Dětská neurologie. Praha Motol nebo kam?

2010kacenka
27. pro 2010

Dobrý den, mám 4 měsíční holčičku a bylo nám napsáno doporučení na neurologii. Prohýbáme se do luku, zvedáme ručičky a nožičky když jsme na bříšku. Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s odděleními v Praze ? Kde jste chodili cvičit ? Jaký byl kde perzonál. Je to totiž i o lidech. Měli jsme problémi se slzným kanálkem a jedna paní doktorka byla tak protivná, že maličká plakala jen co jsme vešli do čekárny. Prosím o radu. Děkuji moc

miona
27. pro 2010

@2010kacenka máte stejný problém jako my..jestli budeš chtít, napíšu ti kontakt na doktora na klinice rehabilitačního lékařství v FN Královské Vinohrady. Lékař je v pohodě, hrozně příjemný a hlavně zkušený. Fyzioterapeutky jsem zažila dvě a obě velmi milé, ochotné, vstřícné. Doporučuji. Když tak písni IP.

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
2010kacenka
autor
27. pro 2010

@miona
Ahojky děkuji moc za rychlé odpovědi. Pokud by to šlo byla bych ráda za kontakt. Dnes jsem volala do Motola a objednali by nás až na 20 března, což mi přijde už hodně pozdě. Když už je tady nutnost nějakého cvičení ,asi bude nejlepší začít co nejdříve. I když abych řekla pravdu - už teď mám stažený žaludek ☹((

miona
28. pro 2010

@2010kacenka máš IP 🙂 jinak tvé obavy chápu, ale neboj, když budete muset cvičit, zvládnete to!