• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská lékařka Praha - Řepy. Víte o někom?

22. března 2008 
Ahoj,nevite nekdo o nejake dobre detske doktorce v okoli repskeho sidliste? Budu se tam teprve stehovat, vubec to tam neznam. Diky
21. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj daisy1, bydlím na P6 a vím, že naší doktorku, když má dovolenou zastupuje nějaká v Řepích, ulice Španielova, mělo by to být v areálu školy. Ale ještě jsme u ní nikdy nebyli :confounded:
21. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám neskutečně hodnou a skvělou dětskou lékařku na Praze 13 , to by si asi nechtěla dojíždět :confounded: , ale to je neskutečná ženská, já jí snad miluju :grinning:
21. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikdyž z Řep k nám na Luka určitě něco jede :dizzy_face: a ne dlouho :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my se prave stehujem na Spanielovu, tam jsem nasla ze 2 jsou, a jinak v repich aspon 7 doktorek, spis, jestli nema nekdo konkretni zkusenost..

a praha 13, to vubec netusim kde je :slight_smile:
21. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikka - ted jsem si to nasla, nekde Praha Stodulky, no, kdyby nahodou, jestli mi muzes napsat jmeno te dr..
21. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy1, já nejsem vyloženě ze Stodůlek, ta lékařka je na sídlišti Velká Ohrada,tam bydlím i já, ale to máš pak z metro LUKA 5 minut autobusem :wink: A je fakt úžasná :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, diky, kazdopadne jsem si ji napsala, uvidime, ted jedu na tyden do Prahy, tak se budu po dr. rozkoukavat
22. bře 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek