Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

dagin
21. zář 2009

Ahoj holky! Tak já mám 60,4kg - takže - 0,1 kg - takže nic 🙂). Ale nevzdávám to, o víkendu jsem hřešila, takže jsem ani nic lepšího nečekala. U mě je problém spíš v tom, že se nedonutím cvičit. Po celodenním maratonu, kdy jsem na holky sama, už nějak nemám energii - ale to známe asi všechny, že? Když nad tím tak přemýšlím - naše holky jsou docela divoženky a co se za nima naběhám... se divím, že to nejde dolů samo 😒 . Njn, někde je chyba, budu se muset nad sebou pořádně zamyslet 😎 . Vám všem moc gratuluju.

sweete
21. zář 2009

Taky jsem zvědavá jak to půjde ale motivace je 😀 😀 😀

helence
21. zář 2009

Ahoj holky, hlásím, že víkend zlikvidoval všecko moje snažení. Babička moc dobře vaří a já neodolala. No aspoň váha zůstala jako na začátku týdne. Tak snad zas do práce a doufat, že teď už to bude lepší a o víkendu budu vařit já, což nebude tak extrémně lákavé 😀 .

alusar
21. zář 2009

Ahojky holky, to je super, že se to tak dobře rozjíždí.A ti co nezhubly-tak to se nic nedějě,tělo se brání novým věcem. Tak vydřte!!!! 🙂 Hlásím 76,- -1kg 🙂 🙂

lenule76
autor
21. zář 2009

ahoj holky, už mi chybí údaj jen od romulanky 🙂 jinak mám vše

romulanka
21. zář 2009

Romulanka hlásí, že má kilo dole. Na to že se skoro nehýbe super 🙂

jirule33
21. zář 2009

lenul dík za info, se zkusím polepšit 😔

hanab1
21. zář 2009

Tak holky máme tu nový týden, tak snad bude ještě úspěšnější 😝 😝 😝 Hlavně vydržet a nežrat. 😀 😀 😀 😀

jirule33
21. zář 2009

😀 😀 😀 😀 jo nežrat, to je trefný 😉

olinapa
22. zář 2009

Jo to je trefný a tak těžký 😀 😀 😀

dankar
23. zář 2009

Holky dnes jsem měla 2 zákusky-sakra ☹ ☹ ☹ ☹

jirule33
23. zář 2009

já dva oplatky 😝 , ráno jsem se totiž zvážila a po 2dnech kdy jsem se v jídle fakt držela tak +1kg, tož jsem se zdravě nas... 😠

lenule76
autor
23. zář 2009

ahoj holky,
já jsem totálně vyšťavená, k.o., unavená ... mám pocit, že nic nezvládám. Poradíte mi prosím jak to mám udělat, abych byla relativně v pohodě? Už odpoledne padám na ústa .... ach jj

jirule33
23. zář 2009

Lenul, jseš vyčerpaná z dětí nebo z diety? Já myslím že je to normální, taky mám někdy pocit že jsem vyšťavená a že nic nezvládnu, všude se mi zdá bordel a furt uklízím a tak dokola apod.Dnes chci jít brzo spát páč noci jsou u nás nic moc, už ani nepočítám kolikrát k nim musím vstát ☹ neboj bude líp!!!!

lenule76
autor
23. zář 2009

Jiři, nevím jestli z dětí nebo z diety, spíše asi obojí ... ☹ dnes jsem byla totálně k.o. dala jsem si krupicovou kasi (hřešila jsem ☹ ) a bylo mi lépe, pak jsem s nimi byla dvě hodiny venku, a pak jsme šli domů krmit na 17 hodinu a to už jsem byla k.o. Dala jsem si sice večer ještě malé kafčo, ale stejně, stálo to za prd. U nás se noci také nějak pokazili ☹ vstávám ke kllukům cca 6x za noc, ráno Robinek řve ... povídá si .. od cca 6 hodin .. no síla. Doufám, že bude líp 😀

olinapa
23. zář 2009

Holky,dneska je nějakej špatnej den,já taky hřešila,dopoledne jsem sežrala polomáčený sušenky a odpoledne jsem jela na nákup a koupila jsem si ledové kaštany v bílé čokoládě 😝 jsem prostě neodolala,už jsem měla absťák.A o nějaké pravidelné starvě dneska taky neůže být řeč. 😢
Taky jsem nějaká vyřízená poslední dobou,prostě potřebujem energii na ty špunty.
Noci se posledních pár dní u nás konečně zlepšily!!!Tak to snad nějakou dobu vydrží.

fanys
23. zář 2009

ahoj holky
budte v klidu-taky padám na hubu ale myslím že zato mohou moje hyperaktivní holky ne dieta-ale dnes jsem taky bodovala-chytla mne migréna 😠 už zas a tak jsem poctivě vypila velkou flašku coly-dieta nedieta je mi to fuk,abrocekt ješte není a koupila jsem v lekárně alli-asi to taky bude svinstvo vzala jsem si zatím 5 tablet a je mi šoufl...a vůbec dnes je den blbec ☹ omlouvám se za pesimizmus ale jak říkám dnes mám toho taky dost.

jirule33
24. zář 2009

Fanys , neomlouvej se, člověk to potřebuje někde ventilovat, se přiznám, že dnes v noci už byly holky na ránu fakt 😠 jenže bych si ulevila jen já ☹

oli, kaštany v bílé čokoládě?? to zní dobře, ani jsem nevěděla že něco takového je 🙂

tak ať je bten dnešní den lepší než včerejší...po všech stránkách 😉 🙂

bisonkova
24. zář 2009

Zdravím,já jsem ted taky vyřízená,ale tím,že chodím večer na brigády,chodím domů ve dvanáct a v půl šesté ráno vstávám s dětmi.Už aby to skončilo 🙂 🙂 🙂 .
Když jste tady nakousli myslím fanys,že to byla,ty prášky,tak jaké máte zkušenosti s prášky na hubnutí a různými přípravky 😲 .Jinak já zatím v poho akorát tím,že se mi převrátil celý režim,tak nestíhám jíst 5x denně.Těším se až mi brigáda skončí a já zase budu chodit cvičit,protože ten pohyb tam pro lepší účinek prostě potřeba je no 😒 ach jo

bisonkova
24. zář 2009

Ještě dodám,že jediné co jsem zkusila byli meridia je pravda,že jsem po nich zhubla během měsíce,ale pak jsem je přestala brát a přesně nemůžu říct,že bych po nich přibrala,páč jsem pak otěhotněla,tak a ted jsem na to přišla takže vlastně ty meridie můžou za to že mám dvojčata hihihi dělám si srandu 😀 😀 😀

jirule33
24. zář 2009

tak to jsem nepostřehla že Fany myslela nějaké tablety na hubnutí, já myslela že to má na migrénu 😕

sweete
24. zář 2009

Ahoj holky, dnes ráno jsem se dost pohádala s manželem a na uklidnění jsem si dala malou čokoládu. 😝 😝 😝 Jsem na sebe pěkně naštvaná, kruci ale byla dobrá 😀 A to má za chvíli dojet tchýně ach jo už se fakt nemůžu dočkat. 😒

murecka
24. zář 2009

sweety, to do večera určitě vyběháš 🙂

fanys
24. zář 2009

ahojky holky

já jsem asi před třema lety zkusila tzv-zlaté vejce-učinek na váhu bezva 7 kg za 2 měs.ALE....nauzea,zvracení,bolesti hlavy,bylo mi na omdlení,bušení srdce a po 2 měs.špatné jaterní testy-takže tak 😒

ted jsem si koupila to alli-kromě migrény zatím žádné nežadoucí učinky-ale dnes jsem to zredukovala na 2 tbl.denne.dnes ráno mi ppl dovezla taky ten zázračný stroj-ab rocket-dojem to na mne něudelalo-ale vydržela jsem cvičit sedy lehy přes půl hodiny--to bych jinak nedala.ALE bolí má záda-kříž.

jinak jsem na talířkové diěte,nejím žádné pečivo,a jím 5 krát denne.v poho až na včerejšek-2 litry coly-ale to byla lahoda.

A zjistila jsem že dieta je humus,pač já trpím jak zvíře.jako bych toho měla málo.

mějte se hezky 😉

fanys
24. zář 2009

bisonkova-meridia má teda krásné nežadoucí učinky 😝

dankar
25. zář 2009

Hezký ráno,tak já včera večer chytla mlsnou a nevěděla jsem co mám sežrat dřív-hrnek kakaa,jogurt,chlaba s máslem a jablko-jsem prostě prase 😢

jirule33
25. zář 2009

Fanys, když nejíš pečivo tak co k snídani a k večeři?

romulanka
25. zář 2009

Já jím rejžáky. Prostě jsme se to naučila a normální pečivo si ordinuji jako odměnu 🙂

romulanka
25. zář 2009

Holky na léky na hubnutí se vybodněte. Je to všechno stejně jen sajrajt. Já si jen občas dám L-karnitin ale ten funguje jen při zvýšené tepové frekvenci. Je to celkem efektivní, zvlášt když se člověl dostane ke cvičení jen málo.

fanys
25. zář 2009

jirull-taky rejžáky,nebo nic,skoušela jsem tmavé pečivo ale mám problém s metabolizmem,takže to nejde.
dnes jsem na tři etapy zkoušela cvičit-pocit fajn že pro sebe něco dělám-ale bolí mne břicho-ty sedy lehy -a svalstvo má šoking

mějte se a hezký víkend

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru