Dětská doktorka v Plzni. Poraďte

mysulka
5. říj 2007

Ahoj holky, mohly by jste mi poradit nějakou šikovnou, hodnou paní doktorku v Plzni? Nejlépe na Lochotíně? Jsem nějak zjistila, že už jí musím mít nahlášenou při porodu ( no jo, prvorodička, co nic neví ☹ a vše zjistí náhodou )a do Třemošný chodit nechci.

Děkuju moc a moc i za Honzíka v bříšku 😀

schnek
5. říj 2007

Ahojky,
my chodíme na Vinicích k MUDr. Šebkový a jsem s ní moc spokojená. Je to i laktační poradkyně. Doporučila mi jí kamarádka. Co vím, tak jsou s ní maminy moc spokojený.b 🙂

terezkaaa
5. říj 2007

My chodíme na Lochotíně k MUDr. Rusínový a zdá se být fakt hodně pečlivá

mysulka
autor
5. říj 2007

Tak ju, děkuju moc 🙂

ciocca
27. led 2012

Zdravím Plzeňandy a aktualizuji tak toto téma. Kam chodíte se svými dětičkami a jak jste tam spokojení?

jituska86
13. bře 2012

Ahoj holky, mohly by jste mi poradit nějakou šikovnou, hodnou paní doktorku v Plzni?

knobloska
13. bře 2012

@jituska86 a odkud přesně jsi? U nás na Doubravce už třeba neberou kromě jedný a ta je hrozná.

knobloska
13. bře 2012

Už to vidim, Lochotín, jsem blbá. Můžu ti zjistit jednu, co je s ní kamarádka moc spokojená, jestli chceš. Je z Lochotína.

jituska86
13. bře 2012

ahojky nejsem s plzne tak mi je to prakticky jedno ale schanim nakou hodnou dobrou doktorku v plzni mam na to asi nejisi cas kdyz uz sem36tt 🙂

janusyk
20. čer 2012

Ahoj holky, mohly by jste mi poradit nejakou šikovnou, pečlivou paní doktorku v Plzni na Doubravce? Děkuji moc 🙂

luciksima
15. kvě 2014

ahoj holky nevíte o nějaké dobré dr.ve městě nebo na slovanech?Díky moc a které nebude vadit odložení MMR díky