Dětská doktorka, Praha 3. Co Dr. Sýkorová?

maree
8. lis 2007

Holky, jste tu někdo z Prahy 3? Dostala jsem tip na dr. Sýkorovou z Jičínské 4. Nevíte, jaká je? Případně některá její kolegyně? Mají tam být asi čtyři.. Nebo případně znáte nějakou dobrou doktorku v okruhu Flóra - Želivského- Jiřák? Díky.

kebulka
8. lis 2007

Ahoj,

máme super doktroku ještě o stanici dál - na Strašnické. Pokud bys nenašla nikde blíž, můžu doporučit na 100%. Jmenuje se Menglerová a kontakt najdeš na http://www.sweb.cz/mudr.menglerova/

lu777
8. lis 2007

Maree, nevím ještě, ale jsem domluvená s její kolegyní, dr. Kunstýřovou, tak doufám, že si padnem do oka

maree
autor
9. lis 2007

Kebulko diky za tip, mezitim jsem se s ni domluvila, mam to fakt za par a jeste mi doktor hrozi ze to muze byt kazdy den.. Zdala se mi v poho, jen to prostredi tam neni nic moc. Lu, nevsimla sis kam si tam holky davaji kocarky? - je to v patre.

rebelie
26. zář 2011

Holky, prosím, prosím, nemohly byste mi doporučit nějakého dobrého dětského lékaře v okolí Olšanského náměstí, popřípadě nám. Jiřího z Poděbrad? Díky moc.

meri
27. zář 2011

@rebelie Ahoj, ja chodím k Mudr. Fabianové, Chrudimská 2, je to u Flory naproti fitku HIT FIT Flora, zatím jsem spokojená. Je tam i hezká herna pro děti, tak když jdu s miminkem do poradny, nechce pak starší holčička domů. 😉

rebelie
28. zář 2011

@meri Jé, díky moc za tip, to zní dobře a Flora je ještě relativně v dosahu... A co paní doktorka - jaký má třeba přístup k antibiotikům? A k růstovým tabulkám - nenervuje zbytečně maminky, když miminko neroste přesně tabulkově?