Půjčí banka 100 000,-, když jsou oba partneři v Solusu?

monycak
28. říj 2014

Dobrý den, .. ráda bych se optala zda půjčí v bance sumu cca 100 000 když jsou oba ( muž i žena) v solusu a nemají nikde účet? jen v bance mají účty jejich děti ( mladších 3 let)
muž pracuje ve firmě kdy je mu z platu strháváno pravidelně na exekuce
žena je na rodičovském příspěvku

nechci žádné rejpavé otázky, jen odpovědi velice děkuji

pajamo
28. říj 2014

V bance tezko. Leda nejaky lichvar a jeste by jste museli mit nejaky majetek jako nemovitost k ruceni.

pavlapl
28. říj 2014

Já se v oblasti půjček pohybuju a s tím co píšeš nemáte sebemenší šanci. Nech se vymazat ze solusu najdi si legální brigádu a možná ti někdo půjčí,ale chlapovi když má exekuci určitě ne.

sarkar
28. říj 2014

No to bych neřekla...

monycak
autor
28. říj 2014

muž má pozemky ( jsou na nich ale exekuce) které mu jsou strhávány právě z platu, nebo někde jinde ( než banka) která by půjčila takovou sumu?

j.a.n.i
28. říj 2014

@monycak Nikde a pro dobro všech zúčastněných doufám, že ani žádný lichvář...

monycak
autor
28. říj 2014

děkuji za Vaše reakce 🙂 byla to jen otázka, na kterou jsem ráda že jsem dostala odpovědi ..

pajamo
28. říj 2014

No na pozemky v exe ti nikdo nepujci. A jestli nechcete byt v jeste vetsim srabu tak i na nebankovni zapomen. Predpokladam ze prijmy taky nebudou zadna slava..

monycak
autor
28. říj 2014

jediné řešení je právě takováto větší půjčka.. aby poplatili najednou ty malé ( kde jsou vysoké poplatky) a platili jen tu jednu vysokou .. bohužel všude kde májí půjčeno jsou nebankovní .. proto ted hledají nějaké řešení

j.a.n.i
28. říj 2014

@monycak Ale to měli řešit v době, kdy tam ještě nebyla exekuce...

monycak
autor
28. říj 2014

ano měli 🙂 hold dost času na vše a teď když mají děti řeší co se dá.. jinak můžu mít otázku sama za sebe? není to vůbec k tomuto tématu .. jsem zde nová a vůbec nevím jak zjistím když přidám nějak nějaký příspěvěk že mi ho někdo okomentoval ( když je označené moje jméno tak mi vyjede upozornění) ale jinak ne.. poradíte?

j.a.n.i
28. říj 2014

@monycak pokud tě přímo nezmíní, tak leda sledovat kolonku "kam jsem přispěla"

monycak
autor
28. říj 2014

aha děkuji.. přihlásila jsem se do pár skupinek a ještě mě tam nikdo nenapsal k příspěvku.. ( v kde jsem přispěla ) se mi ukáže pouze když někdo bude reagovat na příspěvěk? jelikož když jsem to teď sledovala během toho příspěvku, byl mi tam vždy ukázán jen tento , žádný jiný příspěvěk ne ( který jsem vložila, ale nebyl ještě nikým okomentován )

atinkaa
28. říj 2014

ja zas nie som ziaden bankovy expert a netusim co je solus 😅 a ani sa mi to nechce googlit, ale dve poznamky by som k tomu zdovolenim mala:
- tie male pozicky predsa ta dvojica u niekoho ma pozicane, su to banky? jedna banka alebo viac? ak je nevyhodny urok tak dnes predsa existuje zlucenie poziciek do jednej....bez toho aby sa to nejak niecim splatilo....len sa to ''presunie'' pod jednu bankovu instituciu
teda osobnu skusenost nemam ale na mieste tej dvojice by som sa poradila...uz som tu davala komusi odkazy a myslim ze by boli vhodne i pre vas, alebo teda danu dvojicu
dobre stranky na to
http://dluhy.obcanskeporadny.cz/index.php/jsem-...
http://www.osobnibankrot.eu/
http://www.bankrotar.cz/oddluzeni-kalkulacka/

a tu kde som pisala pre pani...https://www.modrykonik.cz/forum/rodinny-rozpocet/nemam-na-najem-pujci-mi-nekdo-pri-insolvenci/
myslim ze osoby a obsadenie o kus ine ale moznosti pre vychodisko rovnake....ist do toho korektne, s tym co mate-maju a nejako legalne sa tej tarchy zbavit, velmi drzim palce - najma sa nenechat zlakat inymi lahkymi moznostami, aby z toho nebolo viac ako osobny bankrot 😕 😔

petit.a.nge
28. říj 2014

rozhodně ne, max. nějaké nebankovní, ale jako vytloukat klín klínem taky není řešení!

monycak
autor
28. říj 2014

atinkaa - mají půjčky nebankovní .. děkuji za odkazy předám je

evaviki
28. říj 2014

@monycak co prodat pozemek a z neho vyplatit vsechny exekuce?
Nikdo nepujci a nebankovku tezce nedoporucuji, nedavno jsem mluvila s pani, co si pujcila 2,5 mil, ma to rok a z pujcky je 3,5 a stale se to bude navysovat.. Se zaznamem ji nikde nepujci a v podstate do roka prijde o dum..

evaviki
28. říj 2014

@atinkaa i kdyby meli bankovni pujcky, akonahle maji zaznam, nikdo jim nic nezlouci.. solus je register dluzniku, kde se kontroluje klient, kdyz chce pujcku.. pak jeste brki a nrki - bankovni a nebankovni registr)

monycak
autor
28. říj 2014

@evaviki prý prodej pozemků řešili se třemi právníky ( byla na ně i internetová dražba) a nic.. ale to už je jejich věc, předám odkazy, řeknu co jste mi zde napsali a oni už musí sami vědět co pro ně bude nejlepší 🙂 děkuji

atinkaa
28. říj 2014

@monycak
@evaviki oki evka dikesko za vysvetlenie to je pre mna Novum a velmi problematika v ktorej sa neorientujem a snad ani nikdy nebudem musiet 😅 😔
ale i tak si trufam povedat ze kontakty co som tu dala by mohli byt v ramci poradenstva pre ludi v nudzi, najma tej ekonomickej vhodne, aspon ako nasmerovanie co sa este da aby to bolo znesitelne

evaviki
28. říj 2014

@atinkaa to asi ano, blbe je, ze vetsina ludi stale spekuluje ako si majetok nechat a ako si pozicat dalsie peniaze, aj ked im realne hrozi, ze skoncia na ulici.. ale stale budu vymyslat a vymyslat.. Miesto toho, aby rozumne zvazili predaj vsetkeho a sli niekam do podnajmu, vydrzali to par rokov, kym sa vymazu zaznamy v registroch a potom zacali odznova.. Ja prave v oblasti poziciek pracujem a obcas si fakt klepem na celo, ze ti ludia nie su ok.. ☹ ☹

atinkaa
28. říj 2014

@evaviki to chapem ale stale sa snazim na to kukat tym ruzovejsim okom 😉 ludia su v tejto oblasti malo vzdelani a tak naletiet a dostat sa do takej situacie nie je asi az tak tazke

preto je super ze je moznost sa poradit a to i bezplatne

ja stale radim co sa vzdy vyplatilo mne - jednat narovinu a dat na start vsetko co mam aj ked to niekedy nemusi byt Vela....obcas pomoze prave to ze je clovek skutocny, ze sa mu da verit a to dnes nie je malo

viem ze i bankari vedia mat srdce ak sa to da tak povedat

sarkar
28. říj 2014

@monycak Možná bych se zkusila zeptat nějakého fin. poradce, myslím na tu konsolidaci půjček. Ten si projede všechny stávající smlouvy o půjčkách a třeba by mohl nějak dobře poradit...

marcelka.bubli
7. lis 2014

Některé banky dělají konsolidace půjček i bez doložení příjmů, pokud tedy stávající úvěry a jejich splátky nepřekročí výši splátky nové... ALE... Přestože se nedokládají příjmy, musí se doložit výpis z registrů, respektive banky do nich dělají online náhled... Takže teoreticky by to šlo, pokud byste nebyli manželé a půjčky byly psané na Tebe a Ty bys měla čisté rejstříky a hlavně platila vše včas... Ale jinak nikomu v insolvenci žádná banka nepůjčí, je to pro ni velké riziko... :-/

michal636
Odpověď byla odstraněná
Zobraz