Noční pomočování u 4leté. Máte to podobně?

smag.ja
22. lis 2011

Holky, je tu nějaká maminka, která má doma podobnou situaci jako já? Mám 4leté dvojčata. Jedna z holek se v noci počurává. Přijde mi, že má tvrdý spánek a necítí potřebu se jít vyčurat . Přes den je to v pohodě.Díky

smag.ja
autor
22. lis 2011

Není to každodenní počurávání

andyalukasek2008
22. lis 2011

Zkoušelas ji dát vyčůrat než jdeš spát ty? Dáváme tak Lukáše a funguje to... A časem to i jakoby více vnímá a uvědomuje si to a vyčůrá se sám...

gab7
25. lis 2011

@smag.ja také bych zkusila dát už hodinu před spaním minimálně pít a vyčůrat před koupáním,po koupání,a před spaním.pokud by to nepomohlo,tak i zkusit vzbudit a aby se došla vyčůrat,ale musí být úplně probuzená.To nám radila psycholožka.Mám syna s ADHD.,tak jsme měli problémy s močením,a toto jsme zkoušeli,ale nakonec to zvládl naprosto sám.
Tak uvidíš,třeba to každá zvládne podle sebe🙂Každé děcko je jiné 😉

mates22
12. led 2012

my měli to samé do 4,5 roku, vyčůrala se před spaním, ale pokud hodně pila a chtělo se jí první 3 hodiny spánku, tak se počůrala - spánek je nejtvrdší. No co, dostávala plínku, v 11 jsme jí budili na nočník - dost hrůza, vlastně při tom spala a pak už spala bez plínky do rána ........teď je malé pět a počůrá se jen výjimečně, třeba když je nemocná, prostě se to samo upravilo a ona se už krásně vzbudí a dojde si

hancas
12. lis 2012

u nás to bylo to samé,dala jsem je v 8 než šli spát a pak v 11v noci budila,malá měla problém s ledvinkami a tak byla počůraná co druhej den ,ted mají 4,5 roků sami už s ebudí na záchod a můžu říct že od 4 let jsme v suchu.určo to chce čas a hlavně nenadávat dítěti!!držím palce