Zůstanu sama s miminkem a bez přítele, kam se obrátit?

luculisek
22. lis 2015

Ahoj holky potřebuju poradit,čekám dítě a asi že zůstanu sama malým tudíš, přítele neuvedu jako otce.Urazil se a úplně mě ignoruje .Nebudu mít kde bydlet a nemůžu spoléhat na rodinu ani přátelé.Měli jsme jít bydlet spolu.Na jaké úřady se můžu obrátit ?Jsem zoufalá.Diky za pomoc

pavlak5
22. lis 2015

Zajdi na socialku a tam se porad ,reknou ti na co mas a nemas narok.Kde ted bydlis,casto se pocitaji do davek prijmy vsechmclenu domacnosti ...tak at kvuli tomu ,ze jsi prihlasena u rodicu,kteri normalne pracuji netratis ,to se radsi prihlas na obecni urad.A proc neuvedes pritele jako otce....nechces mu dite pujcovat nebo by delal problemy?Vis ze tim prijdes o alimenty,pripadne dite o dedictvi... .

barulina
22. lis 2015

Pokavad je to.fakt blbe tak ho opravdu neuvadej.ono pripadne dedictvi mohou byt i dluhy. A alimenty no nez se hadat ats. Jinak zajdi na socku atd. Vse ti reknou

luculisek
autor
22. lis 2015

Bydliště trvalé mám teď u babičky a dědy na ten obecní úřad mě ale taky nepřihlásí vždy ne?

sara84
22. lis 2015

Zajdete na socku a taky treba na Charitu, nebo Diakonii, oni maji domovy pro matky v tisni, a socialni poradenstvi a vetsinou i lepsi pristup nez na urade.Cesta urcite bude, nenechte se odbyt ! 🙂

luculisek
autor
23. lis 2015

děkuji za radu ,musím najít kde je nějaká charita