Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

jirule33
17. zář 2009

já mám pocit že jsem četla že se pije ráno, taky ho tak teda piju,jj ted to čtu začít ráno malou sklenicí teplé vody s vymačkanou šťávou z 1/2 citronu, napomáhá to omezení tvorby hlenu v trávícím traktu a podporuje to vylučování.

bisonkova
17. zář 2009

Dobré ránko,tak mě nějak skolila teplota,ale tchýně si vzala kluky a vrátí je až odpoledne tak budu moct chvilku ležet,ani do práce nejdu.Jinak já včera neodolala a vlezla znova na váhu no a světe div se zase kilčo dole,tak jsem se hned odměnila čokoládou horkou z automatu,fuj to bylo sladký,že ted sladim kafe umělým sladidlem a cikr jsem odbourala,tak se mi to lepilo na jazyk.Jinak já jím vícezrné pečivo a tmavý chléb taky se snažím normál jídla i když mín oleje a tak a hodně zeleniny,ale malé porce na malé talířky. 🙂 🙂 🙂 ,Ale už jsem se taky přichytila,že automaticky oblíznu lžičku po smetánku,když dávám klukům,nebo sem tam nějaký drobek ze sušenky... 😀 😀 😀

alusar
17. zář 2009

Dobré ránko všem, bisonkova- mohla bych vědět co to držíš za dietu? Díky

lenule76
autor
17. zář 2009

ahoj holky, teda gratuluji vsem co uz shodili, ja se nevazim..ale mam pocit, ze i kdyz se snazim tak na tom asi budu nejhur, ale jen to pomysleni me pekne depta..i kdyz se ma myslet jen a jen pozitivne ... tak uvidime.
bisonkova: take by me zahimalo jakou dietu drzis ..a jakou mas ks? díky za odpověd.

dankar
17. zář 2009

Lenčo bud pozitivní 😉 😉 😉

bisonkova
17. zář 2009

Ahojky holky. To není dieta,jím menší porce na malé talířky,tmavé pečivo,hodně zeleniny jako přílohy,ale dám si i normal jídlo,ale jen málo no a 5x denně.1 týden jsem jedla jen mín,2 týden jsem to rozjela jako by na dělenou stravu a shodila jsem 4 kg no a ted od pondělí už bych tomu dělená strava neříkala 🙂 i když se snažím,ale měla jsem i guláš 🙂).Já si říkám,že je na mě co shazovat,proto to jde,ale čekám,že tak za 2-3 týdny se mi vha zastaví a bude záležet na mé vůli,jestli vydržím a pak to zase půjde.
A i trochu pohybu,ale s tím to nepřeháním.
Jinak krevní skupina jsem A.
A Lenčo já tomu taky nevěřila a vidíš,chce to jen vydržet a nemyslet na to,ber to jako zábavu.
Jo a jím jen do 18hod a když se nestihnu najíst,tak si dám jen zeleninu třeba 2 rajčata.

bisonkova
17. zář 2009

A ještě dodám,že dere v před,že mi nikdo nevěřil,hlavně chlap doma,že zhubnu,páč vědí jak miluju jídlo a hlavně v noci jsem ujížděla dost často na číně a hranolkách,taky si jí udělám no ale bez těch hranolek jen zeleninku a třeba chléb tmavý a samo málo oleje

hanab1
17. zář 2009

Ahoj, já se dneska musím přiznat, že hřeším, děti jsem uložila a vratil se mi dřív manžel z práce, tak jsem si rozdělala vínečko.

dankar
18. zář 2009

Tahezký ráno všem.
Jak to jde?Já včera večeřela až při ordinaci 😔 😔 😔 hrůůůza.
Co vy ?
Danča

lenule76
autor
18. zář 2009

ahoj holky,
já byla včera šikovná. Žádné sladké, večer jsem jedla naposledy v 18 hodin, pak jsem ještě večer vařila kuřecí polévku s mrkví, tu mám k obídku, vzala jsem si jen kousek uvarene mrkve, jinak ani jsem neochutnala ... takjsem zvedava na dnesni obidek ... 🙂 tak snad dnesek bude min stejne uspesny jako vcerejsek.

dankar: to nevadi, pokud jsi sla spat cca po 10 tak to je v pohode 🙂

olinapa
18. zář 2009

Ahoj,no já v půl sedmé,docela to stíhám do těch sedmi,on i manža nechce dýl jíst tak i tu večeři nachystá 😀
Už jsem měla pokušení skočit na váhu,ale nenene až v pondělí!

dagin
19. zář 2009

Ahoj holky! Jak to jde? Já se snažím, sem tam zahřeším, tak uvidíme. Dnes jdeme na oslavu narozenin a zítra do Brodu na tradiční jarmark, chjo, snad odolám těm všem dobrotám ... hlavně trdelníkům 😅 . Přeji všem hezký víkend. Dáša.

hanab1
19. zář 2009

Ahoj, mě to jde na prd, cejtím se nějaká nafouklá. Sice nehřeším, kromě toho vína, ale asi to dolu půjde hodně těžko. 😒 Prosím tě co to je trdelník????

dagin
19. zář 2009

Hani, trdelník je takový dutý válec z těsta, asi nějakého kynutého. Peče se to přímo ve stánku a pak se to hned obalí ve směsi s ořechy, nebo ve skořici, kokosu, ... podle chuti. A je to hříšně dobré 😠. No, mě navíc začala perioda - takže jsem šíleně nafouklá, a navíc mám strašnou chuť na sladké, tak snad to nějak přežiju 😖. A vzhledem k tomu všemu mám obavy, že i když jsem se drželo, váha dolů neklesne. Uvidíme, pa pa 😉

dankar
19. zář 2009

taky zdravím,já ty víkendy moc nezvládám,vždycky někam s manžou a dětmi vyrážíme-pravidelné jídlo ani náhodou nestíhám....
Dášo to budeš jednička jestli odoláš na narozkách a na jarmarku---pak se pochlub 😀 😀 😀
Jdu sekat zahradu tak si trochu zacvičím se sekačkou.Danča

olinapa
19. zář 2009

Ahoj holky,no my měli dneska sladký oběd 😅 ale dala jsem si míň než obvykle.No a pak ještě přikvačila tchýně se štrůdlem 😀 neodolala jsem a jeden kousek jsem si teda dala. 😝

jirule33
20. zář 2009

čaute, tož zítra je ten velký den 😖

bisonkova
20. zář 2009

Dobré ránko
Holky já jsem zhřešila a to celý víkend.Já jsem na sebe tak naštvaná to je hrozný ☹ .Sakriš proč má člověk takový problém s vůlí ach jo 😒

jirule33
21. zář 2009

Dobré ráno!!!!

tož se hlásím jako první....váha 69kg takže velká 0 ☹ budu se muset nad sebou zamyslet.Tak jsem zvědavá na vaše výsledky a snad jste dopadli po prvním týdnu líp jak já 😉

olinapa
21. zář 2009

Dobré ráno,u mě je to 66,2 taže - 0,9kg 😒

lenule76
autor
21. zář 2009

Ahoj holky,
mám 97,3 kg, takže -1 kg.

m_isha
21. zář 2009

Dobré ránko, tak já jsem byla od čtvrtka do neděle u mamky v Praze a to byl masakr....štrůdl, výpečky se zelím a knedlíkem, smažený sýr, pizza.....no co k tomu říct.... 😒 Dnes ráno mám 73,4Kg.......ach jo....moc mi ta dieta nejde 😖 ...ale tak znáte to...jak se jede k babičce...u nás se teda alespoň vždycky žere úplně neskutečně...

dankar
21. zář 2009

Ahojda Holky,
71,3kg -0,7kg

Koukám že nám to jde,jsme dobrýýýý 😉

hanab1
21. zář 2009

Dobré ráno, tak já hlásím 75kg - 1 dolů. 😉

sweete
21. zář 2009

Dobré ránko holky, tak hlásím 89,8kg -2,2kg 🙂 🙂 🙂

bisonkova
21. zář 2009

Dobré ránko tak jsem hupla k sousedce na váhu a i přes můj neštastný víkend ☹ mám 75kg -1kg 🙂

murecka
21. zář 2009

Ahoj kočeny,
tak hlásím 73,5kg -1,5kg = možná by se mi ty 2 kg povedly, ale to bych nesměla být v sobotu na Hrnčířským jarmarku, kde náááádherně voněly langoše 😉. Tam jsem ještě odolala, ale včera jsem podlehla a udělali jsme si je doma ☹. Ale i tak jsem vděčná 🙂, tak snad si to další týden nepodělám 😀.

fanys
21. zář 2009

tak ahojky holky

já jsem zhubla ale málo-jsem na 82,2 kg-no jo

lenule76
autor
21. zář 2009

ahoj holky,
všem moc gratuluji !!!!! Jste vlastně jsme 🙂 šikulky.

hanab1
21. zář 2009

No jsem zvědavá, jak nám to půjde další týden. 🙂 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru