Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

fanys
20. říj 2009

ahoj lenule-
jasně pravdu máš-ale 80,4 😉 jinak držím paleček při stehu,at to zvládne prcek malý ☹

bisonkova
20. říj 2009

Ahojky maminy jůůů tak já zdárně hlásím 73kg to jsou skoky 🙂

alusar
20. říj 2009

ahojky já hlásím 0 ☹

jankatr
20. říj 2009

ahoj holky - omlouvám se že vám sem vstupuju - chci vám jen nabídnout pokud byste měly zájem (jestli je tu někdo kdo má dvojčátka míň jak půl roku) - máme spoustu věcí z kterých už jsme vyrostli - tak pokud budete chtít nakoukněte 😉
http://jankatr.rajce.idnes.cz/vecicky_ze_kteryc...

romulanka
22. říj 2009

Ahoj

omlouvám se za zpoždění, ale standardně přestávám stíhat.

DIety jsem poslala Lence, kdo má zájem, tak mu je určitě přepošle. Díky moc Lenko, a omlouvám se že jsem to na tebe takhle přehodila.

K dietám.

Jedna strana je věnovaná stravě do 1000 kj. Je to poměrně drastické a pokud nezvládáte s dětmi tak bych do toho nešla, protože hlad a unava to je síla. Já tento jídelnéček praktikuji max týden a vždy když jsme někde mimo dum. U rodičů, na dovolené atd. protože energii čerpám z toho, že nevařím a mám někoho k dětem. V bězném domácím provozu bych to doporučila třeba jen jeden den v týdnu, ale pravodelně, to se mi celkem osvědčilo.

Strava na 10 týdnů je jasná. Výsledky můžu potvrdit sama na sobě. Nedržela jsem to tak přesně, ale velmi podobně. Hlad je ze začátku velký. Mě pomohly mezisvačiny - předem připravené nakrájené kousky zeleniny nebo ovoce střčené v lednici a rejžáky. Když byl hlad tak jsem měla kam sáhnout

Taky jsem se občas odměnila čokoládou ale jen hořkou a nejlépe takovou tou s vysokým procentem kakaa. Tak do sebe neperete zbytečně tu navíc.

Navíc večeře jsou celkem v pohodě schudne i pro chlapa, takže u nás nebyl problém a jedli jsme stejně. Navíc mi Martin vyšel vstříc s tím, že se domu nekupují pochutiny, naco měl chut si dal v práci a doma už jedl se mnou. Nakonec taky neco shodil a docela mu to zalíbilo, hlavně protože že si toho všimly ženský v práci 🙂))))

Tohle bych považovala za klíčové. Pokud s vami chlapi nespolupracijí aspon trochu, tak je to v háji. Na tom většina holek ztroskotá, že chlap si nakoupí mnamka a pak s tím prudí 🙂

Pust:

Já jednou za čas držim pust - osmidenní postní program - Buchingerova metoda. JIstě na netu najdete víc informací. Já sem píšu svuj postup.

1. den je odlehčovací - jím je zeleninu a ovoce. Ale co sním to sním. Nejím akorát banány a brambory.
5 následujících dnu jen piju. caj, vodu, 100 džus - nesmí být přidaný cukr, vývar ze zeleniny. Když mám pocit že nezvládnu tak si čaj osladím nebo se napiju dzusu s cukrem. - nepiju kafe.
Poslední dva dny pak jsou postupný návrat k normálu. Já sestý den jím jako první a poslední si už uvařím a vynechám mouku. Snažim se mouku nejís ještě následujících 14 dní. ALe to už je navíc.

Pust jsem nedržela zrhuba 4 roky. Jdu do toho od pondělí 2.11.

Pokud kojíte i kdyby jednou za dva dny - kašlete na to.

Pokud se do toho chcete pustit tak si o tom zjistěte co nejvíc a promyslete, jestli se to k vám hodí, jestli to nemuze nejak ohrozit vaše zraví nebo vubec chod rodiny. Zvlášt napoprvé je to docela hukot a já byla na nervy. Ale výsledek je bezva. Navíc je to prima osvobozující pocit, ke konci pak přichází euforie a pýcha na to co jsme dokázali. A když se vám potom podaří navázat třeba tím desetitýdenním programem najednou to jde nějak samo a kila jsou pryč.

No to jsem se nějak rozepsala 🙂 Tak se omlouvám.

Jo a to tabulky. Pořád mám 64 kilo. Bud je ta váha rozbitá nebo se držím 🙂)

olinapa
23. říj 2009

Romulanko,tak po tom půstu by mě asi vezli 😀
Leňulko,tebe prosím o přeposlání dietek 😉

fanys
24. říj 2009

ahojky

leni-taky prosím o diety 😉

romulanko-tak holka klobouk dolu-euforie,pýcha 😉 ?já bych skončila tak v H.Brode

lenule76
autor
26. říj 2009

tak přeji hezké pondělí všem. já mám 98,5 kg, takže opět 0 kg, sakra

hanab1
26. říj 2009

Ahoj, Leni nic si z toho nedělej, já taky stojím na váze a přitom se ták snažím. 😠 takže hlasím 71,4 kg.

sweete
26. říj 2009

ahoj holky, tak já mám 85,8 tak malinko se to pohlo 😉 😉 😉

murecka
26. říj 2009

Ahoj holky, tak já jsem asi strhla váhu, protože přestala vážit 😅. A to i přesto, že jsem vyměnila baterku 😠 . Takže nevím, jak na tom jsem. Ale možná je to dobře, protože jsme měli v sobotu oslavu jednoho roku našich holek a byl dort a jednohubky a oříšky a všechny možný mňamky, takže možná bych se z výsledku stejně orosila 😀. No snad nám taťka tu váhu dá nějak dohromady.

lenule76
autor
26. říj 2009

Evi, velikááánská gratulka !!!!!!!!!!!!

dankar
26. říj 2009

zdravím,
tak já 71kg....

jirule33
26. říj 2009

ahojky, taky 0, lENI JESTLI TI ZBYDE CHVILKA ČASU POŠLI MI TY DIETY, DO PŮSTU ASI NEPŮJDU JÁ NEMÁM PEVNOU VŮLI ALE NĚCO BYCH DĚLAT TEDA MĚLA NO.

jsem nějak vedle.Nejdřív si říkám kolik že ta Evča zhubla že ji Lenka gratuluje, pak si říkám jo to že strhla tu váhu 😀 😀 no a až pak mi docvaklo že gratulka patří holkám k ročku 😝 😀

dagin
26. říj 2009

Ahoj holky! Tak já mám 59,3 a jsem strašně ráda, protože víkend byl hodně náročný - holky měly včera 2 roky - takže v sobotu mega oslava a v neděli u nás byly hody - mlsala jsem, ale i tak šlo něco dolů. Radost veliká 🙂

Jinak jsem už i já chytla od Terezky ten zánět spojivek - máme to bakteriální a dostala jsem taky antibiotika. Nakoupila jsem hafo desinfekce a snad nad tím vyhrajeme a nenakazíme celou rodinu 😠.

Leni, taky prosím přeposlat dietky. A naposled mi ani nepřišla tabulka, tak se připomínám. Díky, Dáša.

olinapa
26. říj 2009

Ahojky,mě taky nepřišly posledni tabulka tak se taky připomínám. A jinak tedy mě se váha taky hnula ,ale nahoru 😠 65,5 kg ,sakra práce.
To je sama oslavička ,blahopřeji všem oslavencům. 😉

sweete
26. říj 2009

všem oslavencům přejeme vše NEJLEPŠÍ 😀 😀 😀 😀

lenule76
autor
26. říj 2009

dietky pošlu, tabulku jsem minulý týden neposílala, stále jsem čekala až budeme komplet .. tak se omlouvám. tento týden již pošlu.

fanys
26. říj 2009

ahoj karamádky dietářky 😉

tak u mne nula nula nic-takže zůstavám na 80,4. ☹ ale po tomhle víkendu co bylo posvícení se nemůžu divit a ani se nedivím,dieta padla za vlast ale dnes jsem už poctivě nežrala a dala si jednodenný půst,i když mne tady láká karamelový popcorn co mi přinesla kamarádka na nervy.tak uvidím.

muri-vše nejlepší,to letí panečku
jirull-mne to ted sepíná tak nejak podobně zachovej klid 😉

alusar
26. říj 2009

AHOJKY holky, tak koukám že nám to všem jde skoro stejně. 😖 Bohužel také hlásím 0 ☹
Ale přeji pevnou vůli. 😉 🙂

bisonkova
27. říj 2009

Ahojky
prosím také o dietky jo a mám 73 🙂

romulanka
27. říj 2009

Pořád 64. Asi se zvážim i někde jinde. Fakt je že mám starou váhu, žádný digitál.

dankar
2. lis 2009

Ahoj holky,tak hlásím 0.... 😢 😢 😢

lenule76
autor
2. lis 2009

Ahoj holky, tak já mám -0,2 kg.

murecka
2. lis 2009

Čauky holky, tak mě ten křáp pořád ještě nejde 😝 , přítel slíbil, že se na to mrkne, ale asi mu budu muset poslat písemnou žádost 😠. Pokusím se některej den zvážit u ségry, nebo si ji na příští pondělí půjčím. Jsem sama zvědavá, jak na tom jsem.
Jo a díky za gratulky holčičkám. Včera jsem je poprvé ostříhala, rychlovka a taťka vyváděl víc jak ony 😀.

lenule76
autor
2. lis 2009

ahoj evi,
no jo chlapi 😀 tak vlož fotečky, ráda se mkrnu 🙂

fanys
2. lis 2009

ahoj holky

tak já nula-ani nepřibrala,ani nezhubla ale aspon tak- 😉

muri-a nezapomen tu žádost i okolkovat at to má váhu 😉

murecka
2. lis 2009

Leni, to není až takovej rozdíl, jen jsem jim každé ustřihla tu Hitlerovu patku, co měly 🙂.

olinapa
2. lis 2009

Ahoj holky,tak hlásím 65,3 kg

hanab1
2. lis 2009

Ahoj holky, tak já opět hlásím nula, ale rozhodla jsem se do toho ode dneška pořádně obout. 😝 Tak snad to už konečně půjde zase dolů. Já jsem nechala ostříhat malýho úplně na ježečka a docela to doma prošlo. 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru