Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

lenule76
autor
6. led 2010

ahoj naatasa,
já ji kdysi držela 🙂 ale je to už hodně let. Dala jsem si ji do albumu pro holky, měly o ní zájem, ale pak jsem ji ješětě posílala emailem. Sice jsem po dietě LK zhubla cca 10 kg, ale jakmile jsem přestala tak to šlo zpět. Pak bych už musela celý život jíst takto a to není nic pro mě. Mě osobně pomohla nejvíce dieta krevních skupin, ale nedržela jsem jí tak do puntíku přesně, spíše jsem si upravila jídelníček, něco jsem vyřadila a něco přidala, dodržovala pitný režim a celkem to šlo. Ale opět jsem u toho nevydržela. A jsem na sebe hodně naštvaná, že nemám pevnou vůli. Ono to při dětech také nejde, alespon já nějak mám poslední týdny pocit, že permanentně nestíhám 😝 ale jasně, není to omluva. Možná je to i moje pohodlnost ... ale zase říkám, že se kolem dětí za den naběhám dost a také chodíme denně na procházku pokud počasí dovolí. A to také zrovna nejdu 1 km 😀

Ony přílohy jsou všeobecně pěkný svinstvo, ale když já je mám tak ráda. Ale naštěstí mi nevadí ani maso plus zelenina ... jenže kde vzít ten čas na to, abych vařila pro sebe, děti, manžela zvlášt .. i když ten mi říká, že musí zhubnout 😀 tak se pokusím ho přemluvit zda by do toho šel...

naatasa
6. led 2010

leňule, taky nemám pevnou vůli :( ani náhodou. Já teda kromě téhle mléčné zatím žádnou dietu nedržela, vím, že bych to nezvládla, ale tuhle jsme právě držela s kamarádkou a navzájem jsme se povzbuzovaly a nakonec to šlo. A přílohy, no to já bych klidně jedna jen brambory bez masa, než naopak, i když to taky by asi dlouhodobě nešlo. A ke všemu já miluju to největší svinstvo a to voňavé křupavé rohlíčky....mňááám

dankar
7. led 2010

čauky děvčátka
tak od včera jedu mlíččkovou dietu-5 litrů mlíka+ 2 vodyˇ-tolik tekutin jsem snad nikdy před tím nevypila...ale dalo se to ani jsem neměla hlad.
Zato dnes je to horší po těch 15 dekách tvarohu hlad byl,ale ted do sebe cpu hovězí-dala jsem ho do papináčku na trošce máslíčka osmahla a přidala utřenej stroužek česneku a je to mnamka-možná se to má jíst jen tak na vodě ale to by mi asi nejelo..Docela to i stíham při klukách se v danej čas najíst,jen tedy ráno místo v 7 ( to jsem jěště v postely) jím až kolem 8 s klukama...jinak čas dodržuju.
Tak doufám že vydržím,protože chutě mi honí ...
mějte se papa Danča

naatasa
7. led 2010

danko, tak super, jo, všechno to maso byse mělo jíst jen ve vpdě, ale já myslím,že to není tak velký hřích. Jo jinak pokud máš hlad, můžeš se kdykoliv dojíst jakoukoliv zeleninou, kromě mrkve a melounu 🙂
Já už se zítra těším na to mléko, mňam. akorát minule se mi po tom pátém litru zvedl kufr.
Jinak myslím, že neva, že začínáš později, když tak budeš začínat vždy a když budeš potom dodržovat ty tříhodinové intervaly. Tak zase napiš, jak pokračuješ

lenule76
autor
8. led 2010

ahojky,
dankar: téda to Tě obdivuji. Já fakt mléko nemusím ... pitný režim je dodržen parádně 🙂 držím palečky, aby jsi vydržela.

naatasa: já jsem právě masová (krevní skupina 0) tak pro mě jíst maso bez přílohy se zeleninou není problém 😀 mnam mnam. Hele .. o čertvých rohlíčkám mi piš 😀 jsou super mnam mnam ... i čerstvý chleba je mnamka a také je to svinstvo. pro mě je největším problémem sladké. Jinak ostatní bych ukočírovalasi myslím v pohodě. Ale nevím jak to ošulit to moje těllo. Nevíš o něčem co by mi pomohlo odbourat sladké?

dankar
8. led 2010

ahojky,tak jak se ti pije mléko,naataso?
Tak holky ráno jsem se zvážila a 2kg dole-což je bomba,a musím vydržet...
Držím všem pěsti

sweete
8. led 2010

Ahoj holky,první litřík mléka za mnou druhý přede mnou, zatím v pohodě uvidím co bude při tom 5litru.
Dančo dvě kilča dole tak to je fakt supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

naatasa
8. led 2010

Ahoj holky, taky už mám dva litříky v sobě. Ze začátku ta kila půjdou ryhcle, v podstatě první týden jsem zhubla většinu, druhý týden už to šlo hůř, ale musí se to vydržet do konce

naatasa
8. led 2010

lenule, já když mám chut na sladké, dám si ananasový džus neředěný, nebo pár rozinek, oboje je hrozně sladké, ale je to ovocný cukr a ten jde rychle z těla.

dankar
8. led 2010

ahojky
naataso,prosím tě co se tedy může když máš hlad mezi jídly?píšeš zeleninu krom mrkve a melounu,a co ovoce??
A co třebas kafčo?držte se ,já mám hrozný chutě-jak jinak
Danča

olinapa
8. led 2010

Ahoj holky,tak koukám,že to s mlíkem rozjíždíte 😉 Já mám teď parádní angínu,nemůžu vůbec polykat,hicuju jak blázen,do toho ti dva uřvánci,no padám na držku. Počítám tak příští týden ,že bych mohla začít,ale mám obavy jestli nezačnu hned první den z toho mlíka bučet 😀 😀

naatasa
8. led 2010

danko, ovoce určitě ne! jen nesladkou zeleninu, meloun a mrkev mají nějaké kalorie, ostatní zelenina jen zanedbatelné, takže třeba okurku, rajče, kedlubnu atd...
Kafe by se nemělo, ale já ho piju, i poprvé jsme ho pila, to bych nevydržela, ale samo neslazené a bez mléka (pokud zrovna nemáš pít mléko) Ono zadržuje vodu, ale jinak v tom není problém.
Já to dneska zvládám, ale vím, že zítra už bude hůř. a ejhorší pro mě byl den ovoce, zelenina

naatasa
8. led 2010

olii, neboj 🙂 holky, a jak to zvládáte s těma většíma dětma? Naši mají teprv 4 měsíxce, takže ještě nějaký čas pro sebe mám, ale neumím si to představit, až nebudou moc spat přes den

sweete
8. led 2010

ahojky holky tak dnešek jsem "přežila" ale fakt jsem už u 4 litru myslela že to nedám a když jsem pila vodu tak mi přišlo že piju mléko, no mazec. Na zítřek se už těším. Hlad jsem teda dnes vůbec neměla ba naopak jsem byla totálně plná.
Natasa: naše holky mají 15 měsíců a zvládat se to určitě dá, hodně si spolu vyhrajou. Spát chodí už jen jednou a to si dáchnou i 3 hoďky. Já si mezitím uklidím atd. teď mám ještě bezva rozcvičku se sněhem, fuj už ať je po něm. Pro mě to bylo horší když byly malé, to jsem se bála že je nebudu zvládat, no a zvládla jsem.
Tak se zatím mějte a mléku zdar 😀 😀 😀 😀 😀

naatasa
9. led 2010

sweete, joj, poslední litr jsme myslela že vyhodím, no ale ustál jsem to. Dnes to bude horší, i když celý den mě budou držet ty vajíčka, na ty se těším

dankar
9. led 2010

ahoj
nataso-našim klukom je 17.m. a taky se to dá dost si spolu hrajou a když spí poo -dávaj tedy nejdýl 2h-tak přesně jak píše sweete,uklíd,uvařit já místo ohazování sněhu šlapu při telce na steppru.Určo se to dá...

u mě jsou nejhorší chutě-když děti spí koukám co bych mohla sežrat,zatím odolávám
dnes dopo jsme byli na nákupu v tescu a já tam během nákupu pila litr mlíka z flašky-lidi koukali-ale co 😀 😀 😀

dietě a krásným tělům ZDAR Danča

naatasa
9. led 2010

danko, to jsi dobrá a nemysleli si, že jsi tam to mléko ukradla? nebo to jsi ho tam koupila a na pokladnu donesla prázdnou flašku? 😀 😀

jinak chutě mám šílené, taky večer, když uložím děti, tsak proňůrám skříň, co tam najdu 🙂 A jelikož bývám vzhůru až do jejich nočního krmení, tak kolikrít jsme ji uplně vybrakovala. Teď při dietě raději chodím spát co nejdřív

dankar
9. led 2010

jo přesně tak u kasy jsem vyndala prázdnou flašku...

a dnes jsem pekla mufiny-kvůli návštěvě-a ted tady kolem nich chodím a slintám 😝 😝 😝

naatasa
9. led 2010

Mě čeká pečení ve středu..to ai umřu, buchtu se smetanou ovocen a želatinou, grrrr.
Já právě snědla vajíčko, rozkrojené na 24 kousků...ani bych nevěřila, že to tak pujde :( Každý kousek jsem si vychutnala...

naatasa
10. led 2010

Ahoj holky, tak dnešek byl docela O, celý den jsem se cítila sytá, bohužel jsme se vážila a důle ani deko...nevím, jak je to možné, minule jsme měla po druhém dnu už kilo dole

dankar
11. led 2010

Ahojky
tak hlásím skoro 3kg dole-jupííí
Držte se pa Danča

dankar
11. led 2010

Musím se dostat pod 70kg,hurá za ten sníh-dnes budem s klukama odhazovat,tak spálím určo spousta kalorii

naatasa
11. led 2010

danko, dobrý....
já tedfa dnes kilo dolů, jde to pomaleji, než minule

dagin
11. led 2010

Holky, působíte silně motivačně 🙂. Taky nad tím mlékem budu asi uvažovat 😉 .
Naataso, možná je to tím, že si to už tělo pamatuje, tuto proceduru a reaguje pomaleji - prý to tak u diet bývá.
Tak držím palečky.

naatasa
11. led 2010

dagin, jo to je možné. Sakryš :(

dankar
12. led 2010

holky jak to jde?
Mám v sobě 2 vejce,ale na chlebu s máslem by byli 100x lepší 😒 😒 😒

dankar
12. led 2010

Holky dnes jsem to prostě podělala ☹ ☹ ☹
Už jsem taková nějaká slaboučká že jsem si místo tvarohu dala pečený kuřecí stehno na rajčatech-to je v pytli-jsem slaboch
Dnes jsem na dietě 7.den
tak snad na tom budete líp-držím pěsti

naatasa
12. led 2010

Tak já jen kilo dolů, jsme pátý den :((( Jinak se mi ale zdá, že to docela jde, dnešek ale bude blbý.
Danko, zítřek budeš mít taky blbý, tam je jen ovoce a zelenina.
A měla jsi to kuře aspoň bez přílohy aa kůže? To by zas takový hřích nebyl, jak třeba rohlík. Bílkovina to je.

naatasa
12. led 2010

holky, jak se vám načítá koník? mně to teď nějak blbe, musím se vždycky dvakrát přihlásit 😒

sweete
12. led 2010

ahojda holky, tak já se zatím držím,ale na váhu půjdu až o víkendu ať mám překvápko. Snad bude 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru