Dětský lékař Brno - Lesná. Koho vybrat?

dukie
6. srp 2008

Ahojte mamulky. 😵 My jsme teprve v očekávání, ale bylo nám doporučeno ještě před porodem si najít nějakého dětského lékaře, ke kterému se po porodu nahlásíme. Co se polohy týče, vyhovovala by nám polyklinka v Brně na Lesné. Ale zjistila jsem, že jsou tam hned 3 dětské lékařky: Dr. Peterková, Dr. Šumberová a Dr. Vondráková. A já nevím, kterou si vybrat. 😅

Máte s některou z nich zkušenosti? Jaké? Jste s danou lékařskou spokojené nebo se Vám na ní někdy něco nelíbilo...? 😕 Můžete, prosím, doporučit? 🙂

misakulicka
6. srp 2008

Zdááár!!!tak vidím že se podařilo-kecaly jsme jednou ve snažilkách,,,,,,ak držím pěsti, at máš taky tak suprovej porod jak já.pá
majda

dukie
autor
6. srp 2008

Zadařilo a jsem moc ráda. 🙂 Koukám, že Ty už máš taky krásného klučinu. 😵 Tak ať Ti hezky roste a dělá jen a jen samou radost. 😵

kim
6. srp 2008

Ahoj Dukie, tý jo, už 36tt!!!!Tak za měsíc se těším na fotečky 😉 Držím palce, ať je vše rychlé jako blesk 😉 😉 😉

dukie
autor
6. srp 2008

kim: Děkuju, jsi zlatíčko. 🙂 Prcek má v bříšku zrovna škytavku... 😅 Co Tvůj malej, už je z něj určitě kluk jako buk! 😵 Jak Vám to spolu doma jde? A jak se cítíš? Zvládáš to? Já z toho kolotoče kolem miminka má docela hrůzu... doufám, že se dostaví ty správné maminkovské hormony a budu nadšená a šťastná... prostě že přijdou takové ty hezké růžové brýle a bude. Protože jestli ne a budu realista jako jindy v životě... tak se z toho asi zblázním... 😀 Ale i tak se na prcíka těším. A zvládly to ostatní maminky, zvládnu to taky, ne? 🙂

kim
6. srp 2008

Dukie IP 😉

dukie
autor
7. srp 2008

Haló, děvčata... to tu není žádná z Brna - Lesné? 😕 ☹

dzej
7. srp 2008

dukie my chodíme k dr. Šumberové a jsem maximálně spokojená. Je hodně pečlivá, věnuje se miminku a vše dobře vysvětluje. Navíc působí strašně pozitivně, takže děti tam chodí rady. Pokud se rohodneš pro ni, tak jí zavolej až tak týden před porodem, ona si tě zapíše a jak se vrátíš z porodnice, tak se staví k vám domů. Přeji hezký porod a zdravé mimčo a třeba se u dr. potkáme 😉

dukie
autor
7. srp 2008

dzej: Děkuju moc za příspěvek. 🙂 Jsem ráda, že jste s paní doktorkou spokojení. Zdá se mi, že najít dobrého lékaře není jen tak. 😕 A to platí pro všechny, nejen pro pediatry. Navíc si pacient s lékařem musí padnout do oka, a o to je to těžší... zvlášť u nás maminek, které chtějí pro své prcky to nejlepší. 😵 Ještě jednou děkuji a přeji Ti hezkou mateřskou a malá ať hezky roste a k paní doktorce se vždy těší. 🙂

dzej
7. srp 2008

dukie ještě jsem si vzpomněla, ta Peterková to prý bere jak na běžícím pásu...ale vlastní zkušenost nemám, to jen od jedné maminy.

dukie
autor
7. srp 2008

dzej, já bych asi raději tu "podrobnější péči". Když to doktor bere jak na běžícím pásu, tak je fajn, že to odsejpá, když má plnou čekárnu... ale já mám ráda, když mi doktor všechno vysvětlí. Jakože co mi, co mi na to dává a jak mi to má pomoct a kdyby ne, tak co mám dělat a tak. Nejhorší mi připadne, když doktor člověku ani neřekne, co mu je... 😝 Ale každej člověk je jinačí, takže někomu to třeba zase právě takto vyhovuje. 🙂

dzej
7. srp 2008

Sumberová má vyhrazený dny a hodiny pro miminka a ještě tě objednává, takže tam nečekáš. Já jsem zažila nejdelší čekání 10minut.

dukie
autor
7. srp 2008

Tak to má tedy báječně zorganizované. 🙂 A tak to má být. 😵

dukie
autor
9. srp 2008

Žádný další názor další maminky? 😕 😵

dzej
9. srp 2008

dukie zeptej se spíš v regionech...Brno a okolí nebo těhulky z Brna, tak chodí dost holek, tak třeba tam bude někdo i z Lesné 😉

dukie
autor
11. srp 2008

dzej: O.K. Díky. 🙂

blanulinka
20. srp 2008

Ahoj dukie 🙂
já jsem přímo z Lesné, se synem (má astma) jsem už odmala vyzkoušela hooodně doktorů, začaly jsme Peterkovou, pak Šumberová, i u Vondrákové jsme byli.....všechny 3 syna odmala cpaly ATB, protože si MYSLELY, že má sníženou imunitu....Podotýkám, že já jsem astmatička....no když mu bylo necelých 7 a měl jít do školy, měla jsem strach, že bude pořád nemocný (do školky skoro nechodil), tak mi moje kamarádka, jejíchž tchánovci jsou oba doktoři doporučila MUDr.Radovana Sedlinského, kam chodí s dcerkou. Pan doktor je NAPROSTO PERFEKTNÍ, umí to s dětmi, a hlavně hned věděl kam nás poslat, syn dostal léky na astma a od té doby nebyl nemocný. Je velice vstřícný, je možné mu zavolat i o víkendu na mobil.... no nemůžu si ho vynachválit. Sídlí na proti dětské nemocnici Černopolní 20. Doufám, že jsem nenudila a alspoň máš širší výběr 😉
Přeji krásné a zdravé mimi

jajka24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
faflina
5. dub 2011

Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!