Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

dagin
11. zář 2009

Já mám B - najde se taky někdo s B?

dankar
11. zář 2009

Ahoj holky,tak od včera jsem taky začla mín jíst a budu se snažit dodržrt 5x denně,jo a já mám ks O...

dankar
11. zář 2009

a taky už skoro měsíc šlapu na steppru jen 10 minut ale je toho dost...a 178/72kg
ráda bych aspon 5 kilek dolů tak snad to tady s vámi zvládnu

jirule33
11. zář 2009

Leni tak sem s tím 🙂 až budeš mít chvilku, to Ačko by se mi hodilo 😉

lenule76
autor
11. zář 2009

Našla jsem tabulku od Lenky Kořínkové .. tak ji také naskenuji 🙂 Jinak jsem anšla i ten rozpis, ale spíše je to ke skupine 0, no uvidíte ..možná se něco bude hodit.
Jinak jsem se vážila a děs běs. Úplně jsem se lekla, vysadila jsem sladké, nepřejídám se, ale asi jak jím nepravidelně tak to jde nahoru.
Takže moje aktuální míry/váhy (úplně se stydím 😔 ): 174 cm/98 kg. Přitom mi spousta lidí říká, že na to nevypadám, ale přeci se nebudu vymlouvat na těžké kosti. Jinak jsem 7 měsíců po porodu. Asi se budu muset naučit jíst 5x denně. A myslím, že pohybu mám dost, procházky s naloženým dvojčecím kočárem a nošení dětí nahoru a dolů není zrovna leháro, ale znáte to asi všechny, že 🙂 přišla jsem na to, že tím nošením a námahou se mi tělo zformovalo, kromě bříška a váha jde nahoru, ale oblečení je mi třeba to co mi bylo menší ... jj je to celkem zvláštní.

Vážení by mělo být asi cca 1x za týden .. navrhuji pondělí ráno..co Vy na to holky?

sweete
11. zář 2009

Holky kdy teda chcete začít já 100% od pondělí, co takhle udělat nějakou tabulku?

sweete
11. zář 2009

s pondělkem souhlasím a tabulku jsem našla na emiminu a není špatná 😉

jirule33
11. zář 2009

jj tabulka bude fajn ať máme přehled, dáme tam i tu ks i když to třeba nebude dieta podle ní, co? já mám taky břicho hrozný, ale už jsem začala nabírat i do stehen, po porodu jsem si musela koupit menší kalhoty a už do nich sotva vlezu 😠

lenule76
autor
11. zář 2009

můžeme vytvořit tabulku např. v excellu? nebo Wordu?

lenule76
autor
11. zář 2009

tak jsem do alba vložila tabulky, ale neni to moc videt, pokud nekdo bude chtit mohu poslat na mailik 🙂

alusar
11. zář 2009

Ty jo tady to jede. To je super. Holky tak tedy od pondělí jo?? 🙂)

hanab1
11. zář 2009

Holky já jsem pro, v pondělí tady nahlásíme svoje váhy a od toho se budeme odrážet. 😎

dagin
11. zář 2009

Jj, já jsem taky pro. A pondělí se mi zdá nejlepší. Na jiných fórech se váží spíš v pátek, ale jak se znám - asi bych byla schopná po vážení přes víkend polevit s tím, že to do pátku zase doženu 😖. A tak budu při každém pokušení myslet na to, že se v pondělí vážíme - a přece se nedám zahanbit, že 😀 . Snad mi ta motivace vydrží ...

m_isha
11. zář 2009

Tak já se taky hlásím ke KS B.....souhlasím s pondělkem...🙂 ráno na lačno a ve spodním prádle nebo nejlépe nahaté 🙂

helence
11. zář 2009

Ahoj holky, hlásím se jako další nula 😀 , chci to taky zkusi podle KS. Nemám ale váhu tak do tabulek nezapadnu, no co už. Jo a aktuální stav (hrůůůůůůůůůůza) 168cm/90kg taky by mi to nikdo nehádal, ale realita je taková.

dagin
11. zář 2009

Holky, kamarádka si zase počítá kalorie. Za den jí to může dát max. do 7000kj, aby hubla pomalu a nedrasticky. Kolikrát jí vyjde dát si i nějaký mls. Používá e-kalkulačku na www.flora.cz a je s tím moc spokojená.

dankar
11. zář 2009

o.k. pondělí to rozjedem...pa

lenule76
autor
11. zář 2009

ahojky, holky tak uz mám hotovou tabulku, až do 1.3.10 😀 jak tam chcete být .. pod svým jménem nebo pod nickem z dvojcat? vyberte si 😀

lenule76
autor
11. zář 2009

pro helence: když nemáš váhu tak to nevadi, můžeš se hlidat dle cm treba v pase? 🙂

bisonkova
11. zář 2009

Tak jsem si holky ted přečetla ty krevní skupiny,já jsem A a nechci být A 😀 .Já se vůbec nenajím 😀

bisonkova
11. zář 2009

a já bych v tabulce byla asi pod nickem z dvojčat,akorát nevim,kde se budu vážit,není váha

fanys
11. zář 2009

zdar

jirul-bisonkova-taky jsem A 1-a obávám se právě ty hladovky-nic z toho téměř nejím-no fujjjjj 😀

Dieta dle kořínkové-na mne efekt měla-zhubla jsem 12 kg a přibrala za 5 měs.15 😠 po jejím ukončení,jsem schopna ze sebou udelat cokoli ale držet její zásady po celý život to se radši oběsím na magnolii co mám pod oknem 😝 a přitom jsem nezačala nejak moc nebo nezdravě jíst pouze jse míchala kytičky a zvířatka

mmch-já mám 173cm a bojím se že mi klekne net když to písnu-85 kg-to není uplne šílená hrůza ale já v tehu nabrala 11 kilo a všechno nechala v porodce ale jak se stravuju jednou za den a nejlíp až holky usnou večer tak to je tak je to je. ☹

romulanka
11. zář 2009

Taky se k vám přidám. Já už 15 kg od porodu zhubla. Už jsme psala da dvojčecím foru několikrát jak 🙂

Ted jsem 14 dní po operaci takže nemůži cvičit ( vlastně se ani moc hýbat 🙂 takže počítám, že moje váha bude tak dva měsíce stejná, no aspon vás to víc motivuje, když uvidíte jednoho zoufalce, co je na tom pořád stejně blbě 🙂))

olinapa
11. zář 2009

Leňule,já taky do tabulky 🙂 V pondělí hópnu na váhu.No jsem na sebe zvědavá 😀 jak budu odolávat dobrotám.

murecka
11. zář 2009

Čauky holky, shlídla jsem dietu podle krevní skupiny, mám 0 a všechno, co mám ráda, vlastně nesmím ☹, takže na to nehraju. Zkusím si rozvrhnout jídlo, vyhodit sladký a nejíst po 18,00 hodině. Snad to nějak dokážu. Taky se mi zdála docela dobrá ta e-kalkulačka, musím to pořádně prostudovat, jak budu mít čas.
Tak si mě tam, Leni, taky připiš. Měřím asi 175cm a vážím dneska zatím 75kg (není to taková hrůza, ale váha jde pořád a pořád nahoru), možná už v pondělí budu mít 76kg 😅. Až mě bude honit mlsná, tak na vás budu INTENZIVNĚ myslet 😀.

lenule76
autor
11. zář 2009

Ahojky všem odvážným 😀
murecka: nemusíš přeci držet dietu KS, záleží na Tobě pro co se rozhodneš 🙂 a máš pravdu, že ta skaldba potravin je někdy šílená, také tam spousta věcí nejím ☹ ach jo jo ...

Holky, mám hotovou tabulku ve wordu, napíši koho tam mám a pokud bude někdo chtít doplnit nebo smazat písněte mi do IP nebo na mailik lfritschova@seznam.cz a já to opravím. Tabulku můžeme vždy naskenovat a vložit do albíčka, aby byly vidět aktuální informace a nebo je možné vždy po nahlášení ( nebo někdo jiný, jak vám to bude vyhovovt nebo se můžeme střídat) zaslat všem na mailik aktuální tabulku. Jak budete chtít, a nebo zda máte někdo nějaký nápad tak šup sem s ním 😀

Zatím jsem do tabulky zapsala:
Lenule76
murecka
olinapa
bisonkova
dankar
m_isha
hanab1
alusar
dagin
sweete
Jirule33
helence
fanys
romulanka

dagin
13. zář 2009

Ahojky! A budeme se jen vážít nebo i měřit? Že bych si do rána obstarala metr ... 😉

helence
13. zář 2009

Ahoj, tak hlasim, ze mame od vcerejska vahu, parada tak jsem plnohodnotny clen party budoucich hubenouru 😀

lenule76
autor
13. zář 2009

ahojky,
dagin: jak chceš 🙂 klidně můžem i měřit .. já osobně budu dělat oboje 🙂 dopíši si tě tedy do tabulky ...

lenule76
autor
13. zář 2009

tak se omlouvám, už tě tam mám 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru