Roční dvojčátka. Jaké máte radosti/starosti?

weroniika
30. pro 2011

Ahojky holky podělte se, jaké máte radosti i starosti s ročními dvojčátky. ..... 🙂

weroniika
autor
30. led 2012

@bejatka333 recept na to asi žádný není,ráno když se probudí dám je hned na noční dále v poledne po obědě někdy po sváče a večer když jdou do vany.

gammaray
30. led 2012

@zuzau2 ahoj...ty jo,to už tak malé mužou mít neštovice?blbý dotaz... asi jo,že...a zvládájí nemoc,jak to snáší?mám hrůzu až moje budou jednou jakkoliv nemocné ☹

weroniika
autor
30. led 2012

Tak to jsou moje zlaticka 🙂

bejatka333
30. led 2012

@zuzau2 - ahoj, jeee tak to si uživáte ☹ Nám nabídla doktorka vakcínu priorix tetra, jenže jedna dávka stojí kolem 1700 Kč (je to očkování proti spálničkám, zárděnkám, příušnicím, neštovivím), tak říkala, že se mám rozhodnout..Ale očkovat proti neštovicím nebudeme, no tak snad když to dostaneme tak to bude mít lehký průběh 😔

bejatka333
30. led 2012

@weroniika - tak Ty jsou úžáááásné!!! Jsou na sebe hodně podobné jako vejce vejci 😀 😎

bejatka333
30. led 2012

@anevin-napiš mi mailovou adresu, pošlu ty receptíky 🙂

bejatka333
30. led 2012

@gammaray - my jsme taky ve fotoateléru v roce - bohužel Anička se nechtěla vůbec fotit, tak má snad 2 fotky? Ještě uplakané 😖 V poslední době, kde se hnu, tak ona za mnou, pořád se chce jen na rukou nosit, ale chodit to neeee....Nevím, zda to není opožděná separační úzkost 😔

anevin
31. led 2012

@bejatka333 můj mail je anevin@seznam.cz
Tak mě ted dělá Anička to samé🙂,nikdo cizí se k ní nemůže přiblížit.A stále by se chtěla chovat,to Karolínka ne,ta je stále v pohybu a musí pořád něco objevovat.

darenn
31. led 2012

jé nám zrovna neštovice končí, už mám pocit, že se doma zblázním! Normálně chodíme 2 krát denně ven a teď nic ☹ Jinak holky jsou pořád kojené, máme příkrm v poledne a před spaním kaši no, ale budí se co dvě hodiny. Usínají tak po 19h, to vydrží spát tak do 22h no a potom co ty dvě hoďky kojíme a vstáváme před 7h. Takže už sotva lezu 🙂 Jak to bylo u Vás? Lékařka říká, že je to návyk, že chtějí maminku, jenže oni fakt pijí, tak už nevím ☹

darenn
31. led 2012

Jinak ty neštovice zvládly docela v pohodě, obsypané sice úplně celé, 3 večery teplota 38 a dost je to svědilo tak jsme dávali Fenistil kapky, ale nejhorší fakt je těch 14 dnů doma 🙂

anevin
31. led 2012

@darenn Mě se Karolínka odstavila sama v 10měsících a od té doby spí celou noc,předtím se budila tak jednou,ale zato Anička se budí po dvou hodinách celou noc a to si jenom cucne a je spokojená,ale přes den nechce jen jak jdeme spát. 🙂 Asi je to jenom o zvyku,ale počkáme až se odstaví sama jako Karolínka.

darenn
1. únor 2012

@anevin No tak holt budu muset ještě vydržet a doufat, že snad se to v roce upraví až budou více papkat 🙂

weroniika
autor
1. únor 2012

Ahojky my jsme na sunaru s kaší a spíme celou noc .... děti se budí mezi 7-8 hod.,akorát v noci dáváme Lukyskovi dudak trošku je závislý 😒 , jo chtěla jsem se zeptat jak krmíte děti při obědě postupně nebo to střídáte????pa

anevin
1. únor 2012

@weroniika Tak to spinkání zavidím,já mam pocit,že už se nikdy nevyspím🙂).Holky krmím na střídačku jednou lžičkou.

darenn
3. únor 2012

také krmím jednou lžičkou a jak pěkně dlabou, hlavně aby druhá nedostala dvakrát 🙂 Je sranda jak se pozorují 🙂

weroniika
autor
3. únor 2012

Pri obede je musim zabavit,aby se vubec najedli, nekdy je to docela boj 😠

anevin
3. únor 2012

tak to já už jsem vzadala jídlo v židličkách,krmím na zemi a holky u mě sedí,odlezou a zase přilezou,sice to není moc vychovné,ale nám to vyhovuje.

weroniika
autor
3. únor 2012

@anevin tak to bychom na zemi nedali,urcite by je zajimalo vsechno mozny nez jidlo. ...... obed jedine v zidlickach a koukame na pohadku 🙂

weroniika
autor
9. únor 2012

ahojky maminky dvojčátek - přidejte se !!!!

gammaray
9. únor 2012

zdravím, maminy 😀 😀 😀 😀

anevin
10. únor 2012

Krásný večer přeji🙂
Holky spí a já si užívám klidu

darenn
12. únor 2012

Ahojky, mám dotázek 🙂 Jaké máte kočárky? My máme Herqules, ale máme malý kufr a musíme vždy oddělávat i kolečka 😢 tak už koukám po nějakých golfkách, abychom byli mobilnější 🙂 Koukala jsem a líbí se mi Peg perégo, jinak nevím 🙂

gammaray
13. únor 2012

@darenn já měla golfky zopa jumper,teda dvoje ,byly od jiných docela velké-prostorné,ale i dobře skladné.

darenn
13. únor 2012

@gammaray a to se nějak spojuje tyčkou? A jsou potom dobře ovladatelné?

gammaray
13. únor 2012

@darenn dají se spojit spojovací tyčí,ale já ji neměla.když jsem si to změřila,jak by byly spojené dohromady,tak to bylo hrozně široké a špatně by se mi to ovládalo.to raději koukej po přímo dvojčecích golfkách.ty asi musíš vozit obě děti sama.já měla jen dvojčatový-hluboký ,pak předělaný na sportak,(když jsem jezdila sama.s golfkami jsme jezdili oba s mužem,každý jedny,nebo když jsem vyjížděla sama,jen s jedním dítkem.

weroniika
autor
15. únor 2012

@darenn ahojky my jsme teď kupovali golfky cosatto - na ven to moc není,jen na nákupy a tak nadelší vycházky máme EW.

weroniika
autor
27. únor 2012

Halo hledame dalsi dvojcatka - pridejte se maminky 🙂

darenn
9. bře 2012

Ahojte, dlouho jsem tady nebyla, nějak nestíhám. Všechny děti mám nemocné, ještěže babičky fungují, jinak fakt nevím ☹ Pořád sháním ještě golfky, teď přemýšlím nad staršíma Chicco Trevi Twin CT 0.5, jenže pořád jsem chtěla golfky se spojenou rukojetí a to jsem našla v nabídkách jen Peg perégo a ještě s tou jednou sedačkou užší.. No uvidíme 🙂

ladybugie
9. bře 2012

Ahojky, můžu se přidat se svými dvojčátky? 🙂

Co se týká kočárků, jezdím s dvojčecím patronem a jako golfky zvažuju peg-perego nebo chipolino. Starší dcera jezdí v mono golfkách multiway od chicca. Spojila bych dvoje, ale byly by strašně široký ☹

weroniika
autor
11. bře 2012

@ladybugie ahojky to je jasny,ze se muzes pridat a jak to doma zvladate,my uz chodime tak je ficak 🙂