat....a bojuju s tím že koupím aktivní stoleček a hrnec ale nevím nevím dost to závísí od doplatku nebo přepaltků čezu za elektřinu.

hezký večer

bisonkova
13. říj 2009

Zdravím maminy tak já mám kilčo nahoře takže 75kg to je děs 🙂

dagin
17. říj 2009

Ahoj holky! Teda tady je nějak mrtvo? To všechny tak poctivě cvičíte a připravuje nízkokalorické dobroty ??? 😉

lenule76
autor
17. říj 2009

ahojky všem,
holky tak tento týden je u mě totální propadák 😒

olinapa
17. říj 2009

Leňule,neházej flintu do žita 😉 Však uvidíš v pondělí.No ovšem já už si nedělám taky moc velké naděje na úbytky 😅

jirule33
17. říj 2009

já dnes zvládla celé sušenky, mňam, aspon jsem obalila nervy na ty mé treperendy.stále mě dokáží překvapit potvůrky 🙂

lenule76
autor
17. říj 2009

holky ja jsem opravdu tento týden vysloveně jedla převážně sladké .. hlavně veice nepravidelně jse jedla. tento týden byl pro nás velice náročný, byli jsme často u doktora, Robinkovi praskla takova boulička u pusinky ta byla plná krve, ústila tam cévka, nedařilo se mi to v pondělí zastavit, až po cca hodině, volala jsem mudr a řešila to s ní ... druhý den jsem tam šla, dostali jsme doporučení na kožní k odstranění, na kožním měli ve středu volno, byli jsme domluvení na čtvrtek. V úterý večer to Robinkovi opět prasklo, také tomu pomohl hračkou, teklo to a nedalo se to zastavit, ledovali jsme to a bez úspěchu. Byl celý od krve, vrchní část body, kombinéza, čepička ... vypotřebovala jsem polovinu té krabice s kapesníčky ...okamžitě jsme jeli na pohotovost, cca dvě hodiny to krvácelo než to ošetřili. Tak mu to chudákovi opíchli a uřízli a zašili, tak tam má steh. Takže jsem měla hlavu v pejru. Ve čtvrtek jsme jeli ještě na nožičky a tam naštěstí vše O.K.
Začala jsem vařit doma klukům obídky, dnes jsem poprvé zkusila jabloko+hruška ... nemixuji jen rošťouchám a ještě trochu pomačkám vidličkou .. mají trochu problém s kousky, ale lepší se to ze dne na den ... no tento týden šílený ... takže vím, že to na váze nebude výhra, odhaduji, že váha půjde směrem nahoru ... 😅

romulanka
18. říj 2009

Tak jsem se rozhodla, že si dám první týden v listopadu očistný půst a zkusím tak donutit žaludek aby si trochu odvykl na jídlo a pořád neotravoval a taky získat trochu energie na tu podzimní depku.

Nechce do toho se mnou někdo jít aspon po netu ??

Taky jsem hrabala a našla jsem různé celkem smysluplné diety i s jídelníkem. Oscanuju to a jestli chcete, tak se podělím.

Lenko, to mě moc mrzí co máte za trable, tak at se klučík brzy uzdraví.
S kousky tě moc nepotěším, já klukům mixovala maso do roku a pul a i dnes ho jedí jen nadrobno nakrájené.

jirule33
18. říj 2009

Leni, to jste si teda užili ☹ chudák malej, měl tu bouličku dlouho? to byl ten hemangion nebo něco jinýho? Hlavně že už je v pořádku!!!

Romulko, já bych to toho i šla, sice mě nejspíš čeká gyn. zákrok, takže v nemocnici zase zhubnu, ale kdyby šlo i tak něco dolů, budu jen ráda.

Jo a kousky...no Luca celkem v pohodě, Pavla třebas dnes plive i banán potvora, takže mixuju stále a zatím to moc neřeším, vyloženě se jí nadavuje.jsem ráda že vůbec jí.

lenule76
autor
18. říj 2009

ahoj holky,
jiri byl to hemangiom ☹ ale mohl být i hůř. Alespoň, že už to má za sebou a bere to sportovně 😅 jinak dnes byl Robinek totálně uřvaný, nevím .. neměl asi svůj den, jen jsem zjistila, že se nám brzy vykle horní prava dvojka 🙂 tak snad i toto ho trápí. Jinak snad už bude líp.

Holky moc díky za účast, moc mě to těší ... Robinek je statečnej a já jsem na něj moc pyšná 🙂

Romulanko, a jak to bude s tím pustem? Není to moc drastické? Abych sebou někde nesekla 😅 Jinak my máme naplánovanou oslavu manželovo narozenin a to bude tedy pro mě asi smůla ... no uvidíme. Budu ráda, když by jsi mi poslal nějakou smyslupnou dietu včetně jídelníčku 😀 díky moc předem. Inspiraci se meze nekladou 😎

Jinak kluci už jí to šťouchané lépe ... dnes oba snědli cca 170g a dali cca 80 ml čaje. Trochu mi jedí na množství méně, ale přemýšlela jsem nad tím a asi ty skleničky jak jsou "řidké" tak zasytí déle, to domácí je hutnější. Já jim to tím vývarem co zbyde neředím 😀

olinapa
19. říj 2009

Dobré pondělní ránko 🙂 Hlásím 64,9 kg ,už to asi moc dolů nepůjde s mým přístupem 😅
Leňule,to jste si teda užili nervů.A z čeho se mu to udělalo?
Romulanko,co to obnáší ten půst? Taky bych nerada aby to se mnou někde švihlo😀
a taky prosím o diety s jídelníčkem.

lenule76
autor
19. říj 2009

ahojky všem,
Oli podle mě se to udělalo ze škrábnutí, jen nevím jak ☹ víš jak se děti poškrábou nechty ... manža říkal, že je to bradavice, ale nemělo to stejnou barvu jako kůže, spíše od začátku jakoby tmavě červené ... a pak jsem zjistila, že to pomaloučku roste a roste ☹ ale snad se ti nevrátí ... a bude dobře. Jinak kluci, konkrétně tedy Robinek, měl včera strašně uplakanej den .. nevím co ho trápí, možná zuby ... vypadá to, že brzy bude venku dvojka vlevo nahoře 😎

Gratuluji k úbytku, já se jdu vážit za chvilku a ani se mi na tu váhu nechce, vím přesně co mě čeká 😔

lenule76
autor
19. říj 2009

tak je to tu, 98,50 kg ☹

murecka
19. říj 2009

Ahojky holky,
Leni, to jste si teda fakt užili ☹, tak snad to už teď bude dobrý 🙂.
Holky už jsou zdravé, tak konečně s něma zase budu chodit ven, ten týden doma je hned poznat, mám 71kg, takže 0,5kg nahoře a to jsem se hlídala ☹. Já se prostě pod těch 70kg nedostanu 😠.

sweete
19. říj 2009

Ahoj Holky, tak já mám 86,4 tak nic moc nějak se to zastavilo 😠
Leni, vy jste se teda minulý týden doma nenudily, hlavně ať se mu to neudělá znovu.

hanab1
19. říj 2009

Ahoj holky, Leni to je mi moc líto, že máte takový trápení. Snad už to bude dobrý. My jsme si užili s malou, když jí rostly špičáky, měla teploty pět dnů a léky moc nezabíraly. Malej, ten byl v poho, jen brutální průjem. Tak já vážím 71,4kg 😉 , tak něco šlo dolů, tak jsem ráda, stejně ještě tak 6 kg potřebuju shodit. ☹

jirule33
19. říj 2009

ahoj,

tak já opět 69kg, tzn +1kg a vůbec se nedivím 😠

dagin
19. říj 2009

Ahojky! Takjá hlásím 59,8 - moc to ale neprožívám, posledně tam ta pětka dlouho nezůstala 😉 .

Leni, s Robinkem mě to moc mrzí, to je vždy nejhorší, když bobci stonají. U nás teď marodí Terezka - má silný zánět spojivek, dnes jsme byli opět u MUDry - už to má od čtvrtka a dostla už i ATB. Začala mít vysoké teploty a oko se jí nehojí, tak proto. Byli jsme i na oční a jen trneme, aby se z toho nevyklubal zánět rohovky, to by už bylo horší - ona se malá moc nenechala vyšetřit, tak ve středu jdeme znovu a uvidíme, jestli se to změní. Snad to není infenkčí, má to pořád jen v jednou očičku, i když si na to přes zákazy šahá.

A příští týden bude vážení opět kruté - holky salví v sobotu 2 roky a navíc jsou u nás hody, chjo ☹ .

Romulanko, mě ten očistný týden asi tedy taky nemine - co to obnáší? A dietky bych taky brala, pro inspiraci.

Mějte se všichni moc hezky, Dáša.

fanys
19. říj 2009

AHOJKY

lenule-tak aspon že to máte za sebou 😉

jirull-držím palec,a zdravím holky-mmch fotečky máte krásné 😉

romulanko-ty teda jdeš do sebe,já si dát půst tak mne vezou 🙂

hláásím kilčo dole,takže jsem na 81,4 kg,ale co je pro důležitejší jsou - 7 cm břicho,u mne je taková dieta nedieta ale ten cvičicí stroj má něco do sebe teda asi.... 😉

lenule76
autor
20. říj 2009

fanys, prosím tě nemá tam být 80,2 když máš kg dole? Mě to jinak nevychází ☹ minule jsi psala 81,20 ...díky za upřesnění. Jinak je moc dobře, že už to máme za sebou, protože by nás to čekalo tak jako tak ... odstranit to. Dnes jdeme vyndat steh. A ten stroj je fakt bezva 🙂 je dobře, že Ti to tak, jde ...držím palečky.

dankar
20. říj 2009

Ahoj holky,omlouvám se včera jsem prostě zapoměla vlézt na váhu,ale i tak nic moc 71,3kg takže zase něco navíc
Lenčo-držíme malýmu palečky at ho to dnes nebolí a je hrdina.
danča

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru