Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

olinapa
15. zář 2009

Holky to jsou muka,já mám takovej hlad 😅 radši jdu spát.

lenule76
autor
16. zář 2009

Zdravím všechny,
přeji úspěšný den !!!!

bisonkova
16. zář 2009

Zdravím maminy trochu se zpožděním,takže moje aktuální váha se změnila po 14 dnech a to z 80kg na 76kg takže mám 76/164.Bezva když vidím výsledky rozhodně mě to nakoplo a jedu dál.Jím 5x denně a ne že bych si nedopřála normál jídlo,ale když tak jím z malých talířků.Jinak jasný že bych se nefotila nahá 😀 ,ale i tak jsem fuj 🙂 .Mám problém akorát s pitím,já do sebe víc jak půl litru denně nedostanu.

lenule76
autor
16. zář 2009

ahojky,
tak mám zase depku, mám z vás nejvíc, sakra...ale co alespon me to motivuje ..
Takže budeme mít menší premiéru 😀 jdu vám všem, co jste mi poslali mailiček, poslat tabuličku 😀

dagin
16. zář 2009

Ahoj holky! Taky přeji všem úspěšný den. Včera jsem se držela, ale zase necvičila 😠 . Jsem vždycky po celém dni s holkama vyšťavená jak citrón, což všechny znáte, že 😅 . Jinak dnes jedu směr Ostrava - jezdím tam na VŠ - a snad nezhřeším. Vždycky je to tam ve znamení fast foodu a sladkostí, tak snad se budu dnes držet.
Tak papa a hubnutí zdar.

Lenule 76: Ta DVD bych brala. Kdyžtak mi na mail písni číslo účtu a částku, o.k.?

lenule76
autor
16. zář 2009

dagin: já to přepálím ... zadarmo 🙂

lenule76
autor
16. zář 2009

tabuličku jsem už poslala ... tak zase v příští týden 🙂

bisonkova
16. zář 2009

Ještě k tomu cvičení,taky jsem si říkala,jak budu doma běhat na orbitreku hm a dlouho mi to nevydrželo,když už kluci třeba odpo usnou tak jsem ráda,že mám klid.Ale byla jsem na fitboxu a super i v tom,že tě to vyhecuje,když už sis to zaplatila tak tam nebudeš stát a čučet a nebo cvičím tady:http://www.hejbejse.tv/on-line-televize.

hanab1
16. zář 2009

Dobré ráno, tak jak pokračujete? Já se dnes budu ládovat ovocem a celozrným pečivem. Už by to na nás mohlo být vidět, že? 😀 😀 😀 😝

bisonkova
16. zář 2009

Tak jsem koukala na tu tabulku a tak jsme na tom v průměru všechny stejně.Zajímavý,že když jdu někde po městě z dvojčaty a vidím jinou maminu také s dvojkami tak je jak lanka 😀 😀 😀

sweete
16. zář 2009

ahoj všem, já jedu ty ks a fakt je to v pohodě je pravda že jsem první den měla hlad,ale dá se na to zvyknout. Nejím žádné blivajzy ale jen věci které mi chutnají. Jo a ještě si počítám kj na e- kalkulačce a včera jsem měla za celý den kolem 3000kj. 😉

bisonkova: taky potkávám samé reklamy na hlad 😠 😠 😠

samsie
16. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Tak už jsem podala hlášení doktorovi, tak teď tady 🙂 Po dalším týdnu s přísným dietním plánem jsou dole další 3 kila 🙂 Dohromady tedy 8 kilo za 14 dní🙂 Tenhle týden je menší úbytek ne proto, že bych zhřešila (plán dodržuju opravdu dost striktně) ale proto, že venku bylo dost hnusně a tak jsem nenachodila s kočárkem tolik, co obvykle 🙂 Jinak co je ještě lepší, tak pas šel dolů o 2 cm, boky o 4 cm, Prsa-záda 3 cm, stehno 2 cm a lýtko 1cm 🙂 Tak zatím super. Uvidíme, co přinese další týden 😉 😎

m_isha
16. zář 2009

Samsie, tak nám řekni, v čem tvoje dieta tedy vězí??? Moc ti gratuluju k úspěchu a moc ti to přeji, ale neznám žádnou dietu, kde se hubne tak strašně rychle a nemá to žádné následky...?? 😲

alusar
16. zář 2009

Ahojky holky, Leni díky za tabulku. Možná by nebylo špatné, ten přiští týden napsat k váhám pomlčku a črveně mínus kolik ( když bude) 🙂 Je to jen návrh? Co vy na to?

