Dětská doktorka "alternativnějšího" typu, Pardubice

sisstin
28. dub 2009

Ahoj holky, silně nejsem spokojená se svou nynější pediatričkou 😒 jako diagnostika ji neznám, malý ještě mimo rými nic neměl..ale celkově její přístup hrůza..malého chtěla naočkovat i s rýmu, na nic mě neupozorní, nic nevysvětlí..kdybych neměla net, tak jsem vyřízená 😖 malý se tam strašně bojí chodit, dneska se tam hrůzou 2x poblinkal..takže jsem řekla Dost..a chci změnu....

ráda bych Dr. která neočkuje vše hned, např. s druhou dávkou MMR bych ráda počkala, a celkově takový trošku novější přístup, ne pediatr ze staré školy..

díky za tipy 😉

karotky
28. dub 2009

Tak tenhle problém jsem měla s mudrou,kterou jsem před rokem a něco vymněnila.
Chodíme k dr.Klobučarové na Dubinu.Je jí asi 40let,má děti ráda a sestřička je taky fajnová.Ikdyž je to tam kolikrát jak na běžícím páse,tak si na mě čas udělá,když potřebuju s něčím poradit.Když máme nějaký problém(zatím byl jen jeden),bez rozmýšlení nás pošle k odborníkovi. 😉
Ale ta je pro Tebe asi dost z ruky 😖

sisstin
autor
29. dub 2009

karotky: o tý Klobučarový jsem už slyšela 😉 prý je docela přístupná i tomu odložení a očkování a tak 🙂 ..já tam snad i dojedu busem, nebo dojdu pěšky..jako ta naše je příšerná 😒

karotky
29. dub 2009

Jo,jo................dá se s ní domluvit a hlavně se s Tebou baví jako se sobě rovným.Ta minulá se mnou jednala jak nesvéprávnou a když jsem od ní potřebovala třeba radu,tak mi max dala nějaký reklamní leták a nebo začala mluvit úplně o nečem jiném,co se netýkalo tématu. 😅
Fakt,.............kdybych neměla net,tak vím houby.
Když jsem se jí ptala na přetahování a sundavala mladýmu plínku,tak mi řekla(aniž by se na to podívala),ať ho obleču a že to teď řešit nebude. 😅 Klobučarka se na to dívá při každé prohlídce. 😉
Ale zkus si tam zavolat,protože já se tam dotlačila přes kamarádku,................měli už totiž plno. 😔

jabjunka
29. dub 2009

Ahoj holky,jen malá připomínka.......Dr.Klobučarové určitě není asi 40,ale spíš 60,chodila jsem k ní já jako náctiletá a mě už příští rok bude 4O. 😀

luucia
29. dub 2009

No, nevím...chodíme s malou ke stejné dr, co tady karotka pomlouvá a jsme moc spokojeni 😉 myslím, že není chyba v dr! 😉 Když se na něco zeptám, tam mi všechno s klidem vysvětlí i co se týče očkování...řekla bych, že má dost moderní názory 😉 prostě na ní nemůžu říct jednu jedinou špatnou věc 😉

karotky
29. dub 2009

Jabjunka,.................tak na 60let vypadá dost dobře. 😎
Já nemám dost dobrý odhad na věk lidí,tak jsem radši napsala asi. 😉
Luuci,..............já tady nikoho nepomlouvám.Jen jsem napsala,proč jsem s minulou dr. nebyla spokojená.Holt jsme každý jiný,každý máme jiné nároky apd.

karotky
29. dub 2009

Siss,...........tak si zavolej k Adámkový.Ta určitě plný obvod mít nebude a budeš to mít blíž. 😉

sisstin
autor
30. dub 2009

jabjunka: aha..tak starou brécu nechci..ale jedna holčina mi říkala, že k ní taky chce zavolat..a je mírně alternativně založená 😉

sisstin
autor
30. dub 2009

já bych ráda někoho, kdo mi nebude tvrdit, jak jsou všechna placená očkování úžasná, ale zas tuto možnost nabídne...dá všechny klady, ale i zápory 😉 a hlavně nehodnotí dítě dle tabulek..a má jemný a citlivý přístup k dětem, které se bojí 😉

luucia
30. dub 2009

siss, si myslím, že bys byla u Adámkový spokojená 😉

jabjunka
30. dub 2009

sisstin:Já nevím jaká je Klobučarová teď,ale já ji mívala ráda. 🙂
A s dětma jezdíme do Chrudimi k dr.Cibulkové,je jí asi 55 let,ale je výborná,má všeobecnej přehled a pokud s ní chceš diskutovat,klidně si nechá i poradit.A děti ji milují. 🙂 Ono to o věku nebude,protože předtím jsme měli mnohem mladší doktorku v HM a půl roku nebyla schopná klukovi udělat výtěr,protože "některé děti jsou prostě víc nemocné" a skončilo to tím,že malej měl v roce za sebou 4x zánět stř,ucha oboustranej,zápal plic a 5x bronchitidu.U Cibulkové okamžitě výtěry,krevní testy a hop......měl pneumokoka. 😝

sisstin
autor
30. dub 2009

holky díky..budu se muset nějak rozhodnout...ted jdeme akorát 12. na očko..a pak tam končím 😉

jabju: tak fakt jako s diagnostikem zkušenosti nemám, malej zatím nemocnej není..jen rýma...mně spíš vadí, že ona řeší to, co není podstatný a naopak..a tak celkově, prostě děs běs 😒 malýho chtěla naočkovat s rýmou, to jsem si teda vydupala odklad..ale keců k tomu milion 🙄

jabjunka
30. dub 2009

siss:Já tě chápu. 🙂 Tohle mě docela zaráží,většinou se tě ještě doktorka ptá,jestli není dítě nastydlé,nebo nemá jinej problém. 😲
Tak držím palce,ať najdeš. 🙂

sarax
16. dub 2010

Ahoj ženský, tak jak to dopadlo s tou lekařkou, my chodíme k Mudr. Klobučarové, já taky od miminka, je prostě skvělá a sestřička taky, věřím jim... 🙂