Dětské oční v Brně. Kam chodíte?

dalilenka
14. čer 2011

Ahoj holky, hlavně z Brna a okolí. Kam chodíte s dítkama na oční? Máme jít na oční, paní doktorka nám řekla buď Dětská nemocnice nebo Bílý dům, ať si vybereme sami? Nechodíte tam někdo a nedáte typ ke komu jít? S kým jste spokojení? 🙂 Díky moc za jakoukoliv radu. 🙂

sacvi
19. čer 2011

Ahoj, já chodila už jako malá (a chodí ještě i teď jako dospělá) do B. domu k doktorce Řehůřkové a jsem spokojená. Chodím tam i k více doktorům a líbí se mi to tam celkově. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že se tam děsně blbě parkuje 😖

ivinkalinka
15. lis 2021

My jsme si toho u dcery vsimli sami, nebylo to moc videt, ale pak nam to potvrdila ocni lekarka.
Nejdrive jsme sli na toto vysetreni, stalo asi 200kc:
http://ortoptika.net/?page_id=1014

syslounek
15. lis 2021

My chodíme k Mudr. Pellarové, poliklinika Zahradníkova. Prostředí nic moc, ale paní doktorka je moc milá. Jinak na patře je tam těch ordinací víc.
V dětské nemocnici je to hezké, ale doktoři se tam různě střídají, takže byste nejspíš byli pokaždé u někoho jiného.

setba
15. lis 2021

Chodíme na ocni kliniku Oftal, v Titaniu, mezi Novými sady a Rondem. S detmi to tam umi moc hezky. Chodime tam na zaklade doporučení znamych, kteri tam take chodi s detmi. Ale my chodime jen jednou za rok na preventivní prohlídku.