m_isha
16. zář 2009

Já bych spíš psala zeleně mínus a červeně plus...aby to bylo jako pro výstrahu 😀

hanab1
16. zář 2009

Samsie, gratuluji ti, jen tak dál. Kéž by to šlo takhle rychle všem a pořád, to by z nás byly za chvilku modelky. 😀 😀 😀 😀 😀

dankar
16. zář 2009

Zdravím holky,musím si taky Lenče napsat o tabulku abych viděla jak nám to jde.....
Chtěla jsem se zeptat jíte PEČIVO?????
Danča

jirule33
16. zář 2009

jj taky vidím kolem samé štíhlé dvojmaminy ☹

sweete jakou máš prosím ks? mě by i pomohlo kdyby tu měl někdo A jako já a jen tak napsal co zrovna baští 😝

no já jsem dnes rozhodně v červeném plusu páč jsme byli na oslavě neteřiných prvních narozenin, ale zítra jdu zase do toho!!!!

dankar, já pečivo jím, ale dosud jsem jela téměř 100% v rohlíkách, te%d jsem přesedlala na chleba, podle mě není tolik hladovej a kalorickej ale nemám to nikde vyčteno tak třeba mě tu holky vyvedou z omylu, já teda nechci jíst nějaký polystyren nebo grahamový chlebíky či co to vidím kolikrát na pultech, chtěla bych zhubnout s normálním jídlem a i tak pokračovat dál.Nedovedu si totiž představit že bych musela ty dietní chleby nebo jak to nazvat jíst už pořád abych třeba nepřibrala.

dankar
16. zář 2009

Jirule:
já tedy přestala úplně jíst pečivo i chleba-ten polystyren apod,taky nemám ráda když to není polytý čokoládou 😀
Neměla by se asi bílá mouka,ale ta je většinou i v celozrných rohlíkách-jsem vyučená pekařka.Různě se obarvujou barvivem atd,aby to vypadalo tmavě,dá se tam pár zrníček a jeto.Ale když se kupuje v ve spešl obchodě tak tam by to snad šidit neměli....ale člověk do toho nevidí-já začla jíst místo pečiva zeleninu,no jasně že si nedám k snídani papriku s máslem a medem 🤐 🤐 🤐
papa

lenule76
autor
16. zář 2009

ahoj holky,
já jsem dnes opět na facku ☹ sice jsem na sebe hrda, ze jsem nesnedla nic, ale opravdu nic saldkeho ... ale nestihla jsem se najist odpoledne, rano snidane, svacinka, obidek byl take (to jsem snedla detskou porcicku gulasku a ryze) no a odpo se to uz vezlo. musim to odpoledne vypilovat. pred chvilkou jsem snedla brambory a maso, ja jsem strasna, ale musela jsem se najist.
holky jak to delate? ja jdu s klukama kolem 14:30 ven a kdyz jsem se zanmou venku domu dorazim, az v 19 hodin, pak hned koupat a krmit, udelat si mliko na dalsi krmeni, trochu poklidit a nez si sednu je cca půl 9 (jeste že manža pomaha), asi si budu sebou brat svacinky. ale vypila jsem dnes asi 3 litry vody a prvne jsem cvicila.

se mi asi budete smat, ale peclive jsem si procetla cviky, je jich 10 a tak jsem každý cvik dělala cca 3x, no a na konci bylo napsané, abych si vybraka z tech 10 jen 5 ktere se mi cvici nejlepe a nebo se mi nejvice libi. takze jsem zase byla aktivní 😝 ale to mi neuskodi. tak jsem si vybrala svých 5 a zitra opet budu tyrat sve telo.

jinak ja take kolem sebe vidim stihle dvojmaminy ... a rikam si jak to ony delaji, ze jsou tak stihle a ja takova vypasena. ach jo jo ...

z peciva jim holky prevazne chleba, i kdyz skupina 0 chleba nemuze, jsou tam nejake jine druhy, ale ja to tak hrozne neresim. takze jsem zustala na chlebu, nejim rohliky a ani bile pecivo ...

jirule: ja jsem take pro hubnout (chtěla bych) s normlanim jidlem jen s mensimi porcemi a casteji ... tech 5x denně ... jen vyradit sladke a nejist tak moc a snad by to melo pomalu a jiste jit. zakladem je hodne pit a jist 5x denne.

dankar: posli mi tvuj mailik, tabulinkiu ti poslu obratem 🙂

holky, klidně budu psát čísílka zeleně a červene, když mi to word umožní, zkusím to 🙂 jen mám obavu, že u mě bude pěkne cerveno 😢

lenule76
autor
16. zář 2009

dankar, jirule: ja kdyz jsem drzela tu dietu dle KS, tak jsem nejedla klasicky chleba, ale takovy ten fitnes chleba .. nevim zda je to srozumitelne, je to ve tvaru ctverce a je ponekud tvrdsi (ne suchar), je tam plo tech zdravých semínek ... a na to slabě žervé + plátek nízkotučného sýru a k tomu půku kapie, a za měsíc jsem takot shodila 4 kg, ani jsem nevedela jak 😀 jedla jsem to k snidani a nekdy i k veceri popr. svacine.

olinapa
16. zář 2009

Ahoj holky,já papkám ten vločkovej chleba,zítra musím upéct zase.Jinak se docela držím a nehřeším 😉
Obdivuju vás s tím cvičením ,já se pořád nemůžu přinutit.
Leni,tak sebou sváču na procházku,to je jasný.Já si taky někdy večer vzpomenu ,že jsem zapoměla nějakou tu sváču.Večeři stíhám do sedmi,kluky koupem v šest,a nakrmíme děti a pak sebe 😀 manža mi naštěstí každý večer pomáhá s koupáním ...

dankar
16. zář 2009

tak mě jídla vychází že když jí kluci jím taky,nebo si sebou ven beru jablíčko,atd
nejlepší je oběd to se nabaští děti a jdou spát a já si pak v klídku taky nabaštím...
tak dobrou noc Danča
Leni dík za tabulku jsem zvědavá v pondělí jak na tom budu.. 😉

sweete
16. zář 2009

jirule33: já mám ks 0, takže ti neporadím i když někdy se potraviny shodují. Třeba dneska jsem na oběd měla tuňáka se zeleninou, na večeři makrelu. Dá se hodně kombinovat, hlavnějím 5x denně a bez pečiva, nejím ani chleba. Dorazil mě přepočet rohlíku na kj jen 500kj a to se vyplatí 😲 😲 😲
Tak dobrou noc 🙂

dagin
16. zář 2009

Ahoj holky! Tak já jsem dnes v Ostravě zhřešila a koupila jsem si točenou jablkovou zmrzku, mňam - ale pojala jsem ji místo svačiny, tak snad to tak neva. Jinak to jde, i když teď mám hlad jako vlk, tak to jdu radši zaspat. Pečivo jím ráno a večer - nějak mi to bez něj nejde, ale nějaké vícezrnné, ne bílé, tak uvidíme. Ráno v šatně vždycky bojuju s nutkáním stoupnout na váhu 😅 , zatím odolávám - někdy je lepší nevědět 😀 . Dobrou.

dankar
17. zář 2009

Tak přeji hezké ráno všem se silnou vůlí
Danča

sweete
17. zář 2009

dobré ránko všem 🙂

hanab1
17. zář 2009

Ahoj, taky přeji pěkné ráno, ikdyž u nás mrholí, děti jsou protivný a maminka hladová. Já jím celozrný rohlíky, chleba vůbec. Držím teda tu dělenou, jen jsem se chtěla zeptat, kdy se má pít ten citrón s vodou, jestli ráno nebo večer. Máma mi tvrdí, že večer a já si myslela, že ráno. Tak jsem zmatená. 😉 Nevíte kdy?

sweete
17. zář 2009

já myslím že se pije ráno

sweete
17. zář 2009

ježíš čtu pěkné ráno a píšu ho i idyž myslím ýe se pije večer 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru