Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

lenule76
autor
14. zář 2009

oli a ten děsně zdravý vločkový chléb 😀 děláš v domácí pekárně? 🙂 já mám pekárnu doma,a le zatím holka jedna leží si a leží v krabici ...

romulanka
14. zář 2009

161/65
dieta podle krevních skupin je fajn, Pro skupinu B jí temer dodrzuji sama od sebe az na to ze nejím maso a naopak jim rajcata, kukurici i zitnou mouku 🙂

Budu v tom pokracovat protoze mi to tak vyhovuje.

Doporucuji koupit si krokomer. da se sehnat za dve stovky a muzete si hlidat kroky.
kouknete na www.10000kroku.cz

je to bezva varianta pohybu. Ja kvuli inkontitenci nemohla behat ani na aerobic a poradne chodit mi taky pomohlo navic to je zadarmo 🙂.

I kdyz jsme rada, ze budu moc zacit behat jen co se po operaci zmatorim.

Bez pohybu je cela dieta stejne na houby.

helence
14. zář 2009

tako konecne hlasim i ja aktualni stav z rana 89,1kg tak sem zvedava jak dlouho mi to nadseni vyrzi 😀 tak schuti do toho a kez by bylo opravdu pul hotovo.

m_isha
14. zář 2009

Ach jo.....tak mamče...musím Vám říct, že hřeším o 106....teď jsem snědla balíček Miňonek a na véču budu dělat sendwitche... 🙂 ...☹....no....ta vůle mi fakt chybí.....ale když já táááááááááák ráda jím a nejradši mám, když se hodně dabře "nažeru"...v klidu až dětska usnout.... a jdu si lehnout...to se pak ale spinkááá 😎 Ale pokud chci zhubnout, tak bych se měla krotit... 🤐

olinapa
14. zář 2009

Leni, jo dělala jsem ho v pekárně,už ji mám stráášně dlouho,ta už se napekla holka.Teď už teda dlouho domácí chlebík nebyl ,nějak jsem v jednom kole.Hlavně ji využívám na dělaání těsta,na houskový knedlíky,na lívance,buchty.Dělala jsem i housky,veky.
Chlebík se povedl,už se těším na ráno až se zase nažeru 😀
Míšo,vůbec se ti nedivím,jsem zvědavá jak dlouho já vydržím,i když jsem vlastně taky dneska hřešila
😅

hanab1
14. zář 2009

Vy jste teda hříšnice. 😝 😝 😝 Já jsem dneska na ovoci a vodě. ☹ ☹

lenule76
autor
14. zář 2009

oli já si jí (DP) kupovala hlavně kvůli tomu, že umí udělat to těsto, mě to nidky nešlo a také kvůli domácí chlebu, jsem spíše chlebová 🙂 byla za super cenu tak jsem ji vzala. myslíš, že kdybych na Tobě vymámila receptík, tak bych to mohla prubnout i v té mé pekárně? 😀

dankar
14. zář 2009

Tak první den máme holky za sebou-a docelas to šlo,5x jsem jedla porce akurát...
co vy?
Já šlapu na steppru,s kočárem už moc nechodím-kluci už běhaj tak musím šlapat v obýváku 😝 😀 😝 😀
Ale potřebovala bych taky lehy-sedy aby ten pupek zmizel ☹ 😒
Tak hezkou klidnou noc partačky....pa Danča

murecka
14. zář 2009

Ahoj spolubojovnice,
já se teda dneska opravdu snažila, ale musím říct, že mi v tom nejvíc pomohly ty moje dvě murky, který asi prošly před 3 týdnama nějakou proměnou, protože se z nich, hodných holčiček, staly ubuleny nandy vyžadující neustálou pozornost ☹. Takže jsem se dneska najedla jen s nima toho jejich papáníčka - což se celkem dalo, protože navíc mizerně jedly. No doteď byly ukázkový, tak to jednou přijít muselo 😖. Tak páá a dobrou 🙂.

lenule76
autor
14. zář 2009

dankar: tak to jsi dobrá, já jsem dnes nějak nestíhala, tedy odpoledne, takžejsem jedla před cca hodinkou. přiznám se že jsem si dala krupicovou kaši, byla jsem totálně k.o., jinak u nás doma je to jak u vyžraného krámu takže nic špatného tu není, tedy spíše není tu vůbec nic ☹ 🙂 sedy lehy nedelej, to se nema, nejprve by se meli posilovat sikmé brišní svaly ... snad to pisu spravne, mohu ti poslat cviky z BOL, píší tam postup jak se má cvičit 🙂

jinak já hodně chodím s kluky na procházky, pokud dovolí počasí ... a tlačit ten naložený kočát je někdy fakt makačka. Takže si myslím, že pohyb by byl. no uvidíme jak to bude fungovat. jinak jsem se dnes vubec neprejidala, snedla jsem jen male prce a je mi dobre. tak jeste vyradit uplne to sladke a bude to jeste lepsi.

jirule33
14. zář 2009

tož já se dnes taky držela, sice 3 kávy a jinak tekutin nic moc...teď popíjím vínko 😀 jsem se dočetla že ks A víno ano a denně tak snad se ze mě nestane alkoholik 😀 měla jsem představu že si na páře udělám brokolici a mrkev ale nebyl čas, ty děti mě nějak vycucávaj či co a u dnešních úkolů do školy jsem už totalně vypěnila ☹ 😠 no mrzí mě to ale nervy mám jen jedny 😝
lenul já zvládla jednu prochajdu, ale s golfkama to jde.zítra budu mít trochu víc pohybu, dvojky bude hlídat mamka a manžel tak to mě vždycky hrozně nabije 2h volna 🙂 snad bude i ta brokolice 😉

alusar
14. zář 2009

Olinko, mohla bych poprosit o nějaké recepty?Mám také doma dp. a peču jen normální chleba. Díky

alusar
14. zář 2009

Holky, nevím jak se sem dávají ty fotky před a pak po?

dagin
14. zář 2009

Ahojky! Tak já jsem se dneska docela držela - žádné sladké, to už se mi douho nestalo 😀 . Jinak jsem jedla taky cca 5x a snad nic špatného, vypila mimo jiné 2 litry čisté vody z vodovodu a naposled jsem jedla před 19 hod. - dřív jsem to s holkama nestihla. Ale na cvičení už energie nebyla, snad zítra. Dobrou a držte se, ať jsme krásné a se sebou spokojené 😉 . Dáša.

fanys
15. zář 2009

ahojky

přidávám se k tím co včera zhřešili-celý den jsem konzumovala dle plánu ale večer až holky usnuli jsem si dala tak 20 deka domácího vlašáku 😀 ale jdu do sebe objednala jsem si ab rocet na sedy lehy-pač to břicho co mám mne štve na mne uplne nejvíc.

m_isha
15. zář 2009

fanys: prosímtě tak pak dej vědět, jestli ti to pomáhá, ju? Já k těmhle výrobkům mám určitý negativní postoj...ale jen proto, že je to z televizních teleshoppingů...takže by mne fakt zajímalo, zda je to k něčemu 😲 ... 😉

lenule76
autor
15. zář 2009

holky jen moc nebláznětě s těmi sedy-lehy 😀 já fakt četla, že se musí břicho zpevňovat postupně a ne hned sedy -lehy.
Mám k tomu z BOL vytištěné cvičení (to jsem dobrá, že jsem si ho vytiskla 😀) a chystám se, že pomalu začnu.

..ale také by mě zajímalo zda ta reklama nelže 🙂 tak budu ráda za postřehy.

teď popíjím kávičku a píšu vám, tady ten muj roman 🙂 snad dnes to pujde dolbre, jen kdyby tu něco bylo k jídlu. musíme nakoupit. manža včera byl u tchýně a vybral jí ledničku, tak jsem měla alespon housku se syrem a sunkou. tak uvidim co se mi z tech zbytků co mame v lednici nabidne ke snidani. ale co .. chleba s redkvickami to jisti mnam mnam.

oli take bych byla rada za nejaky receptik do pekarny 😀 😀 moc moc predem diky

JINAK PŘEJI VŠEM HEZKÉ RÁNKO A ÚSPĚŠNÁ DEN 😀 jo a u nás bohužel prší .. už od včerejška ... ach jj

Holky mám 6 mailiku kdo to chcete posílat a celkem nás je 13 (beze mě) ... u vsech uz mam doplnene udaje, jen nemam u helence výšku (coz není dulezite) a u bisonkova nemam vubec nic.

POKUD JESTE NEKDO BUDE CHTIT POSILAT TABULKU NA MAILIK PISNETE MI HO DO IP NEBO NA MUJ MAILIK, KTERY JSEM UVADELA VIZ. VYSE.

Tak zatím páčko 🙂

lenule76
autor
15. zář 2009

tak oprava 😀

mám už mailiku 7 🙂)

olinapa
15. zář 2009

Dobré ráno,holky jen co budu mít chvilku receptíky pošlu 😉
Já mám na dvd takové cvičení pánevního dna tak do toho se pomalu pustím,objednávla jsem si ho tady http://www.corewellness.cz/flash/
Alusar ,nahoře klikni na fotoalba pak moje alba a tam si ho vytvoříš a můžeš vkládat fotky ,musíš je ale nejdřív zmenšit.

lenule76
autor
15. zář 2009

olinapa: předem díky za recepty 🙂 a dvd už jsem si objednala 😀

dankar
15. zář 2009

Tak hezký ráno holky,já jsem posnídala krásně v klidu dokud manža nepřebalil a neoblík děti-to je bájo.Ted už frčel do práce 😢
Lenčo-já cvičím na míči lehy sedy ale do stran nevím jak se ten cvik jmenuje správně,no cvičím začla jsem včera -ale musíííím.At do příštího léta vypadám žůžově 😀 😀 😀 😀
Tak pa Danča

dankar
15. zář 2009

A taky jsem začala ode dneška pít zelený čaj-říká se o něm že je dobrý,tak uvidím....Danča

hanab1
15. zář 2009

Ahoj holky, tak já se snažím tu dietu dodržovat. Už se na sebe nemůžu ani podívat. Teď jdu vypít citron s vodou. Dneska mám masovej den, tak si udělám hovězí steak a dětem udělám roštěnou 🙂 🙂 . Jinak budu opět na vodě a zelenině. ☹ ☹ Asi mám oproti vám výhodu, protože já nedostávám chuť na sladký. Čokoláda mě nic neříká a zákusky si koupím taky jen výjmečně. A teď mám ještě manžela přez týden pryč, jezdí jen na víkendy, tak mu nemusím vařit, jen dětem a to je rychlovka na dva dny. Ale když přijede domů a já vařím nějakou mňamku, to je odříkání ☹ ☹ ☹ to vám povím. Ale asi ze všeho nejvíc mě vadí, že nemůžu pít sladký nápoje. Kafe si sladím umělým sladidlem, ale vodu tím asi neosladím. Tak dietě zdar Hana 😉 😉 😉 😉

sweete
15. zář 2009

Ahoj všem, tak já taky dodržuju a zatím to jde tak uvidím co bude další dny 😉 😉 😉 jo a jinak jsem si taky objednala to dvd na cvičení 😀 a ještě budu chodit 1x týdně plavat. 😀

fanys
15. zář 2009

no mne taky problém lemtat čistou vodu-doted jsem dodržovala pitní režim ale pila jsem zásadne colu ligtku -razila jsem heslo-----že čistá voda je mytí a ne na pití. 😀
ale se lsadkým,čokoládama,sušenkama atd.problém nemám-ale zato miluju slané-tyčinky,brambůrky ,popcorn...
k tomu-abrocetu-taky mám averzi na teleshoping-ale jinak se cvičit nedonutím,na aero...spining...atd.nemám čas resp.hlídaní,a holky mi v kočárů nonstop řvou takže udelám rychlou prochajdu a šupajdím domu protže je nemůžu poslouchat....
dnes piju aqvilu-dost hnus,a udelám si nejaký plátek ale vůbec nemám hlad-mne totiž když uložím večer holky chutná nejvíc...no jo a pak vypadám jak vypadám.

všem hezký den

olinapa
15. zář 2009

Zelenej čaj taky piju a hlavně mátovej ten mám nejradši a pro moji KS je dobrej.
No já jsem zase na sladký,sušenčičky ,čokolády áchjo to bych si dala. Ani kafe si nevařím ☹
Bolí mě v krku tak když mám na něco chuť tak si tam stříknu takovej ten sajrajt a je po chuti 😀 😀
Fanys ,to jsem zvědavá na ten tvůj zázračnej stroj.Ještě mám někde knížku pilates na míči tak ji opráším a podívám se do ní.

sweete
15. zář 2009

Já to bez kávičky teda nedávám 😢

dagin
15. zář 2009

Ahoj holky! Tak já jsem teď zbaštila melouna (vlastní úroda) a oběd si dám až s holkama. Před spaním mají polévku a hlavní jídlo kolem 14hod.. Jinak se držím, voda mi žádný roblém nedělá - ale je to o zvyku. Kávu si taky sladím umělým sladidlem 😉 . Já jsem chodila na cvičení na rehabilitaci - kvůli rozestupu a povolenému břišnímu svalu, tak večer u Ordinačky se budu snažit ty cviky trochu oprášit, snad jsem je nezapomněla. Jinak Pillates je prý výborný, ale chodit na něj do Uh. Brodu (4km) kvůli hlídání nezvládám 😒

lenule76
autor
15. zář 2009

dagin: když budeš chtít tak ti mohu pilates přepálit, mám 3 dvd jak vycházela u mladé fronty.

dankar
15. zář 2009

Ahojda holky,koukám že asi všechny čučkáme na Růžovku 😀 😀 😀 😀
Dnes mi to dodržování 5x jíst nějak nešlo,,2 návštěvy-příjemný....
Tak ted zhřeším a dám si karboše místo chleba si dám rajský,už mám i docvičeno-trocha chlubenííííí
Tak dobrou bojovnice a držte se hezkou noc Danča

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru