První ultrazvuk - dvojčata. Je šance, že udržím obě?

victory18
10. črc 2017

Ahoj holky,mám takový dotaz,na který jsem zatím nenašla nikde moc diskuzi.Jsem teď v 7tt a mám za sebou první ultrazvuk,prováděny v 6tt.dr mi řekl,ze podle prvního ultrazvuku to vypadá nejspíš na dvojčátka,ale jedno je slabounky a nevyvíjí se tak,jako to druhy.myslite,ze je šance,ze by se mohla udržet obě?

mari90
10. črc 2017

@victory18 rekla bych, ze pujde nejspis o syndrom mizejiciho dvojcete, take jsem to tak mela, ja na prvnim utz byla v 5tt byly tam dve dutinky a pak kdyz jsem byla v 7tt uz tam byla jen jedna ale zato s miminkem, kteremu uz tlouklo srdicko...na druhou stranu pokud se objevi srdecni akce, tak sance urcite je

victory18
autor
10. črc 2017

@mari90 prave tam taky byly dvě dutinky,srdeční akce zatím nebyla,tak uvidíme na dalším utz,moc rada bych obě dvě,ale samozřejmě budu šťastná i za jedno zdravé a v pořádku.

jamaicasi
12. črc 2017

Před pár týdny jsem byla na prvním utz (7+5TT) a byli tam zřetelně dvě bubliny s miminkama....obě jsou téměř stejně velká...srdeční akce v pořádku...a opravdu byli obě jasně zřetelné....takže pokud ve vašem případě bylo jedno špatně vidět, nebo vůbec a druhé v pohodě, tak se asi neudrží obě ☹

glb
20. črc 2017

Já jsem byla na utz v 6. týdnu, byly vidět 2 dutinky, u jedné srdíčko, u druhé ne a byla celkově menší. Nyní jsem v 15.týdnu a obě děti se vyvíjejí dobře, vše je v pořádku a vypadá to na páreček. 🙂 Nevěště hlavu, co má být, bude.

chrumecka
14. črc 2018

Ahoj chtěla bych poprosit o radu byla jsem na ultrazvuku po prvé mi Dr řekla je že tam jen jedno mini a slabá akce srdeční tak jsem šla po týdnu znovu a řekla mi že čekám dvojčátka ale srdeční akce jen u toho jednoho je možné že by se ještě rozbusilo?