Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

olinapa
12. led 2010

Holky ,sleduju vaše úspěchy a hříchy 😀 a a ž doberu antibiotika jdu do toho.
Dankar,já se spíš děsím ,že budu hřešit na sladkém,to je prostě moje,nesmím nic koupit!
Naataso,mě to taky blbne,to jsem "ráda" že nejen mě,jsem myslela ,že je to pc.

dankar
13. led 2010

čau holky,i mě se to načítá až napodruhý....
Tak dnes mám ovocno-zeleninovej den-tak to jsem na sebe zvědavá

Sweete-držím palce at je to pořádný překvápko směrem dolů

olinapa-no to mi povídej sladký to je taky boj,já jedla každý den aspon jednu oplatku a ted nic-chutě mám na sladký hrozný,včera jsem olízla párkrát lžičku při večerní kaši 😒 😒

naataso-jsi dobrá že to zvládáš v pohodě

držím všem pěsti

dankar
14. led 2010

ahojky holky,
tak já s dietkou končím.
Mám hrozně málo energie,jsem servaná,kluci mi dávaj zabrat,sníh taky-jízda kočárem v tomhle je makačka-ale v létě bych to mohla zkusit,znovu...
Budu se ale snažit jíst málo a fakt 5x denně a hodně pít,tyhle časy mi vyhovujou,pojedu podle nich.Ale celej den jen zeleninku a ovoce je pro mě málo potřebuju maso 😀 😀 😀 😀

Vám všem držím pěsti a budu to tady sledovat jak se vám daří,tak piště
Mějte Danča

dankar
15. led 2010

Holky zhubla jsem 2kg tak aspon to co jsem nabrala za svátky...

olinapa
16. led 2010

Dankar,tak aspoň to 😉 Swette,Naataso co vy ?

sweete
17. led 2010

ahojky holky, tak já mám dole 2,5kg no aspoň něco 😉 ale už jsem to nedržela tak přesně, bylo toho teď nějak moc 😒

naatasa
18. led 2010

Holky, já to vzdala po týdnu...tentokrát jsme to nedotáhla do konce. Nevím, co se stalo, ale váha dolů nešla, za týdewn jedno kilo...Minule to šlo mnohem rychleji. Akorát jsme moc nedodržovala časy, děti třeba chtěli zrovna jíst, když jsme měla jíst já, takže kolikrát jsem to posunula i o hodinu a PŮL...ostatním přeju úspěchy...já zase za půl roku

dankar
18. led 2010

Tak holky,nějak nám to nevyšlo-ale v létě by to možná šlo lépe dodržovat...
My měli ted doma nějakou střevní virozu v pátek začal Tomášek blinkal a měl průjem,v neděli tatka,mě bylo zle takže jsem do sebe taky skoro nic nedostala-tak já a Davídek jsme to docelas zmákli bez větších problémů-oproti tatovi a Tomíkovi
no a rázem mám 70,5kg ze 74-tak k něčemu to bylo,jsem zvědavá jestli mi to vydrží

Tak se mějte

naatasa
18. led 2010

Taky bych něco takového potřebovaLA 🙂 Já přibrala 30 kg a o porodu mám ještě 10 a to mají děti už 4 a půl měsíce :(
Danko, před těhu jsme taky měla 70.

dankar
19. led 2010

naataso,
tak to jsme na tom stejně já přibrala taky šílenej 30kg,ale myslím že když bylo loni dětem touhle dobou asi o měsíc víc než těm tvým,taky jsem neměla všechny nabraný kila dole-jde to pomaleji.Já jsem se zasekla na 72kg a to je dětem 17.m.měla jsem tedy i tolik na úplném začátku těhu,ale já bych tak ráda aspon těch 68-69kg aby tam byla ta 6 😀 😀 😀 😀
a to jsem s dětma v kočáře lítala pořád po lesích,myslela jsem si že to schodím rychlaji a snáz-když jsou to dvojčata hahahaha

olinapa
20. led 2010

Holky,téda 30 kilo,to muselo být se s tím tahat.Já přibrala 8 kg 😅
Ještě s dietkou chvíli počkám,teď je takový depresivní počasí a ještě být k tomu hladová,to né 😀

jirule33
20. bře 2010

AHOJTE !!! tak já od posledka přibrala cca 7kg 😠 jsem pořád nějaká nenajezená /slušně řečeno!!!/ jak jste na tom ostatní??? nepůjdeme znovu do boje? já už jsem vytáhla aspon stepper ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru