Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

bisonkova
13. zář 2009

Holky doufám,že nebude vadit já dodám váhu v uterý,pač se musím zvážiz jinde a pak jdu na brigádu a přídu o půlnoci a to už na pc nepolezu ju 🙂

m_isha
13. zář 2009

Ahoj Leni, já si myslím, že rozeslání tabulky mailem je super nápad.... 🙂

samsie
13. zář 2009

Ahojky, tak já to koukám budu asi jen sledovat 🙂 Vážit se musím ve středu ráno, takže by to nebylo aktuální a navíc nahlásit svou současnou váhu, za kterou se strašně stydím by pro mě bylo hrozný 🙂 Ale až se dostanu tam, kam chci, prozradím Vám to 🙂 Jen Vám řeknu, že mám nejvíc 🙂 To je pro Vás určitě super zpráva 😎 Jinak také se hlásím k NULKÁM 🙂 A kdyby Vám to nevadilo, vždycky Vám taky nahlásím, jak to jde 😉

jirule33
13. zář 2009

tak zítra začínáme !!!!dnes jsem měla chlebíčky, očka, roládu, včera banán s vaflema a čokoládou mňam 😀 jinak taky se poměřím.Docela mě mrzí že má ks A nemůže rajčata a papriky to úplně miluju 😖

jirule33
13. zář 2009

Jinak samsie, nestyď se!!!! aspoň máš tu pevnou vůli, ta zase schází mě!!!

olinapa
14. zář 2009

Dobré ráno 😉 Koukám,že snad všichni chrápou ještě.Naši hoši odmítají poslušnost a dneska už byli vzhůru už ve čtvrt na šest 😠 No ale teď to vypadá ,že ještě vytuhli tak pádím do pelechu. Hópla jsem na váhu a jsem překvapena celkem mile 67,1 kg no ale mám jen 165cm.Míry, hlavně přes pupek jsou teda katastrofální tak musím trochu cvičit asi. Jo holky a co ta svině cellitida? Máte? Jak s ní bojujete??

dankar
14. zář 2009

Hezký ráno všem nadšenkyním,uvádím své proporce:
váha 72kg výška 178cm
a hurá do toho
papa Danča

lenule76
autor
14. zář 2009

ahoj holky, tak přeji všem hezké ráno a s chtuí do toho a půl je hotovo 🙂
Já jsem na tom asi nejhůř, mám 98,3/174 cm

Zrovna jsem si připravila snídani a budu se snažit jíst 5x denně zdravě a hodně pít a uvidíme.
Lenka

sweete
14. zář 2009

Ahoj holky, tak taky posílám aktuální hroznou váhu 92/170cm fuj fuj fuj rychle pryč strašně se stydím. 😢
Taky budu jíst zdravě pokusím se podle ks tak uvidím jak to půjde, ale mám celkem pevnou vůli tak snad se už koněčně těch kil zbavím. 😉 Tak hubnutí zdar 😀

dagin
14. zář 2009

Ahojky! Tak já hlásím 160cm/60,5 kg. Na ty krevní skupiny se asi nedám, protože dle skupiny B můžu jen mouku ovesnou, rýžovou a špaldovou a u nás na vesnici nic takového neseženu - jen klasické vícezrnné pečivo. Takže budu asi spíš jíst zdravě a pravidelně, bez sladkostí a budu se snažit si večer i zacvičit. A hlavně hodně pijte - minimálně 2 litry neslazené neperlivé vody 😉. Tak snad to půjde, papa Dáša.

hanab1
14. zář 2009

Ahoj holky, nejste v tom samy. 😉 tak moje proporce jsou 76kg/165 cm. Jsem zvědavá, jestli to půjde dolu, aspoň deset kilo. 😠 Ale teď to musím vydržet. V sobotu jsme byli na dětským dnu a dva lidi se mě ptali jestli čekám miminko. Já mám hroznej pupek 🙄 🙄 . Byla jsem z toho úplně rozhozená a přišla jsem o náladu.

lenule76
autor
14. zář 2009

ahoj holky,
tak jsem po snídani, ale mám žízeň jako trám tak půjdu se napít, hodně piji ovocné neslazené čajíčky. Jinak mi prosím písněte do IP ne na uvedený mailik zda chcete posílat vždy v pondělí aktuální stav. Díkes.

jirule33
14. zář 2009

dobré ráno,

tak má u mě je to 170/69kg, já si dala ráno 1/2 vymačkaného citronu do sklenky vody, dalo se to i vypít /je to podle ks A/ pořádně jsem to ještě nepročetla, jen že kafe můžu, jj a to pití je fakt důležitý 😉

Hani, my máme ve výtahu velký zrcadlo, když jedu sama /se okukuju 😀 / a povolím břicho, tak taky vypadám jak v 5-tým měsíci 😠

m_isha
14. zář 2009

Dobré ráno holky....ta já teda taky hlásím....169cm a 73,7Kg....chjo....a to jsem ještě nedávno vážíla 50kg i s postelí.... ☹ manžel je proti mému hubnutí..prý že ztratím prsa a zadek....tak nevím co mám dělat ☹

murecka
14. zář 2009

Ahoj holčiny,

tak já taky hlásím ...75kg a 175cm (výšku nemám nijak ověřenou, ale snad jsem se od střední školy moc nezmenšila 😅 ). Jinak o víkendu jsem si teda zahřešila pořádně 😔. Tak snad to teď dokážu 😉.
Jo a vím naprosto přesně, že pokud nějaký kila půjdou dolů, budou to nejdřív prsa(který by mohly zůstat) a teprve až nakonec zadek a stehna, chjo.

olinapa
14. zář 2009

No já se radši změřila ,sem si myslela že mám 167 a asi jsem se nějak smrskla o dva centimetry 😀 😀 A mě ty kila půjdou taky oshora 😖 nejdřív obličej,prsa no a doufám,že to pak nepřeskočí až na lýtka abych nebyla jak Venuše 😀
Mě by stačilo zhodit to břicho nešťastný,musím cvičit,ale táák se mi nechce.

olinapa
14. zář 2009

Míšo ,to máš těžký ,ale zase je pěkný když se manželovi líbíš taková jaká jsi. 😉 No já doufám,že já tomu svýmu taky ,ale musím se líbit hlavně sama sobě 😀

dagin
14. zář 2009

Murecko, tak to jsme na tom úplně stejně - i s hřešením o víkendu a i s tím, kde zhubneme nejdřív 😉

alusar
14. zář 2009

Ahojky holky,také se hlásím 160/77 ☹ .Moc ráda bych dostávala ten aktuální stav prosím. 🙂
Tak přeji pěkný den a hubnutí zdar. 🙂 🙂 🙂 🙂

lenule76
autor
14. zář 2009

alusar: písni mi prosím mailik do ip diky

hanab1
14. zář 2009

Holky, teď jsem si prohlížela fotky, když jsem byla hubená a teda to je motivace, to vám povím. Jsem pro, aby jsme si sem daly fotky jak vypadáme teď a potom jak budem vypadat . Aspoň na sobě uvidíme jakých úspěchů jsme dosáhly. 😝

olinapa
14. zář 2009

Hani,už jsem nad těma fotkama taky přemýšlela,to by bylo dobrý.Ty jsi ze Svitav koukám ,já pocházím z Moravské Třebové 😉

lenule76
autor
14. zář 2009

hani,
to není špatný nápad. jen já jsem na tom stejně jako před otěhotnením 🙂 jen že bych si sem dala fotečku po porodu .. to jsem měla těch mých vysněných 85 kg.

bisonkova
14. zář 2009

Ahojky já bych taky byla pro tu tabulku na mailika,ale lenule já nevím co je to ip hi 😅 .Jinak aktuální váhu tedy dodám zítra ráno a co se týká těch fotek tak tu svou bych fakt raději vynechala 🙂 .Mám problém se doma svléknout a ještě se fotit NIKDY 🙂 🙂 🙂

lenule76
autor
14. zář 2009

bisonkova: IP je interní pošta zde na modrým koníkovi nebo mi to pošli na lfritschova@seznam.cz díky

hanab1
14. zář 2009

Bisonkova: nemusíš být nahatá, já se taky nahatá fotit nebudu, jen to chce fotku jak vypadáš teď, před dietou. Já mám fotku jak sedím na gauči s dítětem v náručí a i na ní je vidět, že jsem jako prase tlustá. 😀 😝

olinapa
14. zář 2009

Hani,jaká tlustá ? Ženská krev a mlíko 😉
No manža přijel na oběd a přivezl zákusky ,no a pak hubnětě 😅

dankar
14. zář 2009

jéééé zákusek mňňňam-tak se drž olinapa

fanys
14. zář 2009

čaudys

173cm, a 84,3kg

nevím kdo to psal ale my jsme o víkendu slavili,snadla jsem snad tunu chlebíčku a jednohubek-ale dnes jsem už na diete-je mi totiž těžko 😀

olinapa
14. zář 2009

No zhřešila jsem hned prví den 😖 Ale za jsem si teď zadělala na vločkový chléb ,to budu po něm tak zdravá a štíhlá,to mi budou vločky z uší lítat 😀 jestli se povede teda.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru