Dětský lékař Brno - Starý / Nový Lískovec, Bohunice

sabuska
24. lis 2009

Ahojky,
poradíte mi některá z vás dobrého dětského lékaře ve Starém Lískovci nebo okolí?

sekacka
24. lis 2009

Ahoj sabuska,zkus Mudr.Zahradníčkovou ve St.Lískovci na Kurské,já k ní chodiĺa jako dítě,snad ještě ordinuje,ale byla vždycky pečlivá a ochotná🙂s malým bych tam klidně chodila,ale bydlíme Brno-venkov,tak chodím u nás🙂pá

sabuska
autor
24. lis 2009

Moc děkuju za odpověď 🙂. Ta určitě ordinuje, protože jsem ji zahlídla na netu. My taky budeme bydlet Brno - venkov, v Popůvkách, ale tam žádnej dětskej doktor, bohužel, není...

sabuska
autor
30. lis 2009

Ahojte,
máte ještě někdo s nějakou paní doktorkou v téhle oblasti zkušenosti??? Budu ráda za další příspěvky.

leniczka_brno
15. únor 2012

Ahoj holky, rada bych obnovila tohle tema. Bydlime v Bohunicich a predbezne jsem si nasla, ze kolem nas jsou tyhle pediatri...mohla bych poprosit o nejake reference, jestli s nimi nemate zkusenosti?
MUDr. Lewandovská Zuzana, Běloruská 2
MUDr. Hájková Iva, Běloruská 2
MUDr. Dočkalová Marie, Havelkova 4
MUDr. Dostálová Milada, U pošty 14
MUDr. Janulová Miroslava, U pošty 14
MUDr. Kovářová Alena, Zadní 424/ 13

Diky za nazory! 🙂

karrison
15. únor 2012

@leniczka_brno ja chodim s malym (12. týdnů) k Mudr. Dostálové a zdá se mi dobrá..po příchodu z porodnice přijde k tobě domů. Jinak recenze doktorů jsou na www.znamylekar.cz

leniczka_brno
15. únor 2012

@karrison Recenze jsem projela, ale radeji bych znala nazor "skutecnych lidi" tady z Konika. Mne osobne se nejvic libi MUDr. Kovarova, na kterou jsou tam asi nejlepsi recenze. 🙂

maudn
22. únor 2012

@leniczka_brno mě se také líbila nejvíc paní mudr. Kovářová, zítra se k ní jdu přihlásit,

leniczka_brno
22. únor 2012

@maudn A muzes mi pak napsat nejaky osobni pocit z Mudr. Kovarove...mame to k ni kousek, tak bych k ni taky rada chodila. 🙂
Jeste otazka - kdy je nejlepsi se k pediatrovi prihlasit? Klidne muzu uz kolem toho 30 tt?

maudn
22. únor 2012

@leniczka_brno Zítra napíšu, po telefonu byla moc příjemná a milá. Já myslím, že je to jedno, kdy tam zajdeš, jde tam spíš o to, abys sehnala v poklidu toho koho chceš (a bral nové pacienty) než nastoupíš do porodnice. Na internetu mají napsáno, že nové pacienty berou i mě to říkala. Zítra mi prý řekne nějaké info a sepíše se mnou nějaké dokumenty, pozvala mě v čase, kdy je poradna, aby tam nebyli nemocní, takže super. Chtěla jsem původně k Zahradníčkové- to mám jen 3 zastávky autobusem, ale když jsem si četla info na známý lékař, tak jsem se trochu zděsila a ona Kovářová má opravdu dobré hodnocení a jakmile něco pokazí, tak se to na tom hodnocení rychle promítne, takže ji věřím.

maudn
23. únor 2012

@leniczka_brno tak už jsem registrovaná- teda malej. Moc se mi to tam líbilo, mají to tam pěkně vyřešené, ordinace je v rodiném domku, dole je kočárkárna, pak pár schodů do šatny, kde je místnost pro infekční a pak čekárna pro neinfekční (super, aby se zbytečně nešířili bacili). Mladá a moc milá sestřička a paní doktorka byla taky moc prima, hned se mi běžela představit a dostala jsem obálku vzorků a letáčků, zapsala si můj termín porodu a dostala jsem razítko do průkazky, první dojem- perfektní

leniczka_brno
23. únor 2012

@maudn No, tak to super! 🙂 Asi taky zvolime pani doktorku....vypada to na super system i pristup. Parada, diky ti moc! 🙂

piolinka
19. říj 2013

Ahoj, rada bych obnovila tema. Zacinam hledat rozumneho pediatra v okoli Bohunic, St. a N. Liskovce. Po prolezeni recenzi mi zustali snad jen:
MUDr. Misařová Vinterová Ivana
MUDr. Kovářová Alena s dcerou
Neni to co bych kamenem dohodila, ale radsi dobry lekar nez usetrena zastavka autobusem..
Pozaduji hlavne lidsky pristup, ne tabulkove zarazeni a nejsem zrovna zastance ockovani dle kalendare 😒
Mohla bych poprosit o nazory? Hlavne co jse tyce ockovani a snad pristupu na bazi rozumne dohody.
Moc dekuju.

monihart
12. lis 2013

Ahoj, taky hledám pediatra v Lískovci, Prosím o názory...

lindaaa10
24. čer 2015

Ahoj holky, ráda bych obnovila tuhle diskuzi. Máte někdo zkušenost s MUDr. Alenou Kovářovou, Ivanou Misařovou Vinterovou či Evou Bartovičovou? Zejména by mne zajímalo, zda nemáte někdo zkušenost s očkováním u těchto lékařek? Nejsem přesvědčna o vhodnosti očkování, tudíž hledám lékařku, se kterou se dá o tomto tématu rozumně hovořit... Moc děkuji

monihart
24. čer 2015

@lindaaa10 Tak my chodíme k Aleně Kovářove a s tou toho moc nenadiskutuješ 🙂 Maximálně to lehce posune. Ona je zastánce očkování, takže ona má své argumenty (které naprosto chápu) a ty budeš mít svoje. Já ale s tím nemám problém, takže jsem celkem spokojená.

lenjii
24. čer 2015

My chodíme k Bartovičové a občas jí zastupuje Kovářová a musím říct, že přístup paní doktorky Kovářové (starší, silna) má úžasný přístup oproti Bartovičové... Nechce se mi ale jezdit pryč z Nového Lískovce. Není to zase tragedie ta Bartovičová. Když potřebuju - poradí... Nemám problém.

aivou
24. čer 2015

A co paní doktorka Dostálová? Nějaké reference ohledně očkování?

e1495
19. lis 2015

Máte někdo zkušenost s Dr. Janulovou, prosím?

mar_mo
27. únor 2017

zkusím obnovit - kovářová nepřijímá, takže nějaké další osvědčené typy ve starém lískovci a blízkém okolí?

kubalili
8. čer 2017

Rada bych take obnovila diskuzi na tema pediatr novy liskovec brno. Koho byste doporucily? Rada bych doktorku,ktera necpe vzdy hned leky, na druhou stranu jen s bylinkami take nesouhlasím. K doktorum mam a chci mit duveruu. Diky

katana7
10. čer 2019

Zkusím znovu obnovit diskuzi..máte prosím někdo nějaké nové zkušenosti s Dr.Dostálovou, Kovářovou nebo Dr.Havlíčkem? Děkuju