• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská kardiologie. Kde je dobrá?

27. března 2010 
Ahoj maminy prosím vás o radu nevíte některá kde je dost dobrá dětská kardiologie?
30. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v Brně je špičkova kardiologie u Sv. Anny :wink: Ale záleží, na tom odkud jsi.
30. led 2009 ve 12:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zalezi taky co potrebujete. je urcite rozdil pokud spise spickovou nemocnici, napr. vybavenou pro kardiochirurgii, nebo "jen" lekare pro urcita "jednoducha" vysetreni. my napr. absolvovali utz vysetreni a ekg ve 4 tydnech a pak v roce na poliklinice mazurská v praze 8 a pani doktorka Trojanova je naprosto uzasna. Vse nam pekne vysvetlila, proc to je tak jak to je, velmi empaticka, dcera se u ekd rehtala jak tele na nova vrata :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky můžu z vlastních zkušeností doporučit kardioložku - je z Královehradeckého kraje ( Náchod, Jaroměř)
30. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme velice dobré zkušenosti s kardiocentra ve FN motol.Příjemný přístup lékařů především MUDr.Klein .
Ambulance - dětské kardiocentrum FN Motol -Praha, tel: 224432975.
30. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá doktorka je DR. Jičinská pracuje v Brně v dětské a nebo má ordinaci v Prenatalu. A určo tá Prha Motol tam jsou špičky :wink:
27. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek