Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

fanys
28. zář 2009

ahoj holky

koukám že se nemůžete dočkat rána 😉 a ja jsem blbá hned jak jsem to napsala tak jsem si uvědomila že mám neděli-tak na matěřský jsem asi dlouho pač mám nedeli- 😀 váha se u mne nepohnula -ale aspon z minulého týdne mám dve kila dole,takže ted nic.ale přes břicho lmám 4 cm dole.

ab rocket je svinský stroj-bolí mne celý člověk-ale já debil cvičila poctivé sedylehy a až pak jsem si pustila dvd-a mám se jen pohupovat v rytmu-nemůžu holkám v noci ani podávát dudlíka a chodím jak po mrtvici....

dnes jsem zhřešila-děda slavil svátek tak jsem zlupla 4 chlebíčky se salátem..

fanys
28. zář 2009

romulanka-ale máš hodné holky co ?bud ráda že na tebe myslí 😉

bisonkova
29. zář 2009

Dobré ránko tak já mám 74 kg opět 1 kg dole 🙂

lenule76
autor
29. zář 2009

ahoj holky, tak už "jen" alusar a helence a jsme komplet

beruska5
29. zář 2009

Ahoj maminky.Ja mám taky dvojčátka.V nedeli sme oslávili první mesíc.Zatím mám asi 8 kg navyše ale to ted ješte vubec nereším,ale hlad mám pořád 😝
Chci vás poprosit či bi ste nám nedali hlas v souteži s pampers na tíhle adrese http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...
Díki moc.
A konečne se mi podarilo obe mimča plne kojit,holka bila do ted dost líná,až posledné dni začala pít jen odemne,tak doufám že to vydrží.

alusar
29. zář 2009

Ahojky holky, omlouvám se že až dnes, ale nejak jsem to nestihla dříve tak tento týden nic ☹ ale zase to není plus) tak uvidíme příští týden.Jinak jste opravdu šikulky.

lenule76
autor
1. říj 2009

ahoj holky 🙂
udělala jsem tabulku i v excellu, mám to nastavené, že to samo počítá. tak až jí doladím tak ji vám všem pošlu.
lenka

olinapa
1. říj 2009

Leni ,jsi šikulka 😉 Ty si s náma dáváš práci.

dagin
1. říj 2009

Oli, přesně tohle jsem sem chtěla napsat 😉 . Moc dík, Leni 🙂

lenule76
autor
1. říj 2009

holky, no tak 🙂 vždyt to nic není 🙂
Ale díky za pochvalu 🙂

sweete
1. říj 2009

Leni, fat se ti moc povedla 😀 😀 😀

dagin
3. říj 2009

Ojojoj, tento víkend jsou v Brodě hody. Burčáček, cukrová vata, vafle ... v pondělí to vážení bude asi kruté, ani se nebudu snažit odolávat. Hody jsou jen jednou za rok 🙂. Čí sů hody, naše hody, .... 😉

jirule33
3. říj 2009

no já jsem zase upekla buchtu po dlouhé době a manžel koupil na večer burčák 😝

bisonkova
3. říj 2009

Ahoj holky no já tomu taky dávám na frak,přestala jsem dělat brigády a začíná zase žrací období,děti usnou a teprve jíme no mazec,když kdo tomu má odolat,když si tu přítel kuchtí a pak to tu voní no 🙂 .Celej můj režim se zhroutil dnes jsem akorát snídala a do ted jsem do sebe nic jiného nedostala mám šílenej hlad,ale vůbec chut,ach jo,ale od příštího týdne zase bude cvíčo,tak se těším,nějak jsem to ted nezvládla původně jak jsem si to malovala. 🙂

dankar
3. říj 2009

Pro Lenule
zítra nastupuju s Davčou do nemocnice-takže s pondělním vážením na mě nečekej a klído rozešli holkám tabulku
Snad nás pustí ve středu-pak dodám své asi nejspíš neuspěchy
Danča

jirule33
3. říj 2009

Dankar, co malého trápí? Držím palce a´t to oba dobře zvládnete 😉

lenule76
autor
3. říj 2009

ahoj holky,
dankar: v pohodě, hlavně, ať jste brzy v pořádku. A držím palečky !!!!
já nějak nestíhám pravidelně jíst a pěkně mě to štve. Pořád něco dělám a když si uvědomím, že bych se měla také najíst, nebo se hlad přihlásí tak zjistím, že je moře hodin ☹

fanys
3. říj 2009

ahoj

leni-supertabulka-klobouk dolu,já jako pcanalfabet tě moc obdivuju

dankar-prckovi držíme palečky

dankar
4. říj 2009

Jdeme se zarostlým slzným kanálkem....Ale mohlo by mi to pomoct v hubnutí-jsem nervozní že do sebe nedostanu nic k jídlu 🤐

sweete
4. říj 2009

Dankar> ať vám to dobře dopadne a jste brzo doma 😉 😉 😉

olinapa
5. říj 2009

Dobré ránko holky 😉
Tak hlásím malý úbýtek,vážím 65,1 takže celkem přesně o dvě kilča méně než když jsme začali.Za poslední týden se teda divím,že šlo něco dolů 😀 to asi jen silou vůle 😀
Dankar,Davídek ať je brzy v pohodě .

sweete
5. říj 2009

Ahoj holkz, tak já hlásím opět malý úspěch 86,8kg 😀 😀

m_isha
5. říj 2009

Dobré ráno.... 73,7kg.....

lenule76
autor
5. říj 2009

Ahoj holky, tak mám 97,7 kg, alespoň že to nešlo směrem nahoru, ale mírně dolů.

dagin
5. říj 2009

Ahoj holky! Tak tento týden budu za ostudu zase já - 60,3kg 😒 . Ale ty hody za toho půl kila stály 🙂. Zato teď mě čeká asi tvrdší režim ...

murecka
5. říj 2009

Ahojky holky,
tak já tentokrát jen půl kilča, 71,5kg, asi se mi to nějak zastavilo (nebo že by se na tom podepsala v sobotu slivovice? 😉 ).

jirule33
5. říj 2009

Ahojte, tak já zas nic 😠 stále 69kg, jestli se nám nesekla váha 😕 😀

hanab1
5. říj 2009

Ahoj, tak já hlásím 73,7kg. No aspoň něco šlo dolů.

alusar
5. říj 2009

Ahojky holky, no ani se mě to nechce říkat. Ale já nic 😒 🤐

alusar
5. říj 2009

No na začátku jsem se zvážila a změřila tak se asi půjdu změřit, pač tomu nemohu věřit. Když se tak snažím a nic ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru